YoNoEntiendoNada
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2019
London/Chicago/Pomorze
7 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PsychoFanBlaugrana2 Wciaz jest 10x lepsza niz obecna La Liga, ktora usypia.
2
@CatalanDream Przeciez Haaland z pilka przy nodze wyglada jeszcze pokraczniej, niz te kilka zagran na zmontowanym filmiku.
Troche szqcunku do mistrza swiata, bo Haaland 70% swoich goli wbil ogorkom w Austrii, poki co.
3
@patry295 Zgadzam sie kompletnie z tym wyuczeniem.
Korwin spuszcza psa ze smyczy, zeby gryzl za niego. Wszystko zostalo juz wyzej powiedziane. Latwo jest sprowadzac rozmowe do absurdow, by bronic absurdalnych przekonan/absurdalnej tezy, bo w tego typu przypadkach tylko wyolbrzymienia stoja po stronie ludzi takich, jak Berkowicz czy jego zacofana partia, ktora wierzy, ze kobiety to istoty nizsze.
0
@fart NFL i MLB nie powinny nawet byc w tej konwersacji, bo nie ma dla nich nawet prawdziwych “profesjonalnych” alternatyw, wiec niby gdzie chcieliby grac? Baseball to moze, na jakims poziomie, kraje inne amerykanskie kraje + daleki wschod. Amerykanski futbol na swiecie ma bodajze 5 krajow (poza amerykanskim kontynentem) w ktorych mozna uznac “profesjonalizm” lig, a w sumie 80 federacji powstalo globalnie, ktore w jakis sposob mozna nazwac “ligami”. W Chinach chyba nawet maja mieszanych mezczyzn i kobiety w czesci tych lig i nazywaja to “tackle football”. Takze oczywiste, ze jest tylko jedna prawdziwa droga w tych dwoch wypadkach.
O ile NBA i NHL maja alternatywy na wysokim poziomie - a same kraje zdobywaja medale na Mistrzostwach Swiata czy Olimpiadach (w Czechach, skad jest moja dziewczyna, Jagr jest traktowany jak Bog za zloto w ‘96) tak juz Baseball i Amerykanski Futbol moze byc powaznie grany tylko w USA.
1
@macio_944 Nie dziwie sie w sumie, ze tak wbija w nich szpilki i obrzuca miesem.
Szefostwo Redow zdradzilo swoj wlasny team developerski, swoja wlasna wizje i przede wszystkim, graczy.
I tak jak mi sie podobalo, to jak pomysle, czym ta gra mogla byc... to moglo byc arcydzielo.
Ale nie bedzie i z tego co czytalem, zwazywszy na to ile wycieto, to jest malo prawdopodobne, ze dostaniemy chociaz czesc tego, co obiecano. Z idiotycznych kukielek NPC nie zrobia juz zywych obywateli, a ze spawnujacej sie randomo policji tez nie wykoduja braku poscigow i kiepskiego AI.
1
@Chakalaka Zeby nie tylko zgrabnie podsumowac ten temat, ale tez skomentowac wypowiedz bylego Premiera RP oraz bylego Przewodniczacego Rady Europejskiej:
W punkt!
7
@HERORICH2 O co niby Real mialby sie bac, skoro podpisali umowe? Real pieniadze i tak dostanie, niezaleznie od tego kto znajdzie sie usterow.
A juz w kwestii tego, czy Chinczycy maja dosc, to malo wazne, bo taka marka jak Inter nie ma szans upasc. Zawsze znajdzie sie ktos bogaty, kto zweszy okazje i kupi w promocji.
PS: Wrzucaj zrodla, bo te ‘newsy’, ktore czasem tutaj nadajesz, czesto brzmia jak pierwszy lepszy clickbait badz cos z malo wiarygodnych profili na Twitterze.
