Jesli zawodnicy i klubu wystepujace w superlidze dostana bana na rozgrywki krajowe to jest to totalnie chore i nie powinno mieć nigdy miejsca. Jesli rozgrywki krajowe beda normalnie a superliga zastąpi tylko LM to jest to fajna nowość i podchodzę do tego optymistycznie.
@Gosciuu Według mnie ten format jest bez sensu. Piłkarze juz maja dość meczy do rozgrywania a tu dochodzi jakas superliga.... Beda liczne kontuzje i mecze nie będą tak interesujące jak teraz oraz biedniejsze druzyny nie beda mogły sie pokazac z dobrej strony jak w LM taki Ajax czy Monaco. Bedzie to liga bogatych i tyle nie wiem czy bede chciał oglądać taki cyrk
Przecież to kest jakiś niepojęty cyrk z tą superliga. Nie chcę mi się wierzyć że to cos powstanie.... Ten świat zaczyna odbierać wszystko co dobre nawt piłkę nożną.....
Piekny wieczór z piękną Barceloną! Ten puchar bardzo cieszy. Mecze prowadzace do finału byly bardzo trudne. Rewanż z Sevilla i Pique dajacy nadzieje w ostatnich minutach, coś pięknego, ale za najlepszy moment uznam ostatnie 5min z Grenada gdzie rzutem na taśmę odrobilismy dwie bramki! VISCA EL BARCA!!!
@JimMorrisonFCB Sam nie wiem robię wszystko żeby to wyleczyć ale póki co od 4 miesięcy szczególnie nic sie nie poprawia. Ale trzeba być dobrej myśli. : )
2 lata temu zacząłem jeździć na rowerze mialem prawie 17 lat bylem wysportowany i zdrowy, szybko zacząłem osiągać dobre rezultaty, wszystko układało się idealnie we wrześniu zeszłego roku zdobyłem wicemistrzostwo Polski amatorów. Stwierdził ze w roku 2021 będę jeździł z elita przeszedłem do czeskiej drużyny gdzie stawiamy sobie wysokie ale realne cele do osiągnięcia. Niedługo po rozpoczęciu przygotowan do sezonu w listopadzie zaczęły boleć mnie plecy, wyzty u fizjo u lekarzy nic nie pomogly, w końcu zrobiłem rezonans na którym okazało się ze mam niewielką dyskopatie mialem to wyleczyc w kilka tygodni ale niestety rehabilitacja nie przynosi oczekiwanych efektów. Mozna powiedzieć ze z dnia na dzień rower zostal mi zabrany pisze to bo chcę wam powiedzieć żeby bardzo doceniac i sznaowac swoje zdrowie oraz cieszyć sie każdym dniem i żyć tak jakby byl tym ostatnim. Pamietam dni w których nie chciałem iść na trening bo nie mialem humoru pamietam treningi na siłowni które odpuszczamem bo nie przepadam za dzwiganiem ciężarów ale teraz wiem jakie to bylo glupie. Jeśli wrócę znów do treningów to nie odpuszczę żadnego ponieważ sa ludzie na świecie którzy pragną isc pobiegac poplywac czy wyjść na spacer lub rower ale nie moga tego zrobic bo na przykład nie maja nóg a my możemy wszystko i niedoceniamy tego jakie mamy szczęście. Wszyskim którzy wytrwali do tego momentu życzę dużo zdrowia.
El Clasico w ostatnich latach nie wzbudzało wiekszych emocji pamietam ze wstawałem rano i nie czylem tej ekscytacji z okazji meczu. Teraz od poniedziałku codziennie nie mogę sie doczekać spotkania mimo to ze niema kibiców i gramy na jakims śmiesznym rezerwowym stadionie. Czuję ze może byc to podobny mecz do tego z 2014 roku kiedy my wygralismy w Madrycie po szalonym meczu 3-4.
