Na ostatnim etapie Volta Cyclista Catalunya rozgrywanym na wzgórzu Montjuic w Barcelonie wygrywa Belg Thomas De Gendt. Cala klasyfikacje generalna wygrywa Adam Yates.
Co sądzicie o donozaurach? Istniały czy nie? Ja osobiście uważam że istniały zresztą niby jest to udowodnione. Ale znam osoby które uparcie twierdzą ze dinozaury nigdy nie istniały.
Jak myślicie czy młodzież do lat 18 zostanie wkrótce wypuszczona z domów i będzie jednym z pierwszych zdjętych obostrzeń czy kwarantanna młodzieży potrwa do czasu aż otworzą szkoły?
Co myślicie na temat samotnej jazdy rowerem w czasach koronawirua? Według mnie jazda na rowerze powinna być jak najbardziej dozwolona tak samo bieganie. Jeśli ktoś jedzie sam na rowerze to nie naraża siebie oraz innych na zachorowanie covid19.
5
Ocampos jest tragiczny prawie za każdym razem kiedy ogladam mecz Sevilli to on wyglada tragicznie.
1
Sevilla urwie punkty Atletico dzis?
0
Na ostatnim etapie Volta Cyclista Catalunya rozgrywanym na wzgórzu Montjuic w Barcelonie wygrywa Belg Thomas De Gendt. Cala klasyfikacje generalna wygrywa Adam Yates.
0
Który serial bardziej wam się podoba Breaking Bad czy Dom z papieru?
6
Ten kto wymyślił przerwę reprezentacyjna powinien dostać dożywocie. : D
7
Koeman wyrównał dziś rekord miedzy innymi Guardioli oraz Enrique wygrywając 9 mecz z rzędu na wyjeździe w lidze.
2
Oblak nigdy nie potrafił bronic karnych a tu taka niespodzianka..... Jakby nie mógł tak w finale LM kiedys.....
0
Posiada ktos z was koszulkę FC Barcelony z sezonu 14/15 w wersji Vapor i chciałoby ja sprzedać?
0
@paweldunajecfcb nie
0
Co się stało? Trinkao
0
Wydje mi się że do zwycięstwa w lidze Barcelonie zabraknie frajersko straconych 2pkt z Cadiz...
2
Właśnie obejrzałem na Netflixie serial Bodyguard. Bardzo fajny, polecam.
1
Wczoraj gdy tylko włączyłem ta piosenkę to Benzema wpakował piłkę do bramki.
2
Ale sedzia to pajac totalny....
0
@bartekvisca To ze ziemia jest okrągła tez jest udowodnione a jednak niektórzy ludzie nie wierzą. Moze znajdzie sie ktoś kto nie wierzy w dinozaury.
1
Co sądzicie o donozaurach? Istniały czy nie? Ja osobiście uważam że istniały zresztą niby jest to udowodnione. Ale znam osoby które uparcie twierdzą ze dinozaury nigdy nie istniały.
7
Ależ okropną opaskę kapitana maja piłkarze Cadiz.
0
Co sądzicie o nowej limitowanej kolekcji strojów FCB na El Clasico?
0
@pepo_barcarzadzi tak
2
W meczu Betisu z Levante wydarzyło sie wiecej niz we wszystkich meczach Barcy w tym sezonie.
0
Jaki serial polecacie na Netflixie? Oprócz domu z papieru, narcosa.
3
Liga hiszpanska wraca 8 czerwca SUPER
2
@SuperPatsonFCB Osobiście też mam taką nadzieję bo 18 lat kończę w lipcu. : )
0
Jak myślicie czy młodzież do lat 18 zostanie wkrótce wypuszczona z domów i będzie jednym z pierwszych zdjętych obostrzeń czy kwarantanna młodzieży potrwa do czasu aż otworzą szkoły?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@darek60 podczas jazdy na szosie raczej odpada. Ja osobiście trenuję w domu ale wielu moich znajomych jeździ a kilku dostało już mandaty.
1
Co myślicie na temat samotnej jazdy rowerem w czasach koronawirua? Według mnie jazda na rowerze powinna być jak najbardziej dozwolona tak samo bieganie. Jeśli ktoś jedzie sam na rowerze to nie naraża siebie oraz innych na zachorowanie covid19.
0
Podajcie jakiś link gdzie obejrzę powtórkę dzisiejszego meczu.
0
Spokojnie postawiłem że Barca przegra więc pewnie wygra. : D
0
Busi idealnie podsumował.