YoNoEntiendoNada
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2019
London/Chicago/Pomorze
7 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore Dziwnie sobie licza te rekordy - teoretycznie, Nets jako franczyza istnieli przed relokacja do Brooklynu, a wtedy rekord to 21 asyst Derona Williamsa z Minnesota w sszonie 10-11... ale widac maja na mysli historie pod nowa nazwa.
0
@Maker0 Przed Bayernem tez byly takie zestawienia.
0
@priest9999 Napisal “oprocz Realu”, czyli tak naprawde pyta, czy ktos jeszcze wygra.
@Mns21 Moze kiedys. To tak jak z Realem z 60-tych, tez sie zastanawiano czy mozna wygrac te rozgrywki kilka razy z rzedu jeszcze kiedykolwiek i Real zrobil to w tej ostatniej dekadzie 3-krotnie - teraz tez bedzie zastanawianie sie nad tym i byc moze za 15, 20, moze 30, a moze 50 lat ktos znowu wygra 3+ razy.
Mysle jednak, ze ktos wygra jedna po drugiej wczesniej niz 3 z rzedu, zapewne w ciagu najblizszych 5-15 lat.
0
@Alicja3500 Nie lubie Muguruzy, za to Osake jak najbardziej. Fajnie sie ja oglada, do tego jest bardzo normalna, takze oby wygrala dzisiaj!
4
@Hosh W wiekszosci zgadzam sie z tym, co napisales. Mam zastrzezenie jedynie do miasta i tego, ze ‘zyje’ - po jakims czasie, ci sami NPC stojacy/siedzacy w tych samych miejscach w tych samych budynkach (np. Dwojka policjantow przy stoisku z jedzeniem w Megabuilding, gdzie znajduje sie nasze mieszkanie badz dwojka policjantow non-stop skuwajaca tego samego faceta pod naszym mieszkaniem). Kiedy chodzisz/jezdzisz po miescie, to jest ono fantastycznie zbudowane, ale puste - NPC ani nie maja celu, ani zajecia, do tego maja zerowa inteligencje i snuja sie jak wydmuszki z jednego konca przypisanego obszaru w drugi po to, zeby albo wrocic ta sama sciezka albo wyparowac.
Co do reszty, w punkt!
0
@koziar Angielscy sedziowie sa gorsi niz hiszpanscy.
3
@Kgorecki2500 The Office, South Park, It’s Always Sunny in Philadephia, Rick & Morty, Community, Entourage, Eastbound & Down, Archer, BoJack Horseman. Dodalbym jeszcze Park and Rec, moze nawet Silicon Valley.
0
@PanPatrykk Zalezy od tego, czy dostalby od Juve miliard na transfery, czy moze przejal PSG.
3
@Chakalaka Szczwany lis, ten byly pan Premier!
@Gregsky10 Chyba sie zakreciles we wlasnej logice. I tak, to juz jest podpowiedz - wiecej ich nie dostaniesz, wiec madrze ja wykorzystaj ;)
2
@LeoMessi1994 Facet jest najlepszym strzelcem w historii Manchesteru United i najlepszym strzelcem w historii angielskiej druzyny narodowej, najlepszym angielskim strzelcem w historii UCL - trudniej znalezc podstawy do podwazania tego, ze to jeden z najlepszych angielskich pilkarzy w historii futbolu, a co za tym idzie, jedna ze swiatowych pilkarskich legend.
0
@LeoMessi1994 A gdzie ma byc, jak rozwalili mu wiezadla w kolanie niedlugo po starcie sezonu?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Tasde Atleticem? xD
0
@ranger3120 Luznypool? Moze sprawdz pisownie zanim cos wrzucisz ;)
0
@Maciasek Taka antywizytowka, ze nawet komentatorzy mowia, iz pomimo braku goli, jest to bardzo dobry mecz.
Premier League > meczenie buly w La Liga w tej chwili, gdzie srednia bramek na mecz to ledwo powyzej 2 goli.
6
@marcin000019 Latwo jest obejmowac najmocniejsza druzyne Europy, ktora dopiero co zdobyla tryplet (Bayern), badz jeden z dwoch najbogatszych zespolow na swiecie, ktory w 4 lata przed Guardiola zdobyl dwa tytuly mistrza Anglii - trudniej wygrac mistrzostwa z Borussia Dortmund (zwlaszcza uwczesna, bo dzisiejsza swoja pozycje zawdziecza temu, co zrobil Klopp) i zespolem, w ktorym w momencie objecia, rozgrywajacym jest Joe Allen, na skrzydle bryluje 31-letni Stewart Downing, a w ataku Benteke badz Origi, bo Sturridge jesr zdrowy przez 15% sezonu.
Guardiola w 5 lat w City wydal miliard euro, a nie tylko Klopp zabral mu tytul, ale w przeciwienstwie do niego, wygral LM z angielska druzyna i bez Messiego - Guardiola nawet na tym miliardzie nie dochodzi do polfinalu, ale moze jeszcze miliard i da rade.
Wroc jak Guardiola wygra Lige Mistrzow bez Messiego ;)
2
@Yosemite Dlatego niektore te porownania Ajaxu 18/19 z 94/95 byly... no wlasnie, nie powinno ich byc!
Tam co drugi pilkarz zrobil swiatowa kariere, prakrycznie kazdy trafil do mocnych badz w miare mocnych klubow.
