5

Ocampos jest tragiczny prawie za każdym razem kiedy ogladam mecz Sevilli to on wyglada tragicznie.

1

Sevilla urwie punkty Atletico dzis?

0

Na ostatnim etapie Volta Cyclista Catalunya rozgrywanym na wzgórzu Montjuic w Barcelonie wygrywa Belg Thomas De Gendt. Cala klasyfikacje generalna wygrywa Adam Yates.

0

Który serial bardziej wam się podoba Breaking Bad czy Dom z papieru?

6

Ten kto wymyślił przerwę reprezentacyjna powinien dostać dożywocie. : D

7

Koeman wyrównał dziś rekord miedzy innymi Guardioli oraz Enrique wygrywając 9 mecz z rzędu na wyjeździe w lidze.

2

Oblak nigdy nie potrafił bronic karnych a tu taka niespodzianka..... Jakby nie mógł tak w finale LM kiedys.....

0

Posiada ktos z was koszulkę FC Barcelony z sezonu 14/15 w wersji Vapor i chciałoby ja sprzedać?

0

0

Co się stało? Trinkao

0

Wydje mi się że do zwycięstwa w lidze Barcelonie zabraknie frajersko straconych 2pkt z Cadiz...

2

Właśnie obejrzałem na Netflixie serial Bodyguard. Bardzo fajny, polecam.

1

Wczoraj gdy tylko włączyłem ta piosenkę to Benzema wpakował piłkę do bramki.


2

Ale sedzia to pajac totalny....

0

@bartekvisca To ze ziemia jest okrągła tez jest udowodnione a jednak niektórzy ludzie nie wierzą. Moze znajdzie sie ktoś kto nie wierzy w dinozaury.

1

Co sądzicie o donozaurach? Istniały czy nie? Ja osobiście uważam że istniały zresztą niby jest to udowodnione. Ale znam osoby które uparcie twierdzą ze dinozaury nigdy nie istniały.

7

Ależ okropną opaskę kapitana maja piłkarze Cadiz.

0

Co sądzicie o nowej limitowanej kolekcji strojów FCB na El Clasico?

0

2

W meczu Betisu z Levante wydarzyło sie wiecej niz we wszystkich meczach Barcy w tym sezonie.

0

Jaki serial polecacie na Netflixie? Oprócz domu z papieru, narcosa.

3

Liga hiszpanska wraca 8 czerwca SUPER

2

@SuperPatsonFCB Osobiście też mam taką nadzieję bo 18 lat kończę w lipcu. : )

0

Jak myślicie czy młodzież do lat 18 zostanie wkrótce wypuszczona z domów i będzie jednym z pierwszych zdjętych obostrzeń czy kwarantanna młodzieży potrwa do czasu aż otworzą szkoły?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@darek60 podczas jazdy na szosie raczej odpada. Ja osobiście trenuję w domu ale wielu moich znajomych jeździ a kilku dostało już mandaty.

1

Co myślicie na temat samotnej jazdy rowerem w czasach koronawirua? Według mnie jazda na rowerze powinna być jak najbardziej dozwolona tak samo bieganie. Jeśli ktoś jedzie sam na rowerze to nie naraża siebie oraz innych na zachorowanie covid19.

0

Podajcie jakiś link gdzie obejrzę powtórkę dzisiejszego meczu.

0

Spokojnie postawiłem że Barca przegra więc pewnie wygra. : D

0

Busi idealnie podsumował.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?