YoNoEntiendoNada
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2019
London/Chicago/Pomorze
7 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@NaFazieHitman Co to ma do tolerancji, wytlumacz mi?
Wczoraj widac nie zrozumiales, czym jest ‘tolerancja’, wiec juz sam nie wiem, jak mam ci to wyjasnic.
2
@Chaoss Najwiecej internetowych ohow i ahow skierowanych w kierunku aktorek porno wyplywa ze strony tak zwanych ‘przegrywow’, ktorzy w prawdziwym zyciu widza kobiety w pelnym outficie i przynajmniej w metrowym odstepie.
Wiec w sumie ‘fajna panna’ albo - zjedzmy nizej - jakakolwiek panna bylaby zmiana na lepsze i moze sposobem na zdrowsze wykorzystanie popedu plus leczenie uzaleznienia.
Ciezko jest brac powaznie gosci, ktorzy sa ekspertami w branzy skierowanej glownie do inceli.
6
@DaPi Ciezko jest wygrac z incelami (sam termin nie jest obrazliwy, bardziej rownie smutny jak/smutniejszy niz “wdownik” badz “rozwodnik”), ktorzy gole kobiety ogladaja jedynie w internecie i najwidoczniej nawet a tej stronie malo ich interesuje, ze zagladaja tutaj dzieci.
Widzialem, ze pisza “TYLKO DLA DOROSLYCH”, ale chwila - nie przypominam sobie, by ktos musial potwierdzac swoja pelnoletnosc przy rejestracji/logowaniu na fcbarca.com badz by widnialo ostrzezenie o tresciach skierowanych do osob doroslych. Mowi mi to jedno - tego kacika byc tutaj nie powinno. Nie pisze tego, by dowalic ludziom, ktorzy sa w tak zwanym ‘involuntary celibacy’, ale dlatego, ze ten temat porno jest tutaj niesmaczny.
Powinno sie go zabronic, a samym czlonkom tego kolka adoracji porno doradzic, by zalogowali sie do zycia, gdzie moze poznaja jakas fajna panne.
1
@kamilop De Jong nie jest nawet w 20 najlepszych pomocnikow na swiecie.
7
@Dembouz1899 Myslisz, ze tych trzech graczy, majac swoje karty zawodniczne w reku, bedzie w sumie zarabiac mniej niz 11mln euro na miesiac? xD
Wijnaldum nie mogl sie dogadac z Liverpoolem z powodu wysokich wymagan finansowych oraz checi otrzymania 4-letniego, a nie 3-letniego kontraktu i ty myslisz, ze Barcelonie da znizke, zeby zarabiac mniej niz jakies polamance? xD
Zejdz na ziemie. Wijnaldum to przynajmniej 7-8 milionow euro na rok, jak nie wiecej. To samo Depay. Garcia moze sie zgodzi na mniej, ale i tak z 5. Do tego cala trojka bedzie chciala bonus pieniezny zainkasowac, bo sa wolnymi agentami - taki sam bonus beda chcieli agenci.
“Za jego place mamy trzech” - zejdz na ziemie.
1
@macio_944 Ah, wybacz, ‘95 sezon Oscarowy! ;D Racja, 1994!
1
@patry295 Kabat i Czechomor.
“Milose do kose” czyli Milos do smieci, to slogan jaki dlugo wisial na wielkiej wystawie w Muzeum Narodowym w Pradze, ktora poswiecona byla walce z komunizmem xD Takze ich rzad nie jest lubiany, oj nie - ale swego czasu, dali wiecej pieniedzy obywatelom przy lockdownie za marzec, kwiecien i maj.
My czesto latamy miedzy Praga i Londynem z racji zawodow, jakie wykonujemy oraz tego, ze moja dziewczyna ma tam rodzine, takze byly momenty, w ktorych utknelismy na dluzej z powodu tego, jak rygorystyczne sa ich zasady.
