0

@lajcior Nie ma takiej potrzeby.

1

Deszcz u mnie leje jak cholera i dobrze, bo nie chciało mi się dzisiaj do roboty jechać i posiedzę sobie w domu, hi hi.

1

@gumaz Ja mieszkam na wsi (około 700 mieszkańców) to pamiętam jeszcze kilka lat temu to było dużo działek wolnych a teraz wszędzie stoją domy i ciężko już wolną działkę budowlaną dostać. Ludzie się sprowadzali tutaj np. z Warszawy, którzy wcześniej wyjechali z tej miejscowości i pobudowali domy.
Ostatnio Jankowski opowiadał, że ludzie masowo wyjeżdżają z wiosek do miast, a to nie prawda i widzę, że trend jest odwrotny i ludzie z mniejszych czy większych miast wracają na wieś i to niekoniecznie do mojej wioski, bo w pobliskich wioskach jest to samo.

3

@MesQueUnClub_87
Jeden z moich ulubionych filmów wojennych. Jeden z nielicznych filmów, pokazujący bitwę na terenach Związku Radzieckiego w trakcie II Wojny Światowej.

0

@matirix20 Warner tv

1

@MessiForeverTheBest Real zaraz na dziurę z City i Xabi robi out

6

Wróg u bram w tv.

2

@Hektor16 W obozie w Treblince Niemcy zamordowali część mojej rodziny ( jedni zginęli w obozie pracy zakatowani przez Ukraińców, a drudzy w komorach, dodam, że mieszkam 8 kilometrów od tego obozu, mój wujek w wieku 16 lat uciekł z obozu pracy i opowiadał co tam się działo, jakimi zwyrodnialcami byli Niemcy i Ukraińcy) więc ja jako ja, mam prawo dalej nazywać Niemców Rzeszą i ja nie wybaczam, bo dalej jest naród, który moich przodków posłał do gazu i piachu. I tak Rzesza ma psi obowiązek zapłacić Polsce odszkodowania za zniszczenie mojego kraju i za wymordowanie milionów moich rodaków. Koniec i kropka.

0

@BillyButcher Były artykuły o tym w zachodnich mediach np. Politico. Mówił o tym Marek Budzisz.
Jakbyś nie wiedział to mój dziadek pochodzi spod Lwowa, dokładnie z Nowosiłek. Mam tam rodzinę. Najlepiej nie komentuj, jak nie masz nic mądrego do powiedzenia.

1



Na front od razu, żeby przemielono ich na mięsko.

2

@Hektor16 Ja nie twierdzę, żeby wychodzić z UE, czy zrywać stosunki gospodarcze z Niemcami, bo to oczywiste, że nam się nie opłaca i byśmy bardzo na tym stracili. Tylko Niemcy mają obowiązek zapłacić Polsce odszkodowania za straty poniesione w II Wojnie Światowej i zniszczenie nam kraju, więc nie wolno odpuszczać tematu reparacji i na każdym kroku naciskać na Rzesze.

2

@Hektor16 Niech najpierw Rzesza zapłaci za zniszczenie nam kraju podczas II Wojny Światowej i wymordowanie 6 milionów ludzi.

0



Nie dobrze się dzieje. Średnio co 2 minuty dezerteruje żołnierz z frontu. Ponad 20 tyś dezercji miesięcznie. Ci z łapanek z ulicy idą jako uzupełnienia brygad i batalionów jako mięso armatnie. Tam brakuje już ludzi do walki.
Niech kończą tą wojnę jak najszybciej, nawet na delikatne mówiąc, nie sprzyjających Ukrainie warunkach.

0

@pax Dla kogo jest guru polskiej prawicy to nie wiem, na pewno nie dla mnie. Nigdy go nie lubiłem i od zawsze dla mnie był szkodnikiem i jest. Nie znam jego przeszłości, bo się w nią nie zagłębiałem, ale jeżeli był powiązany z reżimem PZPR to można go takowym zbrodniarzem w mojej opinii określić. Natomiast różnica jest taka, że Korwin jest nic nie znaczącym dziadkiem, a komuch Czarzasty marszałkiem sejmu, drugą osobą w państwie.
Zdania nie zmieniam, dla mnie każdy , który miał coś wspólnego z PZPR-em, niezależnie czy parzył kawę, chodził podsłuchiwał pod oknem czy pod kościołem, latał z pałką po ulicy to nosi znamiona komunistycznego zbrodniarza. Koniec i kropka.

