Zelazny_Mike
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lajcior Nie ma takiej potrzeby.
1
Deszcz u mnie leje jak cholera i dobrze, bo nie chciało mi się dzisiaj do roboty jechać i posiedzę sobie w domu, hi hi.
1
@gumaz Ja mieszkam na wsi (około 700 mieszkańców) to pamiętam jeszcze kilka lat temu to było dużo działek wolnych a teraz wszędzie stoją domy i ciężko już wolną działkę budowlaną dostać. Ludzie się sprowadzali tutaj np. z Warszawy, którzy wcześniej wyjechali z tej miejscowości i pobudowali domy.
Ostatnio Jankowski opowiadał, że ludzie masowo wyjeżdżają z wiosek do miast, a to nie prawda i widzę, że trend jest odwrotny i ludzie z mniejszych czy większych miast wracają na wieś i to niekoniecznie do mojej wioski, bo w pobliskich wioskach jest to samo.
3
@MesQueUnClub_87
Jeden z moich ulubionych filmów wojennych. Jeden z nielicznych filmów, pokazujący bitwę na terenach Związku Radzieckiego w trakcie II Wojny Światowej.
0
@matirix20 Warner tv
1
@MessiForeverTheBest Real zaraz na dziurę z City i Xabi robi out
6
Wróg u bram w tv.
2
@Hektor16 W obozie w Treblince Niemcy zamordowali część mojej rodziny ( jedni zginęli w obozie pracy zakatowani przez Ukraińców, a drudzy w komorach, dodam, że mieszkam 8 kilometrów od tego obozu, mój wujek w wieku 16 lat uciekł z obozu pracy i opowiadał co tam się działo, jakimi zwyrodnialcami byli Niemcy i Ukraińcy) więc ja jako ja, mam prawo dalej nazywać Niemców Rzeszą i ja nie wybaczam, bo dalej jest naród, który moich przodków posłał do gazu i piachu. I tak Rzesza ma psi obowiązek zapłacić Polsce odszkodowania za zniszczenie mojego kraju i za wymordowanie milionów moich rodaków. Koniec i kropka.
0
@BillyButcher Były artykuły o tym w zachodnich mediach np. Politico. Mówił o tym Marek Budzisz.
Jakbyś nie wiedział to mój dziadek pochodzi spod Lwowa, dokładnie z Nowosiłek. Mam tam rodzinę. Najlepiej nie komentuj, jak nie masz nic mądrego do powiedzenia.
1
Na front od razu, żeby przemielono ich na mięsko.
2
@Hektor16 Ja nie twierdzę, żeby wychodzić z UE, czy zrywać stosunki gospodarcze z Niemcami, bo to oczywiste, że nam się nie opłaca i byśmy bardzo na tym stracili. Tylko Niemcy mają obowiązek zapłacić Polsce odszkodowania za straty poniesione w II Wojnie Światowej i zniszczenie nam kraju, więc nie wolno odpuszczać tematu reparacji i na każdym kroku naciskać na Rzesze.
2
@Hektor16 Niech najpierw Rzesza zapłaci za zniszczenie nam kraju podczas II Wojny Światowej i wymordowanie 6 milionów ludzi.
0
Nie dobrze się dzieje. Średnio co 2 minuty dezerteruje żołnierz z frontu. Ponad 20 tyś dezercji miesięcznie. Ci z łapanek z ulicy idą jako uzupełnienia brygad i batalionów jako mięso armatnie. Tam brakuje już ludzi do walki.
Niech kończą tą wojnę jak najszybciej, nawet na delikatne mówiąc, nie sprzyjających Ukrainie warunkach.
0
@pax Dla kogo jest guru polskiej prawicy to nie wiem, na pewno nie dla mnie. Nigdy go nie lubiłem i od zawsze dla mnie był szkodnikiem i jest. Nie znam jego przeszłości, bo się w nią nie zagłębiałem, ale jeżeli był powiązany z reżimem PZPR to można go takowym zbrodniarzem w mojej opinii określić. Natomiast różnica jest taka, że Korwin jest nic nie znaczącym dziadkiem, a komuch Czarzasty marszałkiem sejmu, drugą osobą w państwie.
