Zgrywus_FCB
Dołączył/a: sierpień 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
diego662 pewnie będziesz miał policzone po kursie 1,00
0
Dortmund nie istnieje, z taką grą to Real im 5 wklepie.
0
Schalke 2-0 ależ kontra
0
Malaga przegrywa z Valladolid heh, widzę chłopacy się wyszaleli, a teraz grają coraz słabiej, z Atletico będzie podobnie niestety..
0
Co tu za dzieci się wypowiadają.... Prawdopodobne, prawdopodobne kurwa ! Skład jaki wymyśliła sobie gazeta to co sracie matoły ?
0
SyboFCB a miejsce na podium nalezy też się niejakiej ' uzka ' pseudo znawczyni...
0
Scorpion22 matole, poczytaj o Maldinim, a później się wypowiadaj..
0
0
Ale zajebista atmosfera w zespole, szkoda, że filmik taki krótki :)
0
Don Andres został ich ulubieńcem .
0
Heh na stronie Realu też ten news i nagle Don A
0
W Madrycie szpital, elegancko ;)))
0
- Nie znamy granic Messiego. Nie zobaczymy już drugiego takiego gracza. To najlepszy gracz na świecie z dużą przewagą nad resztą. Jeśli Leo nie grałby w tej epoce, to może Cristiano miałby większe uznanie, ale ma szczęście czy pecha, że gra z Messim.
- Mourinho nie chciał rozmawiać o sędziach, a i tak to zrobił. Jeśli przeanalizujemy drugą bramkę dla Realu, to zaczęła się od faulu na Inieście. A słowa Pepego [powiedział, że gracze Barcelony ciągle się kładą]? Możemy zrobić film z jego zachowaniami i akcjami, co wtedy powie Pepe?
0
Na stronie Realu obszerniejszy wywiad z Tito, świetnie gada nasz trener !!!
0
Agunia91 a co ty dziewczynko możesz o tym wiedzieć ?
0
Oni mieli więcej z gry haha. Biegali za piłką jak te pieski. Barca w nie najlepszej formie ich ganiała, zobaczymy co później będzie.
0
No i dobrze Tito odpowiedział. Oni będą oczerniać klub i zawodników, a Barca ma siedzieć cicho ? Brawo Tito.
0
Tak kurwa sędzia perfekcyjny, Skończcie ' kibice ' Realu pierdolić, karniak na Iniescie i redko dla Alonso... Gdyby było na odwrót to zaraz by wpadli tutaj i pisali, że Barcelonie sędziowie pomagają..
0
aro powiem Ci, że pewnie i to i to nie jest prawdą. Wklejają gimbusy na te strony internetowe, a pojęcia nie mają co. Byłem ciekaw tutejszej reakcji.
0
http://besty.pl/1678634
0
Bartra wychodzi w 1 składzie, żelek ani razu go nie ograł, Benzema w ogóle nie dochodzi do piłki, Bartra zostaje cichym bohaterem !
0
Marc Bartra !
0
Przewidując zestawienie ataku zdecydowali, że na ławce rezerwowych tym razem usiądzie David Villa.
Bez sensu to zdanie, Villa ciągle siedzi na ławce...
0
Zajebisty filmik Kazik. Kilka fragmentów jest takich, że aż ciary przechodzą.
0
Istnieje taka opcja ale istnieje również taka, że by się dogadali i byłby kosmos.
0
Ronaldinho to był czarodziej, magik, etc... Fantastyczny piłkarz, fantastyczny. Ronaldinho w najlepszej formie razem z Messim,Iniestą,Xavim ojeju co to by było :)
0
Messi tatą czyli coś strzeli i 100 tysięcy na Camp Nou zrobi kołyskę ^^
0
Czasami się zastanawiam czy my jako powiedzmy ' zwykli ' ludzie mamy prawo oceniać takich wirtuozów ?
0
Ajax to wymarzony przeciwnik aby im nastrzelać, w obronie słabi, autobusu zaparkować nie umieją, nic tylko walić takich. Z Borussią Realowi nie pójdzie tak łatwo, już nie mówiąc co będzie z Barcą w weekend :))
0
ReamMyPride chłopie nie przejmuj się dzieciakami, Prowadzą szkolne wojny Mess vs Ronaldo :) Na waszej stronie też takich nie brakuje, są nawet jeszcze lepsi, cieszą mordy, że Puyol ma kontuzje.