Wczoraj na Netflixie obejrzałem film o Ronaldo. Film fajnie pokazuje duże emocjonalne związanie piłkarza z rodziną, jego mama przeżywająca każdy mecz jakby byl tym ostatnim jest to niesamowite. Ronaldo jest wzorem do nasladowania oraz super czlowiekiem niestety ciężko zobaczyć to kibicom Barcelony przez to ze CR7 gral wiele lat w Realu.
Obejrzałem chwilę la liga bonita i tego Piechoty nie da się słuchać, wszyscy sa przeciwko Realowi a Barca i Sevilla powinny przegrać bo wina sędziego...
28
Lucas Digne rozegral dziś swoje 300 spotkanie w karierze klubowej.
1
Obstawiam 1-4 dla Realu zaraz wątpię że zremisuja 3 mecz z rzędu.
0
Fajnie sie zapowiada jesli bedzie superliga to będą co najmniej 4 el clasico w sezonie.
2
Jesli zawodnicy i klubu wystepujace w superlidze dostana bana na rozgrywki krajowe to jest to totalnie chore i nie powinno mieć nigdy miejsca. Jesli rozgrywki krajowe beda normalnie a superliga zastąpi tylko LM to jest to fajna nowość i podchodzę do tego optymistycznie.
2
Trzeba isc spać i tak nic nie zmienimy... dobranoc.
4
Chciałem isc spokojnie spac po pięknym weekendzie a tu na koniec taki cyrk...
2
Macron to całkiem dobry gościu jest!
: )
0
@Gosciuu Według mnie ten format jest bez sensu. Piłkarze juz maja dość meczy do rozgrywania a tu dochodzi jakas superliga.... Beda liczne kontuzje i mecze nie będą tak interesujące jak teraz oraz biedniejsze druzyny nie beda mogły sie pokazac z dobrej strony jak w LM taki Ajax czy Monaco. Bedzie to liga bogatych i tyle nie wiem czy bede chciał oglądać taki cyrk
7
Przecież to kest jakiś niepojęty cyrk z tą superliga. Nie chcę mi się wierzyć że to cos powstanie.... Ten świat zaczyna odbierać wszystko co dobre nawt piłkę nożną.....
3
Piekny filmik na koniec pięknego weekendu!
VEB!
1
@Pawlak1992 Pedri
11
Piekny wieczór z piękną Barceloną!
Ten puchar bardzo cieszy. Mecze prowadzace do finału byly bardzo trudne. Rewanż z Sevilla i Pique dajacy nadzieje w ostatnich minutach, coś pięknego, ale za najlepszy moment uznam ostatnie 5min z Grenada gdzie rzutem na taśmę odrobilismy dwie bramki!
VISCA EL BARCA!!!
0
@Paradoks u mnie nie dziala ani tu ani tu...
0
Moglibyście wejsc na ta stronę i zobaczyc czy wam dziala transmisja albo ktos z was wie jak to zrobic żeby zadziałało?Moze byc tak ze jest to czeska strona i nie odbiera w Polsce?
https://sport.ceskatelevize.cz/clanek/ostatni/program-vysilani-ct-sport-na-webu-v-mobilu-a-hbbtv/5ddda79bfccd259ea46d41bc#live
2
Neymar dodał zdjęcie syna robione w Barcelonie. Transfer przesądzony.... : )
https://www.instagram.com/p/CNw7HcKg7Go/?igshid=13u95wg2aqxxx
0
@Trepyveb Kolarstwo szosowe.
