YoNoEntiendoNada
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2019
London/Chicago/Pomorze
7 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@MaTt_BarcaFan Tabliczki mnozenia juz wasz uczyli? O wiecej nie pytam, bo na etapie czytania ze zrozumieniem ewidentnie jeszcze nie jestescie, nie wspominajac juz o dyskusji czy analizie.
0
@adrix8 Zrob cos azjatyckiego z tofu albo seitanem, przepyszne bedzie - w sieci masz mnostwo przepisow, ktore wykorzystuja jedno albo drugie.
0
@Naturopata Nie zgodze sie. Ja mam lekarza, ktory juz kiedy mialem 21 lat, nakladal nacisk na duza ilosc roslin i mala ilosc miesa.
Ten sam lekarz zapoznal moich rodzicow ze swoim dietetykiem, gdy tata walczyl z wczesna cukrzyca, i przestawil ich na jedZenie o duzej ilosci tluszczy naturalnych, a mniejszej weglowodanow, z przewaga warzyw i owocow, limitowana iloscia miesa czerwonego, ale za to komplementowana rybami 2x w tygodniu i poziom cukru u mojego ojca sie uregulowal, a oni sami sa szczuplejsi, maja wiecej energii, lepiej sie czuja.
Jest mnostwo fantastycznych lekarzy ogolnych, diabetykow jak i tez dietetykow, ktorzy chca ludziom pomagac i tylko zdrowie pacjenta ich interesuje.
0
Komentarz usunięty
8
@tmQbassive Smieszne, ze pierwszy do oceniania kto sie kompromituje na anonimowym forum jest dorosly typ, ktory pod wlasna fota w avatarze chwali sie w internecie tym, ile wypil badz tym, ze wyladowal na dolku.
Absolutnie zero kompromitacji z twojej strony, kolezko. ;)
@patry295 Tak, amanter to specjalista od wszystkich konspiracji i naczelna foliowa czapka tutaj na Rambli.
2
@Kubix93 Porownywanie ciaglych bledow obroncow do babola bramkarza jest bezsensownym argumentem w dyskusji na temat gry defensywnej druzyny.
0
@dv7wisnia W latach 16-18 byl jednym z kluczowych graczy i wspoltworcow sukcesow klubu.
6
@jakub1906 Mowimy o grze, gdzie trojka bohaterow robi serie niemozliwych napadow przez cala fabule, wlacznie z wchodzeniem w droge/praca dla parodii FBI - kazdy ich zna, kazdy wie co robia, a oni zaleznie od wyborow koncza z happy endem... w miedzyczasie, zapewne zostawiajac wszedzie mase trupow.
I ty mowisz, ze w takiej oto przerysowanej grze-satyrze, Trevor jest zbyt przerysowany? xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@itmustbejoke Tutaj takie samo wiadro pomyj, jak Ronaldo cos wygrywa.
0
@adamt1996 Kiedys byl taki mecz:
Real Madrid vs FIFA All-Stars
https://www.planetfootball.com/nostalgia/when-the-galacticos-took-on-the-world-real-madrid-3-3-fifa-all-stars/
2
@Yosemite Poprzez ofensywne, agresywne podejscie, najbardziej porownalbym Trumpa do Rakiety, ale Ronnie nie ma tej samej koncentracji i dyscypliny co Judd, jest chimeryczny i daje sie poniesc emocjom. Obu oglada sie rownie fajnie, ale Trump na pewno go przeskoczy, bo ma zimniejsza krew i nie ponosi go tak, jak O’Sullivana. O’Sullivan to goat i najjasniejsza gwiazda, ktora o najwyzsza stawie potrafi sie wzniesc ponad kazdego, bo wtedy mu sie chce, ale statystycznie, Trump bedzie duzo rekordow srobowal w swojej karierze.
1
@Chakalaka Trump jest na drodze do tego, by wystubowac rekord. Wow.
2
@Yosemite Co za napad - Vieri & Salas ♥️
Serie A w ‘90-tych to w ogole miala przepych w topowych napadziorach, prawie kazdy klub mial tam duet profesjonalnych killerow u gory ;D
1
@macio_944 Lil Uzi Vert juz wszczepil sobie 24-milionowy diament w czolo, wiec absolutnie mnie nie dziwi, ze jest wolontariuszem Muska xD
0
@DaPi Mbappe ostatnio zrobil prawie 39km/h, po jego lewej lata prawie tak samo dynamiczny Neymar, po prawej Di Maryska - a Barca jest regularnie zajezdzana przez zespoly z szybkimi skrzydlowymi (patrz: Liverpool i Bayern), a do tego przynajmniej dwa razy slabsza niz kiedy The Reds ja wyrzucali z LM. Teraz przychodzi grac z zeszlorocznym finalista i na papierze 3, 4 albo 5 sila w LM. Osobiscie calkowicie rozumiem, dlaczego wskazuje sie PSG.
1
@macio_944 Ladnie sie dzieje. To jest chyba jeden z najwiekszych cyberatakow na triple AAA i obawiam sie, ze nic nie powstrzyma hackerow przed wypuszczeniem przynajmniej czesci tego, co maja. Podejrzewam, ze duzo e-maili zwiazanych z CP, premiera, problemami, itp. prawie na pewno ujrza swiatlo dzienne i pewnie nie postawia ich w dobrym swietle. Jakby wyciekly ich kosy zrodlowe, to bylby to wstyd i ogromny cios. Do tego DLC do CP2077, o kurde.
