2

@amanter Mowi to gosc, ktory od listopada co tydzien pisal, ze juz za tydzien Trump oficjalnie pozostanie na stanowisku, bo tak mu napisali idioci od QAnon na Twitterze i 4chanie xDDD

Rozbawiasz do konca, widze xD

1

@Chakalaka Bernie mowi sama prawde o Trumpie. Najgorszy, zdecydowanie. Najbardziej niestabilny, na dodatek, i potencjalnie najniebezpieczniejszy.

1

@NaFazieHitman Tak, Trump wynalazk szczepionke, kazdy inny prezydent wstrzymalby medyczny research xD


- Zwiekszenie deficytu handlowego do historycznych rozmiarow.
- Zwiekszenie dlugu federalnego pomimo obietnic o wyczyszczeniu go.
- Obietnica podwyzek i podstawowej pensji 4k dolarow, ktora juz po jego pierwszy trzech latach byla nizsza badz rowna tego, co zarabiali przed nim z powodu inflacji (gdzie to lepsze zycie?)
- Ulgi podatkowe dla korporacji, ktore mialy tworzyc posady dla amerykanow. Zamiast tego, korproacje porozdawaly bonusy najwyzej postawionym ludziom oraz akcje, ktore byly w stanie odkupic za znizki. Fabryki? Coraz wiecej poza Stanami, a nie w USA - w tym od gigantow typu ‘Harley Davidson’ ktorzy zawsze jechali na sloganie “American-made”.
- Wojny handlowe - kolejny z powodw, dla ktorych Harley, Polaris i wielu innych amerykanskich potentantow rozszerzylo produkcje poza USA.
- Ulgi podatkowe obiecane klasie sredniej to kolejne klamstwo. Do 2027, z powodu ulg podatkowych i incentyw dla najbogarszych, srednia klasa w USA bedzie placila wiecej.
- Obietnice “wysuszenia bagna” w Waszyngtonie z lobbystow, ktorych interesy gryza sie z pelnionymi funkcjami xD Zamist tego, postawil ich na najwyzszych pozycjach, przez co ucierpials sluzba zdrowia, ochrona klimatu, bezpieczenstwo i dobrobyt obywateli. Juz nie wspomne, ze czesc z tych decyzji wplynela na ilosc zgonow na Covid.


To sa fakty, zadne z nich nie sa zalezne od koronawirusa gdyz pojawily sie i rozwijaly duzo przed nim. To jest ten ‘fantastyczny’ prezydent z najnizszym approval rank w historii Stanow, no ale ty wiesz lepiej kto byl lepszy dla Amerykanow niz oni sami wiedza.

@barcelonaLM Biden ma najciezsza robote jaka prezydent moglby miec od dekad, bo Trump zostawil go w gownie i z jego decyzjami Biden bedzie sie teraz musial zmienic. Czesc decyzji Trumpa bedzie mialo wplyw przez prawie dekade w przod.

1

@barcelonaLM Systematyczne, czteroletnie zwiekszanie federalnego dlugu i deficytu handlowego to, jak rozumiem, maja niby byc sukcesy prezydentury Trumpa, a nie jedne z najwiekszych powodow ekononicznych problemow?

Skonczcie juz gadac glupoty, cale elekcje sie osmieszaliscie swoimi komicznymi spiskami, a teraz jeszcze probujecie przeklamywac rzeczywistosc.

3

@amanter To jak to, misiu, z ta prezydentura jest? Mial byc Trump? Cosiestaosie? ;D Przeciez byles taaaaaki pewny.

2

@LuisSalvano Ten kolega tez wiedzial lepiej, co i dlaczego Bykunn powinien robic, oraz chetnie ocenial jego sytuacje zyciowa, wiec czemu ja nie moge sie podlaczyc? Zebys ty sam swoich rad tak przestrzegal.

PS: Twoje zdjecie juz chyba wszyscy widzieli tak czy inaczej, Slawus ;)

1

@ksobi Tak to nie dziala w nieregulowanym bitcoinie niestety.

