YoNoEntiendoNada
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2019
London/Chicago/Pomorze
7 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Khardan Napisala, ze sie dowiemy za 8 dni, wiec nie wiem czy ty i Kusco15 sugerujecie, ze Chakalaka czyta w jej myslach badz ma dostep do poufnych danych z biura Prezydenta-Elekta, a w konsekwencji powinien rozwinac jej tweeta?
3
@Khardan Robie to akceptujac konsekwencje swoich slow, bo nie mam 8-lat. Nie bede plakal o to, jakie sa one niesprawiedliwe.
Komentarz usunieto - najwidoczniej moglem to ubrac w lepsze slowa, wiec jak przystalo na dobrowolnego uzytkownika portalu, nastepnym razem siegne po inna terminologie :)
4
@Chakalaka Tweet, ktory promuje rownosc, a niektorzy juz pluja jadem. Dlatego w Polsce rzadzi Kaczynski i jego Pisiory.
0
@NeroTFP Gramy w gre ‘Zdania, ktorych nie wypowiedzial Ratamahatta’? :)
0
Komentarz usunięty
2
@HERORICH2 ‘Humor’ powinienes w cudzyslowie napisac.
0
@Encore Kyrie standardowo robi wszystko, by nalezycie reprezentowac tak zwany ‘dzbanizm’.
1
@Chakalaka Neil dzisiaj zawiodl, teraz trzeba wierzyc ze Maguire dokona niemalego wyczynu i powstrzyma Selby’ego.
@HERORICH2 Jakies ciezkie narkotyki weszly, co?
5
@Jakchcesz Przynajmniej czesc z nich poleci jak ich idol, Donald, ktory tez nie zdawal sobie sprawy z tego, ze regulamin to nie jest tylko duza ilosc tekstu, ktory sie slepo akceptuje, ale faktyczny wewnetrzny kodeks postepowania i zestaw zasad obowiazujacy kazdego uzytkownika.
2
@lukaszbrk Slyszales kiedys o Googlach?
4
@Chakalaka Czas zaczac odliczanie do komentarzy foliarzy, pytajacych, skad wiesz co mu wstrzykneli, sugerujacych przyjecie wody - badz jeszcze lepiej, powietrza xD - oraz znikajace strzykawki.
0
@eydem Masz Stadie? Co myslisz o ich konsoli, naprawde taka zla jak wskazuja recenzje?
Nie, zebym planowal kupic, bo czekam na re-stock PS5 na Amazonie, ale z ciekawosci pytam.
0
@clyde Ja kilka razy uzywalem, kiedy jeszcze jezdzilem do biura, a byl pozniejszy wieczor i cos na szybko musialem ogarnac do jedzenia.
Swietna inicjatywa, bo nie marnuje sie tyle jedzenia, ale wolalbym w sumie, zeby jedzenie, ktore sie nie sprzedalo, szlo dla bezdomnych.
5
@clyde Nie wspomne juz o tym, zebt jechac za kims 25km specjalnie, zeby robic zdjecia... Zajebiste maja zycie.
1
@NeroTFP Taka sytuacja:
https://i.imgflip.com/4tj5vw.jpg
14
@pax Nie wiem nawet, co napisac, zeby sie podzielic z toba swoja aprobata - nic dodac, nic ujac!
Moge Ci tylko przyklaskac!
A zeby zacytowac Ramblowy, lewicowy klasyk, po ktorym niektorym dupy pekaja:
W punkt!
0
@Khardan Oczywiscie, ze portal moze to zrobic. To nie Twitter zablokowal Parlera, tylko Apple, Amazon i Google. Z nimi powinienes miec problem - Twitter odpowiada za siebie i swoj wlasny regulamin.
1
@Khardan Pewnie, ze jest. Jesli zlamie regulamin Netflixa i bede streamowal ich filmy i seriale, to oni zbanuja moje konto.
Jesli zlamie regulamin UberEATS, to tez mnie zablokuja.
Jesli bede cheatowal w Call of Duty, badz obrazal innych uzytkownikow egzekwujac swoje prawo do wolnosci slowa, to Activision moze mi zabrac prawa do gry online.
Jesli Trump mogl wyrzucac ludzi z Mara-a-Lago, zarowno tymczasowo jak i permanentnie - bo to jego prywatny klub - dlatego, ze lamali regulamin poprzez np. mowienie czegos, co jemu sie nie podobalo - to tak samo Trumpa moze zbanowac Twitter. Nie wiem, jak mozna nie rozumiec podstawowych zasad, jakie obowiazuja po zaakceptowaniu regulaminu.
4
@barcelonaLM Ty powaznie nie wiesz, co oznacza ‘wolnosc slowa’, czy tylko udajesz?
Trump mial ‘wolnosc slowa’, jak kazdy inny czlowiek - badz, w przypadku Twittera, uzytkownik - a teraz ponosi za to konsekwencje.
Wolnosc slowa mial Charles Manson i chociaz w praktyce, nikogo wlasnymi rekami nie zabil, to odpowiedzial za swoje slowa i trafil do wiezienia.
Potrzebujesz miliona roznych pojedynczych przykladow, czy wmawiasz sobie, ze wolnosc slowa nie niesie konsekwencji?
1
@elmayakos Popatrz kto chodzi na jego wiece wyborcz i posluchaj, co ci ludzie mowia, gdy sie z nimi rozmawia, to bedziesz wiedzial.
