1

@Yosemite Zgadzam sie. Sa gracze o uniwersalnych stylach gry, a sa tacy skrojeni pod konkretny klimat i lige.

Co ciekawe, przeciez sa nawet przyklady pilkarzy nie tyle klasy swiatowej, badz bardzo dobrych, ale takich niezlych i solidnych, ktorzy z powodzeniem wystepowali w wielu ligach, a pilkarze na wyzszym poziomie od nich juz sobie nie radzili.

Demba Ba strzelal w Niemczech, w Anglii, potem tez w Turcji i Chinach, ale nie jest lepszy niz Shevchenko, ktory w Chelsea sie nie sprawdzil.

U gory, Dzeko strzelal w Anglii, we Wloszech i w Niemczech, ale nie oznacza to, ze jest lepszy od Forlana badz Higuaina dlatego, ze ci byli flopami w Premier League.

2

@Yosemite Haller mial 9 goli w jednym sezonie, 15 w drugim, wiec az tak nie nastrzelal w tej Bundeslidze.
Nie ma na to reguly moim zdaniem, niektorzy gracze nie pasuja do pewnych lig i juz nie tylko o napastnikow chodzi.

Ale tutaj pierwsze lepsze przyklady z brzegu:

- Aspas w Anglii piach, a w Hiszpanii ponad 100 goli w La Liga.
- Immobile klapa totalna w BVB, a w Lazio maszyna do walki o Zlotego Buta. Bonus: tragedia w La Liga.
- Raul Jimenez to w Anglii kot, w Hiszpanii nie przebil sie.
- Morata we Wloszech super, w Realu i Atleti tez sie sprawdzil, w Chelsea pokraka.


W kazdej lidze sa takie przypadki.

1

@matirix20 Jak obejrzales What The Health, to teraz zobacz Kiss the Ground. To, czym spryskuja nasz warzywa i owoce wcale nie jest lepsze, wiec tutaj potrzeba nam wszystkim radykalnej zmiany, samo odstawienie miesa to nie wszystko (aczkolwiek dobrze jest zaczac od limitowania produktow pochodzenia zwierzecego, w tym oczywiscie i samych zwierzat).

Jak nie masz w poblizu jakiejs Prywatnej, eko farmy, gdzie czesto sam mozesz zrywac warzywa i owoce badz kogos, kto zajmuje sie hodowla limitowanej ilosci np. bydla, ktoremu zapewnia godne warunki do zycia i normalna smierc, to ciezko ci bedzie znalezc ‘czyste’ jedzenie.

1

@xBoMBoWiECx Nie mam pojecia, dlaczego Leno jest przed Llorisem i Neuerem. Za tych panow wciaz bym zaplacil 30 mln, za Leno na pewno nie. W Anglii Nick Pope to 3 najlepszy bramkarz w lidze obecnie, a nie ma go w tej 10-tce. Do tego nie dalbym Leno nawet przed De Gea, ktory juz wprawdzie nie jest ta sama marka co byl do niedawna, ale od Niemca ciagle jest wyzej - zwlaszcza w tym sezonie.

1

@Messibestplayerintheworld Ronaldo przestal ogladac pilke nozna jakies 5 lat temu.

2

@sebasek99 Ludzie zarzucaja jej, ze to nie jej slowa, ze jest trenowana, ze to, ze tamto, ze powinna byc w szkole— ale!

No wlasnie - ci sami ludzie sluchaja lobbystow oplacanych przez ogromne koncerny, ktorym nie na reke jest walka z globalnym ociepleniem, bo oznacza ona limitowanie lub zamkniecie ich szkodliwych biznesow.

Ja osobiscie wole sluchac Grety, ho marionetka/wizytowka ludzi o intencjach sprzyjajacych ziemi jest lepsza niz marionetki globalistow, ktorzy czyszcza planete z surowcow naturalnych.”, zatruwaja ja i dokladaja do bogactwa, ktore w ten sposob akumulowali. Malo im pieniedzy, co jest ironiczne, bo wiekszosc to nie sa mlodzieniaszki, a raczej nie gromadza fortuny dla kolejnych pokolen, bo z racji tego co robia z Ziemia, to nastepne pokolenia ich nie obchodza.

2

@Ojciec5tkidzieci Nigdy nie wsiadlem i nie wsiade pod wplywem, wiec zgadzam sie z niektorymi powyzej - kary powinny byc zaostrzone, a nie luzowane. Nie wazne ile masz we krwi, jezeli cos masz to nie jedziesz i tyle. Dla mnie kazdy kierowca pod wplywem powinien odpowiadac za usilowanie zabojstwa.

1

@Yosemite Portugalia to moze byc jeden z czarnych koni na mistrzostwach, niesamowite pokolenie teraz maja i kto wie, czy nie odpala i nie zaskocza wielu na turnieju. Ronaldo ma teraz najlepszych graczy wokol siebie od pamietnego Euro 2004, gdzie jednak polegli z Grekami.

1

@Chakalaka Trump pewnie gladko w finale, ale chcialbym, zeby zagral w nim z Fordem.

