Zelazny_Mike
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
https://ibb.co/dsW5FVzf
To są zakłady produkcyjne, 200 metrów od mojego domu. Oni mogą kopcić na potęgę, mają w nosie Green Deal, ETS-y itp. a urzędnicy z gminy przyczepili się do mnie, że palę w kominku wysezonowanym drewnem, najwyższej jakości z którego nie ma praktycznie dymu. To jest skandal do czego doprowadza szaleństwo klimatyczne unijnych wariatów.
0
@APTAPT Te pieniądze nie idą na dzieci, tylko rodzice zagrabiają pieniądze dla siebie i wydają na różne głupoty. Ja nie chcę, żeby państwo, które ograbia mnie z moich pieniędzy, wydawało pieniądze na bzdury. Jak wspomniałem wolę zdychać z głodu i mieszkać w szałasie, niż być pod ruskiem butem.
0
@Karol145 Na hepatologii leżałem
1
@APTAPT Na armię musimy wydawać jak najwięcej, bo wolę zdychać z głodu i siedzieć w szałasie niż być pod ruskim butem. Ja bym w końcu zlikwidował te cholerne rozdawnictwo i marnotrawstwo publicznych pieniędzy wszystkich obywateli i zredukował do minimum wydatki socjalne: likwidacja 800+, 13,14 emerytura, rodzinny kapitał opiekuńczy itp. Te pieniądze trzeba przeznaczyć na armię, służbę zdrowia, elektrownie atomowe, wymianę infrastruktury energetycznej itp.
Na te programy socjalne marnuje prawie 100 mld rocznie, trzeba zakończyć to jak najszybciej.
1
Komentarz usunięty
10
Leżałem rok temu w szpitalu uniwersyteckim w Białymstoku, szpital brał udział w programie Dobry Posiłek, jedzenie było tak okropne, że gdyby nie rodzina, które mi je dowoziła, umarłbym tam chyba z głodu, bo to co tam podawali, uwłacza warunkom godnego traktowania człowieka, więc już sobie wyobrażam, co będzie podawane pacjentom do jedzenia, kiedy stawki na żywienie zostaną obcięte.
0
Świnki ;)
2
@NeroTFP1 Mój pradziadek mieszkał pod Lwowem w Nowosiłkach z rodziną i przyszło NKWD, mieli pięć minut na zabranie rzeczy i zostali zapakowani w ciężarówki, później w pociągi i zostali wywiezni na Sybir do Gułagu. Gdy Szwaby zaatakowali Ruskich to został wywieziony do Iranu(jego rodzina została w Gułagu) i wstąpił do II Korpusu Polskiego, formowanego pod Andersem. Przeszedł z Iranu do Europy i walczył pod Lenino, później w 8 Brytyjskiej Armii pod Monte Cassino i w 1945 r. pod Berlinem. Po wojnie ściągnął swoją rodzinę z Gułagu na ziemie odzyskane po Prusach Wschodnich do Braniewa(tam urodziła się i wychowała moja matka) Mój dziadek opowiadał, że jak ich ojciec(mój pradziadek) ściągnął ich z Sybiru do Polski to zjadł kilogram cukru na raz, bo w Gułagu tylko brukiew jedli.
2
https://www.facebook.com/share/p/1A6pEzGe9N/
To jest skandal. Nie dość, że te parszywe gnidy zniszczyli mój kraj, wymordowali 6 milionów moich obywateli, zamknęli mojego wujka w obozie zagłady w Treblince, mój pradziadek walczył i wyrzynał ich pod Monte Cassino i pod Berlinem, moją rodzinę spod Lwowa wywieźli ruskie psy na Syberię do Gułagu, bo szwaby napadli na Polskę to ich psim obowiązkiem oprócz zapłacenia mam potężnych reparacji i przepraszania na kolanach każdego dnia za niewyobrażalne krzywdy wyrządzone Polsce i moim rodakom, powinno być utrzymywanie wszystkich muzeów po byłych obozach koncentracyjnych i zagłady. To obecny Reichstag i Rzesza powinna utrzymywać wszystkie miejsca kaźni Polaków na naszym terytorium.
0
Widziałbym jako nowego bramkarza Diogo Coste z Porto. Dobry wiek, wysokie umiejętności, tylko trzeba byłoby sięgnąć głęboko do kieszeni, bo kontrakt do 2030 r.
0
Zapomniałem wczoraj o tym fircyku jeszcze. Ale ekipę tam montują:)
1
@Criss18Barca Państwa UE w tym Niemcy, Francja, Holandia i Szwecja a także Wielka Brytania nie zamierzają dołączyć.
4
Do Rady Pokoju w Strefie Gazy Donald Trump zaprosił Putina, Łukaszenkę i Nawrockiego.
Cytując klasyka "ale żeście ekipę zmontowali"
Brakuje jeszcze Kima i Ajatollaha.
0
Hurkacz niestety będzie szybki out
5
@Mow_mi_Douglas Jeszcze Kima i Ajatollaha Chameneiego brakuje
2
@Foton Na papierze Europa ma nie w pełni wyposażonych 140 brygad czyli mniej niż sama Ukraińska armia i to w większości bez gotowości bojowych.
Wystarczy, że USA rozmieszczają w pobliżu Grenlandii takiego jegomościa jak USS Gerard Ford czy USS Abraham Lincoln z grupami uderzeniowymi i Grenlandia jest odcięta.
2
@Foton Dania nie ma armii i sprzętu. Niemcy nie potrafią przewieźć kilkunastu żołnierzy swoimi środkami, Holandia nie ma ani jednego czołgu, Wielka Brytania nie ma ani jednej haubicy, Francja ma 200 czołgów z czego połowa sprawna, Belgia ma amunicji na 30 minut walki i tak można wymieniać.
Już nie wspominając, że Europa logistycznie nie ma możliwości przerzucać dywizji pancernych na Grenlandię.
2
https://x.com/MBudzisz2/status/2013174458597392539
Jak Dania zamierza bronić Grenlandii przed inwazją USA jak ich wojska lądowe pod względem liczebności żołnierzy i sprzętu są mniejsze, niż nasza jedna 18 Dywizja Zmechanizowana.
0
@FcPortoFan1999 W III rundzie może trafić na Samsonową z mocnym serwisem i może być finito
0
@FcPortoFan1999 Nie chodzi mi stricte o ten mecz tylko o jej słabą grę
0
Słabo Świątkowa wygląda. Chyba będzie szybki out z turnieju, bo z taką grą i tak beznadziejnym serwisem to marnie to widzę.
0
Bierzcie kasę i chu kładźcie na dług
5
Czy w skład oferty wchodzi bara bara? Może bym się skusił;)
0
https://vm.tiktok.com/ZNRkxQXMg/
Złoto ;)
1
Rozkmina pierwszorzędna;)
1
@reloaded Mam refluks i przepuklinę rozworu przełykowego i z tego powodu robią mi się ciągle nadżerki w przełyku i lekarze dwa razy do roku sprawdzają, czy w przełyku nie robi mi się nowotwór, więc można powiedzieć, że chodzę na takiej bombie zegarowej, bo pewnie prędzej czy później, jakieś raczysko tam się pojawi.
1
@reloaded Ja gastroskopię robię dwa razy w roku i jadę bez znieczulenia ale kolonoskopii się boję jak ognia.
6
Biedny Wołodia, on chce a inni nie.
0
Samsung S25 posiada ktoś? Oferują mi go w abonamencie przy przedłużeniu umowy.
2
Pić to trza umić