YoNoEntiendoNada
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2019
London/Chicago/Pomorze
7 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Chakalaka Moze dolozy 5 zwyciestwo w WO!
1
@skubi99 Swiat jest maly.
@tomek8756 Oby tego zwyrodnialca gwalcili przez calosc wyroku, jaki dostaje tak, zeby dostal tak zwanego ‘wypadniecia odbytnicy’ i do konca zycia nosil I robil w pieluche.
0
@Kusco15 Boli Januszy i Janiny dupa, ze Rolexa moga jedynie na obrazkach ogladac.
0
@Kamiloza91 Ale nie wiesz, czy sie nie interesuja, bo jednak zainteresowanie klubu to jedno, a drugie to czy sam zawodnik chcialby tam isc.
0
@barcelonaLM Nie mowie, ze nie masz racji, chociaz osobiscie wole Mbappe, ale czas pokaze - powiem tylko, ze akurat argument o slabszym zespole jest przeciwko Haalandowi, bo historia pokazuje ze niekiedy przeskok do zespolu z absolutnej czolowki konczy sie tym, ze pilkarz nie radzi sobie z oczekiwaniami. Mbappe juz sie sprawdzil i w dobrym zespole i w topowym zespole i z kadra na Mistrzostwach Swiata - zachowujac jednak proporcje, bo oczywiste, ze Francja > Norwegia.
2
@macio_944 To i tak jest tylko wygodne sestawienie z w/w graczami. Messi ma srednio 9 na 90 minut - taki Firmino ma srednio prawie 17. Mane i Salah prawie po 14. De Bruyne 16, Lewandowski 12.5. Neymar ma 14. Sancho 11.5. Vardy prawie 11. Bruno Fernandes - czyli tez 10 jak Messi - uwaga, 19!
To tak kilku lepszych z brzegu. To wybiorcze zestawienie u gory specjalnie jest tak ulozone, ze jak ktos nie sprawdzi, to uwierzy, ze Messi najwiecej pressuje w calej Europie.
2
@Yosemite Mozna go bylo wstawic do kazdego wloskiego klubu praktycznie i od razu pokazywal swoja klase. Wielki pilkarz i unikatowy w Serie A.
0
@Dankhog xDDDDDDDDDDDDDD
4
@tmQbassive Ja sie zgadzam, zanim mi zamkneli silownie to najczesciej bylem na niej w godzinach 22.00-01.00 (nie, ze za kazdym razem trzy godziny, ale roznie pomiedzy jedna i druga, a nawet i do 2 zostawalem). Dlaczego? Poniewaz wtedy na malo ktore maszyny i przyrzady trzeba czekac - po 23 wszystko twoje. Zaoszczedzam kupe czasu i mam spokoj i cisze.
Oczywiscie, mam taka przewage, ze moja silownia jest otwarta 24h, a ja sam pracuje z domu glownie, wiec moge sobie pozwolic, by chodzic pozno cwiczyc - teraz na przyklad czesto biegam po 21, w dni kiedy sa mecze to 22 lub pozniej. Mozna? Pewnie, ze mozna.
0
@YeastMoss Komentarz mial byc takim podlaczeniem pod dyskusje i zgoda, nie mialo brzmiec jako pouczenie - jesli tak to odebrales :D
2
@CatalanDream Nie wiem jakie media sledzisz, ale ja w ciagu pol godziny widzialem juz z 5 albo 6 artykulow o Juve.
3
@messi564 Mbappe mial wtedy 26 goli i 14 asyst. 6 bramek w LM, w tym dwie wladowane faworyzowanej Borussi w wygranym przez Monaco 3-2 meczu w Dortmundzie, wiec nie - Mbappe nie musial marzyc o statystykach.
A dla ogladajacych Borussie, zartem bylo 140 milionow euro za Dembele, ktory zapowiadal sie na bardzo dobrego skrzydlowego, ale nie gracza wartego takie pieniadze. Nie wiem jaki tutaj byl zaciesz, nie czytalem - wiem, ze ogladajac BVB, na pewno nie bylem jedynym, ktorego dziwila desperacja Barcy, by sciagac akurat Dembele za taka kase.
5
@messi564 Chyba tylko Bartomeu sie wydawalo, ze Dembele byl bardziej perspektywiczny niz Mbappe.
0
@Matheo1899 Nie no, ogolnie to sie zgadzam - ludzie lubia pluc jadem. Daleko mi do swietoszka, ale kiedy ja sie z kims pokloce w dyskusji, to glownie jest to powazniejszy temat niz ty jezdzisz takim autem albo kolekcjonujesz znaczki pocztowe i mam z tym problem. Z teguly, w sam raz na debate - w sieci duzo smieszkow niestety lubi komus umniejszyc tak po prostu w kwestiach pracy czy posiadanych rzeczy martwych (lub zywych), kwestiach majatkowych albo zainteresowan, niestety.
Jak mowiem, przykro mi bardzo z powodu dziecka i przykro mi tez, ze ktos mial czelnosc wyrzucic im kwestie pieniezne - kto wplacal na leczenie i ratowanie, ten wiedzial na co wplaca, a kto nie wplacal niech sie przymknie, bo to nie jego pieniadze.
0
@Messiah10 @YeastMoss Te ‘przyjazne balony’ wciaz sie rozkladaja kilka lat, wiec do tego czasu beda sie rozkladac razem z mewa, zolwiem czy innym zwierzakiem.
1
@NaFazieHitman “odzew potężny na pewno kilka jak nie kilkadziesiąt tysiący ludzi poparło akcje i wyraziło chęć uczestnictwa“ - to nie brzmi jak kilka balonow.