1
@Yosemite Nie ma fizycznego wytlumaczenia dla tej bramki. Po prostu nie ma xD
Cos cudownego. Roberto Carlos
5
@Esteban_ Az dziwne, ze przy tak niskim poziomie konkurencji, marcin0000019 nie wymiata w czolowej lidze, bo widac, ze chlopak wszystko wie o tym, jak powinien, a jak nie powinien sie prowadzic sportowiec!
8
@marcin000019 Wiec jaka slaba jest La Liga, skoro Ronaldinho ja dominowal po calonocnym balowaniu, mistrzu?
Widzisz juz glupote swojego rozmyslania?
1
@FC1899Barca Nie, to po prostu durny frazes, a nie zyciowa madrosc.
0
@koziar Mam nadzieje, ze to sarkazm.
1
@FC1899Barca Niezla glupota.
Rozumiem, ze ci, co wala heroine po kablach korzystaja najbardziej, co xD
2
@Dankhog Ty widze jestes ladnie porobionym Katolem, skoro nazywasz martwa dziewczyne ‘szlaufa’ - taki przestrzegajacy prawa chrzescijanin niby, a zero wspolczucia. Klasyczne dla tych, co najbardziej chca przestrzegac przestarzalej ksiazki sprzed tysiecy lat.
1
@Chakalaka Wierze, ze Bingtao dzisiaj wygra, piekna historie sobie pisze na Mastersie!
1
@Chakalaka Higgins zagral jeden z najlepszych meczy w swojej karierze.
Nie mozna nawet mowic, ze Ronnie cokolwiek ‘spieprzyl’ - John byl w skali na 10 w sumie mocna 9.5.
2
@Chakalaka Dwie z 3 ostatnich, ktore wbil, byly trudne i pozniej dochodzi do prawie ze prezentu czekajacego na odpakowanie... i kiks. :/
1
@Chakalaka Pelna zgoda!
1
@Chakalaka Mecz turnieju.
1
@Chakalaka Ogladam i pieje z zachwytu. Prawdziwi masters na Masters.
16
Z okazji 30 urodzin Marca Bartry, mialem dla niego dowcip o Gareth’cie Bale’u...
(•_•)
( •_•)>⌐■-■
(⌐■_■)
... ale i tak by go nie zlapal. ;D
1
@Chakalaka Bingtao szturmem przechodzi Mastersa. Bylem za Maguire’m, ale... hot damn!
0
@BartqRKO Kilku bym wymienil... ale wymienie, przede wszystkim, Stevena Gerrarda.
Gerrard sprawial, ze przecietniaki wokol niego wygladali jak bardzo dobrzy gracze i czesto sredni - pod wzgledem skladu - Liverpool byl noszony na plecach Steviego G.
0
@matirix20 Raul i nawet z tym nie handluj. Wachlarz zagran, zdolnosc do gry na roznych pozycjach, wizja gry, technika po stronie Raula.
Ruud to killer, zimnokrwisty zabojca, jeden z najlepszych do wykanczanka akcji... ale to Raula moglbys umiescic w kazdej druzynie i z kazdym napastnikiem.
Aczkolwiek fajny duet stworzyli we dwojke.
0
@clyde Tak jak napisalem, nie mialem ciebie na mysli.
O tobie rzucilem bodajze jeden zart + jedno wytlumaczenie, dlaczego ktos moze smieszkowac.
Piateczka ^_^
0
@clyde Z tym Marcem nie mialem ciebie na mysli, BTW! ;D
0
@Janas11224 Odpowiednikiem kazdej Julki, co ma dwie kulki, jest Mirek pod postacia panny i na Rambli tez bys pewnie tego ostatniego znalazl.
Np. Socjopate na swoim nowym - chociaz nie az tak nowym, bo od Marca - koncie.
1
@tristan87 Butelka dosc wczesnie musiala zostac otwarta.
1
@xVENUMx
2
@Chakalaka King prostym jezykiem moze dotrzec do jelopow, ktorzy jeszcze nie skladaja tego w calosc. Oby jak najwiecej osob czytalo wyjasnienia ludzi, ktorzy nie maja problemu ze zrozumieniem racjonalnych powodow zbanowania Trumpa.