Zgrywus_FCB
Dołączył/a: sierpień 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ładnie teraz Song wyszedł.
0
No kurrrr taka okazjaaaaaaaaaa
0
Ale zwalił Pedro teraz...
0
Ajjj Pedrito
0
Sędzina :D
0
Ale zajebista atmosfera na stadionie .
0
Biletkowski grać to tylko w BVB potrafi bo w kadrze to dno i wodorosty...
0
piachuFCB Bartra nie grał z Granadą, a ma zagrać z Sewillą ?
0
Będzie ciężko, w ostatnich meczach Barca grała straszny piach, a skończyło się dobrze bo przeciwnicy nie mieli porządnych armat z przodu. Sewilla ma takowe armaty i może być różnie.
0
konrado = klitschko ?
0
Kłania się czytanie ze zrozumieniem barany. Cescowi chodziło o to, że gdy w La Liga przegrasz 3,4 czy 5 spotkań to masz po lidze, a w PL nawet jak przegrasz 5,6 spotkań to cały czas masz realne szanse na tytuł. Śmieszą mnie komentarze pseudo ekspertów, którzy twierdzą, że w La Liga są 2 drużyny, a w Anglii od chuja... Atletico rozjechało 'wielkie' Chelsea jak chciało, Bilbao pogoniło United więc skończcie farmazony chrzanić...
0
Ludzie skończcie już pieprzyć farmazony dać Xaviemu ZP za całokształt. ZP jest dla najlepszego piłkarza roku i zgarnie ją pewnie Messi. Xavi po zakończeniu kariery może dostanie nagrodę za całokształt.
0
W Barcelonie nie pokazał jeszcze 50% tego co w Udine, Czekam aż wybuchnie ten chłopak ale nie wiem czy się doczekam.
0
Półwysep Alpejski hahahahahahahhahaha, padłem hahahahahahahaha !
0
Guardiola w Bayernie mógłby zrobić mega mocny zespół.
0
Messi,Cesc,Thiago w dół, Messi 4,5; Cesc 3, Thiago 1,5.
0
Coś się ze stroną stało ? Jakieś nowe newsy się pojawiły :-)
0
Haha ale dojebał !!
Martwi mnie natomiast fakt, że Ci wszyscy, którzy na niego wrzucali teraz będą go wielbili )-:
0
Z Sevilla obstawiam bardzo optymistyczny wynik 2-1 dla nas. Po 114 punktów Barco Vilanovy ! ! !
0
Cules ! Nie piszcie z dzieciakami typu zupka czy inny kameleon, nie ma co zawracać sobie głowy odpadami, a administracja niech się obudzi bo naprawdę wasza praca jest godna pożałowania !
0
W Madrycie i tak jest zimno więc spokojnie ^^
0
Fajny wywiad, gwiazdorzenia to ja tu nie widzę, pod innym newsem napisałem, że obaj panowie zjebali akcje i musieli sobie to wytłumaczyć, miałem rację. Leo opisał to trochę innymi słowami.
0
Za moich czasów nie było takich idiotów jak jemzupke ^.^
0
Z tym sabotażem to ściema czy prawda bo sam już nie wiem.
0
Po co wy dyskutujecie z zakompleksionym 13 latkiem, fanboyem Cristiano Ronaldo i Mourinho ?
0
Niech grają bo chce zobaczyć jak Rayo ich jedzie...
0
Kiedy ten mecz ?
0
Fajnie.... Do meczu z Realem jeszcze Mascherano, Song, Alves, Montoya, Alba i możemy oddać mecz walkowerem..
0
Jaka sprzeczka ? Zjebali akcje to musieli sobie to wytłumaczyć.. Tyle..
0
Jeszcze jedno.. Śmieszą mnie już wasze komentarze, że autobus,autobus,autobus... a jak mają grać ? Pójść na wymianę ciosów ? Rola Tito aby znaleźć plan na takich rywali..