YoNoEntiendoNada
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2019
London/Chicago/Pomorze
7 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Chakalaka Jeden z moich ulubionych momentow sezonu!
1
@cracker Bale nie bedzie wymieniny obok Kaki, tylko bedzie wymieniany jako jeden z najlepszych transferow Pereza.
Gole w finalach LM czy finale Pucharu Krola, mnostwo goli i asyst. Jego ostatnie 2 lata nie wyzeruja pierwszych pieciu. Za pare sezonow kazdy bedzie go pamietal tylko z dobrej strony.
2
@Kapitan_SW Ciekawe nominacje i bardzo ciekawy rok. Mam przeczucie, ze bedzie bardzo nieprzewidywalny, bo nawet krytycy sami nie sa przekonani co do swoich wyborow na podstawie tego, co sie dzialo posrod kolek. Fajnie zobaczyc Mulligan za dosc nieszablonowa role, bo byla kapitalna w Promising Young Woman.
1
@LeoMessi1994 Nie wiem, moja dziewczyna nie stroi fochow, a ja nie zostawiam skarpetek w kacie, bo nie lubie syfu.
Mialem ze dwie dziewczyny, ktorym cos nie pasowalo o glupoty, i mialem inne dziewczyny, ktore zadnych problemow o bzdury nie mialy. Tak samo mam kumpli, niektorych pseudo-maczo, ktorzy potrafia sie zachowywac, jakby mieli okres na 25 na 30 dni w miesiacu.
Zalezy od ludzi, nie sadze by byly na to reguly - ale jesli wystepuje to czesciej u kobiet, to raczej powodem jest np. wspomniane przez ciebie niechlujstwo. Troche rozumiem, ale reasumujac, widze duzo tego typu zachowan ogolnie, u ludzi.
1
@Quavosk Niektorym pasuja, niektorym nie. Osobiscie, zawsze mowilem, ze zasada ‘schowania pod garniturem’ to obowiazek dobrego smaku, ale co kto woli.
Niektore kobiety wygladaja lepiej z tatuazami, na innych bym sobie ich nie mogl wyobrazic. Niektorym pasuje wiecej, innym mniej, jeszcze inni w ktoryms momencie trafiaja idealnie z wyborem, ale potem za duzo dokladaja.
Grunt, zeby noszacy sie dobrze czul, ale sam doradzam rozsadek.
Mam jeden tatuaz, praktycznie niewidoczny, - a poza latem, to w ogole jakby go nie bylo poza rodzina i dziewczyna - i jest dla mnie waznym przypomnieniem o mojej zyciowej dewizie, do tego jest naprawde udany i mi sie podoba, przede wszystkim, ale i inni docenili go. Co ciekawe, mojej dziewczynie sie nie podoba i cieszy ja to, ze to tylko jeden i nieduzy.
Wiecej nie planuje. Mozliwe, ze kiedy urodzi mi sie dziecko, to w jakims innym dobrze schowanym badz latwo ukrywalnym miejscu jakos to upamietnie, ale moze nie.
5
@AlexDark00 To jest cos innego, bo tobie pasuje?
W kazdej z tych trzech dyskusji w goracych, wielokrotnie widze twoi nick, wiec to chyba ty masz jakis problem i szukasz zaczepki, bo nie potrafisz przestac o tym pisac.
Polecam prowadzenie pamietnika, moze pomoze.
7
@LeoMessi1994 Co to sa ‘kobiece fochy’? Kazdy ma fochy.
Kazdy ma hunory i humorki, kazdy ma gorszy dzien, kazdy sie kloci i obrusza o pierdoly. Nawet tutaj, na przykladzie Rambli, patrz ilu doroslych facetow sie obraza o cos, obrzuca miesem, czuje sie osobiscie atakowanych ogolnymi wpisami.
9
@AlexDark00 Na Ramble loguje sie tez wiele osob z grupy wiekowej 11-15 i czesc z nich moze nie wiedziec, kim jest Tusk.
Skoro moga tu znalezc, kto ma najwiekszy biust lub tylek, a kto specjalizuje sie w seksie analnym w branzy porno, to czemu Chakalaka nie mialby ich zapoznac z mozliwe, ze polaryzujaca, ale bardzo znana i przez wielu szanowana postacia ze swiata polskiej i europejskiej polityki?
3
@mati10333 Troszczy sie o kraj i nie chce, by ludzie popelniali te same bledy i wybierali te same osoby. Moze chce, by wiecej osob wypowiadalo sie przeciwko Rosji, przeciwko Putinowi, nawet przeciwko PiS?
Z tym ostatnim, to chyba nigdy za wiele, skoro dalej rzadza w kraju.
1
@MesQueUnClub_87 Trzeba miec tez silna wole, zeby nie komentowac wypowiedzi w goracych.
5
@Chakalaka Sergi Roberto zostanie w Barcelonie na zawsze, nawet jesli bedzie gral po 5 meczy w sezonie.
Nie rozumiem, skad tyle prowokacji pod twoim wpisem, podobno ludzie juz sa zmeczeni Wielkim Donaldem Tuskiem, ale sami go wywoluja jakby to byla legenda o krwawej Mary, ktorej imie trzeba 3 razy wypowiedziec przed lustrem.
2
@Chakalaka Przede wszystkim, ludzie powinni sie zastanowic, czy krytyka wypowiadania sie przeciwko Rosji i Putinowi jest na miejscu tylko dlatego, ze kiedys jako reprezentant kraju, Tusk pelnil funkcje dyplomatyczne i ma zdjecie z rosyjskim przywodca z tak zwanego ‘dnia w pracy’.