3

Czy gdybyscie mieli 250 milionow w Bitcoinie, ale zmarnowali 8 na 10 prob wpisania hasla, to zaryzykowalibyscie jeszcze dwa razy, potencjalnie tracac wszystko?

https://www.hindustantimes.com/trending/220-million-worth-of-bitcoin-locked-away-as-man-forgets-password-101611025805874.html

Myslicie, ze gdyby Stefan wystawil dysk na sprzedaz, to znalazlby sie na swiecie szaleniec bedacy specjalista od zagadek logicznych i enkrypcji, ktory zaplacilby mu - nie wiem, 100 tysiecy, 500, moze milion - i sprobowal przeprowadzic z nim wywiad, by na podstawie zgromadzonych danych odgadnac haslo badz sprobowac innych metod dekrypcji/hackingu tego hasla?

10

@karci0 Masz bardzo uproszczone i archaiczne spojrzenie na relacje damsko-meskie i zwiazki partnerskie oraz powielasz jakies nieprawdziwe stereotypy. Tak jakby kazda kobieta sprowadzala wszystko do chwalenia sie piercionkiem, slubu i dzieci. Albo malo znasz kobiet albo z kobietami wystarczajaco nie obcujesz lub obracasz sie w jakims nazvyt tradycjonallnym towarzystwie ze splyconym swiatopogladem, skoro tak wrzucasz to do jednego worka.

1

@karci0 No raczej nie byla narzeczona przez 12 lat xD

0

@lucas/catalan W tym sie zgadzamy. Swiata wirtualnego nie wynosi sie do tego realnego, a moralnosc najbardziej weryfikuje to kim jestesmy i co robi w prawdziwym zyciu.

2

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

2

@Comentateiro W punkt.

Ironiczne, bo najwieksi przeciwnicy aborcji to mezczyzni, oczywiscie, co jest komedia. Zawsze najglosniejsi!
To naprawde jest zartem, bo te ich poglady sa takie wspaniale do momentu, w ktorym sa niewygodne - sami wyolbrzymiaja, ale kiedy ktos uderzy w nich ich wlasnym tokiem myslenia, to porzucaja to i oburzaja sie pomimo tego, ze uzywasz tej samej przedawnionej retoryki.

@LuisSalvano Ty mozesz sobie wyprosic ucznia z klasy, co najwyzej. ;)

4

@karci0 Moze dlatego, ze niektorzy sie nie spiesza do slubu, bo nie jest im potrzebny do szczescia?

0

@doc Barca nie ma 5 na Depaya czy Garcie, ale kupi Barelle, za ktorego Inter placil 40 i ktory pewnie teraz kosztowalby 80-100 xD

4

@Comentateiro Ciekawe czy czesc tych prawicowcow, ktora tak sie martwi o plody, rownie bardzo ubolewa nad wszystkimi “dziecmi”, ktore ludzie wystrzeliwuja na podloge przy aktorkach z kaciku porno, ktorego tak zaciekle bronia na Rambli? (Pozdro @LuisSalvano i @NaFazieHitman @lucas/catalan )

Skoro plod jest juz dzieckiem, to czemu nie isc o krok dalej - przeciez wszystkie plemniki to potencjalnie dzieci, takze zacznijmy od bronienia ich.

“Stop masturbacji i stop zblizeniomy seksualnym, no chyba ze wylacznie w celu prokreacji!” - czyz nie jest to piekny, Katolicki slogan?

6

@Chakalaka Pan Donald Tusk jak zawsze w punkt - jak przystalo na tego slusznego politycznego Donalda na Twitterze.

4

@NaFazieHitman Ale zes sie odpalil xDDD

Nikt tu nie napisal, ze porno powinno zostac zbanowane lub aktorki nie maja prawa w nim wystepowac. Nikt nie probuje kontrolowac, co ubieraja, do jakich zdjec moga pozowac, czy wolno im sie rozbierac badz uprawiac seks przed kamera. Ani jeden wpis do tego nie nawolywal.

To, do czego DaPi, Sebasek, semafor, Chakalaka, ja czy tez Chinaski pili to fakt, ze ten kacik nie powinien miec miejsca na Rambli, a nie, ze przemysl pornograficzny nie powinien istniec.

Wroc na ziemie, Hitman.

1

@karci0 Jesli masz 13 lat, to i tak pewnie 13 Posterunku nie zrozumiesz, wiec po co mialbys to ogladac?

