3

O kur Pono z WWO nie żyje

2

@HarveySpecter do monopolowego przed zamknięciem

4

@CLS63AMG Jakoś jak TVN do swojej sniadaniówki zapraszał przygłupa, pseudo profesora, który opowiadał, że kazirodztwo powinno być zalegalizowane, albo następną pseudoprofesor Środę, która mówiła, że orliki wychowują bandytów i kiboli albo jeszcze chłopa debila przebranego za syrenę to lewacy z Newsweeka i PO nie robili nagonki na te szuryzmy, które były tam wygadywane, nie wspominając o opętanych naukowcach od covidu, psiukajacymi w maseczkę. To były dopiero szarlatańskie brednie.

0

@korni20 Pracuje jako mechanik, spawacz, frezer, tokarz w warsztacie zajmującym się obróbką metali i mechaniką na samozatrudnieniu. 8 godzin dziennie od 7 do 15 od poniedziałku do piątku, czasami delegacje. Z wykształcenia jestem kucharzem i kiedyś pracowałem w gastronomii.

1

@norbi77 ok, dzięki.

0

@norbi77 tylko trzeba podać dane osobowe, adres

0

@norbi77 no właśnie przez internet z ich strony i tam we wniosku nie ma nic o jakiś wydrukach z konta itp.

0

Mam pytanie. Mam zajęte konto przez komornika i jestem w biku( chwilowo trudna sytuacja finansowa z powodu choroby bliskiej osoby, ale to nie o to chodzi) a chcę wziąć telewizję z Cyfry Plus to czy oni tam sprawdzają czy konto jest obciążone i czy w takim wypadku zaakceptują umowę, orientuje się ktoś może?

0

@clyde Zakończenie kariery przez Puyola.

2

Kwestia czasu kiedy Tellus i Matecki dostaną azyl u Urbana. Stawiam tydzień lub dwa i cyk będą w Budapeszcie z Romanowskim piwko pili.

0

@Essos Brutal są zawaliste

4

Ale Bosak masakruje merytorycznie Zandberga w debacie w Krynicy.

0

https://ibb.co/Rp7mz4XK
2 kg gąsek dzisiaj

1

@Bilon87 Ja np. nie wyobrażam sobie jak można kupować i jeść jedzienie tzw. gotowce w markecie. Przecież to jest najgorszy syf jaki może być. Lepiej jeść suchy chleb z masłem jak to gówno. Porozmawiajcie sobie z lekarzami gastrologami do czego doprowadza i jak szkodzi gotowe jedzenie z marketu i mówię to jako osoba, która od wielu lat choruje na choroby związane z układem pokarmowym i wiele czasu spędziłem w szpitalach na oddziałach gastroenterologicznych.

1

@lajcior Tak, gąska to jedyny grzyb z którego można nagotować rosół. Piękne, duże oka pływają a smak jest wyborny.

4

https://ibb.co/KjsgzcRx
Trochę się udało zebrać tych gąsek, byłoby więcej ale deszcz leje niemiłosierne i trzeba było wrócić do domu.
Po przebraniu i oczyszczeniu wyszło ponad 1,5 kg. Mniejsze pójdą w słoiki a większe na mój ulubiony rosół z prośnianek.
@MesQueUnClub_87

2

@michal26 Ojciec mojego kolegi, wieloletni fanatyk PiSu od niedawna został radykalnym Brauniarzem, głosował nawet na Brauna w wyborach prezydenckich. Więc tak jak mówisz, Brauniarze pożerają PiSowców i zyskują na poparciu, wobec uległości polskiego rządu względem UE i klęczenia na kolanach przed banderowcami.

0

@MesQueUnClub_87 Tak gąski, są zielone i fioletowe. U nas nazywamy to prośnianki. Ostatnio miałem piękny zbiór rydzyków.

0

Ruszam na prosnianki do lasu. Idealna pogoda na grzyby.

1

@lajcior Zabrakło a do sklepu za daleko, a wcześniej sztachanka wypiłem i auto odpada xd

2

https://ibb.co/NBJ6DXX
Na Podlasiu na obiad wjeżdża kaszanka Bogów xd

1

@thorin Bo Ukraińcy nie chcą pracować w takich miejscach. Tam na zmianę są nepalczycy, filipińczycy, wietnamczycy a nawet mongołowie. Ten kierownik opowiadał, że ściągnęli kiedyś afrykańczyków to pierwszy raz na oczy miotłę do zamiatania widzieli.

3

Ostatnio w delegacji montowaliśmy kotły do ogrzewania w halach w których uprawia się cebule, pory, selery i ogólnie tam też pakują włoszczyznę w ofoliowane pojemniki, którą można kupić w sklepach.
W kadrze tej firmy na produkcji pracuje kilku Polaków - taki a'la kierownik, operator maszyny, wózkowy i kierowca a reszta pracowników to 40 nepalczyków, którzy garbują tam po 12 godzin dziennie z jedną przerwą i śpią w prowizorowanych barakach na terenie tej firmy. Ci ludzie pracują jako tania siła robocza i godzinowo nie zarabiają nawet najniższej krajowej. Dlatego na poprzedni i obecny rząd jest potężne lobby przez pracodawców na sprowadzanie rzeszy imigrantów z Azji czy Afryki jako tania siła robocza i wykorzystywanie ich w nieludzki sposób.

0

@Jakchcesz Budowaliśmy kiedyś kotły ciepłownicze w zakładach Łowicz. Gdybyś zobaczył z czego robione są tam sosy, dżemy, soki itp. to nigdy byś tego do ust nie wziął. Tak samo jak w zakładach mięsnych Sokołów Podlaski, takiego syfu to jeszcze nigdy nie widziałem.

1

@lajcior Najlepszy posmarowany masłem i natarty czosnkiem

1

https://ibb.co/274G5yBC
Jedzonko z piecyka z kanciapy przywarsztatowej w robocie, tylko chleb się przypalił xd

0

@pt9 a czy w tym pakiecie jest Canal Plus Online?

0

@pt9 Ekstra Plus Super Sport jest za 80 zł miesięcznie, więc chyba on najkorzystniejszej wychodzi.

0

Witam. Czy brał ktoś może w ostatnim czasie TV satelitarną z Canal+ i mógłby podpowiedzieć, który pakiet jest najbardziej korzystny?

3

Dudusiowa ma doradzać Glapie w NBP. Jeżeli doradzanie ma polegać na smażeniu schabowych i gotowaniu ziemniaków to byłaby to idealna rola dla Pani Kornhauser.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?