YoNoEntiendoNada
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2019
London/Chicago/Pomorze
7 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Chakalaka Przecudowne!
3
@marcin000019 Statystyki, nagrody indywidualne i druzynowe mowia cos zupelnie innego, Marcinku.
2
@fcbarcafan19 Polecam! Pierwszy raz jak widzialem w menu, to nie zachwycilo mnie, ale zaryzykowalem i do tego szklaneczke drinka “Bird old fashioned” (Knajpa sie specjalizowala w wariacjach kurczecych) i bylem zachwycony.
22
⚽️ 31 klubowych trofeow (w tym 5x LM)
⚽️ 2 trofea kadrowe (w tym EURO2016)
⚽️ 5x Balon d’Or
⚽️ 4x Zloty But
⚽️ Najlepszy strzelec w historii futbolu
⚽️ Najlepszy strzelec w historii LM
⚽️ Najlepszy strzelec w historii europejskich zespolow miedzynarodowych (a niedlugo zapewne wszystkich reprezentacji na swiecie)
762 gole, 223 asysty.
Cristiano Ronaldo konczy dzisiaj 36. lat!
Feliz Cumpleanos!
W swoim 35 roku zycia, w 48 meczach zdobyl 40 goli i zaliczyl 8 asyst. Jakie zrobi staty w wieku 36 lat?
Blizej konca niz poczatku karier Messiego i Ronaldo i pieknej historii prawie poltorej tysiaca bramek i ponad pol tysiaca asyst miedzy nimi.
Mowcie co chcecie, ale Mbappe vs Haaland ani nie brzmi, ani nie wyglada dla mnie tak emocjonujaco. Minie wiele lat do czasu, az ktos sie do nich i ich rekordow zblizy - o ile ktokolwiek.
@Yosemite @Janiama @Chakalaka @Coutinho007 @AmigoBlancos @Jacu327 @JohnA @JimMorrisonFCB @Encore
2
@FafitFCB Powiem tylko, ze kombinacja waffles&fried chicken jest zajefajna i polecam sprobowac kazdemu “Chicken Waffle Burger” z dobrze przysmazonym bekonem i syropem klonowym. Mniam.
Jak widac, mozna dla tego zwariowac ;D
1
@Naturopata Widac, ze w leki nie wierzysz i ich nie bierzesz.
3
@amanter “(...) announcing an end to U.S. support for Saudi Arabia’s military campaign in Yemen(...)”
Przetlumaczyc ci? Artykul wyraznie podkresla juz na starcie, ze Biden oglosil koniec militarnego wsparcia AS i ich kampanii w Yemenie.
6
Koniec militarnego wsparcia Arabii Saudyjskiej przez USA.
Joe Biden jednoczesnie obiecuje, ze Stany skonfrontuja Rosje i Chiny, stawiajac sie im jak na globalnego lidera przystalo. Jego celem bedzie budowa relacji miedzynarodowych z krajami, ktore sa aliantami Ameryki (a wiec i Polska).
https://www.nytimes.com/2021/02/04/us/biden-yemen-saudi-arabia.html?smid=fb-nytimes&smtyp=cur
4
@Yosemite Ciezki charakter, ale pilkarz o wielkim talencie i sercu do gry. Ciekawe w sumie, ze wielu kolegow mowilo, jakim to strasznym leniem potrafil byc na treningach, ale juz na meczu dawal z siebie 200%.
Zawsze mi imponowal, sprawdzil sie w 2 z 4 najsilniejszych lig, szkoda w sumie ze tak wysoko stawial pieniadze, bo przeciez malych nie zarabial (United opuscil miedzy innymi dla wiekszych zarobkow, kiedy szedl do Juve to tylko po tym jak City zgodzilo sie placic czesc wynagrodzenia, po Juve Chiny = $$$).
1
@Tomo1989 wow, 51 lat. Nie ma wymowek, trzeba ciezko trenowac ;D
1
@Michael24 Chelsea swego czasu zwalniala Mourinho, Ancelottiego, Mourinho i Conte w kilka miesiecy po wygrywaniu mistrzostw krajowych, wiec czemu mialaby nie zwolnic Lamparda, ktory niczego nie wygral?
1
@martin3131 Poczekaj do konca sezonu, Mourinho zdobyl wicemistrzostwo srodkiem obrony Phil Jones-Chris Smalling.
1
@martin3131 “Taki zespol” jak United od tego czasu nie wygral juz zadnego trofeum, a od odejscia SAFa najwiecej wygral wlasnie za Mourinho.
1
@Chakalaka Co on odjaniepawlil!!!
1
@Chakalaka Uwazam, ze ten sceptycyzm jest rownie rozsadny, jak ten przed szczepionkami na polio, gruzlice, swinke, odre, etc. Dzisiaj ludzie maja szczescie, ze medycyna bardzo poszla do przodu, ze farmaceutyka sie rozwinela oraz ze zyjemy - w duzej mierze - higienicznej, gdyz w przeszlosci ci, ktorzy sie nie szczepili, po prostu umierali.
Mielismy sceptykow przed Pfizerem i Moderna, bedziemy ich mieli dalej. Dostep do informacji jest piekna rzecza, ale w przypadku ludzi z nizszej polki pod katem intelektualnym, jest to rownie niebezpieczne, gdyz sianie bzdur rowniez jest uproszczone.
