0

@PsychoFanBlaugrana2 Wciaz jest 10x lepsza niz obecna La Liga, ktora usypia.

2

@CatalanDream Przeciez Haaland z pilka przy nodze wyglada jeszcze pokraczniej, niz te kilka zagran na zmontowanym filmiku.

Troche szqcunku do mistrza swiata, bo Haaland 70% swoich goli wbil ogorkom w Austrii, poki co.

3

@patry295 Zgadzam sie kompletnie z tym wyuczeniem.

Korwin spuszcza psa ze smyczy, zeby gryzl za niego. Wszystko zostalo juz wyzej powiedziane. Latwo jest sprowadzac rozmowe do absurdow, by bronic absurdalnych przekonan/absurdalnej tezy, bo w tego typu przypadkach tylko wyolbrzymienia stoja po stronie ludzi takich, jak Berkowicz czy jego zacofana partia, ktora wierzy, ze kobiety to istoty nizsze.

0

@fart NFL i MLB nie powinny nawet byc w tej konwersacji, bo nie ma dla nich nawet prawdziwych “profesjonalnych” alternatyw, wiec niby gdzie chcieliby grac? Baseball to moze, na jakims poziomie, kraje inne amerykanskie kraje + daleki wschod. Amerykanski futbol na swiecie ma bodajze 5 krajow (poza amerykanskim kontynentem) w ktorych mozna uznac “profesjonalizm” lig, a w sumie 80 federacji powstalo globalnie, ktore w jakis sposob mozna nazwac “ligami”. W Chinach chyba nawet maja mieszanych mezczyzn i kobiety w czesci tych lig i nazywaja to “tackle football”. Takze oczywiste, ze jest tylko jedna prawdziwa droga w tych dwoch wypadkach.

O ile NBA i NHL maja alternatywy na wysokim poziomie - a same kraje zdobywaja medale na Mistrzostwach Swiata czy Olimpiadach (w Czechach, skad jest moja dziewczyna, Jagr jest traktowany jak Bog za zloto w ‘96) tak juz Baseball i Amerykanski Futbol moze byc powaznie grany tylko w USA.

1

@macio_944 Nie dziwie sie w sumie, ze tak wbija w nich szpilki i obrzuca miesem.

Szefostwo Redow zdradzilo swoj wlasny team developerski, swoja wlasna wizje i przede wszystkim, graczy.

I tak jak mi sie podobalo, to jak pomysle, czym ta gra mogla byc... to moglo byc arcydzielo.

Ale nie bedzie i z tego co czytalem, zwazywszy na to ile wycieto, to jest malo prawdopodobne, ze dostaniemy chociaz czesc tego, co obiecano. Z idiotycznych kukielek NPC nie zrobia juz zywych obywateli, a ze spawnujacej sie randomo policji tez nie wykoduja braku poscigow i kiepskiego AI.

1

@Chakalaka Zeby nie tylko zgrabnie podsumowac ten temat, ale tez skomentowac wypowiedz bylego Premiera RP oraz bylego Przewodniczacego Rady Europejskiej:

W punkt!

7

@HERORICH2 O co niby Real mialby sie bac, skoro podpisali umowe? Real pieniadze i tak dostanie, niezaleznie od tego kto znajdzie sie usterow.

A juz w kwestii tego, czy Chinczycy maja dosc, to malo wazne, bo taka marka jak Inter nie ma szans upasc. Zawsze znajdzie sie ktos bogaty, kto zweszy okazje i kupi w promocji.

PS: Wrzucaj zrodla, bo te ‘newsy’, ktore czasem tutaj nadajesz, czesto brzmia jak pierwszy lepszy clickbait badz cos z malo wiarygodnych profili na Twitterze.

1

@Yosemite Nie ma fizycznego wytlumaczenia dla tej bramki. Po prostu nie ma xD

Cos cudownego. Roberto Carlos

5

@Esteban_ Az dziwne, ze przy tak niskim poziomie konkurencji, marcin0000019 nie wymiata w czolowej lidze, bo widac, ze chlopak wszystko wie o tym, jak powinien, a jak nie powinien sie prowadzic sportowiec!