(zgaduje, ze pojawia sie takie argumenty przeciwko niemu)
4
@macio_944 Bedzie pewnie fala zwolnien i degradacji, bo ktos moze popierac prawa innego czlowieka badz - co gorsza! - wspierac fundacje charytatywna xD
2
@Yosemite Wczesniej jeszcze bym dodal Lybuoslava Peneva, ktory w Hiszpanii chyba 100 goli strzelil dla Valencii, Atleti I Celty oraz Balthazara, ktory w 5 lat dla Celty i Atleti wbil rowne 100 ligowych goli (w Atleti 53 w 77, w Celcie jeden sezon na 3 gral w Segundzie), a z Brazylia wygral Copa America w 1989.
A tuz przed tymi graczami, oczywiscie Hugo Sanchez i do pewnego stopnia, Julio Salinas (pozniej 60 w 146 dla Barcelony).
2
@Nano22 Ja nie wiem, czemu sie przyjelo ‘psy’ w okreslaniu policjantow, a nie ‘swinie’ jak po angielsku/hiszpansku. Po francusku, kurczaki, co tez bardziej rozumiem. Po niemiecku byki bodajze, ale nie brzmi to nawet obrazliwie.
A w Polsce, psy. Biedne psy na to nie zasluzyly.
8
@Chakalaka Zgadzam sie z bylym premierem oraz bylym przewodniczacycym Rady Europejskiej, obecnie stojacym na czele Europejskiej Partii Ludowej.
21
@macio_944 Podstawy do pozwania ich bedzie miala, na szczescie.
Zadna to publiczna telewizja, tylko panstwowa.
1
@Kamil689 Powodzonka zycze, bo symptomy sa naprawde rozne, u kazdego inna kombinacja.
1
@Kamil689 Do dzisiaj nie odzyskalem wechu od pazdziernika, ale smak wrocil juz po paru dniach.
2
@ranger3120 Dla studentow, moze to byc swietna praca, ale zalezy w jakim call centre (sprzedazowa to zlo) oraz pewnie w jakim kraju. Na pewno jest latwiej dopasowywac godziny do szkoly i manewrowac zmianami. Pozniej juz po studiach, customer care team czy tez researcher wyglada lepiej, niz kelner (nie, ze umniejszam kelnerom, ale zaleznie od kierunku studiow, praca kelnera raczej nie bedzie brana pod uwage jako atut przy pracach biurowych).
Jak ktos ma 18 lat i robi sobie przerwe roczna przed studiami, to moze sie duzo nauczyc jesli chodzi o kontakt z ludzmi oraz odpowiedzialnosc, bo w call centre ciagle jest co robic. Znam sporo osob, ktore to robily, ale amerykanskie i brytyjskie srodowisko - nie mam pojecia, jak wyglada atmosfera badz jakie sa warunki pieniezne w Polsce.
Niemniej jednak, jako dorywcza praca w anglojezycznych krajach, jest to fajna opcja.
0
@Rewolucja123 Jak sie sprzedaje pilkarza bez waznego kontraktu?
2
@NaFazieHitman Zwracam honor, sprostowania nie widzialem.
1
@Azi Dlatego, miedzy innymi, jestem ogromnym zwolennikiem obowiazkowych dashcam’ow zamontowanych w autach.
0
@NaFazieHitman Nie slyszalem o tym, slyszalem o strajkach pod Trybunalem. Jest chyba roznica miedzy protestem na zewnatrz, a wlamaniem sie do srodka, przemoca wobec znajdujacych sie tam ludzi, atakiem na uciekajacych politykow i zajeciem - pfe, okupacja - rzadowego budynku?
0
@takisobiektos VanVleet nadzieja wszystkich chlopakow, ktorych kiedys pominieto!
11
@Iberatista Dobrze, ze mamy eksperta, ktory siedzi w glowie Ronaldo i wie, o czym Ronaldo mysli. Dzieki!
3
@macio_944 Klasycznie, wskazanie jednostek jako reprezentantow i wizytowke calego Strajku Kobiet, ale kiedy Capitol byl atakowany, to planowala to Antifa i wszystko bylo przygotowane wczesniej, zadna to wina Trumpa xD
Przyklad: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9472845
Bronic agresji jednej strony (i to nie kilku osob, tylko calej grupy robiacej najazd na Capitol) poprzez spiski i zwalanie na inna, a pozniej atakowanie calego ruchu z powodu pojedynczych przypadkow praktycznie nie pojawiajacej sie agresji/przemocy xD
1
@FC1899Barca W twoim wypadku, jak mam niby dyskutowac z gosciem, ktorego medycznym ekspertem jest David Icke - byly slaby pilkarz, a pozniej specjalista od bzdur sci-fi typu ludzie-Reptylianie?
@Zoker Typowe Polaczki, to wlasnie milosnicy Trumpa, ktorzy powielaja jakies bzdury miedzy soba, a nigdy nie postawili nogi w Stanach. Nie ma sensu obalac tych samych bzdur za kazdym razem, bo nie chce mi sie marnowac na to czasu - to twoj problem, jesli wierzysz bzdurom bez zadnego researchu, a do tego jeszcze je przeklejasz. To jest wlasnie ‘Polaczkowanie’.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Yosemite Jakby Rybolovlevowi sie futbol nie znudzil, to bysmy mieli fajna rywalizacje PSG-Monaco, a tak jest jak jest i dlugo francuska pilka nie podniesie wrwnetrznej konkurencyjnosci. Raz na dekade, moze 2 razy, bedzie inny mistrz, a tak PSG. Chyba, ze ktos ciezkie pieniadze zainwestuje.