0

diego662 pewnie będziesz miał policzone po kursie 1,00

0

Dortmund nie istnieje, z taką grą to Real im 5 wklepie.

0

Schalke 2-0 ależ kontra

0

Malaga przegrywa z Valladolid heh, widzę chłopacy się wyszaleli, a teraz grają coraz słabiej, z Atletico będzie podobnie niestety..

0

Co tu za dzieci się wypowiadają.... Prawdopodobne, prawdopodobne kurwa ! Skład jaki wymyśliła sobie gazeta to co sracie matoły ?

0

SyboFCB a miejsce na podium nalezy też się niejakiej ' uzka ' pseudo znawczyni...

0

Scorpion22 matole, poczytaj o Maldinim, a później się wypowiadaj..

0

0

Ale zajebista atmosfera w zespole, szkoda, że filmik taki krótki :)

0

Don Andres został ich ulubieńcem .

0

Heh na stronie Realu też ten news i nagle Don A

0

W Madrycie szpital, elegancko ;)))

0

- Nie znamy granic Messiego. Nie zobaczymy już drugiego takiego gracza. To najlepszy gracz na świecie z dużą przewagą nad resztą. Jeśli Leo nie grałby w tej epoce, to może Cristiano miałby większe uznanie, ale ma szczęście czy pecha, że gra z Messim.
- Mourinho nie chciał rozmawiać o sędziach, a i tak to zrobił. Jeśli przeanalizujemy drugą bramkę dla Realu, to zaczęła się od faulu na Inieście. A słowa Pepego [powiedział, że gracze Barcelony ciągle się kładą]? Możemy zrobić film z jego zachowaniami i akcjami, co wtedy powie Pepe?

0

Na stronie Realu obszerniejszy wywiad z Tito, świetnie gada nasz trener !!!

0

Agunia91 a co ty dziewczynko możesz o tym wiedzieć ?

0

Oni mieli więcej z gry haha. Biegali za piłką jak te pieski. Barca w nie najlepszej formie ich ganiała, zobaczymy co później będzie.

0

No i dobrze Tito odpowiedział. Oni będą oczerniać klub i zawodników, a Barca ma siedzieć cicho ? Brawo Tito.

0

Tak kurwa sędzia perfekcyjny, Skończcie ' kibice ' Realu pierdolić, karniak na Iniescie i redko dla Alonso... Gdyby było na odwrót to zaraz by wpadli tutaj i pisali, że Barcelonie sędziowie pomagają..

0

aro powiem Ci, że pewnie i to i to nie jest prawdą. Wklejają gimbusy na te strony internetowe, a pojęcia nie mają co. Byłem ciekaw tutejszej reakcji.

0

0

Bartra wychodzi w 1 składzie, żelek ani razu go nie ograł, Benzema w ogóle nie dochodzi do piłki, Bartra zostaje cichym bohaterem !

0

Marc Bartra !

0

Przewidując zestawienie ataku zdecydowali, że na ławce rezerwowych tym razem usiądzie David Villa.

Bez sensu to zdanie, Villa ciągle siedzi na ławce...

0

Zajebisty filmik Kazik. Kilka fragmentów jest takich, że aż ciary przechodzą.

0

Istnieje taka opcja ale istnieje również taka, że by się dogadali i byłby kosmos.

0

Ronaldinho to był czarodziej, magik, etc... Fantastyczny piłkarz, fantastyczny. Ronaldinho w najlepszej formie razem z Messim,Iniestą,Xavim ojeju co to by było :)

0

Messi tatą czyli coś strzeli i 100 tysięcy na Camp Nou zrobi kołyskę ^^

0

Czasami się zastanawiam czy my jako powiedzmy ' zwykli ' ludzie mamy prawo oceniać takich wirtuozów ?

0

Ajax to wymarzony przeciwnik aby im nastrzelać, w obronie słabi, autobusu zaparkować nie umieją, nic tylko walić takich. Z Borussią Realowi nie pójdzie tak łatwo, już nie mówiąc co będzie z Barcą w weekend :))

0

ReamMyPride chłopie nie przejmuj się dzieciakami, Prowadzą szkolne wojny Mess vs Ronaldo :) Na waszej stronie też takich nie brakuje, są nawet jeszcze lepsi, cieszą mordy, że Puyol ma kontuzje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?