Zelazny_Mike
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Gall Problem jest taki, że nie kształci się ludzi w kierunkowych szkołach zawodowych np. jako stolarzy, dekarzy, murarzy, cieśli, tokarzy, frezerów, spawaczy itp. bo brakuje w tych zawodach młodych ludzi, tylko zostali sami starsi, którzy zaraz przejdą na emerytury albo są na emeryturach tylko jeszcze pracują i jest ogromny deficyt pracowników w tych zawodach, a pieniądze są naprawdę bardzo dobre.
To jest błąd systemu edukacji w Polsce i podejścia oraz mentalności młodzieży, którzy kończą gówno kierunki studiów i kończą za najniższą krajową w McDonaldach...
0
@draxidox Ja pracuję w warsztacie jako mechanik/spawacz/frezer/tokarz a z wykształcenia i z zawodu jestem kucharzem i oprócz mnie w miarę młodego (31 lat) pracują dziadkowie, którzy zaraz przejdą na emerytury albo już są na emeryturach tylko jeszcze pracuję i nie widać na horyzoncie ani jednej osoby młodej, która miałaby umiejętności, żeby przyjść tu pracować, a firma płaci dobre pieniądze i daje dobre warunki pracy.
1
Ciekawa rozmowa dzisiaj się u Rymanowskiego wieczorem szykuje.
1
Potężny HH zmiótł Szaszke z kortu
2
@BillyButcher Bo dezerterują. Głowica konwencjonalna np. z ładunkiem wybuchowym nie jest bronią masowego rażenia. Mi chodzi o system Oriesznik właśnie z takimi głowicami, bo jedna rakieta może przenosić sześć głowic i wspominano już, że Putin mógłby ich po raz pierwszy użyć w atakach np. na Kijów.
1
@michal26 Ciekawi mnie, czy ruskie zdecydują się w końcu użyć Oriesznika z głowicą konwencjonalną.
0
@michal26 Tak a propos bombowców to Rosjanie używają również radzieckich bombowców frontowych SU-24, które są przystosowane do przeniesienia broni jądrowej.
Ukraińcy również ich używają, bo zintegrowali je z rakietami manewrującymi Storm Shadown.
1
@michal26 Na pewno też uderzą również w cele energetyczne ze względu na zbliżające się mrozy, które nadciągną nad Ukrainę.
Ponad 10 bombowców użyją na pewno.
2
Jak ktoś spać nie może to zaraz Wróg u Bram w tv.
1
@michal26 Z 800 dronów, około 80 rakiet manewrujących, 15-20 Iskanderów i Kimskanderów, Flota Czarnomorska, kilka Kindzałów, bombowce SU 34 z bombami szybującymi.
To atak przełożony z okolic Sylwestra. Mówi się, że Kacapy mogą uderzyć w ukraińskie budynki rządowe.
1
@xvcWinterSoldier Za dalsze prace nad wzbogaceniem uranu.
0
Kacapia atakuje. Będzie bardzo duży atak, przełożony z Sylwestra.
2
@Fc112 W powietrzu wiadomo, że nie mają szans. W inwazji lądowej piechota może powalczyć.
3
@maroon Też mam taką nadzieję, że Wenezuela powalczy i wytłucze trochę tych sukinkotów
3
@Safrani Oby Wenezuelczycy zniszczyli jak najwięcej Amerykanów.
4
Amerykanie w swoim stylu wprowadzają demokrację w Wenezueli.
0
Nie da się oglądać programu Gość Wydarzeń na Polsacie, odkąd najlepszy dziennikarz w Polsce, Pan Bogdan Rymanowski, został zastąpiony jakimś fajansiarzem. Istny sabotaż w stacji.
0
@Kozinho. Mein Kampf przeczytaj
9
Jeszcze chwila i USA zaczną dostarczać Rosji systemy OPL i Tomahawki.
0
@Kgorecki2500
Elity rosyjskie oczekują w 2026 r. dalszej eskalacji konfliktu, a nie pokoju i Rosja ma zmobilizować w przyszłym roku dodatkowo 400 tyś. żołnierzy. Do tego w zapędach terytorialnych na następne lata są tereny Odessa+. Większość brygad pancernych i zmechanizowanych została już odtworzona na dalekim wschodzie Rosji. Do tego są budowane dalsze fabryki dronów, zaś półprzewodniki do rakiet dalej dostarcza Europa oraz USA i Chiny, więc z produkcją rakiet nie ma problemu. Putin ma środki na dalsze prowadzenie wojny jeszcze przez bardzo długi czas, więc czas wojny będzie bliższy Wojnie w Afganistanie, niż Wojnie Ojczyźnianej.
1
I to tyle z potencjalnego pokoju i mediacji Trumpa.
3
@SelloutCrowd Ogólnie te rozmowy Trumpa z Putinem czy z Żeleńskiem to cyrk na kółkach. Putin nie podpisze żadnych umów pokojowych i w 2026 r. wojna będzie trwała dalej.
1
Bez komentarza.
8
Trafiony zatopiony ;)
2
@matador Co z tego, że ładna jak w głowie pusto.
0
Zajebisty jest ten serial Bitwa Samurajów, takie samurajskie Squid Game. Oby wyszedł drugi sezon.
1
@GeneralXavi Ciche Miejsce 3
0
Ryba po grecku vs ryba po japońsku - które danie wygrywa ten pojedynek?
1
@Safrani Ja mam pralkę Hisense to śmiga świetnie, ale ciekawe jak z mikrofalą.
0
Poleci ktoś jakąś sprawdzoną kuchenkę mikrofalową w dobrej cenie? Miałem Whirlpoola i po 10 latach użytkowania wczoraj się zjarała?
Hisense ma w miarę ceny tylko ciekawe czy to nie jakiś badziew.