0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Zapiekanka ziemniaczana z serem, boczkiem i kiełbasą ozdobiona pomidorami koktajlowymi wjechała na kolację :)
https://ibb.co/qMWcQn70

0

@Kgorecki2500 Kiedyś pracowałem w firmie i robiliśmy na zakładach Łowicz elektrociepłownię, nawet nie wyobrażasz sobie z czego te wszystkie dżemy, sosy itp. są robione. Tak samo jak pracowałem przy budowie ciepłowni w zakładach Sokołów w Sokołowie Podlaskim - to co tam przerabiają to psom czy świniom bym się brzydził dać.

1

@Kgorecki2500 Ja dzisiaj robiłem w słoiki sos do spaghetti z pomidorów, cukinii i papryki, ale to wiadomo trzeba mieć warzywa, ja mam spory ogród warzywny na takiej małej godpodarce to mam z czego robić.

2

@betonito Akurat CP tego obrońcy do Liverpoolu nie puściło.

0

Ale Liverpool odpalił "Iskandera"
Jeszcze dzisiaj tego obrońcę z Crystal Palace mają podpisać.

0

@Batys Ja wiem, że pewnie to zależy od sprawy ale długo trwają takie zeznania? I czy jak zeznam to mogę jechać do domu czy mam tam zostać?

0

Witam, mam trochę takie głupie pytanie, w czwartek mam sprawę w sądzie jako świadek, a nigdy nie byłem w sądzie i w piśmie jest napisane, że mam się stawić na godzinę 10, a inni świadkowie mają na inne godziny, więc jak to wygląda, że wyczytują po nazwisku i godzinie i każdy osobno wchodzi na salę rozpraw?

4

https://ibb.co/VW8SxDbt

Będzie grany jadłospis pomidorowy :D

2

https://www.facebook.com/share/p/1AtMrvBmw9/

Banderowski, antypolski nacjonalista, rozsiewa propagandę i fejki, jakoby istniały oddziały SS Polen, co jest oczywiste obrzydliwym i podłym kłamstwem. To banderowcy byli kolaborantami niemieckich, nazistowskich panów i wiernie im służyły w Waffen SS-Galizien.

1

@Konradowskyy Tylko, że na tym zdjęciu są komuchy i dawno powinni w grobie leżeć z wieczną pogardą.

6

@OBSERWATOR2021 Bardzo dobra decyzją Pana Prezydenta Karola Nawrockiego. Koniec żerowania na Państwie Polskim przez ukraińskich pasożytów. Dość tego.

1

@kubix05 Jak pomidorowa to tylko z pomidorów bez zabielania, a nie z koncentratu i zabielana, taka to nie dobra.

1

@gumaz 800 metrów od domu mam wiejską, rzemieślniczą piekarnię w której wszystko jest wyrabiane ręcznie. Rano o 5 chodzę tam po pieczywo, dostaje cieplutkie prosto z pieca. Smak tego pieczywa jest obłędny. zdarzą się, że ludzie do tej piekarni po pieczywo specjalnie raz w tygodniu przyjeżdżają z Białegostoku czy Warszawy, mówią, że takiego pieczywa tam się nie kupi.

0

@Safrani Podczas wyzwalania Bredy 28 października 1944 r. przez 1 Dywizję Pancerną Gen. Maczka, zrezygnowano podczas szturmu na miasto z ostrzału artyleryjskiego, żeby nie zniszczyć miasta i oszczędzić cywilów. Mimo tego w ciągu dwóch dni poprzez manewr okrążający, udało się zdobyć miasto.

0

@Xwowrak To na sto procent była ruska rakieta cruise. DORSZ i MON będzie teraz paliło frana, że nie naruszono przestrzeni powietrznej, bo radary nie wykryły nisko lecącej rakiety.

0

@RMS Jeżeli obiekt był mały (dron) albo leciał bardzo nisko (rakieta cruise) to systemy radiolokacyjne mogły nie wykryć obiektu. Mówił teraz na Polsacie jakiś ekspert. Więc jeżeli systemy nie wykryły i nie zarejestrowały to DORSZ nie odnotowało naruszenia przestrzeni powietrznej

0

https://wiadomosci.radiozet.pl/polska/niezidentyfikowany-obiekt-na-lubelszczyznie-jest-nagranie-z-monitoringu-polskiego-nieba

Albo dron albo rakieta manewrująca, ale jak szybko i nisko leciało to rakieta cruise

0

@Kgorecki2500 Służby mają nagranie monitoringu polskiego nieba, na którym widać szybko przemieszczający się obiekt - ustaliło Radio ZET.

0

@Kgorecki2500 Jak rakieta manewrująca pod Bydgoszczą spadła to też ukrywano wówczas, także to co napisało DORSZ to takie nie do końca wiarygodne może być.

0

@Kgorecki2500 Michał Stela z Polsatu mówi, że znaleziono silnik i elementy drona i lej po wybuchu

3

https://lfc.pl/93404/Oficjalnie:_Doak_sprzedany_do_Bournemouth

Liverpool sprzedaje jakiegoś placka, który zagrał dla nich 10 meczów za 25 mln £!
Edwards umie w transfery.
Zarobili za sprzedaży w tym okienku 216 mln £ i mogą na spokojnie w ramach FPP wydać jeszcze 200 mln w tym okienku.

2

@kubix05 Ja dzisiaj zerwałem cukinie, paprykę i pomidory z podwórka i robię leczo

1

@fcbarcafan19 Na początku idzie azot z gnojówki z pokrzywy, później opryski magnezem i wapniem, a teraz fosfor i potas z nawozów potasowych ze sklepu ogrodniczego. Ciężki był rok w uprawie ze względu na pogodę i choroby grzybowe, które się wdały do foliaka, ale na szczęście udało się je ubić i zawsze jakieś zbiory będą, ale pomidory mają smak obłędny, te ze sklepu przy tych to bez porównania.

7

Nie ma jak to swoje pomidorki z foliaka.
https://ibb.co/WNQzfS4T
https://ibb.co/6RH9JxcH

0

Kurcze mecz Liverpoolu jest w C+ Extra a ja myślałem, że będzie w normalnych sportowych. Już sobie obejrzałem...

0

@Comentateiro Bez odwieszenia ZSW nie ma szans na 300 tysięczną armię, a 500 tysięcy to totalna aberracja. Poza tym nie ma gdzie szkolić żołnierzy, bo WCR-y i jednostki wojskowe od zawieszenia ZSW zostały likwidowane.

0

@zadafcb Co dokładnie zbieracie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?