8

@marcin000019 Wiec jaka slaba jest La Liga, skoro Ronaldinho ja dominowal po calonocnym balowaniu, mistrzu?

Widzisz juz glupote swojego rozmyslania?

1

@FC1899Barca Nie, to po prostu durny frazes, a nie zyciowa madrosc.

0

@koziar Mam nadzieje, ze to sarkazm.

1

@FC1899Barca Niezla glupota.

Rozumiem, ze ci, co wala heroine po kablach korzystaja najbardziej, co xD

2

@Dankhog Ty widze jestes ladnie porobionym Katolem, skoro nazywasz martwa dziewczyne ‘szlaufa’ - taki przestrzegajacy prawa chrzescijanin niby, a zero wspolczucia. Klasyczne dla tych, co najbardziej chca przestrzegac przestarzalej ksiazki sprzed tysiecy lat.

1

@Chakalaka Wierze, ze Bingtao dzisiaj wygra, piekna historie sobie pisze na Mastersie!

1

@Chakalaka Higgins zagral jeden z najlepszych meczy w swojej karierze.

Nie mozna nawet mowic, ze Ronnie cokolwiek ‘spieprzyl’ - John byl w skali na 10 w sumie mocna 9.5.

2

@Chakalaka Dwie z 3 ostatnich, ktore wbil, byly trudne i pozniej dochodzi do prawie ze prezentu czekajacego na odpakowanie... i kiks. :/

1

@Chakalaka Pelna zgoda!

1

@Chakalaka Mecz turnieju.

1

@Chakalaka Ogladam i pieje z zachwytu. Prawdziwi masters na Masters.

16

Z okazji 30 urodzin Marca Bartry, mialem dla niego dowcip o Gareth’cie Bale’u...

(•_•)

( •_•)>⌐■-■

(⌐■_■)

... ale i tak by go nie zlapal. ;D

1

@Chakalaka Bingtao szturmem przechodzi Mastersa. Bylem za Maguire’m, ale... hot damn!

0

@BartqRKO Kilku bym wymienil... ale wymienie, przede wszystkim, Stevena Gerrarda.

Gerrard sprawial, ze przecietniaki wokol niego wygladali jak bardzo dobrzy gracze i czesto sredni - pod wzgledem skladu - Liverpool byl noszony na plecach Steviego G.

0

@matirix20 Raul i nawet z tym nie handluj. Wachlarz zagran, zdolnosc do gry na roznych pozycjach, wizja gry, technika po stronie Raula.

Ruud to killer, zimnokrwisty zabojca, jeden z najlepszych do wykanczanka akcji... ale to Raula moglbys umiescic w kazdej druzynie i z kazdym napastnikiem.

Aczkolwiek fajny duet stworzyli we dwojke.

0

@clyde Tak jak napisalem, nie mialem ciebie na mysli.

O tobie rzucilem bodajze jeden zart + jedno wytlumaczenie, dlaczego ktos moze smieszkowac.

Piateczka ^_^

0

@clyde Z tym Marcem nie mialem ciebie na mysli, BTW! ;D

0

@Janas11224 Odpowiednikiem kazdej Julki, co ma dwie kulki, jest Mirek pod postacia panny i na Rambli tez bys pewnie tego ostatniego znalazl.

Np. Socjopate na swoim nowym - chociaz nie az tak nowym, bo od Marca - koncie.

1

@tristan87 Butelka dosc wczesnie musiala zostac otwarta.

1

2

@Chakalaka King prostym jezykiem moze dotrzec do jelopow, ktorzy jeszcze nie skladaja tego w calosc. Oby jak najwiecej osob czytalo wyjasnienia ludzi, ktorzy nie maja problemu ze zrozumieniem racjonalnych powodow zbanowania Trumpa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?