YoNoEntiendoNada
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2019
London/Chicago/Pomorze
7 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@FC1899Barca Aha. Fajnie.
@Jakchcesz wskazal jedynie hipokryzje tego pana - akceptacja osob o innej orientacji seksualnej w kwestiach, ktore sa dla kolegi, do ktorego sie zwracal, wygodne, ale limitowanie ich praw i brak akceptacji tam, gdzie juz nie sa te osoby, dla niego, ‘normalne’.
Dlatego najbardziej paradoksalny i hipokrytyczny stereotyp to Prawicowy Polak-Katolik - aborcja to zlo, ale dzieci niech siedza w bidulu, niech nie maja nikogo, bo zycie liczy sie tylko do poczecia i oby nie trafily do pary homo, bo ci ludzie sa ‘obrzydliwi’, ‘nienormalni’, ‘przeciwko naturze’, itp itd... ale w miedzyczasie pojde sie bryndzlowac do dwoch fajnych panienek z lesbijskiego porno, tak bardzo sie przeciez nimi “brzydze” i staram sie odbierac prawa czlowieka.
0
@arasz1819 Niestety, ale wlasnie to strasznie ciagnie Polske w dol w oczach innych cywilizowanych krajow oraz tez spowalnia progres - bo wszedzie masz tak zwanych ‘Januszy’, ale ci Polscy sa strasznie zatwardziali i bardziej liczebni. Do tego dochodzi niska zdolnosc do akceptacji i adaptacji, generalna zawisc w kierunku wszystkiego co inne, do tego komplementowana zawiscia dla wszystkiego co swoje i dobrze znane. W skrocie - zawisc wszedzie i w kierunku wszystkiego.
6
@FanKFC co racja.
Ci, ktorzy uzywaja bzdurnego argumentu o wysmiewaniu, to ci sami, ktorzy atakuja tak zwane “Julki” i “Brajanow” za poprawnosc polityczna, bronienie praw LGBT i delikatnosc na Twitterze, bo nie rozumieja, ze kolejne pokolenia sa bardziej tolerancyjne, bardziej wyrozumiale niz oni. Przede wszystkim, bardziej wrazliwe, a to przeciez jest w ogole niedopuszczalne w polskim spoleczenstwie.
A wysmiewanie? Dzieci wysmiewaja tez dzieci za bycie grubymi, za bycie biednymi, za prace wykonywana przez rodzicow, za zainteresowania - jak rozwiazaliby ci geniusze te problemy? xD Moze w ogole zakazmy grubym, biednym, karlom, niepelnosprawnym uczeszczac na zajecia, zeby to wyeliminowac?
Ja sie wychowywalem poza Polska i juz w wieku 12, 13 czy tam 14 lat mielismy niektore dzieci, ktore sie nie baly identyfikowac jako LGBTQ. I co, mialy zycie? Mialy. Znajomych? Tez mialy. Czy zdarzal sie debil, ktory ich o to obrazal? Tak samo, jak zdarzylo sie, ze jakis duren szydzil z kogos, bo jest biedny badz z czyjegos pochodzenia, jak to bywa. Czy wiekszosc byla w porzadku i byla wsparciem dla osob innych niz reszta? Zdecydowanie.
3
@Nano22 Co za glupie pytanie. Ewidentnie najlepsza opcja jest 0 tatusiow, 0 mamusiek w bidulu. Skoro nie mozesz czegos zastapic czesciowo, to nie rob tego w ogole, tak?
1
@dogie1337 Wiadomo, to De Jong jest bardziej perspektywiczny i moze teraz tylko w gore isc, a Kroos obierze odwrotna trajektorie - taka kolej rzeczy - ale ogolnie, duzo pracy przed Holendrem zeby osiagnac to, co Niemiec. Ten sezon to dopiero pierwsze coraz bardziej czeste przeblyski FDJ z Ajaxu.
7
@marcin000019 Tak, rzad niemiecki spiskuje z UEFA przeciwko Lipskowi, Marcinku...
8
@Yosemite Kompletny napastnik. Strach pomyslec, jakie liczby robilby w Liverpoolu czy tez City, bo te zespoly tworza od cholere okazji bramkowych.
10
@marcin000019 Poki co, to De Jong moglby Kroosowi pilki na treningu podawac.