Nie bez powodu Trump wygral w 9 z 10 najmniej wyedukowanych stanow, a Biden w 7 z 10 najbardziej wyedukowanych - i to sa twarde, a nie teoria. Nie twierdze, ze edukacja zawsze chodzi w parze z politycznymi wyborami, ale historycznie i miedzynarodowo prawicowe poglady i tradycjonalizm przemawiaja do ludzi, ze jeszcze raz sie tak wyraze, prostych, czesto z mniejszych miejscowosci. Dlatego w metropolich i duzych miastach na ogol wygrywaja poglady centralno i lewicowe.
0
@insp1re Byc moze tak, bo to zdecydowanie zmotywowalo wiele mniejszosci do glosowania po raz pierwszy. Nawet cale rodziny oddawaly swoje pierwsze glosy.
Niemniej jednak, poza akcja z BLM, przeciwko Trumpowi bylo to, ze platal sie w kwestii koronawirusa i zmienial zdanie jak rekawiczki.
To ostatnie, to w sumie troche jak politycy w Polsce i pewnie jakby polskie wybory byly w Listopadzie, to podejmowane przez politykow decyzje, ich zniany, potem kolejne przeczace sobie wypowiedzi i decyzje tez wplyneloby znaczaco na wyniki.
3
@FC1899Barca Zaczely sie czary?
Masz tak niskie IQ, ze nie rozumiesz jak dzialaja glosy pocztowe i dlaczego liczone sa na koniec, czy tylko udajesz?
Wytlumaczyc ci powoli?
Kandydat A nie przejmuje sie zdrowiem swoich wyborcow, ktorzy w duzej mierze sa ludzmi prostymi, mocno prawicowymi. Mowi im, ze maja nie glosowac poczta, tylko isc glosowac osobiscie. Jego wyborcy sluchaja go.
Kandydat B przejmuje sie wirusem, wiec mowi Demokratom, by glosowali bezpiecznie, korespondencyjnie. Malo tego, nie jest rasista i nie marginalizuje oraz nie zniecheca mniejszosci w taki sposob, by nie glosowaly - wrecz orzeciwnie, zacheca, wiec wielu mniejszosciowych wyborcow glosuje po raz pierwszy w swoim zyciu wlasnie z powodu kandydata B.
Nastepuje liczenie glosow i w 1-szej kolejnosci, liczone sa glosy oddane w urnach.
Kandydat namawiajacy Republikanow, ktorzy nie chca nosic masek i ktorzy nie chca siedziec w domach ma 70% swoich glosow nie pochodzacych z kopert. Konczy sie liczenie i prowadzi.
Przewidywania przedwyborowe wskazuje, ze kandydat B bedzie mial przynajmniej 70% swoich glosow, jesli nie wiecej, z tych pocztowych. Te przychodza ostatnie, czesto opoznione, z powodu problemow USPS zwiazanych z koronawirusem, brakiem wystarczajacej ilosci pracownikow, wiekszej ilosci pocztowych glosow niz kiedykolwiek wczesniej (z powodu wirusa, duh), wiec nie mozna ich liczyc wczesniej.
Zaczyna sie liczenie i oczywiscie, przewaga maleje.
Kandydat B wygrywa.
Zrozumiales? Czy trzeba ci jeszcze bardziej uproscic ‘magie’?
0
@Nano22 A co ma do tego konstytucja? wolnosc slowa?
Wolnosc slowa i prawo do wyglaszania opinii nie jest wytlumaczeniem, ktore uwolni mnie od konsekwencji. Jesli ja podczas festiwalu LFF w Londynie, ktory odbywa sie w BFI, wyjde do mikrofonu i powiem, ze ten albo tamten rezyser robia to i tamto, to nie tylko zostane wyrzucony z BFI - ktore jest wlascicielem budynku - oraz samego festiwalu, ale tez moge zostac pozwanym o znieslawienie. Jestem woony, by powiedziec co mi sie podoba, ale nie jestem wolny od konsekwencji.
To samo z portalami spolecznosciowymi - moge napisac co chce i o kim chce, ale moj post moze zostac zdjety, profil zawieszony, a do tego moga zostac wyciagniete konsekwencje prawne wobec mojej osoby.
2
@Chakalaka w punkt!
1
@Transu96 Kim - a raczej, czym - jest Twitter?
Twitter jest prywatna platforma, ktorej uzytkownicy akceptuja ustalony regulamin i ktora ma prawo do wystosowania konsekwencji wobec indywidualnych osob lamiacych ten regulamin.
7
@Nano22 Lamac prawo wobec prezydenta USA, bo usunieto mu prywatne konto na prywatnym portalu, gdzie zaakceptowal regulamin i w konsekwencji poddal sie potencjalnemu egzekwowaniu tego regulaminu przeciwko niemu?
Wez mnie nie rozsmieszaj xDDD
PS: Oficjalne, rzadowe konto POTUSA wciaz jest na Twitterze, wiec nie usunieto nawet konta prezydenta, tylko konto prywatnej osoby jaka jest Donald J. Trump.
0
@SiSenior Rockstar, ktory po kazdej premierze GTA - czyli serii, w ktorej mozesz mordowac tlumy przechodniow i ktora wysmiewa amerykanska kulture - jest pozywany do sadu, a ktorego gry w niektorych krajach sa banowane, mialby myslec o poprawnosci politycznej xD
Yhy. Juz to widze.
2
@Yosemite Bardzo dobry napastnik, ale... czegos zabraklo, by sie utrzymac na najwyzszym poziomie.
5
@Esio Boki zrywac.
1
@NeroTFP Jacys foliarze pewnie chetnie oddadza swoje miejsca!