Wydaję mi sie ze można by było zaryzykować zwolnieniem Valverde i dac szansę Xaviemu, tak wiem niedoswiadczony w trenerce i wgl ale wydaje mi sie ze większego cyrku od tego co prezentacje fcb Valverde odstawić sie nie da. Plusy sa takie ze grał u nas za najlepszych lat Guardioli zna tą filozowie gry i na pewno jego Barca dałaby kibicom wiele radości!
@Phatro koleś olal nasz klub, bił sie na treningu, nie dal nikomu znać o odejściu, pozwal Barcelone, wypisal sie z socios.... mozna tak wymieniać. Kawał chama!
0
Mmmmm nie idzie im? To niech fati ratuje wynik xd
1
Xdddddddddddddxxxxxddddddddccxxdddddddddxd. Xd.
0
Prosze jakis link do meczu pewby dzisiaj wszystko tnie
0
Jeśli możecie prosiłbym o link do meczu zeby podesłać na priv. ; )
0
Ja na ich miejscu wstydził bym sie wyjść na murawę.... to jest obraz nędzy i rozpaczy...
0
To wszystko przez te okropne koszulki w kratkę......
0
xD .... xD. Dramat
0
@ratay na la rambla spokojnie kupisz i miejsce palcem możesz wskazać. Ja tam na mecz z Celta kupilem.
0
Wydaję mi sie ze można by było zaryzykować zwolnieniem Valverde i dac szansę Xaviemu, tak wiem niedoswiadczony w trenerce i wgl ale wydaje mi sie ze większego cyrku od tego co prezentacje fcb Valverde odstawić sie nie da. Plusy sa takie ze grał u nas za najlepszych lat Guardioli zna tą filozowie gry i na pewno jego Barca dałaby kibicom wiele radości!
1
Byle za Valverde ale to juz jest koniec #valverdeout
0
No i karny super.....
2
My chcemy LM wygrać xD no i może jeszcze frytki do tego...
0
Prosze bardzo o jakis link do meczu
5
Musze sie pochwalić dzisiaj pierwszy raz w życiu zająłem 1 miejsce w wyścigu kolarskim!
14
Rafał Majka awansował na 5 miejsce w klasyfikacji generalnej Vuelta! BRAWO!
2
Wracam po okienku transferowym no i na szczęście nie ma Neya w Barcelonie. : D
6
Barca NIE dla Naymara!!!
3
@BykFCB otóż to, to byłoby najlepsze rozwiązanie dla klubu i szansa dla takich pilkarzy jak Fati!
0
@ViscaBarca123 Verde mate jest pyszna!
0
Polecam obejrzeć to z 5 razy:
Może kilka osób zmieni zdanie na temat Naya...
3
@Phatro koleś olal nasz klub, bił sie na treningu, nie dal nikomu znać o odejściu, pozwal Barcelone, wypisal sie z socios.... mozna tak wymieniać. Kawał chama!
7
Neymar napluł nam wszystkim w twarz a wy go tu chcecie... chore....
32
Dobranoc wszystkim i oby w następnych dniach PSG i Barca nie doszli do porozumienia w sprawie Neya!
0
Według mnie I tak Ney nie przyjdzie.
39
Jesli Neymar dołączy do Barcelony w tym okienku to usuwam moje konto!
0
Dzisiaj rozpoczął sie wielki tour w Hiszpanii czyli vuelta jak myślicie Rafał Majka ma szansę żeby zakończyć ten wyścig w pierwszej trójce?
1
Mielone z mizeria wciągają kurła xd
4
@fajny_football jeszcze może wrócić i zrobić mega karierę w Barcelonie. Ale na pewno już nie z Valverde.
4
Z Valverde to i Neymar nie pomoże.... kadrę mamy znakomitą ale trenera brak. ; )
2
Co sądzicie o tej piosence?