Dziś dobrze oglądało sie pierwsze 25min, reszta to gra na stojąco w stylu Koemna, widac bylo ze trener chciał aby bylo dużo ruchu i gre z pierwszej pilki ale wydaje mi sie ze nasi piłkarze fizycznie nie daja rady przez caly mecz biegac i wystawiac sie do grania. Koeman całkowicie zawalil przygotwowanie fizyczne. Mielem okazje byc na El Clasico i po meczu rezerwowi pilkarze Realu (Nacho, Camavinga i inni) biegali wahadła przez ponad 30min coś takiego w wykonaniu piłkarzy Barcelony chyba nie ma miejsca, a po samych wypowiedziach piłkarzy mozna wywnioskowac ze nasze treningi sa malo wymagajace. Z tego później bierze sie taki styl gry jak w dzisiejszym meczu.... Szkoda, oby Xavi to dobrze ogarnął bo te młode chłopaki naprawdę maja potencjał ale potrzeba trenera i odpowiedniego przygotowania.
Problemy w Paryżu. Lionel Messi podobno ma nie zagrać do końca rundy jesiennej. Pauza może się przedłużyć.
Wszystko z powodu Mauro Icardiego, który obrał sobie małżonkę Leo jako cel numer 1, po tym, jak jego aktualna partnerka, Wanda, usunęła wszystkie wspólne zdjęcia z Icardim, cofnęła obserwację i zamiesciła story, które po polsku brzmi „Kolejna rodzina, którą zniszczyłeś dla dziwki”. Leo nie chce pozwolić, aby Mauro zbliżył się do jego żony, stąd tymczasowy odpoczynek od treningów.(to tylko piłka nożna)
@Koni8M najlepszy widok jest pod dachem w środkowej wysokosci trybuny blisko srodka boiska nad miejscami dla prezydenta lub po przeciwnej stronie. Ale obejrzenie meczu na żywo jest niesamowite niezależnie od miejsca na stadionie.
Przez ostatnie 2 lata nie czekałem na mecze Barcelony jakos szczególnie, wyniki slabe gra jeszcze gorsza. W tym sezonie to sie odmieniło mimo ze nie ma Messiego a Barca ma wielkie problemy to nie mogę się doczekać każdego spotkania. Uważam że ten sezon będzie dobry nie oczekuje zwycięstw ale licze i wierzę ze zobaczymy jak zawodnicy zostawiaja serce na murawie.
Maciej Bodnar na 3 miejscu po etapie czasowki w Katowicach. Michał Kwiatkowski wchodzi na 3 miejsce klasyfikacji generalnej. Bardzo dobra jazda Polaków na Tour de Pologne.
@jeyx77x Napisz priv, ja jestem kolarzem niesty na ten moment kontuzja wykluczyla mnie z treningu ale w zeszłym roku bez problemu robiłem trasy 200km a także zdobyłem wicemistrzostwo Polski amatorów.
Dzisiejszy etap na Tour de France wygral Marc Cavendish.
Kilka miesięcy temu chciał rzucić rower w kąt. Przez długi czas toczyła go choroba, po powrocie do zdrowia nic mu się nie udawało. Wielu uznało, że jego czas się już skończył. W pewnej chwili chyba sam w to uwierzył.
W kolarstwie zatrzymał go Patrick Lefevere. Dał mu szansę, którą niewielu dostrzegało. Bez wielkiego kontraktu i bez wielkich oczekiwań. Chodziło tylko o to, by były mistrz świata i 30-krotny zwycięzca etapów na Tour de France nie rzucał sportu rozgoryczony i zły. "Nie zasługuje na taki koniec" - mówił wtedy szef Deceuninck-Quick Step.
Gdy wrócił i wygrał cztery etapy wyścigu w Turcji, wielu kibiców się z niego śmiało, że druga liga to wszystko, na co dziś stać 36-letniego kolarza.
Był pogodzony z faktem, że na Tour de France nie pojedzie. Gdyby nie kontuzja Sama Bennetta i jego konflikt z szefem zespołu, dla Cavendisha nie byłoby miejsca w drużynie. Wskoczył do składu kilka dni przed startem. Już na trasie wyścigu powtarzał, że wciąż nie dowierza w swój powrót.
Od razu musiał zacząć odpowiadać na pytania, czy zamierza wyrównać lub pobić rekord 34 etapowych zwycięstw, należący od dekad do legendarnego Eddy'ego Merckxsa. Odsuwał od siebie te pytania, nie chciał narzucać sobie takiej presji.