Z jakimi oni aktorami pracuja, ze tak ich porobiono? To az niepowazne.
0
@mekston O ile nikt im nie wyciagnie pilkarzy, jak to bywalo w przeszlosci w wypadku Falcao, Costy czy tez nie tak dawno Hernandeza i Griezmanna (chociaz w ostatnich latach wiekszosc zawodnikow byli w stanie utrzymac poza tymi, ktorych Simeone kupowal, testowal rok, a jak mu nie pasowali to sprzedawal), to powinni byc rownie mocni lub mocniejsi, jesli sciagna gracza lub dwoch. Widac, ze w koncu Simeone znalazl to, czego szukal - odejmujac pojedyncze porazki z Bayernem i Realem, to Rojiblancos wygladaja bardzo pewnie i traca malo punktow, malo bramek (dzisiaj wypadke przy pracy, zdarza sie) i sa fundamenty do budowy.
1
@Colon Cape Fear
1
@FafitFCB Logopeda to wygrac Puchar Hiszpanii moze juz w tym sezonie, a w zeszlym wygral LE, wiec to nie jest predykcja jak z fantasy.
1
@mekston Byli jednym z faworytow w tym roku, wiec po wygraniu tytulu tym bardziej beda nim w przyszlym.
1
@LeoMessi1994 Mam przeczucie, ze @deyna2018 wie.
3
@Chakalaka Jeden z moich ulubionych filmow, absolutny klasyk - praca kamery to mistrzostwo!
2
@JimMorrisonFCB Ja jednak nie patrze na nich pod katem bramkowym, bo teraz po prostu pilka jest inna i strzela sie wiecej goli.
Gdyby R9 zaczynal w dzisiejszych czasach, to tluklby jak Haaland i Mbappe, gdzie zaden z nich nie jest lepszy od niego. Ronaldo, Shearer, Raul, Van Nistelrooy, Del Piero, Batistuta czy Romario albo Henry dzisiaj mogliby strzelac podobnie wiele goli, jak Lewy czy Suarez. Musimy brac poprawke na to, jak wyglada pilka ogolnie w danych czasach.
Osobiscie, stawiam R9 ponad ta dwojka. Ronaldo to byla magia, sila, do tego szybkosc w jednym. Kompletny pod kazdym wzgledem i naprawde szkoda jego kontuzji, ale po tylu problemach z kolanem, ile on mial, to niesamowite ze powracal i zamykal geby krytykom. Powrot w sam raz na MS2002 to byc moze najlepszy comeback w historii futbolu, a jego wystep w Korei i Japonii to top 3 indywidualnych wystepow na MS z niesamowita liczba 8 goli w tym praktycznie wszystkich tych najwazniejszych i z bramka w finale.
Poza tym, facet sprawdzil sie w Hiszpanii raz, dalej w najsilniejszej wowczas lidze wloskiej, a pozniej drugiej najsilniejszej wtedy, czyli hiszpanskiej. Do Anglii nie musial tak naprawde isc, a kiedy juz liga byla uznawana za najlepsza w Europie, to jego zdrowie nie pozwoliloby juz na powodzenie tam (koncowka w Realu, problemy z kolanem w Milanie pokazywaly, jak zaczynal pfzegrywac walke z wlasnym cialem). Il Fenomeno.
2
@Jakchcesz @Keson @sebasek99
4
@PopekMonster Kolego, powiem ci, ze jak nie znasz swojej dziewczyny, to tym bardziej nie zna jej internet - chyba, ze szukasz smieszkow badz kliszowych i malo osobistych prezentow, o ktorych w sumie sam powinienes juz wiedziec.
1
@Yosemite Gruby Ronaldo ♥️
0
@JarekS Klopp, ktory z Joe Allenem i Alberto Moreno oraz Benteke u gory wchodzil do finalu Ligi Europejskiej w pierwszym niepelnym sezonie, obejmujac Liverpool w listopadzie 2015 i nie robiac transferow do nastepnego lata, a potem przebudowujac caly ten zespol tak, by zagrac w 2 finalachLM i wygrac jeden, oraz dostarczyc pierwszy od 30 lat tytul na Anfield, poradzilby sobie gorzej niz facet, ktory prawie cala kariere trenerska radzil sobie przecietnie badz slabo, w najlepszym wypadku niezle, a robote dostal dlatego, ze kiedys gral w Barcelonie?
Nie moge sie zgodzic.
0
@Bobo25 Drugi jest Ronaldo, 120 bodajze, ale w 3 ligach, wiec dlatego nie ma go powyzej.
0
@msmsms To miejsce to dom tortur. Nie ma szans, pracuja tam nienormalni ludzie znecajacy sie nad goscmi.
Musisz podpisac “waiver” przed wejsciem i bodajze nawet w przypadku smierci, nie moglbys sie ubiegac o odszkodowanie.
Waiver: https://www.reddit.com/r/horror/comments/dn0sef/mckamey_manor_waivers_leaked/