5
@avanes ‘95 to jeden z najlepszych filmowych rocznikow. Skazany na Shawshank, Forrest Gump, Pulp Fiction, 4 Wesela i Pogrzeb...
0
@damian16161212 Nie ma nic konkretnego, bo podobno nikt nie wiedzial w PZPNie. Autonomiczna decyzja Bonka, wiec teraz dziennikarze sobie zgaduja kogo sami chcieliby widziec.
Boniek powiedzial, ze do 15.00 w czwartek nic nie powie. Podejrzewam, ze nawet Borki czy Wlodarczyki go za jezyk prywatnie nie pociagna.
2
@damian16161212 Smuda.
1
@patry295 Dwojka muzykow z tego klipu naleza do zespolow, ktore bardzo lubi moja dziewczyna. ;D
Ta piosenka w tej chwili jest niesamowicie popularna w Czechach.
1
@NaFazieHitman Mielismy nadzieje, ze podzielisz sie historia, bo sie tak szybko ewakuowales. :)
1
@ricardo0705 Premier League istnieje od ‘92 roku. Pierwsza Liga Angielska istnieje o wiele dluzej.
Najwiecej goli ma Jimmy Greaves - 357. O Premier League sie mowi osobno, ale to ta sama klasa rozgrywkowa, wiec ogolny rekord ekstraklasy nalezy do bylego gracza Tottenhamu.
2
@koksik2700 Cytaty maja to do siebie, ze upraszczaja i uogolniaja - czesto nieprawdziwie, gdyz wywodza sie z doswiadczenia ich tworcy, a na to wplywa wiele osobistych czynnikow.
Dlatego tez, na podstwie wlasnego doswiadczenia, nie moge sie z tym cytatem zgodzic.
2
@semafor Masz calkowita racje co do mentalnosci i problemow klasycznego incela!
Co do konkursu, ciekawa sugestia. Mozna rozpoczac obrady na temat potencjalnej zmiany nazwy.
Moze jak zmienimy nazwe, to kolega Hitman powroci ze swoja opowiescia i zglosi sie do walki o nagrode?
1
@koksik2700 To chyba zalezy od tego, w jakim kregu sie obracasz.
Ani ja nie jestem idiota, wiec nie pasuje to do mojej dziewczyny (ktora tez idiotka nie jest), ani tez chlopaki moich kolezanek nie sa idiotami. Nie mam tez kumpli idiotow, a wiekszosc tych kumpli ma normalne dziewczyny, ktore nie sa idiotkami.
Jak ktos sie otacza idiotami, to swoj do swego ciagnie i pozniej powstaja frazesy takie jak ten powyzej.
1
@Chakalaka Powinnismy sie juz chyba bac, jak na Hitmana przystalo zabije on ta dyskusje w najbardziej niespodziewanym momencie za pomoca ostatecznego argumentu.
@semafor W punkt.
Moge sie mylic, ale o ile dobrze pamietam, to Hitman nie jest obronca kobiet i zwolennikiem ich wolnosci. Hitman woli mowic ‘kolorowym lewicowcom’, ze to oni dyskryminuja - nie poprzez odbieranie praw, np. incelom, ale dlatego, ze ich nie lubia. :)
1
@Chakalaka Pewnie wciaz Googluje ten termin. Dobry research to powinna byc, ale nie musi, podstawa - za to zly research to obowiazek.
1
@Chakalaka Wczesniej ‘slabsza’ chyba byla przewazajaca na Rambli prawica (pewnie z 60-70% uzytkownikow, na podstawie komentarzy i herbikow), skoro Hitman broni slabszych.
Aczkolwiek, z Trumpem mial racje - slaby prezydent, slaby kandydat, przegral wybory, nawet kiedy wygral w 2016 to mial mniej glosow...
2
@NaFazieHitman Co jest definicja ‘slabszego’ uzytkownika na Rambli?
1
@Chakalaka Zdenerwowal sie chlopak, bo myslal chyba, ze to rowniez i o nim, a nawet nie przeszedl mi na mysl kiedy zadawalem powazne pytanie.
