0

Nie udało uratować się życia Bjorga Lambrechta. Utalentowany 22-letni belgijski kolarz zmarł na stole operacyjnym w Rybniku. Uderzył w betonowy przepust podczas trzeciego etapu Tour de Pologne.

Przykra sprawa, kolarstwo to chyba najgorszy sport pod względem bezpieczeństwa, sam jestem kolarzem ale taką krakse ciężko sobie wyobrazić... Szkoda chłopaka.

1

Trzeba przerzucić sie na inny klub albo inna dyscyplinę sportu ; ) tego to sie nie da ogladac jeszcze te koszulki w krate.....

0

Jaki numer ma polsat sport w nc+?

0

@robert12181 Nie wiem. : ) W necie niema ograniczen.

0

Sa tu fani kolarstwa? Co sądzicie o tegorocznym Tdf?

4

Niech moc bedzie z wami! Nie moge obejrzeć dzisiejszego meczu ale mocno bede trzymał kciuki! Visca el Barca!!!

8

@DC7 ja za 2h wyruszam na 150km rowerem i to mój pierwszy dzien z dziesięciu w których mam w planie codziennie robić ponad 100km

18

@MatiFCB2000 la liga, liga mistrzów ( PSG 6-1)

0

@escarabajo Ja mocno ternuje w tym sezonie mam4,5k km i teraz mam 10 dni wolnego wiec wpadnie 1000km a pozniej mocno od sierpnia trzeba trenowac i szykowac sie na wyścigi rower to moja pasia odrazu po Barcelonie. Ale wakacje to wakacje odpoczynek nie szkodzi.

0

@escarabajo Teraz jest bezpośredni lot Male- Warszawa wiec troche na telefonie troche sie zasnie i jakoś minie. Ale najważniejsze ze juz w piatek wsiadam na rower i robie 150km czekam na to 2 tygodnie.

0

@ZelekBARCA Wracam z Malediwow.

0

Jakas ciekawa komedie polecacie na 9 godzin lotu samolotem?

0

@szkutnik91 Niech on w golfa zacznie grać profesjonalnie a nie jakies Reale i inne...

9

@BarcaInfo Ter Stegen to prawdziwy kapitan i spoko koleś! Idealny bramkarz.

1

@dontripe nie no wiadomo dlatego dzisiaj sobie odpuszczam moze wieczorem jakies 30 zrobie a jutro 150 wpadnie bo ma byc 22 stopnie.

4

Planowalem dzisiaj zrobić 100km na rowerze ale na dworze jest 35 stopni, nic sie nie chce... ostatnio zrobilem 100km przy 30 stopniach ale dzisiaj to przesada.

0

Jakie najlepsze strony z radarami pogodowymi polecacie?

3

Zapraszam na stronę mojego kolegi o zdrowym odżywianiu i sporcie http://sliwinskihealth.pl/tag/hormon/

0

No to fajnie' : )

1

Moze i Griezman jest dobrym piłkarzem ale uważam ze nie jast nam potrzebny zawodnik z takim zachowaniem, jakos nie lubie tego pilkarza i jesli przejdzie do PSG będzie to dla mnie dobra wiadomość. Nie moge sie do niego przekonać tak samo jak do Pogby nie lubię takich typów.

0

Dzisiaj kolejny incydent zwiazany z samolotem, samolot ladowal pez przednich kół. Co sadzicie o lataniu boicie sie wsiąść do samolotów? Co myslicie o tym ze ostatnio prawie dzien w dzien cos sie dzieje z samolotami?

2

Ogladasz mecz przez ostatnie 10min?

0

Ciekawe co zrobią jak Cou strzeli bramkę

0

No i super tak trzymaj powodzenia i milego meczu życzę!

0

Alez nie fajne zachiwanie komentatorów na eurosport podczas wyścigu giro, jedn z kolarzy mial wypadek po którym wsiadl na rower i pojechal dale a komentator cytuję "kolarz nie pilkarz nosze nie potrzebne wsiada na rower i jedzie dalej..."

0

Witam, interesuje się ktoś z was kolarstwem myślicie ze jakis Polski kolarz może pokazac sie z dobrej strony szczególnie chodzi mi o Rafała Majke bo on mimo wszystko ma najwieksze nazwisko z polskich kolarzy na giro.

0

Na Coutinho kiedy przybyl do Barcy.

0

Juz sie nie mogę doczekać następnej edycji LM! :D

3

Patrzac na Ajax pilka nożna wydaje sie bardzo łatwym sportem. Ta druzyna jest niesamowita! Trzeba sie przerzucić na Ajax ;-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?