Tymczasem zrobił w tę stronę kolejny krok. Może ostatni, a może jeszcze wcale nie powiedział ostatniego słowa. Zostały mu jeszcze trzy etapy do wygrania.
Dlaczego by nie wierzyć, że uda mu się to osiągnąć? [Mariusz Czykier]
Czy ktos z was wie gdzie mozna kupić czapki w których czesto pokazuje sie Gerard Romero czy Messi. Krzysztof Stanowski tez mial podobna jak nie taką samą we wczorajszym Hejt Parku.
Przed chwilą Alejandro Valverde 41 letni kolarz wygral etap Criterium du Duaphine. Niesamowite jest to ze w takim wieku jest w stanie rywalizować z najlepszymi.
3
Dziś dobrze oglądało sie pierwsze 25min, reszta to gra na stojąco w stylu Koemna, widac bylo ze trener chciał aby bylo dużo ruchu i gre z pierwszej pilki ale wydaje mi sie ze nasi piłkarze fizycznie nie daja rady przez caly mecz biegac i wystawiac sie do grania. Koeman całkowicie zawalil przygotwowanie fizyczne. Mielem okazje byc na El Clasico i po meczu rezerwowi pilkarze Realu (Nacho, Camavinga i inni) biegali wahadła przez ponad 30min coś takiego w wykonaniu piłkarzy Barcelony chyba nie ma miejsca, a po samych wypowiedziach piłkarzy mozna wywnioskowac ze nasze treningi sa malo wymagajace. Z tego później bierze sie taki styl gry jak w dzisiejszym meczu.... Szkoda, oby Xavi to dobrze ogarnął bo te młode chłopaki naprawdę maja potencjał ale potrzeba trenera i odpowiedniego przygotowania.
1
Jeeessst no to jutro trzeba sie czegoś napić normalnie! : ) Nie pije ogólnie ale lampka szampana wpadnie z tej cudownej okazji hyhy
0
I już rudy beton ma wymówke... (zabraklo skutecznosci)
0
Jesli Laporta nie wywali dziś rudego to ja juz nie wiem co sie musi odwalic żeby ten beton przestał byc naszym trenerem...
0
Pamiętacie jak pięknie bylo za Bartomeu np w 2014/15? Dzis mija rok od jego rezygnacji i wcale nie jest lepiej... (z dystansem proszę)
0
Problemy w Paryżu. Lionel Messi podobno ma nie zagrać do końca rundy jesiennej. Pauza może się przedłużyć.
Wszystko z powodu Mauro Icardiego, który obrał sobie małżonkę Leo jako cel numer 1, po tym, jak jego aktualna partnerka, Wanda, usunęła wszystkie wspólne zdjęcia z Icardim, cofnęła obserwację i zamiesciła story, które po polsku brzmi „Kolejna rodzina, którą zniszczyłeś dla dziwki”. Leo nie chce pozwolić, aby Mauro zbliżył się do jego żony, stąd tymczasowy odpoczynek od treningów.(to tylko piłka nożna)
1
@Damiano27psk Winni całkiem spoko, oglądałem 2 dni temu.
1
@rafeVeB Gavi bardzo na plus. Fati jedna fajna akcja wywalczył chyba 2 rzuty wolne.
15
Co on pie#&€@i?...
0
@MarioVeB! Tak jak kolega niżej napisał, wiąże się z nim wzruszająca historia.
0
Kto według was jest większa legendą Barcelony Abidal czy Luis Suarez?
0
Co byście woleli mieć w domu?
3 koszli kupione w botidze z tego sezonu czy 1 koszulkę Douglasa w której rozegrał mecz z pamiętnego sezonu 14/15?
0
Co sie wydarzyło w meczu Atletico? Nie mogłem oglądać a widziałem że bramka w 99min
1
W centrum nowej koszulki Barcelony można zobaczyć zabytkowy ukochany meczet mieszkańców Barcelony
Nie wiecie co to za meczet?
Ja też nie ; )
https://zapodaj.net/f7c5fa25a64fb.jpg.html
0
@Koni8M najlepszy widok jest pod dachem w środkowej wysokosci trybuny blisko srodka boiska nad miejscami dla prezydenta lub po przeciwnej stronie. Ale obejrzenie meczu na żywo jest niesamowite niezależnie od miejsca na stadionie.