0
@Kettger Przynajmniej co roku dostawal Lego ;D
2
Komentarz usunięty
2
@jeyx77x Nie mozna o Falcao powiedziec, ze nie zrobil wielkiej kariery. 71 goli w 90 meczach dla Atletico, 83 w 140 dla Monaco. W Atleti Liga Europy (rok po tej z Porto), Superpuchar Europy i Puchar Krola. W Monaco wygral Ligue 1 z dominujacym tam i przepakowanym PSG oraz doszedl do polfinalu LM w sezonie, w ktorym zdobyl 30 goli w 43 meczach.
Potem w Turcji 15 goli w 24 ligowych meczach, ale to jednak jedna polka w dol.
W Anglii, gdzie poszedl po kontuzjach, nigdy nie doszedl do pelnej dyspozycji - do tego najpierw w Man Utd musil grac na skrzydle, jak juz gral, a potem w defensywnej Chelsea mil wykonywac robote, do ktorej nie jest stworzony, a do ktorej pasuja tacy pracusie (i czesto ‘brudni’ gracze) jak Drogba czy Costa.
@Yosemite Coz to byl za zespol, ogladalo sie go z najwieksza przyjemnoscia. Pamietam, ze bardzo im wtedy kibicowalem, bo grali swietna pilke. Oczywiscie, rozkupili ich, AVB troche za szybko polecial do Chelsea, ale tamten rok to byl kosmos i ludzie beda pamietac ta poczworna korone i tych graczy.
6
@Bocheno1 Od poczatku bylo wiadomo, ze to bedzie super wzmocnienie! Sevilla i Monchi to potrafia sie bawic w te transfery.
5
@Dundersztyc Cooo?!
‘że znaczna cześć gwałtów „po czasie” jest tylko wymuszeniem kasy, bądź chęcią zrujnowania komuś życia’ - serio, ze co?
“Znaczna czesc”? Skad ty te statystyki wziales niby? Za przeproszeniem, chyba z dupy. W USa i Europie to bodajze jedynie 2-6% oskarzen na tle seksualnym jest falszywa - w UK, 4%.
http://www.open.ac.uk/research/news/false-accusations-sexual-violence
https://www.thecut.com/article/false-rape-accusations.html
Idz stuknij lbem w sciane, zanim bedziesz powielal jakies klamstwa i oszczerstwa bez jakiejkolwiek wiedzy w temacie.
0
@clyde Mialem na mysli 2007 (po prostu powtorzylem 2003 przez przypdek, co w kontekscie wpisu nie mialoby sensu) - w sensie, ze wtedy zaczeli sie umawiac (‘07, to jest), a ona od 2003 byla juz wschodzaca gwiazda, wiec nie potrzebowala go do lansowania.
3
@clyde Manson nie wylansowal Evan Rachel Wood. Zaczeli sie umawiac w 2003 roku - Wood juz w 2003 wybila sie ‘Trzynastka’ - filmem, za ktory byla nominowana do Zlotego Globu. Do czasu poznania Mansona miala juz pozycje jednej z wschodzacych gwiazd Hollywood i wrozono jej wtedy duza kariere, wiec do jakiego lansowania potrzebowala Mansona?
4
@Thomas99PL Pirlo po polowie sezonu w lidze, ktora Juve wygrywa co roku od 2012, jest na 3 miejscu, a ty stawiasz go ponad (lub obok) gosciem, ktory jako manager wygral 2x La Liga i 3x LM (z rzedu)?
1
@DonMatteo901 W Formule 1, na miejscach kierowcow, jest ledwo ponad 30 miejsc, a jezdzi 22 - Z CALEGO SWIATA.
Oczywiste, ze trzeba byc wybitnym talentem, by sie tam przebic, wiec umniejszanie Kubicy, ktorego od zawsze chwalili najlepsi kierowcy w F1 oraz eksperci od Formuly, to typowa ‘polaczkowa zawisc’. Gosc jezdzil ponad stan w 2 roznych zespolach, a typy oceniaja go jakby byl kierowca Ferrari luv McLarena w ich najlepszych latach, a po powrocie wskoczyl do Mercedesa i zawodzil.
3
@Bykunn Widzisz, niektorym nie przetlumaczysz, bo wiedza lepiej na podstawie 2-3 przypadkow.
Przeciez tak samo jest cos takiego jak roznica miedzy zwyklym lekarzem, diabetologiem i dietetykiem - nie kazdy lekarz jest specjalista od odzywiania sie, a dietetyk nie musi byc lekarzem, by znac sie na odzywianiu. To samo z weterynarzami, ale widzisz, ze niektorym ciezko wytlumaczyc.
