YoNoEntiendoNada
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2019
London/Chicago/Pomorze
7 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@marcin000019 Zacznij kiedys pilke ogladac i czytac o pilce, to skonczysz pisac glupoty.
1
A tyle smiechow z Liverpoolu i Bayernu tu bylo wczoraj - i oczywiscie z klaskania i wrzutek Zidane’a.
0
@Gregsky10 Super, ze jestes specem od czytania tonu glosu.
0
@Maniek9444 Nie chce mi sie z toba pisac na priv, sam pisales publicznie o tym jaki mefedron jest dobry i ze w ogole nie jest szkodliwy, wiec w ogole nie mamy dyskutowac. Poza tym - jesli piszesz cos na publicznym forum, to przygotuj sie na publiczna krytyke.
1
@Khajio Srednio 45 minut na mecz gral, byl rezerwowym glownie - jednak cos w tym jest tez, ze zaufabie trenera robi cholernie duza roznice. Pomijam juz fakt, ze niektorzy gracze sa dobrzy, czy tam niezli, ale nie AZ TAK dobrzy. Stad, im lepiej gralo United, tym gorzej dla Lingarda. Taki Iago Aspas ma i spryt, i drybling, bronia go liczby... ale w Liverpoolu i Sevilli byl flopem. Dobry, a nawet bardzo dobry pilkarz z ponad setka goli w La Liga, ale prawdopodobnie glowa nie ta na klub z wyzszej polki. Wiele jest takich przykladow.
0
@tadzik447 Jak tylko dopadne nowa konsole to kupuje, slyszalem wiele dobrych rzeczy o grze i chociaz horrory to nie moja bajka normalnie, tak tutaj jestem gotowy na podwyzszony puls ;D
0
@Salchent Ostatnio bylo 2-1 dla Cadiz.
2
@Barca_Big_Moment Ja przestalem po “Barcelona ma najlepsza jakościowo kadrę w La Liga.”
0
@FC1899Barca Co to znaczy ‘losser’ i w jakim to jezyku, bo na pewno nie po angielsku. ;)
1
@Tasde Ja nie wiem, tryplet sie jakos kilka razy mnozy do gabloty, ze ciagle jest wspominany? Ze pojedynczo zdobywane trofea mialy mniejsza wartosc?
Ciagle tylko “gdzie tryplet Realu, gdzie tryplet Realu?”, ale to Real ma 34 ligi i 13 Pucharow Europy.
2
@Chakalaka GOAT
0
@PatrykBarca Jak ktos to podpatrzy, to wszyscy zaczna sie tak wrzucac na obroncow, bo po co nurkowac jak mozna cos takiego zrobic. Dla mnie Arnold nic nie zrobil, czysta interwencja - uniesiona noga w ogole nie gra, bo Lewin kopnal jego glowe , a nie noge.
2
@M4G1K https://x.com/watch_lfc/status/1363205476368986112 Arnold jest juz na ziemi, po oddaniu strzalu Calvert-Lewin wrzuca sie na niego, trafiajac go kolanem w glowe i padajac na ziemie.
To juz popchniecie Mane chwile temu bardziej bylo karnym, a oni nawet nie sprawdzilin.
2
Jak mozna za cos takiego gwizdnac rzut karny xDDD
0
@msmsms Ale co to ma znaczyc, ze liczy sie tylko konkretny okres? Glupie.
Tak jakby zaczac medalistom Olimpijski badz MS zabierac medale, bo zdobyli je kiedys tam. Zacznijmy zabierac Oscary tez moze. W ogole nagrody, co to za wartosc jak sa sprzed 10, 20, 30, 60+ lat.
4
@MaziFCB Troche glupie zwazywszy na to, ze wygrali ja 19 razy i sa o jeden tytul za Man Utd, ale OK.
4
@Maniek9444 Chcesz ‘Pomnozyc hajs’ na bukmacherce? To plan na splate dlugow goscia, ktory nie moze nawet konta wlasnego otworzyc.
Serio, facet, ogarnij sie, bo widac ze twoje uzaleznienie od mefedronu przepalilo ci jakies styki w glowie.