1
@MESSIah16 Ja ogladam. Moim zdaniem, dopoki gra w Oilers, nie wygra niczego. To jeden z najgorzej prowadzonych zespolow w calej NHL i jak tak dalej pojdzie, to bedzie mogl marzyc o takim czyms, co spotkalo np. Oviego z Capitals. Z drugiej strony, jesli gdzies pojdzie, do lepszych kolegow z zespolu, ale przede wszystkim do lepiej prowadzonej franczyzy, to ludzie beda mu to zawsze wypominac i umniejszac.
Oczywiscie, wiele sie moze zdarzyc -
Oilers moga zaczac swietnie draftowac, dokonywac madrych trade’ow i umiejetnie podpisywac wolnych agentow, to wazystko moze sie zmienic. To piekno amerykanskich sportow, ale osobiscie, sadze ze McDavid powinien sie uwolnic i uciekac z Edmonton.
40
@MESSIah16 Akurat James Bond moze byc czarny, zaden problem - to fikcyjna postac. Nawet posrod bialych aktorow graja go ciemnoocy bruneci i niebieskoocy blondyni, bo nie ma prawdziwego odnosnika do postaci ksiazkowej, ktora nigdy nie zyla i zyc moze tylko na ekranie. Zupelnie inna dyskusja.
Ale zeby Anne Boleyn zrobic czarna? To jest przegiecie na maksa. Ten serial umrze krotka i bolesna smiercia zapewne.
5
@PatrychoO Dobra, to akurat jest mega... nawet nie wiem jak to nazwac, bo przesada jest zbyt delikatnym slowem. Ze co xD
Nastepny bedzie pewnie czarny Bill Clinton lub Pilsudski.
8
@RosjaninBut MLS bedzie lepszym miejscem do lansu wlasnie. Los Angeles albo Miami? Przeciez on by byl w siodmym niebie. Przypomne, ze gosc lubi koszykowke, imprezy ze znanymi ludzmi i pieniadze. Nawet zagral mala role w XXX: The Return of Xander Cage.
Zdecydowanie MLS. Ciagle imprezy i salony.
7
@Janas11224 Benzyna to tez gwarancja asyst i bramek.
7
@macio_944 Wrzucalem, wrzucalem!
https://www.independent.co.uk/life-style/athiests-religious-people-intelligence-smarter-study-imperial-college-london-a8183131.html
https://www.psypost.org/2019/09/people-with-lower-emotional-intelligence-are-more-likely-to-hold-right-wing-views-study-finds-54369
https://www.theglobeandmail.com/life/the-hot-button/study-links-low-intelligence-with-right-wing-beliefs/article543361/
https://bigthink.com/surprising-science/emotional-intelligence-conservative
https://www.washingtonpost.com/news/wonk/wp/2016/12/07/why-conservatives-might-be-more-likely-to-fall-for-fake-news/
Duzo tez wrzucalem statystyk co do elekcji w Stanach, gdzie Trump najwieksza baze ma posrod mniej wyuczonych Amerykanow (i wygrywal w 9 z 10 z najmniej wyedukowanych Stanow, a Biden w 7 z 10 najbardziej wyedukowanych).
2
@FafitFCB FIFA juz odpowiedziala:
https://www.fifa.com/clubworldcup/news/pavard-completes-sextuple-for-dominant-bayern
4
@4drian0 w Hiszpanii robia to samo, zwlaszcza ostatnie kilka lat.
Getafe w zeszlym sezonie popelnialo prawie 19 fauli na mecz - najwiecej w Europie.
W Hiszpanii, srednio 27 fauli na mecz. We Francji? 26.
1
@Ojciec5tkidzieci Przede wszystkim, czy lubie to robic - bo jesli nie, to nic tego nie wyrowna. A rozwijac tez sie ciezko w zawodzie, ktorego sie nie lubi.
Pozniej, grafik i placa gdzies pol na pol - bo jakbym zarabial mniej w miejscu A niz miejscu B, ale mial wiecej wolnego czasu dla dodatkowych projektow, to wybralbym miejsce A. Jednoczesnie, jestem juz na takim etapie, ze wyrobilem sobie pozycje i doswiadczenie, przez co ponizej pewnego pulapu pracowego absolutnie bym nie zszedl.
No i zaraz po nich, atmosfera - ale akurat w swoich srodowisku i miejscach, w jakich pracowalem, ta byla zawsze super, wiec nigdy nie mialem doswiadczenia z tej nieprzyjemnej/toksycznej perspektywy.
0
@maroon Z tego co pamietam, 63% Niemcow nie glosowalo na nazistow, ktorzy pozniej - jak na dyktature przystalo - przejeli wladze pomimo braku tak zwanej wiekszosci i zbanowalo reszte politycznych ugrupowan, ale widac o innej historii mowimy.
13
@amanter Klamstwo.
Jak byk, jest napisane, ze “wiekszosc” badan nie znalazlo korelacji miedzy szczepionka, a wiekszym ryzykiem zachorowania.
Pomijam, ze musisz cofac sie do lat ‘60-‘63 zeby miec cos przeciwko szczepionkom.
0
@Ratamahatta Stwierdzila, ze to nie nazisci bili Zydow na ulicach, tylko ich sasiedzi.
“Jews were beaten in the streets, not by Nazi soldiers but by their neighbours,”
Takze przeinaczasz fakty.
Za jakis czas beda sie ludzie burzyc, ze komus zabraniamy podwazania istnienia holocaustu.
1
@barcowy1899 On pewnie ma max 4-5 lat grania przed soba.
Szczerze, nie zdziwilbym sie, jakby zakonczyl kariere przed Messim i CR’em.