4

Marcin Najman:
Mem, ktory jeszcze dlugo bedzie w ludziach rozbudzal kreatywnosc xD



LOL.

1

@macio_944 Mysle, ze duzo rzeczy znajdujacych sie w CP2077 nawiazuje, chociazby nieswiadomie, do planow Muska (latajace czy tez samoprowadzace taxi, cybernetyka, itp.) tak bardzo, ze kupila go wizja Redow. ;D

8

@SiSenior Klimasara to nie jest ‘oni’, ale oderwany od swiata pol-glowek, ktory jest pro-komunizm, a nie lewica. Watpie, by 80-90% lewicowych wyborcow uwazalo, ze ona ich reprezentuje. Ma tyle samo wspolnego z lewica, co Lance Armstrong z fair play.

0

Komentarz usunięty

3

@Dziki15 Jeszcze wiecej znakow zapytania uzyj tam wyzej, zeby rozwiac wszelkie watpliwosci. ;)

Licze, ze kiedys dostaniesz pomoc, jaka jest ci potrzebna. Naprawde, to szczere zyczenia sa.

3

@Dziki15 Jutro nie zapomnij tabletek, OK? :)

5

@macio_944 Nie wiem jaki maja z nim problem. Odkad dostalem szczepionke, codziennie widze Billa i z nim rozmawiam. To niezwykle bystry facet, o ogromnej wiedzy i dobrym sercu:

https://i.redd.it/d7p4fb1tbpa61.jpg

0

@macio_944 Niby nie moja tematyka, ale chetnie przetestuje!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@mikael Zdecydowanie, jeden z najlepszych seriali w historii telewizji i wizytowka HBO.

0

@D10SLEO Ozil ostatnie 2 lata 18 meczy tylko - ciekawe, czy zrobilby te dodatkowe 20-30 asyst, jakby gral regularnie we wszystkich rozgrywkach.

W Turcji bedzie mial wciaz realna szanse dobic do 300, ale bedzie ciezko.

1

@Ojciec5tkidzieci Kielon po kazdym uzyciu przez Milika slowa ‘wanted’.

2

@ProMILs Ah, memy robione przez przegrywow i inceli sa takie “ynteligientneee”.

2

@Chakalaka Stosunki miedzynarodowe zyskaja na tym, ze Biden postara sie zniwelowac tez wewnetrzne skutki polityki imigracyjnej Trumpa, bo w duzej mierze to nawet te malo realistyczne z pogladow Pomaranczowego zle sie odbijaly na ludziach w kraju, gdzie ilosc atakow na tle rasowym - zarowno fizycznych jak i werbalnych - zdecydowanie wzrosla.

3

@Chakalaka Bardzo dobry krok w kierunku bezpiecznej przyszlosci dla dzieci, wnukow, prawnukow obecnych pokolen!

Widze amanter do teraz placze za Trumpem, pelna deprecha - niech sie tylko nie odwodni od tych lez.

4

@kaamil1910 Zespol gral slabo po tym, jak klub wydal 220 milionow, wczesniej pyskujac w mediach, ze latwo byc “managerem ksiazeczki czekowej”, niczego w tej roli nie wygral jednoczesnie arogancko odnoszac sie do innych ludzi na tym stanowisku, nie potrafil nawet awansowac do Premier League z Derby kiedy dostawal robote managera Chelsea. Ostatnio tak sie pogubil, ze dal opaske Thiago Silvie, ktory w klubie jest od polowy roku i nie mowi po angielsku.

I co, mieli go zostawic, bo raz byl w top 4? Lepsi managerowie tracili roboty w taki sposob. Chelsea nie miala ani wynikow, ani stylu, a to ze praktycznie wszyscy nowi zawodnicy zawodzili, to tez wina managera.

0

@Yosemite Aczkolwiek nie zaliczyl bramki ani asysty w lidze od polowy pazdziernima, bodajze, i w sumie to srednio gral ostatnimi czasy, spadalo nawet na niego sporo krytyki. (Ale opuscil tez 5 spotkan)

0

@Zip Mbappe w ostatnich 103 meczach dla PSG - czyli od sezonu 18/19 - ma 85 goli i 54 asysty, wiec tez powinien byc wpisany kolo tej 4. Wiecej goli, wiecej asyst niz Neymar, a tylko 3 mecze wiecej, bo nie chce mi sie szukac i odejmowac tych 3.

1

@fart A tutaj sie zgadzam, chociaz rownie wysoko cenie Drew Breesa, aczkolwiek jako, ze Saints juz odpadli, a Brees prawdopodobnie juz do gry nie wroci, to teoretycznie juz nie jest ‘nadal grajacym’ - chociaz osobiscie mam nadzieje, ze jeszcze jeden rok zagra.

1

@fart Aaron Rodgers na pewno nie jest przed Joe Montana, Peytonem Manningiem czy Brettem Favre.

Aczkolwiek potyczka wysmienita.

0

@gumaz To pytanie jest w sumie bardzo bliskie “Czy macie dziewczyny?” ;D
I tak, gole, oczywiscie ze tak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?