A tekst: “Zycze Ci zebys nigdy nie trafil za kraty bo z takim charakterem dlugo tam nie pociagniesz” najwiecej mowi o tobie. Moze wlasnie twoj charakter to powod, dla ktorego trafiles za kraty, a @Ghostface najprawdopodobniej nie musi sie o to martwic, bo przestrzega prawa.
3
@sebasek99 https://i.imgflip.com/4ys4k4.jpg
2
@Chakalaka Clash of the Titans. Ten z ‘86.
5
@amanter Ty to jednak jestes...
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/d1/Balwan.png
1
@Chakalaka Maguire w drodze po final!
1
@Chakalaka Oby wszystko bylo z nim w porzadku!
0
@msmsms Akrylowe korty sa ulozone wlasnie pod takich graczy jak on, no bo cholera, jak odebrac 200 km/h po takim odbiciu, jak na sztucznej nawierzchni. Mysle, ze to bedzie jego turniej.
1
@Barca_Big_Moment Prawda, moze tak sie stac, w przeszlosci Fedex, Nole i Rafa zjadali rywali wlasnie w ten sposob.
Na szybkich kortach, Medvedev dluzszy czas wydaje sie byc kolejnym naturalnym wygranym Szlema w dobie ‘schylku’ trzech goatow ale ciagle czegos brakuje i dzisiaj ma w sumie idealna szanse do wygrania, ale jednak tenis to 50% glowa i jak nie wyjdzie na bitwe, to Djokovic go zalatwi mentalnie.
0
@msmsms Djokovic to najwiekszy okaz zdrowia w tej dyscyplinie i atleta z krwi i kosci o niesamowitej gibkosci, wiec nie wazne, ze nie ma miesni Nadala (zreszta, kto ma?) i mylisz sie. Atletyka w tenisie nie polega na pakowaniu w miesnie, tylko na szybkosci, wytrzymalosci i rozciagliwosci w duzej mierze, a same miesnie nie rownaja sie sile uderzenia. Nadal jest zbudowany jak grecki Bog, a nie ma nawet tak poteznego serwisu, jak niektorzy szczuplejsi gracze.
20 szlemow tak wyglada: https://www.adrenalfatiguecoach.com/wp-content/uploads/2017/02/Roger-Federer-Fit-205x300.jpg
1
@katalonczyk987 Djokovic sie meczy caly turniej, do tego gra z urazem, wiec nie powiedzialbym, ze ‘raczej’.
4
@victor https://www.joe.co.uk/fitness-health/the-diet-that-got-david-haye-back-in-heavyweight-title-chasing-shape-is-not-what-youd-expect-62107
David Haye sie z ciebie smieje. Nie mas pojecia jak dziala weganizm i wrzucasz gowniany filmik, ktory myli styl odzywiania z cielesnym zaburzeniem dysmorficznym, ktory prowadzi miedzy innymi do anoreksji, oraz jest czyms na co cierpia tez i miesozercy.
Ja dwa lata temu przez calutki rok bylem wege i wagi zrzucilem ledwo 2kg, a jedyne co stracilem przez ten rok to nieduzy nadmiar tkanki tluszczowej.
Nie to co jesz, a ile jesz wplywa na to, jak wygladasz. Jak ktos bedzie jadl jedna piers z kurczaka dziennie to tez bedzie wygladal jak ludzie z tego anty-wege filmiku.
0
@Bagsik88 Wijnaldum nigdy nie byl rozgrywajacym, ma zupelnie inna role i inne zadania na boisku - nie wiem czemu ma sluzyc twoja odpowiedz. Tylko rozgrywajacy sie czuja dobrze z pilka przy nodze?
0
@Bagsik88 Jak sie srednio czuje, ty widziales kiedys jakis mecz Liverpoolu badz kadry Holandii? Wijnaldum ma swietna technike, bardzo dobrze prowadzi pilke i ciezko mu ja odebrac, do tego ma fantastyczny balans cialem.
1
@Chakalaka Final Maguire-O’Sullivan, ale nie stawiaj domu na to ;D