0

@mkord Oj chodzi o to, że Putin nie odpuści, dopóki na papierze nie będzie miał w pełni obecnie czterech okupowanych obwodów + Krymu.

0

@Barcanajlepszyteam Tego dokładnie nie wiemy jakie były. Teraz zadajmy sobie pytanie, czy lepiej było iść na ustępstwa i oddać Putinowi ziemie na których mieszkali ludzie prorosyjscy ( tam nawet tabliczki na ulicach są w języku rosyjskim) i dostać jaki by nie był to parasol ochronny, czy poświęcić życie setek tysięcy żołnierzy w celu odbicia terenów, których wiadomo było, że nigdy nie da się odbić i zrujnować swój kraj i doprowadzić do tego, że Putin tej wojny pewnie przez najbliższe 10 lat nie zakończy.

4

@PatrychoO Putin nie odda Donbasu, dopóki go całego nie zdobędzie, a te plany odbudowy Ukrainy przez Polaków na wschodzie( załóżmy, że jest zawieszenie broni czy rozejm) to jakiś żart, bo wyobraźmy sobie, że jest tam strefa zdemilitaryzowana, a polskie firmy odbudowują wypalone do ziemi miasta, mając za plecami kilkanaście kilometrów ruską armię. Przecież tam prowokacji było by bez końca i nikt o zdrowych zmysłach by tam nie pojechał.

0

@Kgorecki2500 Ja wiem, że było Memorandum Budapesztańskie i Porozumienia Mińskie ale plan zakończenia wojny na określonych zasadach w Stambule był praktycznie uzgodniony, tylko Johnson powiedział Żeleńskiemu, żeby się z niego wycofał, bo zachód będzie wspierał bez ograniczeń Ukrainę finansowo i militarnie i naobiecywał mu odbicie okupowanych wschodnich terenów i Krymu.

1

@Barcanajlepszyteam Nie to, że ze strony Rosji tylko innych krajów, które by jej to gwarantowały i tym krajem była np. Turcja + USA czy Francja.

1

@Kgorecki2500 Przecież brak odmowy ze strony Żeleńskiego w tych porozumieniach do niczego nie doprowadził, bo Ukraina ani nie odzyskała Donbadu, Ługańska i Krymu i nigdy nie odzyska, a straciła setki tysięcy żołnierzy, dziesiątki tysięcy cywilów, zniszczyła swój kraj gospodarczo i demograficznie.

1

@Kgorecki2500 Z perspektywy czasu tak, bo można wówczas było iść na ustępstwa. Oddać Putinowi prawnie w traktacie tereny, które okupował (i tak tam mieszkali rosjanie i prorosyjscy-ukraińcy) a w zamian w tamtym moratorium była mowa o zakończeniu wojny i gwarancjach bezpieczeństwa.

0

@Kgorecki2500 Do tego dochodzi jeszcze reset i odnowienie stosunków z USA w ramach wzajemnej współpracy.

1

@Destroyer_of_Worlds Elyty Tuska i PO

2

@APTAPT Żeleński miał okazję podpisać moratorium o rozejmie w porozumieniach stambulskich w marcu 2022 r. Niestety pod namową zachodu, a przede wszystkim Borisa Johnsona, odmówił podpisania rozejmu i zakończenia wojny.

3


Kariera Żeleńskiego powoli dobiega końca.

1

@Bolton Może być i kocioł pod Stalingradem

3

@lajcior Kapuśniak dzisiaj.

7

https://ibb.co/2YtMyJNN

Zaczynam kociołkowanie:)

0

@betonito w Doniecku

1



Leci stratotanker, żeby zatankować AWACSa, który patroluje wschodnią granicę.

0





To będzie ciężka noc dla Ukraińców.
Do Polski lecą sojusznicy wspierać i chronić nasze niebo.
Nie dziwię się jak po ostatnich aktach dywersyjnych, wleci dzisiaj do nas parę dronów.

1

@LeszekFCB widzę, że makaronowo dzisiaj u kolegów:)

0

@MesQueUnClub_87 można prosić o przepis?

4

Co tam na kolację?
U mnie dzisiaj makaron penne
https://ibb.co/bMgwqnsk

2

https://ibb.co/Y7yhWJKm
Pan Królik pozdrawia La Ramble z Podlasia :)

3


Wojna między Nową Nadzieją a PiSem. Janusz idzie do sądu

0

Jak ja nienawidzę tego żałosnego klubu City

2

@norbi77 a jaka była nagonka na Wodza Kaczyńskiego, który prawdę powiedział, że polskie kobiety dają w szyję

0

@Nightraider I taką narrację nakręcał zarówno Polski rząd, który dawał specjalne przywileje Ukraińcom i traktował ich lepiej jak swoich własnych obywateli jak i rządy ukraińskie, które z niewdzięczności i pogardy dla Polaków, pluli i oczerniali Polskę i Polaków, gdzie się dało. To jest wina w głównej mierze PiSowskich sługów narodu ukraińskiego i ich obecnych kontynuatorów, jak i ukraińskich elit na czele z Zelenskim i jego przydupasami.

0

@RichardWinters moim zdaniem iPKO jest zdecydowanie lepsza

1

@clyde Powinna być wydalona z kraju i jak taka mądra jest to niech jedzie pod Pokrowsk, bo tam mięcha do mielenia brakuje.

8

@Tomason Tak. Ta nawołująca do przemocy i rozrób w Polsce.

17



Kiedyś w TVN opowiadali o migrancie, który płynął gdzieś tam pontonem po rzece tydzień czasu, a teraz jakaś ukraińska dzida, opowiada bajki o dziecku, które ze stresu dostało cukrzycy i mu zęby wypadły.
Choć nie przepadam za Otoką to zmasakrował tą tępą ukraińską propagadystke, grająca na emocjach społeczeństwa tak samo jak wówczas na emocjach grali szkodnicy na granicy i lewicowe oszołomy podczas ataku przez afrykańskich i azjatyckich barbarzyńców na Polskę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?