Zdania nie zmieniam, dla mnie każdy , który miał coś wspólnego z PZPR-em, niezależnie czy parzył kawę, chodził podsłuchiwał pod oknem czy pod kościołem, latał z pałką po ulicy to nosi znamiona komunistycznego zbrodniarza. Koniec i kropka.
1
Rozumiem, że teraz PiSiory przyznają, że Trumpinio i jego adminitracja to ruskie onuce i pachołki Kremla?
0
@tbas Chyba koledze coś się pomyliło, bo ja nigdzie ani nigdy nie kolpotrowałem ani nie powtarzałem ukraińskiej ani rosyjskiej propagandy, rozumiem, niedziela, po sobocie, widocznie za dużo wczoraj było pite.
2
@BillyButcher Wycieczki ad personam zachowaj dla siebie. Oczywiście, że część pieniędzy z zachodu ukraińscy, skorumpowani złodzieje rządu ukradli i to nie moje wymysły tylko fakty, bo nawet amerykanie wysłali specjalnie agentów CIA do kontrolowania wsparcia przekazywanego przez USA, bo dochodziło do masowej defraudacji pieniędzy i wsparcia wojskowego przez skorumpowanych Ukraińców, ale widocznie kolega wie więcej od ówczesnej administracji Bidena.
0
@BillyButcher Putin nie spodziewał się, że Ukraina dostanie takie potężne wsparcie militarne z zachodu. Gdyby nie zachodni sprzęt i setki miliardów dolarów to Ukraina już dawno by padła i Janukowycz byłby szefem marionetkowego rządu.
2
@LAMC_10 Micek jest odklejony, do tego przesiąknięty ukraińską propagandą.
0
@pluszek Ostatnio prof. Dudek dobrze określił słabość Tuska.
0
Bez komentarza.
0
@daniel32778 Pracowałem kiedyś w pewnej firmie i był gość, który również był konfidentem i pewnego razu poszedł do dyrektora donieść na innego pracownika, a dyrektor go za podpieprzenie zwolnił, bo powiedział, że jak doniosłeś na swojego kolegę to i również możesz donieść na mnie np. do prezesa.
4
Ale będą jaja jak te dziady z Warszawy spadną z ligi
0
@pax Zgadza się.
0
@norbi77 Reżim PZPR skrzywdził również moją rodzinę i mnie nie obchodzi czy ten komuch Czarzasty parzył kawę innym komuchom czy latał z pałką po ulicy i bił ludzi. Dla mnie każdy członek PZPR jest zbrodniarzem, tak jak i każdy członek NSDAP też był zbrodniarzem, ale widocznie jesteś za młody albo niedouczony, żeby o tym wiedzieć.
0
@norbi77 Każdy, który był członkiem PZPR, totalitarnego systemu, który zabił, zniszczył, którego ofiarami ucisku było setki tysięcy ludzi jest zbrodniarzem. Koniec i kropka.
4
Komunistyczny zbrodniarz ubolewa nad losem zwierząt. Szkoda, że nie pamięta ile krzywdy ludziom wyrządził razem z PZPR-em. Obrzydliwy człowiek. Jak mi jest przykro i wstyd, że ruski komuch jest marszałkiem sejmu.
2
https://x.com/MBudzisz2/status/1997376860569653321
Dramat.
0
@clyde Dodam jeszcze, że Ukraińcy są na tyle bezczelni, że od czasu rozpadu ZSSR, na Ukrainie zostały przeprowadzone ekshumację ponad 100 000 żołnierzy Wehrmachtu i SS.
3
Niestety poprzedni i obecny rząd, którzy są sługami narodu ukraińskiego nie zrobili i nie zrobią absolutnie nic, żeby odblokować ekshumację ofiar ukraińskich ludobójców, a Ukraińcy nie zgodzą się na przeprowadzanie ekshumacji, bo wtedy cały świat się dowie, jakich zbrodni, jakich rzezi, najbrutalniejszych w historii dokonywali ukraińscy mordercy i zwyrodnialcy. Pamiętam jak Leszek Miller wspominał kiedyś, jak pod koniec lat 90, zaczęto ekshumację w kilku miejscach na Wołyniu, to co tam odkopano i odnaleziono, wykraczało ponad każdą wyobraźnię, jak można było małe dzieci, kobiety i starców mordować w takie okrutne sposoby. Ekshumację zakończono momentalnie.