Według mnie cud musiałby sie wydarzyć żeby Barca zdobyła mistrza dlatego jutro bede trzymał za Atletico żeby czasem Realowi sie nie udało, i jestem pewien ze Atletico zrobi na złość i straci pkt.
Jeśli na wyścigu kolarskim na ostatnich kilometrach jedzie 3 kolarzy to podczas finiszu największe szanse na zwycięstwo ma ten który zacznie z 3 pozycji. Módlmy sie aby w tym sezonie la ligi było podobnie jak na finiszu kolarskim. : )
Wszyscy mowia o motywacji ze jak Real awansuje w LM to rozjedzie Seville ze Sevilla nie bedzie zmotywowana ale możemy sobie przypomnieć jak to bywalo na podstawie meczu Barcy z PSG 6-1 w srode zaliczyliśmy jedeo z najlepszych spotkan w historii, mogloby sie wydawac ze w lidze rowniez na spokojnie sibie poradzimy bedac na fali a co stalo sie później? Przegraliśmy spotkanie bodajże z Alaves. Bądźmy dobrej myśli, pozostaje nam spokojnie czekać i liczyć ze Barcelona wygra wszystko.
@adambądkowski93 Organizator moze odwołać chyba wyścig przez pogodę ale wielu zawodników bylby niezadowolonych kolarze chcą sie ścigać nawet w tak słabych warunkach. Ja sam bym nie mial nic przeciwko żeby dzis wystartować a wypadki śmiertelne w kolarstwie sie zdarzają niestety i to niezaleznie od pogody.
@adambądkowski93 Straszna tragedia, startowalem w tym wyścigu w zeszłym roku a w tym niestety nie moglem z powodu kontuzji pleców. Przy takiej pogodzie jest naprawdę niebezpiecznie ludzie slizgali sie na prostej drodze.
Ja nie wiem jak mozna mieć takie szczęście.... i teraz czlowiek patrzy na mecze Barcelony i te wszystkie sytuację to az sie chcę płakać... Dlaczego Cadiz musiało trafic...
Nie ważne jak to wszystko się zakończy to i tak jest to dobry sezon Barcelony na początku tego sezonu nikt nie zakładał ze możemy zdobyć PK i walczyc o ligę do ostatniej kolejki. Ogólnie patrzac na wszyskie drużyny to widac znaczny zjazd jakosci spotkan w drugich polowach. Piłkarze sa zmęczeni i nie sa w stanie utrzymac odpowiedniego poziomu przez caly mecz. Wczoraj ewidentnie bylo widać zmęczenie piłkarzy, z villarealem podobnie ale tez widać to w meczach Atletico czy Realu gdzie ewidentnie brakuje sil na konstruowanie akcji czy zakladanie wysokiego pressingu.
Dziś oglądając Roberto na prawej stronie przypomniały mi sie czasy Valverde, trzymanie go cały mecz to według mnie wielki blad Koemana mam nadzieję ze nie zobaczymy go w kolejnych meczach. Roberto zapisał sie w historii Barcelony miał wspaniałe momenty ale trener powinien widzieć dyspozycję piłkarza i reagować zwłaszcza po tak długiej przerwie.
Wg TV3 w zeszłą środę Jorge Messi spotkał się z Laportą. Oferta? Cięcie pensji o 50% i transfer gwiazdy. Dwa lata w Barçy, później Miami, rola ambasadora FCB w USA i dalsza praca w klubie. Odczucia są podobno dobre. Umowa Leo wygasa za 62 dni, efekty audytu w Barçy w połowie maja [Krecidlo]
Zobaczcie na końcowy terminarz Atletico graja z bilbao i z nami to sa te mecze w których moga stracic pkt a resztę raczej spokojnie wygrają. My natomiast gramy jutro ciezki mecz potem z Valencia na wyjeździe gdzie zawsze ciężko nam sie gra no i mecz z Atletico. Będzie bardzo bardzo ciekawie jesli mecz Barca vs Atletico bedzie decydował o mistrzostwie.
0
Finał LM kobiet Barca vs Chelsea bedzie gdzieś transmitowany w tv?
7
Według mnie cud musiałby sie wydarzyć żeby Barca zdobyła mistrza dlatego jutro bede trzymał za Atletico żeby czasem Realowi sie nie udało, i jestem pewien ze Atletico zrobi na złość i straci pkt.
2
Jeśli na wyścigu kolarskim na ostatnich kilometrach jedzie 3 kolarzy to podczas finiszu największe szanse na zwycięstwo ma ten który zacznie z 3 pozycji. Módlmy sie aby w tym sezonie la ligi było podobnie jak na finiszu kolarskim. : )
4
Atletico przegrywa z RSSS a Real Madryt w ostatnim meczu z Villarealem a Barca wygrywa wszystko i zgarnia mistrzostwo....
Ależ to by było piękne. : )
0
@barpol11 Cud w celi numer 7. Piękny film, wzruszający.
1
@-barca4ever- Cud w celi nr 7, piekny film.
1
Dziwna jest ta typa w studiu w Canal+...
