YoNoEntiendoNada
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2019
London/Chicago/Pomorze
7 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Chakalaka Maguire, musisz!
1
@Chakalaka Widac, ze przez paraliz mozgu pomylily mu sie nazwiska, ale tak ogolnie, jest ostatnim, ktory powinien oceniac wyglad innych osob xD
1
@barcelonaLM Trump wyglada jak spasiony zolw, ktory farbuje wlosy i spryskuje sie sokiem pomaranczowym z Florydy, wiec rozumiem, o jakiej mowisz przepasci.
Jeden ma klase i gracje, drugi jak wielu innych celebrytow nie potrafi pogodzic sie z uplywajacym czasem, jednoczesnie zapychajac sie McDonald’sem.
1
@Ghostface Przede wszystkim, zwyczajnie sobie smieszkuje @Chwytliwy , tak jak i my z nim - lewica tez zartuje.
Jak juz chcesz powaznie rozmawiac o identyfikacji plciowej, to tez mozemy. Kiedy ktos sie czuje taka, a nie inna osoba, to moze to powiedziec.
Jezeli ktos udaje, ze jest kims, kim nie jest lub sie nie czuje, ale trolluje simpow i inceli, zyskujac ich zdesperowana adoracje i komplementy, to cos innego.
Przede wszystkim, osobom identyfikujacym sie z taka, a nie inna plcia, nie myli sie forma - te osoby czuja sie wiezniami w swoim ciele, wiec nie uzywaja ich na przemian jak clyde, bo to nie byl pierwszy raz.
Nie mowie, ze clyde jest facetem - ale wolno mi troche sie posmiac z wymiennosci formy i tego, jak czesto na forach pojawiaja sie tak zwane “Mirki”.
Tak dla wyjasnienia, bo jak wspomnialem, Chwytliwy sobie smieszkowal. Rozumiem, ze tylko prawicowi ludzie zartuja, lewica musi byc smiertelnie powazna.
0
@LuisSalvano Przynajmniej w czyms sie zgadzamy.
1
@sebasek99 Czyli taki ma sposob Kosciol Katolicki w Polsce na rozwiazanie problemow z brakiem edukacji seksualnej!
Ministranci, strzezcie sie - Ksieza maja wabik.
2
@Chakalaka Czekam az Trump oglosi, ze porzuca Whatsappa dla WeChatu!
5
@LuisSalvano To, ze jestem za edukacja seksualna nie znaczy, ze bronie zwyroli i mordercow.
W zadnym miejscu nie tlumaczylem ani jego, ani tym bardziej bestialskiego czynu, jakiego sie dopuscil czy tez perfidnego wyprowadzania w pole sledczych.
Tak, to patologia, ale patologia rodzi patologie - dlatego tym bardziej dzieci, ktore sie z niej wywodza, powinny miec wprowadzenie do tematu od ludzi spoza ich kregow czy tez wlasnie internetu.
Dorosli sa za glupi, by kontrolowac swoje rzadze w chwili, wiec tym bardziej tak zwane “gowniaki”, ktore maja polegac na wlasnym researchu oraz internecie.
Duzo badan na to wskazuje.
Pierwsze lepsze z brzegu:
https://journals.lww.com/ajnonline/Abstract/2008/07000/Comprehensive_Sex_Education_Reduces_Teen.13.aspx#:~:text=Teens%20who%20received%20comprehensive%20sex,teens%20with%20abstinence%2Donly%20education.
A od siebie dodam, ze mam nadzieje na to, iz ten nieletni nozownik posiedzi w zakladzie do nieletnich do 18-stki, a pozniej zostanie na wiele lt przeniesiony do zakladu karnego i zaplaci za swoje czyny.
Niemniej jednak, wiele krokow mozna podjac, by redukowac szanse na wystepowanie innych, podobnych przypadkow i odpowiednia edukacja seksualna jest jednym z nich.
2
@sebasek99 Ciekawe w jakim dziale sprzedaja, “Literatura dla Doroslych” czy tez “Ksiazki dla Dzieci”?
0
@Dzemix111 Del Bosque wygral najwiecej w najkrotszym czasie.
