Zgrywus_FCB
Dołączył/a: sierpień 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Iniesta najlepszy na boisku co nie podlega dyskusji, 2 najlepszym na boisku według mnie Busquets. Genialny w odbiorze, niesamowity w rozegraniu, z łatwością mijał zawodników Realu wielokroć ich ośmieszając. Szkoda tylko, że nie upilnował Ronaldo przy bramce. Gdyby nie to stawiałbym go na równi z Iniestą w tym meczu.
Ogólnie dobra gra w obronie, Pique nie do przejścia, Mascherano jak zwykle nie schodzi poniżej określonego poziomu + genialna asysta.
Wraca stary dobry Pedro, genialny w pressingu, szybki, a przede wszystkim skuteczny.
Trochę słabiej Leo ale można to zrozumieć, przy każdym kontakcie z piłką momentalnie było przy nim 2, a nierzadko 3 zawodników Królewskich.
Martwi natomiast słaba postawa Alexisa, bezproduktywny w ataku, a jedyne czym się zapisał w meczu to nieudolnymi próbami wywalczenia rzut karnego.
0
Na chłodno.. Mecz był naprawdę dobry , a zwłaszcza w drugiej połowie gdzie obie drużyny poszły na wymianę ciosów.
Odpowiedź na gola Ronaldo genialna. Spalony był czy nie był ? Ciężko to ocenić. Mourinho już psioczy, że sędzia popełnił błąd, szkoda tylko, że nie psioczył po meczu z Valencią kiedy Soldado strzelił bramkę, a spalonego nie było.
2 gol po rzucie karnym. Pewnie 99% kibiców Barcelony wstrzymało oddech gdy do piłki podchodził Messi. Strzelił, strzelił pewnie mocno, zmylił Casillasa. Ten gol na pewno doda dużej pewności siebie i wiary Messiemu bo wiemy jak ostatnimi czasy szło Messiemu w wykonywaniu tego stałego fragmentu gry.
3 gol mistrzostwo ! Iniesta = geniusz. Prowadzenie piłki najlepsze na świecie, trzeźwość umysłu, spryt, precyzja... Można by wymieniać w nieskończoność.
No i najsmutniejszy moment spotkania, fatalny błąd Valdesa. Nie pierwszy jak większość kibiców pamięta i zapewne nie ostatni... tylko moment nieodpowiedni. 3-1 praktycznie 85% szans na końcowy trumf, a tak jakieś 55% szans.
Ogólnie gra Barcelony momentami wspaniała, Real nie grał super meczu, a mimo to zdobył 2 bramki.
Czekamy na rewanż pełni optymizmu, ostatnimi czasy Barcelonie lepiej szło na boisku rywala aniżeli u siebie więc jestem dobrej myśli.