0
Wam tez nie działa promocja nike z kodem BTS21 na koszulki Barcelony? Niby jest na wszystko a na koszulkę nie działa.
2
Czuję się jak przygnieciony głazem odczuwając dinozaurzy chłód.
0
Jak w Niemczech wygląda zapelnienie stadionów? Człowiek chętnie by się wybrał na mecz Bayern vs Barca.
1
Przez ostatnie 2 lata nie czekałem na mecze Barcelony jakos szczególnie, wyniki slabe gra jeszcze gorsza. W tym sezonie to sie odmieniło mimo ze nie ma Messiego a Barca ma wielkie problemy to nie mogę się doczekać każdego spotkania. Uważam że ten sezon będzie dobry nie oczekuje zwycięstw ale licze i wierzę ze zobaczymy jak zawodnicy zostawiaja serce na murawie.
9
@Pawlak1992 Atletico dwie wygrane. Oni chcą zdobyć mistrzostwo.
6
@mm_ Co za pajac, nie potrafię sobie wyobrazić co ten smieszny murzyn ma w głowie...
0
Maciej Bodnar na 3 miejscu po etapie czasowki w Katowicach. Michał Kwiatkowski wchodzi na 3 miejsce klasyfikacji generalnej. Bardzo dobra jazda Polaków na Tour de Pologne.
10
Chiellini to kozak i mój ulubieniec po tym turnieju!
0
Potężny piłkarz i multimilioner Martin Nazario Braithwaite rozwali dziś Anglików.
3
Super, warto było nie spać dla widoku szczęśliwego Messiego! Vamos!
1
@jeyx77x Napisz priv, ja jestem kolarzem niesty na ten moment kontuzja wykluczyla mnie z treningu ale w zeszłym roku bez problemu robiłem trasy 200km a także zdobyłem wicemistrzostwo Polski amatorów.
2
Dzisiejszy etap na Tour de France wygral Marc Cavendish.
Kilka miesięcy temu chciał rzucić rower w kąt. Przez długi czas toczyła go choroba, po powrocie do zdrowia nic mu się nie udawało. Wielu uznało, że jego czas się już skończył. W pewnej chwili chyba sam w to uwierzył.
W kolarstwie zatrzymał go Patrick Lefevere. Dał mu szansę, którą niewielu dostrzegało. Bez wielkiego kontraktu i bez wielkich oczekiwań. Chodziło tylko o to, by były mistrz świata i 30-krotny zwycięzca etapów na Tour de France nie rzucał sportu rozgoryczony i zły. "Nie zasługuje na taki koniec" - mówił wtedy szef Deceuninck-Quick Step.
Gdy wrócił i wygrał cztery etapy wyścigu w Turcji, wielu kibiców się z niego śmiało, że druga liga to wszystko, na co dziś stać 36-letniego kolarza.
Był pogodzony z faktem, że na Tour de France nie pojedzie. Gdyby nie kontuzja Sama Bennetta i jego konflikt z szefem zespołu, dla Cavendisha nie byłoby miejsca w drużynie. Wskoczył do składu kilka dni przed startem. Już na trasie wyścigu powtarzał, że wciąż nie dowierza w swój powrót.
Od razu musiał zacząć odpowiadać na pytania, czy zamierza wyrównać lub pobić rekord 34 etapowych zwycięstw, należący od dekad do legendarnego Eddy'ego Merckxsa. Odsuwał od siebie te pytania, nie chciał narzucać sobie takiej presji.
Tymczasem zrobił w tę stronę kolejny krok. Może ostatni, a może jeszcze wcale nie powiedział ostatniego słowa. Zostały mu jeszcze trzy etapy do wygrania.
Dlaczego by nie wierzyć, że uda mu się to osiągnąć?
[Mariusz Czykier]
19
Martin Braithwaite Goals (1)
Kylian Mbappé (0)
EURO 2020.
Coś pięknego!
2
Czy ktos z was wie gdzie mozna kupić czapki w których czesto pokazuje sie Gerard Romero czy Messi. Krzysztof Stanowski tez mial podobna jak nie taką samą we wczorajszym Hejt Parku.
3
Przed chwilą Alejandro Valverde 41 letni kolarz wygral etap Criterium du Duaphine. Niesamowite jest to ze w takim wieku jest w stanie rywalizować z najlepszymi.