3

@mmaciass To oczywiste. W UE urzędnicy też kradną na potęgę, a tyle UE mówi o wartościach i praworządności, ale skala korupcji i złodziejstwa na Ukrainie poraża. Nic dziwnego, że ludzie oburzają się, jak rząd przekazuję pieniądze na skorumpowanych, złodziejskich Ukraińców.

1



Ale tam kradną złodzieje. Ciekawe ile Żeleński milionów dolarów zajumał.

1

@urbipl Serial - Wartownicy

0

@lajcior No ja jedynie z lusterkiem niestety mogę strzelić sztachanka.

2

@lajcior Z racji tego, że jestem samotny i nie mam żadnej rodziny to u mnie tylko barszcz z uszkami, kapusta z grzybami, krokiety i ryba. Dzisiaj nastawiam zakwas z buraków na barszcz.

0



Niestety UE i Europa politycznie nie ma już żadnego znaczenia.

1

@wyrek Był ostatnio artykuł, bodajże w Politico, że od początku wojny na Ukrainie, firmy zbrojeniowe zarobiły prawie 700 miliardów dolarów.

0

@juarez Chodzi raczej o wstrzymanie rakiet PAC-3 MSE do systemów Patriot, które jako jedyne mają szansę przechwytywać Iskandery i Kindżały i rakiety powietrze-powietrze do F-16.
Trump będzie szantażował Ukrainę wstrzymaniem dostaw kluczowej broni do obroni ukraińskiego nieba, dopóki Ukraina zgodzi się na kompromisy i teoretyczne warunki zawieszenia broni.

1



Niestety Ukraina nie chcąc iść na kompromisy z Rosją i USA, nie pomaga sobie jako państwo i dalej będą ginąć tysiące ukraińskich żołnierzy i cywilów, jeżeli Ukraina nie pójdzie na ustępstwa.

0

@Aragorn33 Tylko, że w świecie geopolityki na tle innych wielkich, światowych graczy( może coś jeszcze Rzesza ma do powiedzenia, jak będzie chciała robić deale z Ruskimi) to nie ma nic do powiedzenia.

3



Rodzi się podział nowego świata, wśród największych graczy i mocarstw. Europa w tym nie uczestniczy i nikt jej nie bierze na poważnie. Przy okazji rozbiór i wyścig po zasoby upadłego już państwa zaczyna start.

0

@Kgorecki2500 U mnie sąsiad w piecu rozpalił to siwo, aż podwórka nie widać. Chyba śmieci do piecyka poszły.

0



Niedługo UE będzie wypłacać odszkodowanie Ruskim za mordowanie Ukraińców

1

@Cryptolis Jakiś czas temu czytałem wywiad z jednym z belgijskich generałów to mówił, że Belgia ma amunicji na pół godziny walki, a Holandia nie posiada ani jednego czołgu. Kraje UE są na maxa rozbrojone i ogólnie np. w Europie produkuje się około na ten moment około 20 czołgów rocznie. To jest dramat

0

@Fc112 W militarny sposób nie ma żadnych możliwości, żeby Ukraina odzyskała utracone ziemie na wschodzie, włącznie z Krymem. To było wiadome od początku wojny.
Trump teraz będzie handlował Ukrainą, bo Amerykanie rozmawiają z Ruskimi w obliczu inwazji na Wenezuelę, żeby Rosja wycofała swoje strefy wpływów z Wenezueli i odcięła się od Maduro w zamian za ustępstwa terytorialne Ukraińców, którzy kontrolują pozostałą część Donbasu, gdzie znajdują się budowane od kilku lat, ukraińskie linie umocnień.

0



Szopka i cyrk na kółkach. Żadnego zawieszenia broni nie będzie i trzeba przygotować się pewnie na wojnę długotrwałą.
Ostatnio był artykuł, tylko nie pamiętam chyba w Politico, że koncerny zbrojeniowe zarabiają setki miliardów na wojnie. Tak na prawdę ani UE ani USA nie zależy na szybkim zakończeniu tej wojny.

0

https://www.facebook.com/share/r/17T8k7XeL6/

Kto chętny się zabrać w podróż?

2

@Gall To wiadomo, że jesteśmy tylko sługami USA i jak pan każe to sługa klęczy i robi co mu każą. Tak samo kupiliśmy prawie 100 apachy, bo nie ma na nich zamówień, bo te śmigłowce są do niczego nie potrzebne, żeby ratować linię produkcyjną Boeinga, bo Amerykanie kazali. Ale mimo wszystko co innego pozyskać nowy sprzęt, niż stary złom i tu Rząd i MON powinni pokazać choć trochę asertywności.

0

@Kgorecki2500 Lotnictwo to zmiecie w kilka sekund.

6



To co się odpierdziela w MONie i polskiej armii to jakiś żart. Zamiast zamawiać i klepać na potęgę polskie Rosomaki, które są najlepszymi i najbardziej zaawansowanymi kto na świecie to ściągniemy amerykański złom, którego pozbywa się armią ze względu na wyeksploatowane resursy tych transporterów i wiek. Co z tego, że dostaniemy je za darmo, jak trzeba będzie je wysyłać do Ameryki do modernizacji, napraw i później dostosowywać z naszymi systemami walki, łączności etc. Koszty będą przerażające. Dramat.

0

@misterio czy można gdzieś na internecie kupić czwórkę?

5

@CLS63AMG Szwedzi w ramach reparacji za Potop szwedzki powinni oddać nam je za darmo .

0

https://vm.tiktok.com/ZNRdUyRGu/

Kto był na urodzinach u Marianki?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@NeroTFP1 Lepiej, żeby szarlatana Grzesiowskiego zaprosił.

11

https://ibb.co/84n0Zc2G

Podlasie pozdrawia z kaszanką i kiszoniakiem xd

8



Żodyn się nie spodziewał, żodyn.

2

@KidusFCB Super artysta

1



Trzeba było kończyć wojnę w marcu 2022 r. i podpisać maratorium w Stambule, na znacznie lepszych warunkach niż te, które zaproponował Trump. Wiadomo było od początku, że odbicie Krymu i wschodnich obwodów okupowanych przez ruskich było nierealne, a Żeleński omamiony obietnicami zachodu, odmówił podpisania porozumień i rozejmu. A tak mamy setki tysięcy zabitych żołnierzy i dziesiątki tysięcy cywilów, zniszczony kraj gospodarczo i finansowo, zrujnowane miasta, potężną korupcję na wszystkich szczeblach, exodus ponad 10 mln ludzi na zachód etc.

0

@Bogan gdzie można obejrzeć Gomorre?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?