Zgrywus_FCB
Dołączył/a: sierpień 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po co gadacie z tym ścierwem ? Już po samym nicku widać, że to napinacz. Won z tej strony ! ! !
Co do newsa to ciekawa historia hehe :-)
0
Na stronie Białych w końcu dodali klasyfikacje strzelców etc... Coś nie widać Królewskich w statystykach ^^
0
Tello może składa się do strzałów podobnie jak TH14 ale to nie ta klasa jeszcze, a może i w ogóle.
0
Na Eurosporcie pokazali konferencje z Cesciem, " Zawsze są ludzie którzy będą Cię bronić i tacy, którzy nie uczynią tego nigdy, ja jestem ponad tym wszystkim, cieszę się grą, jestem szczęśliwy, że mogę grać z takimi piłkarzami ", rób swoje Cesc i nie przejmuj się pseudo ekspertami.
0
Widzę grono ' ekspertów ' na tej stronie się powiększa... Cieszcie się, że Barca wygrywa, nie gra porywająco ale wygrywa. Super jakby do meczu z Realem utrzymała się przewaga 8 punktów, a wtedy nawet remis z Królewskimi stawia nas w niezłej sytuacji. Oczywiście jak każdy Cule pragnąłbym zwycięstwa co na CN jest wielce prawdopodobne.
0
JUVENTUS może być czarnym koniem. Włosi są naprawdę niebezpieczni, a na plus dla nich nie są stawiani w roli faworyta.
0
Ja pieprze gdzie tu do meczu z Granadą... Niech leci ten czas bo obejrzałbym znowu naszych w akcji ;)
0
neo racja, mogłem poszukać ich nazwisk a nie palnąć gafę. Zgadza się Ari i Emenike, ciekawi zawodnicy i jak już wspomniałem niesamowicie silni.
0
Co do Spartaka to ich 2 napastników Aro i ten drugi niesamowita siłą fizyczna, nasi mieli wiele problemów aby ich zatrzymać.
0
Mam podobne odczucia do Leo, słabiutko grał, te bramki to musiał wpakować bo dostał genialne piłki od swoich kolegów, z drugiej strony jego geniusz polega na tym, że był tam gdzie miał być.
0
Song wyznaje zasadę " Piłka może przejść ale zawodnik nie ' ;)
0
Song w 1 połowie fajnie zdemolował pewnego grajka ze Spartaka, koleś miał zderzenie ze ścianą ;)
0
La Furiaaaaaaaaaaaaa Barcaaaaaaaa !!! Cudowna remontada i ta wściekłość w oczach piłkarzy Barcelony, coś pięknego !!!
0
Messi póki co najsłabszy na boisku, ale i tak ich pojedziemy, stawiam 3;1 !!
0
Jak zwykle strona muli hahahaha, zamknijcie to dziadostwo w pizdu bo i tak nie da się wejść...
0
Jak Song będzie grał raz na 5 spotkań to odejdzie po sezonie. Niby dopiero początek ale widać jak Tito na niego stawia...
0
Nudno strasznie... Niech już będzie 20;45... ! ! !
0
Alba coś słabiutko :D Za trenerem nie nadążą :D Ćwicz Jordi ćwicz ! ;)
0
Fontasowi ryj się cieszy, jak widać odpowiada mu obecna sytuacja...
0
Czym Wy się ludki przejmujecie, ja się cieszę, że fajny meczyk zobaczyłem, brawa dla Królewskich za remontade.
0
Krystyna goooooooooooooooooool 3-2
0
Poszli na wymianę ciosów
0
goooooooooooooooooooooool
0
Tu jak zwykle strona się wiesza. No kurwa mać zróbcie coś z tym bo się powtarza nagminnie !
0
Marcelo w stylu Adriano ;) Piękny gol !!!
0
0
Kompany żółta.... Czyja wina, że Krystyna się sama przewraca...
0
Yaya Toureeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee klasa światowa !!!!!!!
0
goooooooooooooooooooooooooooooooolazooooooooooooooooooooooooooooo
0