7
@tomek8756 Zostales ofiara slownego pocisku znanego jako “roast”.
2
@truskawa68 Nie potrafisz zlozyc prostych zdan po polsku, a dziwisz sie, ze ciezko komus zrozumiec, co wypisujesz.
Ty ewidentnie tez potrzebujesz edukacji, ale raczej podstawowej.
5
@FDJ Tak, bo seks i intymne sprawy nie powinny byc tematem taboo, tak jak nie jest nia biologia i anatomi czlowiek.
A to, ze tak sie je traktuje - jak jakies zakazane slowa - jest jedna z przyczyn problemow, o ktorych dyskutujemy. Inaczej te ‘patusy’ same beda sie uczyc, ogladajac jak ktos robi pociag znanej aktorce porno, bez zabezpieczen, i jak kazdy z nich wypelnia ja nasieniem przed kamera.
1
@FDJ Ale rozmow o zdrowiu psychicznym tez powinno byc w szkolach wiecej - a i nie tylko w szkolach, bo duzo ludzi sobie nie radzi z wlasna glowa, ale do dzisiaj nie wiedza, co z tym zrobic, bo niektorzy to traktuja trad. I to nie tylko w kwestii samobojstw, ale ogolnie - takie rozmowy moga zapobiec roznym tragediom.
@truskawa68 Gdzie tak niby napisalem? Zanim przystapisz do dyskusji, to popracuj nad czytaniem ze zrozumieniem. Ja wiem, ze w dzisiejszych czasach, sztuka czytania zanika, ale jej wartosc wciaz jest nieoceniona.
I zrob cos z tymi czterdziestoma “?? ?? ??”, bo nie wiem, czy to jakis szyfr i czy nie wzywasz pomocy na forum.
11
@FDJ Jesli dzieci swoja seksualna edukacje beda wowczas czerpac z filmow porno badz generalnej seksualizacji reklam, social media czy swiata rozrywki, to tak - lepsza jest odpowiednia edukacja.
4
@truskawa68 Zaloze sie, ze jej rodzice to prawicowcy, ktorzy regularnie chodza do kosciola, glosuja na PiS lub Konfe, a temat seksu obchodza dookola jakby byl groznym wilkiem na lancuchu.
Prawicowe, tradycjonalne zycie pod kloszem jest jednym z powodow niechcianych, wczesnych ciazy.
Moi “lewaccy” znajomi i ja, wyedukowani przez swoja rodzine, konczylismy szkoly bez ‘wypadkow’.
Zgadnij, ktorzy znajomi miedzy 14-17 rokiem zycia konczyli z dziecmi? ;D
Odpowiednia edukacja seksualna = mniejsze ryzyko niechcianej ciazy, ale tez mniejsza szansa na uprawianie seksu w wieku 12-14 lat.
7
@FDJ Przed chwila napisales, ze w ogole ci nie jest szkoda tej 13-latki, wiec moralizatorski ton mozesz stosowac jedynie w lustrze.
15
Komentarz usunięty
1
@macio_944 Tez nie lubie horrorow (poza Dying Light, The Suffering i Alan Wake oraz wczesnymi Resident Evil), wiec raczej nie zagram, ale ciekawe, ze Baginski to pisal.
0
@Coutinho007 Ale sluch o nim nie zaginal - Mistrzostwo Francji z Monaco, przerywajac hegemonie PSG i doszli do polfinalu LM. W Monaco 83 gole w 140 meczach.
Gdyby nie ta kontuzja kolana przed MS2014 i to, ze w United Van Gaal probowal nim grac na skrzydle, a w Chelsea nie doszedl do sprawnosci fizycznej, to pewnie wygladaloby to jeszcze lepiej.
0
@matirix20 O powielaniu pisalem do kolegi nizej.
1
@inViNcibl3 Odpowiedzial na tweet zwiazany z rejestracja na szczepienia, gdzie mamy nawet hashtag #szczepienia, ale go wygodnie ucial.
https://mobile.twitter.com/AgataStremecka/status/1348730533380038663
Podchodzi pod manipulacje.
1
@Derean Ten “wiekowy” Benzema to czolowy napastnik La Ligi.