Szczepionka AstraZeneca to tak naprawde moze byc ‘step up’ w porownaniu z Moderna i Pfizerem. To nie jest tak, ze szczepionki opracowano w rok - bazowano juz na tych istniejacych, a kazda kolejna powinna byc tylko udoskonaleniem tych poprzednich, zwlaszcza w momencie gdy pomyslnie przechodzi testy kliniczne - w sterylnych laboratoriach, a nie przegladem twittera podczas posiedzenia w toalecie.
1
@Chakalaka Mysle, ze kluczem jest odpowiednia dystrubucja szczepionek, bo uruchomienie jednego malego kraju nic nie zmieni, jesli ktorys z wiekszych nie bedzie mial praktycznie nikogo zaszczepionego. Musimy tak szczepic, zeby wszedzie procentowo wygladalo to podobnie. Nie mozna oczekiwac, ze taka Polska dostanie tyle samo szczepionek, co Stany Zjednoczone.
Najwazniejsze jest zaszczepic tych z grup najwyzszego ryzyka, czyli w pierwszej kolejnosci osoby starsze, a dalej te schorowane. Swiat bedzie mogl sie otwrzyc i ruszyc do przodu szybciej, nawet jesli ci najzdrowsi wciaz beda czekac na swoje szczepionki, bo ci w najgorszej sytuacji beda odporni i odsetek zmarlych znaczaco spadnie.
1
@Chakalaka To, o czym tutaj madrze prawi pan Donald Tusk, to jedno z najwiekszych skrzywien w spolecznosci, ktora wystarczajaco ciezko zostala uderzona i nie powinna walczyc miedzy soba - ale niby jak, skoro tylu polglowkow obejrzalo jakis syf na YT, poczytalo na forach dla oszolomow i szybciej retweetuje/przekleja bzdury, niz ma czas je zarejestrowac w glowie (nie mowiac juz o weryfikacji tych bzdur)?
2
@Bobo25 Z Kejranem najwazniejsze jest byc w ciaglym ruchu. Musisz unieruchomic macke znakiem (lapiesz ja w pulapke) i wtedy odrabac, do kazdej macki podchodz na spokojnie, bez pospiechu. To dluga walka, ale jak zachowasz cierpliwosc i ostroznosc, to bedzie dobrze.
Kiedy pierwszy raz gralem w 2, to porzucilem ja na kilka miesiecy wlasnie z powodu Kejrana. Dzisiaj sie ciesze, ze jednak dalem grze druga szanse, bo jest swietna - a trojka to w ogole cud, miod i orzeszki.
6
@Dzemix111 Zakup dodatkow to wrecz obowiazek!
6
@Zip
3
@axegrinder Pandemia pandemia, ale Barca juz dluzszy czas ma problemy finansowe - koronawirusowe konsekwencje to po prostu kopanie lezacego.
2
@Kusco15 Kapitalna reklama Walmarta z Buzzem, Lego, Billem i Tedem oraz Marsjanie Atakuja.
Mountain Dew z Bryanem Cranstonem (Walter White z Breaking Bad, miedzy innymi) ktora byla parodia “Lsnienia”.
Jason Momoa chyba w reklamie ubezpieczen, nie pamietam dokladnie - tam gdzie sciaga ‘peruke’ i sztuczne miesnie xD
Reklama Toyoty z Coby Smulders byla super.
Rick i Morty “Pringles”.
Nowa wersja ‘whazzzzzup’ Budwisera byla kapitalna - Budwiser to w ogole co roku jest mistrzem reklam.
Bud mial tez reklame z Post Malonem-tobotem.
Reklama ktoregos z piw z Johnem Cena i Jimmy Fallonem.
Innych nie pamietam, ale ogolnie, malo ktore sa “slabe”, bo spoty sa zbyt drogie, by sie nie postarac na 101%.
1
@tristan87 Cena znowu poszla w gore, ale nie bez powodu - z powodu pandemii i lockdownow, jest duza szansa na to, ze jeszcze wiecej ludzi w tym roku obejrzy. Dlatego, m.in. NFL udostepnil passa za 99centow - wszystko po to, by maksymalnie zwiekszac widownie.
Ogladam jak co roku, polskiej transmisji nigdy nie widzialem i nie obejrze - polecam alternatywe, chociazby NFL Passa, dla klimatu i dla najlepszy reklam roku, bo ich nie ujrzycie w TVP.
Reklamy SB to jest marketingowo-filmowe mistrzostwo. Zawsze staraja sie przygotowac jakies bomby.
9
@Chakalaka Gdyby dzisiaj zyl i znowu nalozyl kombinezon i narty, to w wieku 80 lat bylby najlepszym aktywnym skoczkiem czeskiej kadry.
1
@Chakalaka Czas zabawy i szalenstwa, jak ktos nie oglada snookera to shootout jest swietny do wkrecenia sie.
2
@Yosemite Kapitalny gracz, jeden z najlepszych z Czarnego Ladu!
2
@marcin000019 Kazdy twoj wpis chyba wszystkich utwierdza w przekonaniu, ze w ogole sie nie znasz na pilce.
1
@Colon Ale klasyczny by chyba byl na 3 rozne tematy, bo glowka, lewa i prawa noga? Czy to by byl Kompletny?
A w sumir klasyczny to fakt, ze dokonal tego w pol dnia roboczego.
2
@ksobi Bylo juz kiedys w “Familiadzie”.
2
@arasz1819 @Chakalaka zrobil klasycznego hattricka, wszystko w pol dnia xD