Nie wiem, po co banowac nazistowskie opinie w sieci, przeciez dziecko moze sobie obejrzec Jojo Rabbit xD Po co dawac GTA 13 czy tam 15+ rating, skoro i tak moze sobie torrentowac. Po co alkohol i papierosy sprzedawac pelnoletnim, przeciez i tak jak beda chcieli, to sobie ogarna kogos, by im kupil. Etc, etc...

Serio, nie wiem, co ci powiedziec, bo tak splycasz temat, a byc moze i tak nawet prosta retoryka nie dotrze.

1

@Nano22 Wiadomo, ze wielki Martin to porazka, nie 9-tka, wiec smialem
sie z dziury w argumencie.

50% tego co pisze jest wyolbrzymieniem.

1

Komentarz usunięty

2

@masq Powiem ci, ze nawet dosc podobny jestes do jednego z otagowanych userow. ;D

1

@klopx O czym ty w ogole piszesz, gdzie tutaj widziales krytyke kobiet w bieliznie xD To ty sie chyba sie urwales z choinki, jak po 60 postach w temacie jeszcze nie zalapales, o czym jest ta dyskusja.

Kup sobie jakies gry rozwojowe dla dzieci, poprawisz sobie troche funkcje kognitywne. Wbrew pozorom, mozna trenowac swoj umysl. ;)

2

@pride1899 Nie chodzi o to, w co sa ubrane, ale kim sa. Jesli ktos wrzuci Scarlett Johansson w bieliznie, to nikt nie zaatakuje go za to, bo Scarlett Johansson nie reprezentuje branzy +18 i nie jest znana z gangbangow, dla przykladu.

1

@klopx Ty rozumiesz roznice miedzy opinia, a faktami?

To, 9 co ty myslisz o Dunczyku, to twoje zdanie, ale na dzien dzisiejszy jest numerem 9 Barcelony.
Rozumiem, ze Duda ma wspolnego z posada prezydenta Polski tyle, co... nie chce mi sie nawet isc dalej tym nielogicznym szlakiem. xD

To, jakie glupoty wypisujesz o braku korelacji miedzy branza porno, a jej aktorkami, to jest po prostu glupota i zaklamanie. Moge ci wspolczuc tylko - nie dosc, ze zaciekle bronisz kacika dla przegrywow, to jeszcze widze, ze myslenie bardzo obciaza ci umysl.

Walnales bzdurnym argumentem, poparles jeszcze bzdurniejszym. Jeszcze brakuje, zebys mi powiedzial, ze ubrany po cywilu Hitler ma wiecej wspolnego z malarstwem niz nazistami.

Serio, az przykro sie robi, jak ekstremalnymi przykladami trzeba wam wyjasniac, dlaczego nie podoba sie niektorym ludziom waz incelowski kacik xD

3

@klopx Czyli uwazasz, ze aktorka porno ma tyle wspolnego z przemyslem pornograficznym, co gracz Barcelony noszacy numer 9 na plecach z 9-tka Barcelony?

Ty widzisz jak sie zaorales, czy potrzebujesz kilku minut? xD

4

@NaFazieHitman Nie przesadzaj. Nie chodzi o wrzucane zdjecia czy same kobiety, chodzi o to, ze sama tematyka tego kacika jest +18.

Jest na Rambli kacik aktorek filmowych/serialowych - nie pamietam kto go prowadzi - i nikt nie ma z nim problemu, bo tematyka nie kreci sie wokol branzy dla doroslych.

0

@COU_11 Tak, bo Barca ma kolejne 40 milionow euro na pensje +kolejne 40 milionow na prowizje dla pilkarzy i agentow.

1

@NaFazieHitman Tolerancja nie zabrania krytyki.

Twoim tokiem myslenia, jak ktos wypisuje, ze Hitler mial racje co do Zydow na stronie, ktorej regulamin na to nie zezwala, to nie moge tego skrytykowac, bo gryzie sie to z tolerancja. Bzdura.

W regulaminie Rambli/fcbarca.com badz tez przy rejestracji/logowaniu nie ma informacji o tym, ze zawarte sa tutaj tresci +18. Moja krytyka tego kacika jest wiec jak najbardziej sluszna, bo nie jest on zgodny z regulaminem strony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?