To, ze Wujek Jozek zyje 75 lat, a pali i pije na umor oraz je tluste potrawy pelne wegli i soli, chodzac z bebzunem ktory moze mu robic za stoliczek, nie znaczy, ze jest okazem zdrowia i ludzie powinni sie prowadzi w taki sam sposob.
Pomijam kwestie kto gdzie mieszka, mam na mysli to, czym ludzie karmia psy.
1
@xVENUMx “Facebook Help Team
Messages that have already been sent cannot be unsent or removed from the recipients inbox. If you delete a message or conversation on your end, this means it will still be available on the recipients account unless they delete it themselves.”
Twoja siostra musialaby ja usunac, a nie typ. Nie da sie usunac rozmowy za kogos innego, jedynie na swoim urzadzeniu.
0
@HueHueszki Tym samym tokiem myslenia mozesz wywnioskowac, ze ludzie zyli tysiace lat bez mycia nog, wiec ty tez nie powinienes sie myc.
1
@Chakalaka Un-Noon dzisiaj zleje Higginsa!
1
@xVENUMx Co to znaczy ‘wyczyscic konwersacje’? Jak usuwasz wiadomosc na Facebooku/Messengerze, ktora juz zostala przeczytana, to wyraznie ci mowi, ze usuwasz ja “dla siebie”, ale inni wciaz beda ja widziec. Przeciez nie moze usunac jej historii - no chyba, ze ma fizyczny dostep do jej telefonu. Powinna miec historie rozmowy.
1
@Chakalaka Trzymam za nia kciuki!
2
@msmsms Bekarty to najbardziej ‘kompletny’ film Tarantino pod wzgledem fabularnym i paradoksalnie to Tarantino w najmniejszym wydaniu Tarantino. Fabula ma poczatek i koniec, a wszystko po drodze uklada sie pod Tarantinowe zakonczenie jednoczesnie podazajac za filmowa Biblia.
Nie wiem, czy to Tarantino w najlepszym wydaniu, bo ciezko wybierac w jego filmach - wszystkie sa bardzo specyficzne, ale tez bardzo sie roznia mimo wszystko. Pilp Fiction, Bekarty, Wsciekle Psy? Ktos inny powie Django.
Populistycznie, ludzie glownie wspominaja Pulp Fiction, bo bylo to cos innego, nowego i jest niepowtarzalny - ale Bekarty to dzielo, w ktorym nawet zwolennikom filmow podazajacych za klasycznym schematem jest ciezko sie o cos przyczepic.
1
@FCB24 Jak klocil sie z Cavanim o karne, to z pewnoscia nie byla to kwestia ego. Jak bawi sie w slowne zaczepki z Alvaro na Twitterze, to tez nie dlatego, ze urazil jego taaakie malutkie ego.
2
@Chakalaka Nie sposob nie zgodzic sie z Donaldem Tuskiem. Podoba mi sie, jak gra slowa stara sie tez trafic do przecietnego Kowalskiego. Nic, tylko przyklasnac!
1
@Chakalaka Daaaaamn, son!
1
@clyde Masz na mysli Leslie Nielsena, ktory zmarl w 2010. Specjalista od parodii, jeden z najbardziej znanych aktorow komediowych i wizytowka komedii z lat 80-tych.
2
@arasz1819 Jak z nieba im wtedy spadl. W ogole Scott mowil, ze on od zawsze widzial w tej roli Plummera, ale kiedy zaczeli prace nad filmem, to studio sie nie zgodzilo i naciskali na ‘wieksze nazwisko’, stad angaz Spacey’a.
8
Smutny dzien dla kinomaniakow:
W wieku 91 lat, odszedl Christopher Plummer - prawdziwa Hollywoodzka legenda, uznawana za jednego z najlepszych aktorow swojego pokolenia.
Plummer zdobyl w 2012 roku Oscara dla najlepszego aktora drugoplanowego. Po raz ostatni nominowany byl w 2018 za swoja role w filmie Ridley’s Scott’a “All the Money in the World”. Co ciekawe, zdjecia do filmu byly juz zakonczone, gdy Plummer dolaczyl do obsady - aktor zastapil w nim Kevina Spacey, a wszystkie sceny, w ktorych pojawic sie miala grana przez niego postac zostaly nakrecone jeszcze raz po tym, jak mlodszy kolega Plummera zostal uwiklany w skandal zwiazany z rzekomymi przestepstwami seksualnymi.
@Chakalaka @Colon