1
@JimMorrisonFCB Sam nie wiem robię wszystko żeby to wyleczyć ale póki co od 4 miesięcy szczególnie nic sie nie poprawia. Ale trzeba być dobrej myśli. : )
58
2 lata temu zacząłem jeździć na rowerze mialem prawie 17 lat bylem wysportowany i zdrowy, szybko zacząłem osiągać dobre rezultaty, wszystko układało się idealnie we wrześniu zeszłego roku zdobyłem wicemistrzostwo Polski amatorów. Stwierdził ze w roku 2021 będę jeździł z elita przeszedłem do czeskiej drużyny gdzie stawiamy sobie wysokie ale realne cele do osiągnięcia. Niedługo po rozpoczęciu przygotowan do sezonu w listopadzie zaczęły boleć mnie plecy, wyzty u fizjo u lekarzy nic nie pomogly, w końcu zrobiłem rezonans na którym okazało się ze mam niewielką dyskopatie mialem to wyleczyc w kilka tygodni ale niestety rehabilitacja nie przynosi oczekiwanych efektów. Mozna powiedzieć ze z dnia na dzień rower zostal mi zabrany pisze to bo chcę wam powiedzieć żeby bardzo doceniac i sznaowac swoje zdrowie oraz cieszyć sie każdym dniem i żyć tak jakby byl tym ostatnim. Pamietam dni w których nie chciałem iść na trening bo nie mialem humoru pamietam treningi na siłowni które odpuszczamem bo nie przepadam za dzwiganiem ciężarów ale teraz wiem jakie to bylo glupie. Jeśli wrócę znów do treningów to nie odpuszczę żadnego ponieważ sa ludzie na świecie którzy pragną isc pobiegac poplywac czy wyjść na spacer lub rower ale nie moga tego zrobic bo na przykład nie maja nóg a my możemy wszystko i niedoceniamy tego jakie mamy szczęście. Wszyskim którzy wytrwali do tego momentu życzę dużo zdrowia.
0
@19cukier48 Na ten moment nikt nie zna dokładniej daty ale 2 sezon planowany jes na lato 2021.
0
@przroman Nike Air Force 1 w limitowanej wersji.
0
@LuisSalvano No właśnie, także nie zrobil nic złego a ty nazwałeś go pajacem. To zaczepka Pique byla bezsensu. Mógł schować sie do szatni.
2
@LuisSalvano hahahaha przecież Pique miał pretensje o czas doliczony a Modric go zgasił mówiąc czego sie spodziewał.
11
Nasz Pinto bez warkocza. : O
https://www.instagram.com/p/CNkLdY-jNjD/?igshid=ccbu9z88ehae
5
Rumuński Komitet Sędziowski zawiesił sędziego, który wziął autograf od Haalanda po meczu Ligi Mistrzów!
Via : Rzeźnicy Kartomanii
Jesli to prawda to jest to przegięcie...
5
@BarcaInfo 14 i 15 najlepsze!
0
@LeoMessiah koszulka z autografem nie gral w niej. Kupiłem na licytacji charytatywnej także jestem podwójnie zadowolony. : )
9
Mam nadzieję ze moja nowa zdobycz przyniesie szczęście w jutrzejszym meczu a i Alba może cos wciśnie.
https://zapodaj.net/6e56aada6f877.jpg.html
4
El Clasico w ostatnich latach nie wzbudzało wiekszych emocji pamietam ze wstawałem rano i nie czylem tej ekscytacji z okazji meczu. Teraz od poniedziałku codziennie nie mogę sie doczekać spotkania mimo to ze niema kibiców i gramy na jakims śmiesznym rezerwowym stadionie. Czuję ze może byc to podobny mecz do tego z 2014 roku kiedy my wygralismy w Madrycie po szalonym meczu 3-4.
8
Wczoraj na Netflixie obejrzałem film o Ronaldo. Film fajnie pokazuje duże emocjonalne związanie piłkarza z rodziną, jego mama przeżywająca każdy mecz jakby byl tym ostatnim jest to niesamowite. Ronaldo jest wzorem do nasladowania oraz super czlowiekiem niestety ciężko zobaczyć to kibicom Barcelony przez to ze CR7 gral wiele lat w Realu.
3
Obejrzałem chwilę la liga bonita i tego Piechoty nie da się słuchać, wszyscy sa przeciwko Realowi a Barca i Sevilla powinny przegrać bo wina sędziego...