0

Ładnie teraz Song wyszedł.

0

No kurrrr taka okazjaaaaaaaaaa

0

Ale zwalił Pedro teraz...

0

Ajjj Pedrito

0

Sędzina :D

0

Ale zajebista atmosfera na stadionie .

0

Biletkowski grać to tylko w BVB potrafi bo w kadrze to dno i wodorosty...

0

piachuFCB Bartra nie grał z Granadą, a ma zagrać z Sewillą ?

0

Będzie ciężko, w ostatnich meczach Barca grała straszny piach, a skończyło się dobrze bo przeciwnicy nie mieli porządnych armat z przodu. Sewilla ma takowe armaty i może być różnie.

0

konrado = klitschko ?

0

Kłania się czytanie ze zrozumieniem barany. Cescowi chodziło o to, że gdy w La Liga przegrasz 3,4 czy 5 spotkań to masz po lidze, a w PL nawet jak przegrasz 5,6 spotkań to cały czas masz realne szanse na tytuł. Śmieszą mnie komentarze pseudo ekspertów, którzy twierdzą, że w La Liga są 2 drużyny, a w Anglii od chuja... Atletico rozjechało 'wielkie' Chelsea jak chciało, Bilbao pogoniło United więc skończcie farmazony chrzanić...

0

Ludzie skończcie już pieprzyć farmazony dać Xaviemu ZP za całokształt. ZP jest dla najlepszego piłkarza roku i zgarnie ją pewnie Messi. Xavi po zakończeniu kariery może dostanie nagrodę za całokształt.

0

W Barcelonie nie pokazał jeszcze 50% tego co w Udine, Czekam aż wybuchnie ten chłopak ale nie wiem czy się doczekam.

0

Półwysep Alpejski hahahahahahahhahaha, padłem hahahahahahahaha !

0

Guardiola w Bayernie mógłby zrobić mega mocny zespół.

0

Messi,Cesc,Thiago w dół, Messi 4,5; Cesc 3, Thiago 1,5.

0

Coś się ze stroną stało ? Jakieś nowe newsy się pojawiły :-)

0

Haha ale dojebał !!

Martwi mnie natomiast fakt, że Ci wszyscy, którzy na niego wrzucali teraz będą go wielbili )-:

0

Z Sevilla obstawiam bardzo optymistyczny wynik 2-1 dla nas. Po 114 punktów Barco Vilanovy ! ! !

0

Cules ! Nie piszcie z dzieciakami typu zupka czy inny kameleon, nie ma co zawracać sobie głowy odpadami, a administracja niech się obudzi bo naprawdę wasza praca jest godna pożałowania !

0

W Madrycie i tak jest zimno więc spokojnie ^^

0

Fajny wywiad, gwiazdorzenia to ja tu nie widzę, pod innym newsem napisałem, że obaj panowie zjebali akcje i musieli sobie to wytłumaczyć, miałem rację. Leo opisał to trochę innymi słowami.

0

Za moich czasów nie było takich idiotów jak jemzupke ^.^

0

Z tym sabotażem to ściema czy prawda bo sam już nie wiem.

0

Po co wy dyskutujecie z zakompleksionym 13 latkiem, fanboyem Cristiano Ronaldo i Mourinho ?

0

Niech grają bo chce zobaczyć jak Rayo ich jedzie...

0

Kiedy ten mecz ?

0

Fajnie.... Do meczu z Realem jeszcze Mascherano, Song, Alves, Montoya, Alba i możemy oddać mecz walkowerem..

0

Jaka sprzeczka ? Zjebali akcje to musieli sobie to wytłumaczyć.. Tyle..

0

Jeszcze jedno.. Śmieszą mnie już wasze komentarze, że autobus,autobus,autobus... a jak mają grać ? Pójść na wymianę ciosów ? Rola Tito aby znaleźć plan na takich rywali..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?