1
@NaFazieHitman Skad wiesz, jaki mam poglad na to, jak i ile zuzywamy plastiku?
Poza tym, jesli ty porownujesz walke z globalna pandemia - moze daleka od idealnej, ale jednak - do puszczania tysiecy nieprzydatnych w zadnym celu balonow w powietrze po to, zeby pozniej nie tylko sie nie rozkladaly badz rozkladaly latami badz znalazly sie w zoladkach zwierzat... to serio, nie mamy nawet o czym dyskutowac.
@Matheo1899 Mnie akurat interesuja kwestie srodowiskowe, reszty hejtu o ktorym wspomniales nie popieram. Te o pieniadzach to w ogole brzmia paskudnie.
Sam limituje uzywanie jednorazowych syntentykow i pracuje nad tym, by je wyeliminowac ze swojego zycia, sortuje swoje smieci, biore udzial w czyszczeniach plazy i wplacam na to pieniadze, wiec mowie tutaj za siebie, a nie za innych.
3
@Matheo1899 No tak, bo to, czego ziemia potrzebuje, to wysylanie jeszcze wiekszej ilosci syntetycznych odpadow w powietrze, zeby rozsialy sie po swiecie, bo ktos umarl.
Serio, wspolczuje - naprawde, nic gorszego nie ma dla rodzica i nic bardziej przykrego jak smierc dziecka, ale puszczanie jeszcze wiecej smieci w swiat nie jest zbyt madre.
Tragedia jest oczywiscie tragedia, ale istnieje mnostwo bardziej ekologicznych sposobow na uczczenie jego pamieci.
2
@Yosemite Ah, co by bylo gdyby. Mogl byc jednym z najwiekszych. Mial taki okres w Serie A, ze sie go nie dalo zatrzymac - a potem jeszcze kapitalna gra na Copa America w 2004 i Puchar Konfederacji 2005. Wszystko polecialo w dol po smierci jego ojca, chociaz byly jeszcze przeblyski dawnego Adriano - mial nawet jeden sezon z Ibra, gdzie stworzyli fajny duet - ale byl to ostatni sezon Adriano chociaz czesciowo na poziomie, jakiego od niego oczekiwano.
1
@koksik2700 Obaj przychodzili do Realu w 2009 - Kaka byl zdobywca Balon d’Or w 2007, Ronaldo 2008, wiec stali w tym samym rzedzie jesli chodzi o sportowe oczekiwania.
Po prostu Kaka nie mial az takiego marketingowego potencjalu jak CR, bo Kaka to taki grzeczny, ulozony chlopak, ktory poza futbolem w mediach sie nie pojawia, a Ronaldo za to byl jak gwiazda rocka.
2
Dzisiaj okazuje sie, ze spolecznosc La Rambli jest glownie zlozona z dyrektorow sportowych, dyrektorow ds. rekrutacji i dyrektorow technicznych. Nie spodziewalem sie, ze az tyle ich w Polsce mamy!
Jakim cudem Barcelona ma takie klopoty, kiedy jedna polska strona internetowa iest az wypchana ekspertami od zarzadzania klubem i kadra?
1
@Yosemite Bedzie z niego pozytek w Realu ;D
1
Neymar:
https://talksport.com/football/835563/neymar-joke-barcelona-penalty-paris-saint-germain-tweet-lionel-messi/
Ale za rok... Za rok, to juz na pewno!
PS: Usunal, bo obejrzal powtorki.
2
@Encore Jeszcze do niedawna bylo ‘TAA marzenie na obrone’, od powrotu po kontuzji ‘slabiak’, ‘przereklamowany’ (jak i Mbappe zreszta xD ) pomimo tego, ze mowimy o 22-latku - a wczoraj wreszcie na poziomie, jaki prezentowal przed urazem! Swietny wystep w najtrudniejszych rozgrywkach!
0
@Gaz No wlasnie nie. Klopp wypuszczajac tych graczy na Barcelone jak najbardziej oczekiwal awansu i to im tez powiedzial przed meczem, bo wiedzial, ze zespol jest wystarczajaco dobry i z Anfield za soba maja szanse na wygrana.
0
@Japonk Ubersonic.
1
@Encore No mial go, powinien wtedy skonczyc, ale widac bylo, ze ten uraz plecow, z ktorym walczyl kilka dni przed turniejem, albo nie zostal do konca wyeliminowany albo sie odnowil. Wiek tez robi swoje - obecnie, Nadal musi konczyc mecze na szybkich kortach jak najwczesniej, bo pozniej fizycznie zaczyna odstawac. Bylo to widac np. w finale US Open przeciwko Medvevowi, ale wtedy mial prawie dwa lata mniej niz teraz. Taka natura tej gry, brawa dla Tsitsipasa - jakby nie kontuzja na RG, to pewnie mialby final za soba (chociaz z Nadalem by nie wygral), aczkolwiek chociaz trzymam teraz za niego kciuki, to Medvedev go pewnie odpali w polfinale. Turniej jest ulozony pod niego, na ulubionym typie nawierzchni, z Djoko i Nadalem od poczatku walczacymi z urazami - a teraz juz bez Nadala.
0
@pele1282 Ty i ten typek raczej zostaliscie wyjasnieni.
1
Rafa teraz pieknie zagral tego gema, powinno go uspokoic - caly poprzedni set na zbyt duzej frustracji gral.
0
@Tomo1989 Przeciez Borek zarzucil zartem, wiec nie wiem o jakiej kasacji tu mowa ze strony typa, ktory nie zalapal, ze Borek puscil oczko przy wyslaniu tweeta.