0

Tak na chłodno po meczu jestem rozczarowany tym co zrobili nasi zawodnicy i do wczorajszego dnia uważałem Valverde za swietnego trenera a wpatke z Roma traktowalem jak wypadek przy pracy ale od wczorajszego meczu jestem zmuszony zmienić podejście do jego osoby. Zrobil genialne zeczy takie jak ustawienie drużyny bez Neymara kiedy niespodziewanie nas opuścił, mecze z Realem czy nawet ostatni mecz z Atletico z taka gra moglibyśmy wygrać LM ale nie wiem co sie stalo. Pewne jest jedno brakuje nam jakiegos pilkarza który uzupełni lewą stronę, brakuje nam Neymara ktory robil różnicę w najwazniejszych meczach zostawial serce na boisku pomijajac to jakim byl pajacem... W 2015 roku z Bayernem tez stracilismy 4 gole ale dzieki Neymarowi zdobyliśmy 2 on robil różnicę czy w mecz z PSG. Co do trenera dalbym mu szanse jeszcze przez jeden sezon a później spróbował Setiena goscia przy ktorym na pewno wrocilaby radosc z grania, bawienie sie pilka ale nie wiadomo czy wyniki bylby takie dobre jak Valverde w la liga.

0

No na polsat szkoda pieniędzy...

0

Widze wiele narzekania na studio polsatu dlatego wlasnie nie wykupiłem meczy z tej pseudo telewizji na internecie tez mozna obejrzeć bez problemu robie zarzut ekranu na tv i na dodatek uczę sie hiszpańskiego ogladajac mecze z takim komentarzem a predzej czy pozniej LM i tak wroci do C+.

0

Ta Celta jest zdecydowanie do ogrania dzisiaj tylko ciężko mi jest sobie wyobrazić jak Boateng strzela bramke...

9

Ja nie wiem jak Boateng radzi sobie podczas gry w dziadka na treningu...

0

5 min wytrzymał : D

0

Cos nieprawdopodobnego! MESSI D10S, piekny mecz piekny wieczór! Vamos Barca!

14

Ale tu ledzie maja cos nie tak z głową.. wygrywamy 1-0 a tu nastrój jak po Romie. Wiadomo ze ktos gra zle ktoś gra dobrze nikt nie jest idealny, ale my WYGRYWAMY w najważniejszym meczu w tym sezonie!!!

1

Szkoda ze to tylko projekt....

56

Ale take 3-0 jak w 2015 roku z Bayernem mi sie dzisiaj marzy : D I ten Messi który zakopal Boatenga.

0

Koniec z bananami podczas zawodów biegowych. W związku z ostatnią aferą dotyczącą tych owoców zapadła decyzja Ministra Sportu o całkowitym zakazie spożywania bananów na trasach zawodów. Ministerstwo tłumaczy, że jest to podyktowane względami etycznymi - biegacze i biegaczki spożywają banany w wyjątkowo ordynarny sposób - bardzo łapczywie, biorąc całe kawałki do ust i intensywnie przy tym oddychając co w bardzo wymowny sposób przypomina czynności seksualne.
Nie wiadomo jeszcze jaki produkt ma zastąpić banany na punktach odżywczych, ale nieoficjalnie mówi się, że mogą być to ryby, które są symbolem chrześcijaństwa i nie budzą erotycznych skojarzeń.
Jest to według mnie przesada....

2

Ja znam hymn i również wszystkie przyśpiewki.

30

No to teraz proszę o wyeliminowanie swojego bylego klubu!

3

Cos pięknego, uwialbiam takie momenty które pokazuja i uświadamiają mi ze bycie kibicem Barcy to najlepsze co może byc! Te wszystkie momenty od kiedy im kibicuje mecze na których bylem i bramki które podziwialem a także porażki które nie byly przyjemne, ale trzeba bylo je znieść to jest piekna sprawa, nie żałuję niczego pieniędzy ktore wydalem na moja pasję ani czasu ktory spedzilem ogladajac mecze. Nasi piłkarze sa najlepsi i stac i na wszystko w tym sezonie! Do zobaczenia w środę miejmy nadzieje ze równie szczęśliwą! VAMOS BARCA! VAMOS CULE!

0

Gdzie by nasz Ter Stegen takie bramki wpuścił..

7

Dzisiaj totalnie niedoceniany przez komentatorów jest Alena ktory bardzo dobrze prezentował sie w pierwszej połowie. Zaliczyl kilka niezłych zagrań, nie panikuje w grze kombinacyjnej i z tego co widzialem nie zaliczył żadnej straty. Dawno nie widziałem tak dobrego występu naszego wychowanka.

12

Albo niektórzy nie maja co robic i wpisują te brednie albo zamiast mózgu maja śmietnik...

1

Kuipsz spokojnie na ten mecz bilety na la rambla. Ja kupilem na mecz z celta bez problemu i miejsce wybieralem gdzie chcę.

0

Całkiem dobry ten Benzol.

0

Ajax!

3

Widziałem wiele miejsc na świecie bylem w Japonii w Ameryce południowej czy na końcu Afryki w Kapsztadzie a także na wyspie wielkanocnej po to aby zwiedzić miejsca które mogą zniknąć i nastepne pokolenia tego nie zobaczą, Paryż zostawilem na dalsza część życia wiedząc ze tu w Europie nie moze sie nic takiego wydarzyć wiedząc ze zabytki zostaną. Niestety życie lubi zaskakiwać tak jak dzisiaj, miejmy nadzieję ze katedra w najbliższych latach bedzie odbudowana. Trzeba korzystać z życia i zwiedzać póki cos jeszcze jest na tym swiecie bo za kilkadziesiąt lat będzie wszedzie McDonald.

0

Soccer365.ru oglądam tam wszystkie mecze Barcy w tym sezonie LM i obejrzałem też jedno el clasico.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Podróbki...

1

Oblak jest genialny! : O

0

Jejku gramy dobry mecz z trudnym przeciwnikiem na wyjeździe wygrywamy a tu i tak narzekają i tak...

1

Zapraszam chętnych do zaobserwowania mojego kolarskiego bloga! ; )
https://instagram.com/pabloscycling?utm_source=ig_profile_share&igshid=pddzyn8vashe

0

Lewy i manita! : D

0

Widzialem dzisiaj prezentacje samochodow audi z udzialem naszych piłkarzy. Czy pilkarz wybiera sobie taki samochód jaki chcę czy nie, większość pilkarzy wybrala audi q7.

0

Ktos z was umie dobrze hiszpański? Mam dwa zadania do zrobienia a nie wiem o co chodzi... prosze o pomoc na priv wyśle zdjęcie zadania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?