0
@matirix20 OK, decyzje:
- anulowanie bramki Hendersona z Evertonem;
- karny dla Brighton ktorego nie powinno byc w meczu, gdzie Liverpoolowi zabrano dwie bramki, z czego przy jednej nie bylo ofsajdu;
- brak czerwonej kartki dla Pickforda po wejsciu karate w Van Dijka, przez co ten wylecial na caly sezon (sam sedzia Michael Oliver przyznal teraz, ze popelnil blad i powinien wyrzucic Pickforda);
- reka Southamptonu w polu karnym nie byla nawet ogladana na powtorkach;
- karny dla Sheffield pomimo tego, ze Fabinho faulowal przed polem karnym.
W ogolnych decyzjach VAR, po pozytywnych i negatywnych, Liverpool ma wspolczynnik przychylnosci -6.
West Brom -4 a Arsenal i Wolves stoja wyraznie lepiej z -2. Wiekszosc zespolow jest w ogolnym rozrachunku na 0 - najlepiej wypada Everton z +3.
https://www.planetfootball.com/quick-reads/ranking-the-premier-league-clubs-by-who-is-most-affected-by-var-in-2020-21/
@FCB24 Nie ogladasz meczy, ewidentnie, tylko powielasz jakies bzdury wyczytane w komentarzach frustratow na FB i Insta albo glownie na Rambli, gdzie wciaz zylki w tylkach pekaja po 0-4.
1
@DonMatteo901 Pomijajac juz to, ze system komplikuje sprawy dla osob starszych...
Wrzucasz tego pseudointeligenta Berkowicza, ktory nie wie, ze czlowiek, ktory czuje sie zle, nie moze byc skierowanym na szczepienie...
7
@Yosemite Absolutny maestro, ta gracja z jaka sie poruszal, ten balans ciala. Zizou to jeden z graczy, przez ktorych ludzie zakochiwali sie w futbolu.
Zidane sprawial, ze pilka nozna wydawala sie takim prostym sportem.
1
@KapiFCB Bo czern wyszczupla xD
1
@macio_944 Doceni probe przeprosin, ale ewidentnie klamie co do testow, a to tak naprawde kolejna szpilka w plecy graczy.
Jesli chodzi o fabule, gra mi sie podoba i swiat wciaga, dlatego 8 ostatecznie dalem, ale technicznie bardzo rozczarowujaca i czuje niedosyt. Jakby byli uczciwi, to tyle by nie sprzedali kopii, a ja sam zaznaczylbym, zeby nikt mi jej na Swieta nie kupil i poczekalbym, zeby zagrac na PS5 kiedy juz konsola bedzie ogolnodostepna po kilkumiesiecznym szale.
4
@Encore Nets wkopali sie na mine z primadonna Irvingiem i Hardenem, ktory nie dosc, ze scinal sie praktycznie z kazdym all-star kolega z druzyny, to jeszcze teraz jest w paskudnej kondycji fizycznej.
Durant to jedyny, ktory potrafi grac zespolowo z tej trojki, ale bedzie cierpial na tym, ze Irving i Harden nie potrafia sie rozstawac z pilka. Jest powod, dla ktorego byli koledzy nie wspominaja Kyrie’ego zbyt dobrze - o ile LeBron jeszcze potrafil go trzymac w cugach, o tyle ego Irvinga nie pozwolilo na to ani w Bostonie, ani tez -
Powoli - i w Netsach. Ostatnia absencja i impreza u siostry tez sa dowodem tego, jak toksycznym graczem jest Kyrie.
@Arkon Chyba tylko Nets sobie to wyobrazaja xD
Swoja droga - brawa dla Rockets, ze jeszcze udalo im sie zdobyc Oladipo, ktory jest bardzo solidnym grajkiem, ale przespali moment, w ktorym mogli oddac Hardena za duzo wiecej, zanim jeszcze swiat zobaczyl Hardena, ktory zjadl Hardena.
3
@NaFazieHitman A Trump na wyspie Epsteina tylko obserwowal :)
Przyjaciel zarowno jego, jak i Ghislaine Maxwell.