Aczkolwiek, najwidoczniej but pasuje!
@Chakalaka Nie jest obrazliwe, jest raczej smutne - tak jak i ‘wdowiec’ czy ‘rozwodnik’.
1
@NaFazieHitman Tobie chyba dawno nikt nie dal buzi, co.
:(((
Ale widze, ze mialem racje - lubisz ogladac.
1
@Chakalaka Hitman sie znowu zagotowal, widac w jakis sposob poczul sie dotkniety przez moj wpis.
Myslalem, ze Hitman powinien byc...
(•_•)
( •_•)>⌐■-■
(⌐■_■)
... Zimnokrwisty xD
A jednak nie jest.
2
@NaFazieHitman Widze, ze znowu nie zrozumiales. Prosciej ci juz nie wyjasnie.
A co do tego, co ty masz w dupie, to akurat malo mnie interesuje, bo przeciez mam wolnosc slowa, by szerzyc wlasne poglady i spostrzezenia - w tym te o zenujacym kaciku porno. Skoro masz to w dupie, to polecam omijac temat, ksieciuniu ;)
2
@NaFazieHitman Tolerancja? WYJASNIE ci chyba na chlopski rozum.
Moge tolerowac sasiada, ktory podlewa kwiaty swoim moczem badz chodzi nago po ogrodzie, ale to nie oznacza, ze go lubie badz ze nie mam go za glupka.
Rozumiesz juz jak to dziala?
8
Powazne pytanie: czy mozna zorganizowac konkurs na incela miesiaca na Rambli, skoro np. kaciki porno sa dozwolone? Czy moze jest on obrazliwy dla inceli?
3
@insp1re w takim przedziale cenowym smartwatcha bym nie bral, bo bylby o watpliwej jakosci.
Wez fitness tracker z monitorem HR - Fitbit Charge 3/4 HR lub (uwaga!) Fitbit Inspire HR ;D bo oba powinny robic to czego oczekujesz, jak i wiecej.
1
@amanter Widze, ze dzisiaj znowu nie wziales swoich tabletek. :(
1
@mr_robot No wiadomo, ze zawsze sa jacys gracze, ktorych sie niesie do Mistrzostwa Swiata i tez nie uwazam, ze Mbappe jest niewiadomo jakim krolem juz teraz, ale na duzej arenie pokazal wiecej poki co, nix Haaland, a MS2018 wspomnialem, bo swietnie sie tam prezentowal - chociaz racja, mistrzostwa to nie do konca wyznacznik, ale jesli ktos sie swietnie na nich orezentuje w mistrzowskim zespole to zasluguje na wiekszy szacunek niz ci, ktorzy pojechali na turniej dla treningu i na wakacje.
I byc moze obaj sa najlepsi na swoich pozycjach posrod graczy ponizej 25 roku zycia - mysle, ze chociaz pojawi sie jeszcze wielu innych, to ludzie powinni przestac oczekiwac nowych Ronaldo i Messiego, bo takich albo sluuugo nie bedzie.. albo nigdy.
Obaj maja duuuzo do poprawy, ale musialem sie odezwac, jak zobaczylem porownania ich obu, a pozniej jeszcze porownywanie ligi, ktora miala dwoch polfinalistow LM w zeszlym roku, do austrickiego podworka, gdzie jakosc zespolow ponizej Salzburga jest tak niska, jak swego czasu byla szkocka przez dobre 4-5 lat po zdegradowaniu Rangersow do 3 ligi.
0
@Ghotti Nie wiem, z Bundesliga sie zgodze, super sie ja oglada - zreszta, tak jak Serie A ostatnie 2 sezony.
Co do La Liga, to od 3 Jest tragiczna. W Anglii niektore mecze porywaja (niekoniecznie dzisiejszy) i co kolejke sa jakie semocje. W tym roku duzo bylo juz dreszczowcow pelnych goli - w La Lidze jest meczenie buly od 2018 roku, granie praktycznie na stojaco.