1
Wszyscy mowia o motywacji ze jak Real awansuje w LM to rozjedzie Seville ze Sevilla nie bedzie zmotywowana ale możemy sobie przypomnieć jak to bywalo na podstawie meczu Barcy z PSG 6-1 w srode zaliczyliśmy jedeo z najlepszych spotkan w historii, mogloby sie wydawac ze w lidze rowniez na spokojnie sibie poradzimy bedac na fali a co stalo sie później? Przegraliśmy spotkanie bodajże z Alaves. Bądźmy dobrej myśli, pozostaje nam spokojnie czekać i liczyć ze Barcelona wygra wszystko.
1
Barcelona dzis nie wygra tego meczu w drugiej polowie juz braknie sił i obawiam sie ze to Valencia moze strzelic pierwsza.
0
@adambądkowski93 Organizator moze odwołać chyba wyścig przez pogodę ale wielu zawodników bylby niezadowolonych kolarze chcą sie ścigać nawet w tak słabych warunkach. Ja sam bym nie mial nic przeciwko żeby dzis wystartować a wypadki śmiertelne w kolarstwie sie zdarzają niestety i to niezaleznie od pogody.
0
@adambądkowski93 Straszna tragedia, startowalem w tym wyścigu w zeszłym roku a w tym niestety nie moglem z powodu kontuzji pleców. Przy takiej pogodzie jest naprawdę niebezpiecznie ludzie slizgali sie na prostej drodze.
0
Dziś na amatorskim wyścigu kolarskim w Sobotce rozpoczynajacym sezon w Polsce doszło do śmiertelnego wypadku.
0
Jesli Barca wygra wszystkie 5 meczy to tylko Rakitic moze dac nam mistrzostwo!
2
Jeszcze tulko 86min + dolicziny może utrzymają.
2
Cos czuję ze Real dzis tez wymeczy 1-0
5
Ja nie wiem jak mozna mieć takie szczęście.... i teraz czlowiek patrzy na mecze Barcelony i te wszystkie sytuację to az sie chcę płakać... Dlaczego Cadiz musiało trafic...
0
Nie trafia na pewno
0
Karny jak Elche nie trafi to ja juz nie wiem.....
1
Barcelonie juz by Elche wcisnelo.... wlasnie zmarnowali sete dajaca remis...
5
Nie ważne jak to wszystko się zakończy to i tak jest to dobry sezon Barcelony na początku tego sezonu nikt nie zakładał ze możemy zdobyć PK i walczyc o ligę do ostatniej kolejki. Ogólnie patrzac na wszyskie drużyny to widac znaczny zjazd jakosci spotkan w drugich polowach. Piłkarze sa zmęczeni i nie sa w stanie utrzymac odpowiedniego poziomu przez caly mecz. Wczoraj ewidentnie bylo widać zmęczenie piłkarzy, z villarealem podobnie ale tez widać to w meczach Atletico czy Realu gdzie ewidentnie brakuje sil na konstruowanie akcji czy zakladanie wysokiego pressingu.
3
Dziś oglądając Roberto na prawej stronie przypomniały mi sie czasy Valverde, trzymanie go cały mecz to według mnie wielki blad Koemana mam nadzieję ze nie zobaczymy go w kolejnych meczach. Roberto zapisał sie w historii Barcelony miał wspaniałe momenty ale trener powinien widzieć dyspozycję piłkarza i reagować zwłaszcza po tak długiej przerwie.
1
W takej sytuacji musimy liczyć znów na potkniecie Realu i najgorzej ze jesli wygramy z Atletico to możemy dac mistrzostwo Realowi....
0
Od dziś na Netflixie dostepny jest JOKER. Ktoś z was oglądał, polecacie?
6
Wg TV3 w zeszłą środę Jorge Messi spotkał się z Laportą. Oferta? Cięcie pensji o 50% i transfer gwiazdy. Dwa lata w Barçy, później Miami, rola ambasadora FCB w USA i dalsza praca w klubie. Odczucia są podobno dobre. Umowa Leo wygasa za 62 dni, efekty audytu w Barçy w połowie maja [Krecidlo]
4
Powiedziałem bratu ze jak Barcelona dziś wygra a Atletico przegra to dam mu 50zł. : ) Jestem w plecy 50zl ale mimo to jestem bardzo zadowolony!
3
Zobaczcie na końcowy terminarz Atletico graja z bilbao i z nami to sa te mecze w których moga stracic pkt a resztę raczej spokojnie wygrają. My natomiast gramy jutro ciezki mecz potem z Valencia na wyjeździe gdzie zawsze ciężko nam sie gra no i mecz z Atletico. Będzie bardzo bardzo ciekawie jesli mecz Barca vs Atletico bedzie decydował o mistrzostwie.
0
Zaraz z balwanka Casemiro Ronaldo zrobią..
0
A niby na eleven jest komentarz pro Barceloński... : D
5
W tym Madrycie to w ogóle przestaje padać? 3 mecz realu ogladam w Madrycie i cały czas tam leje...
2
@JimMorrisonFCB Tak jest. : )