1



Rozumiem, że teraz PiSiory przyznają, że Trumpinio i jego adminitracja to ruskie onuce i pachołki Kremla?

0

@tbas Chyba koledze coś się pomyliło, bo ja nigdzie ani nigdy nie kolpotrowałem ani nie powtarzałem ukraińskiej ani rosyjskiej propagandy, rozumiem, niedziela, po sobocie, widocznie za dużo wczoraj było pite.

2

@BillyButcher Wycieczki ad personam zachowaj dla siebie. Oczywiście, że część pieniędzy z zachodu ukraińscy, skorumpowani złodzieje rządu ukradli i to nie moje wymysły tylko fakty, bo nawet amerykanie wysłali specjalnie agentów CIA do kontrolowania wsparcia przekazywanego przez USA, bo dochodziło do masowej defraudacji pieniędzy i wsparcia wojskowego przez skorumpowanych Ukraińców, ale widocznie kolega wie więcej od ówczesnej administracji Bidena.

0

@BillyButcher Putin nie spodziewał się, że Ukraina dostanie takie potężne wsparcie militarne z zachodu. Gdyby nie zachodni sprzęt i setki miliardów dolarów to Ukraina już dawno by padła i Janukowycz byłby szefem marionetkowego rządu.

2

@LAMC_10 Micek jest odklejony, do tego przesiąknięty ukraińską propagandą.

0

@pluszek Ostatnio prof. Dudek dobrze określił słabość Tuska.

0



Bez komentarza.

0

@daniel32778 Pracowałem kiedyś w pewnej firmie i był gość, który również był konfidentem i pewnego razu poszedł do dyrektora donieść na innego pracownika, a dyrektor go za podpieprzenie zwolnił, bo powiedział, że jak doniosłeś na swojego kolegę to i również możesz donieść na mnie np. do prezesa.

4

Ale będą jaja jak te dziady z Warszawy spadną z ligi

0

@pax Zgadza się.

0

@norbi77 Reżim PZPR skrzywdził również moją rodzinę i mnie nie obchodzi czy ten komuch Czarzasty parzył kawę innym komuchom czy latał z pałką po ulicy i bił ludzi. Dla mnie każdy członek PZPR jest zbrodniarzem, tak jak i każdy członek NSDAP też był zbrodniarzem, ale widocznie jesteś za młody albo niedouczony, żeby o tym wiedzieć.

0

@norbi77 Każdy, który był członkiem PZPR, totalitarnego systemu, który zabił, zniszczył, którego ofiarami ucisku było setki tysięcy ludzi jest zbrodniarzem. Koniec i kropka.

4



Komunistyczny zbrodniarz ubolewa nad losem zwierząt. Szkoda, że nie pamięta ile krzywdy ludziom wyrządził razem z PZPR-em. Obrzydliwy człowiek. Jak mi jest przykro i wstyd, że ruski komuch jest marszałkiem sejmu.

0

@clyde Dodam jeszcze, że Ukraińcy są na tyle bezczelni, że od czasu rozpadu ZSSR, na Ukrainie zostały przeprowadzone ekshumację ponad 100 000 żołnierzy Wehrmachtu i SS.

3



Niestety poprzedni i obecny rząd, którzy są sługami narodu ukraińskiego nie zrobili i nie zrobią absolutnie nic, żeby odblokować ekshumację ofiar ukraińskich ludobójców, a Ukraińcy nie zgodzą się na przeprowadzanie ekshumacji, bo wtedy cały świat się dowie, jakich zbrodni, jakich rzezi, najbrutalniejszych w historii dokonywali ukraińscy mordercy i zwyrodnialcy. Pamiętam jak Leszek Miller wspominał kiedyś, jak pod koniec lat 90, zaczęto ekshumację w kilku miejscach na Wołyniu, to co tam odkopano i odnaleziono, wykraczało ponad każdą wyobraźnię, jak można było małe dzieci, kobiety i starców mordować w takie okrutne sposoby. Ekshumację zakończono momentalnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?