Nie udało uratować się życia Bjorga Lambrechta. Utalentowany 22-letni belgijski kolarz zmarł na stole operacyjnym w Rybniku. Uderzył w betonowy przepust podczas trzeciego etapu Tour de Pologne.
Przykra sprawa, kolarstwo to chyba najgorszy sport pod względem bezpieczeństwa, sam jestem kolarzem ale taką krakse ciężko sobie wyobrazić... Szkoda chłopaka.
@escarabajo Ja mocno ternuje w tym sezonie mam4,5k km i teraz mam 10 dni wolnego wiec wpadnie 1000km a pozniej mocno od sierpnia trzeba trenowac i szykowac sie na wyścigi rower to moja pasia odrazu po Barcelonie. Ale wakacje to wakacje odpoczynek nie szkodzi.
@escarabajo Teraz jest bezpośredni lot Male- Warszawa wiec troche na telefonie troche sie zasnie i jakoś minie. Ale najważniejsze ze juz w piatek wsiadam na rower i robie 150km czekam na to 2 tygodnie.
Planowalem dzisiaj zrobić 100km na rowerze ale na dworze jest 35 stopni, nic sie nie chce... ostatnio zrobilem 100km przy 30 stopniach ale dzisiaj to przesada.
Moze i Griezman jest dobrym piłkarzem ale uważam ze nie jast nam potrzebny zawodnik z takim zachowaniem, jakos nie lubie tego pilkarza i jesli przejdzie do PSG będzie to dla mnie dobra wiadomość. Nie moge sie do niego przekonać tak samo jak do Pogby nie lubię takich typów.
Dzisiaj kolejny incydent zwiazany z samolotem, samolot ladowal pez przednich kół. Co sadzicie o lataniu boicie sie wsiąść do samolotów? Co myslicie o tym ze ostatnio prawie dzien w dzien cos sie dzieje z samolotami?
Alez nie fajne zachiwanie komentatorów na eurosport podczas wyścigu giro, jedn z kolarzy mial wypadek po którym wsiadl na rower i pojechal dale a komentator cytuję "kolarz nie pilkarz nosze nie potrzebne wsiada na rower i jedzie dalej..."
Witam, interesuje się ktoś z was kolarstwem myślicie ze jakis Polski kolarz może pokazac sie z dobrej strony szczególnie chodzi mi o Rafała Majke bo on mimo wszystko ma najwieksze nazwisko z polskich kolarzy na giro.
0
Nie udało uratować się życia Bjorga Lambrechta. Utalentowany 22-letni belgijski kolarz zmarł na stole operacyjnym w Rybniku. Uderzył w betonowy przepust podczas trzeciego etapu Tour de Pologne.
Przykra sprawa, kolarstwo to chyba najgorszy sport pod względem bezpieczeństwa, sam jestem kolarzem ale taką krakse ciężko sobie wyobrazić... Szkoda chłopaka.
1
Trzeba przerzucić sie na inny klub albo inna dyscyplinę sportu ; ) tego to sie nie da ogladac jeszcze te koszulki w krate.....
0
Jaki numer ma polsat sport w nc+?
0
@robert12181 Nie wiem. : ) W necie niema ograniczen.
0
Mmmmm...-https://www.facebook.com/443080359053985/posts/2846759658686031/
0
Sa tu fani kolarstwa? Co sądzicie o tegorocznym Tdf?
4
Niech moc bedzie z wami! Nie moge obejrzeć dzisiejszego meczu ale mocno bede trzymał kciuki! Visca el Barca!!!
8
@DC7 ja za 2h wyruszam na 150km rowerem i to mój pierwszy dzien z dziesięciu w których mam w planie codziennie robić ponad 100km
18
@MatiFCB2000 la liga, liga mistrzów ( PSG 6-1)
0
@escarabajo Ja mocno ternuje w tym sezonie mam4,5k km i teraz mam 10 dni wolnego wiec wpadnie 1000km a pozniej mocno od sierpnia trzeba trenowac i szykowac sie na wyścigi rower to moja pasia odrazu po Barcelonie. Ale wakacje to wakacje odpoczynek nie szkodzi.
0
@escarabajo Teraz jest bezpośredni lot Male- Warszawa wiec troche na telefonie troche sie zasnie i jakoś minie. Ale najważniejsze ze juz w piatek wsiadam na rower i robie 150km czekam na to 2 tygodnie.
0
@ZelekBARCA Wracam z Malediwow.
0
Jakas ciekawa komedie polecacie na 9 godzin lotu samolotem?
0
@szkutnik91 Niech on w golfa zacznie grać profesjonalnie a nie jakies Reale i inne...
9
@BarcaInfo Ter Stegen to prawdziwy kapitan i spoko koleś! Idealny bramkarz.
1
@dontripe nie no wiadomo dlatego dzisiaj sobie odpuszczam moze wieczorem jakies 30 zrobie a jutro 150 wpadnie bo ma byc 22 stopnie.
4
Planowalem dzisiaj zrobić 100km na rowerze ale na dworze jest 35 stopni, nic sie nie chce... ostatnio zrobilem 100km przy 30 stopniach ale dzisiaj to przesada.
0
Jakie najlepsze strony z radarami pogodowymi polecacie?
3
Zapraszam na stronę mojego kolegi o zdrowym odżywianiu i sporcie http://sliwinskihealth.pl/tag/hormon/
0
No to fajnie' : )
1
Moze i Griezman jest dobrym piłkarzem ale uważam ze nie jast nam potrzebny zawodnik z takim zachowaniem, jakos nie lubie tego pilkarza i jesli przejdzie do PSG będzie to dla mnie dobra wiadomość. Nie moge sie do niego przekonać tak samo jak do Pogby nie lubię takich typów.
0
Dzisiaj kolejny incydent zwiazany z samolotem, samolot ladowal pez przednich kół. Co sadzicie o lataniu boicie sie wsiąść do samolotów? Co myslicie o tym ze ostatnio prawie dzien w dzien cos sie dzieje z samolotami?
2
Ogladasz mecz przez ostatnie 10min?
0
Ciekawe co zrobią jak Cou strzeli bramkę
0
No i super tak trzymaj powodzenia i milego meczu życzę!
0
Alez nie fajne zachiwanie komentatorów na eurosport podczas wyścigu giro, jedn z kolarzy mial wypadek po którym wsiadl na rower i pojechal dale a komentator cytuję "kolarz nie pilkarz nosze nie potrzebne wsiada na rower i jedzie dalej..."
0
Witam, interesuje się ktoś z was kolarstwem myślicie ze jakis Polski kolarz może pokazac sie z dobrej strony szczególnie chodzi mi o Rafała Majke bo on mimo wszystko ma najwieksze nazwisko z polskich kolarzy na giro.
0
Na Coutinho kiedy przybyl do Barcy.
0
Juz sie nie mogę doczekać następnej edycji LM! :D
3
Patrzac na Ajax pilka nożna wydaje sie bardzo łatwym sportem. Ta druzyna jest niesamowita! Trzeba sie przerzucić na Ajax ;-)