Zgrywus_FCB
Dołączył/a: sierpień 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Już wiem ! Po prostu Barca grała jeszcze większy kibel, niestety.
0
Real gra straszny kibel, zastanawiam się teraz jak Barca z nimi wtopiła >?
0
Oby się nie sprawdził skład bo ja chcę w końcu zobaczyć w sporym wymiarze czasowym Songa !!!
0
Mascherano i PIQUE Po 1. Takich błędów na takim poziomie się nie wybacza.
0
Dawno nie wygrali i jutro też nie wygrają.
0
Leoś wkur.. po ostatnim meczu to nie zdziwi mnie jak ze 3 im wpakuje :)
0
Za jakiegoś Oscara czy Moure taka kasa, Przecież to są gówniarze, nie pojmuje tego. Oby to się jak najszybciej zmieniło.
0
Dinacz chłopie weź popracuj nad składnią zda bo czasami takie bzdury piszesz, że oczy bolą od czytania...
Co do samego newsa to niezrozumiała decyzja, lepiej grać niż siedzieć, no ale cóż jego wybór.
0
No i super, tam chociaż ma szanse na regularną gre.
0
4 zwycięstwa 2 remisy bądź 5 zwycięstw i 1 remis, obiektywnie tak to widzę.
0
Nie ma co rozpaczać, Należy być dumnym z naszych, że wyszli z twarzą. Gdyby nie Valdes ( tak ten sam na którego po 1 meczu jechało 80% użytkowników ) dostalibyśmy manite. Najważniejsze mecze dopiero przed nami.
0
Song wejście miał naprawdę świetne. Oby tylko grał więcej niż same końcówki. Ten zawodnik ma Olbrzymie możliwości i szkoda jeśli tego Vilanova nie wykorzysta.
0
Porażka boli bardziej dlatego, że mieliśmy szanse. Pedro, Alba, Montoya, Messi... No szkoda ale cóż sezon się dopiero zaczął, a ja już nie mogę doczekać się kolejnego ligowego starcia !!
0
Dobre wejście Songa. Widać niedługo zajęło mu załapanie stylu Barcelony. Podanie do Messiego w ostatniej akcji bajeczne. Szkoda, ale brawa dla naszych za determinacje, gratulacje dla Blancos za zwycięstwo.
Visca el Barca !!!
0
Kurwa ( przepraszam ) ludzie czy Wy jesteście tak jebnięci ( przepraszam ) czy niekumaci > Oczywiste jest to, że Dani złapał jakiś uraz. Ja pierdole ( przepraszam ) czy to takie trudne do wydedukowania ?
0
Dawać Songa na boisko, przyda nam się zawodnik z jego warunkami fizycznymi. Ściągnąć Pedro, i gramy 2 pivotami, przed nimi 6 i 8, na ataku Leo o liczymy na błysku geniuszu !!!
0
Zaraz Tito zadzwoni do Pepa i rozjebiemy Blancos :)
0
Niech chociaż Tito wpuści Alexa Songa, zobaczymy co pokaże nasz nowy nabytek.
0
Nie ma co się łudzić, puchar zostaje w Madrycie. Oby tylko nasi wyszli z tego z twarzą.
0
Ale nas jadą Królewscy. Szykuje się rewanż za pamiętną manite.
0
Super, że to nic poważnego i wróci do gry, jednak ja mimo wszystko postawiłbym na Pique i Mascherano, Masche jest obecnie naszym najlepszym obrońcą, a i Geri prezentuje się jak na tą chwilę lepiej od Carlesa.
0
Ronaldihno jaki gol.. Boże on nadal jest genialny, jak ja bym chciał aby dalej grał w Barcelonie.
0
Modric nie jest jakimś wirtuozem aby z miejsca popchnąć Real. Oczywiście jest to dobry rozgrywający-ofensywny pomocnik ale bez przesady. Dla Królewskich dobrze, że przyszedł bo Oezil ostatnio gra dramatycznie.
Ale jak pisałem jeden Modric wiele nie zmieni.
0
Fajnie Tito rotuje składem jak dotąd. Oby tylko znalazł miejsce dla Songa i będzie wspaniale. Trochę szkoda Afellaya no ale nie wszyscy mogą grać.
0
Real i Valencia, to sobie chłopak posiedzi, szkoda no ale zaufajmy Tito. Oby Alex odegrał jakąś rolę w naszym klubie.
0
Tito ma charakter, walczy o swoje, tak trzymać, jesteśmy z tobą Tito !
0
Co do tych którzy są powołani chciałbym jak pewnie większość z Was zobaczyć na boisku Songa.
0
W czołowych klubach świata *
0
Szkoda Ibiego. Niech jakiś w miarę niezły klub się zgłosi i niech Barcelona go sprzeda. Holender jest troszkę za słaby na Barcelonę ale z drugiej strony ma wystarczające umiejętności aby z powodzeniem grać w czołowym klubie świata.
0
Osasuna w pierwszym ligowym meczu bez rewelacji, ale na własnym terenie to zupełnie inny zespół. Natomiast jeśli nasi wyjdą skoncentrowani od pierwszej do ostatniej minuty to o wynik jestem spokojny.