0

Po co gadacie z tym ścierwem ? Już po samym nicku widać, że to napinacz. Won z tej strony ! ! !

Co do newsa to ciekawa historia hehe :-)

0

Na stronie Białych w końcu dodali klasyfikacje strzelców etc... Coś nie widać Królewskich w statystykach ^^

0

Tello może składa się do strzałów podobnie jak TH14 ale to nie ta klasa jeszcze, a może i w ogóle.

0

Na Eurosporcie pokazali konferencje z Cesciem, " Zawsze są ludzie którzy będą Cię bronić i tacy, którzy nie uczynią tego nigdy, ja jestem ponad tym wszystkim, cieszę się grą, jestem szczęśliwy, że mogę grać z takimi piłkarzami ", rób swoje Cesc i nie przejmuj się pseudo ekspertami.

0

Widzę grono ' ekspertów ' na tej stronie się powiększa... Cieszcie się, że Barca wygrywa, nie gra porywająco ale wygrywa. Super jakby do meczu z Realem utrzymała się przewaga 8 punktów, a wtedy nawet remis z Królewskimi stawia nas w niezłej sytuacji. Oczywiście jak każdy Cule pragnąłbym zwycięstwa co na CN jest wielce prawdopodobne.

0

JUVENTUS może być czarnym koniem. Włosi są naprawdę niebezpieczni, a na plus dla nich nie są stawiani w roli faworyta.

0

Ja pieprze gdzie tu do meczu z Granadą... Niech leci ten czas bo obejrzałbym znowu naszych w akcji ;)

0

neo racja, mogłem poszukać ich nazwisk a nie palnąć gafę. Zgadza się Ari i Emenike, ciekawi zawodnicy i jak już wspomniałem niesamowicie silni.

0

Co do Spartaka to ich 2 napastników Aro i ten drugi niesamowita siłą fizyczna, nasi mieli wiele problemów aby ich zatrzymać.

0

Mam podobne odczucia do Leo, słabiutko grał, te bramki to musiał wpakować bo dostał genialne piłki od swoich kolegów, z drugiej strony jego geniusz polega na tym, że był tam gdzie miał być.

0

Song wyznaje zasadę " Piłka może przejść ale zawodnik nie ' ;)

0

Song w 1 połowie fajnie zdemolował pewnego grajka ze Spartaka, koleś miał zderzenie ze ścianą ;)

0

La Furiaaaaaaaaaaaaa Barcaaaaaaaa !!! Cudowna remontada i ta wściekłość w oczach piłkarzy Barcelony, coś pięknego !!!

0

Messi póki co najsłabszy na boisku, ale i tak ich pojedziemy, stawiam 3;1 !!

0

Jak zwykle strona muli hahahaha, zamknijcie to dziadostwo w pizdu bo i tak nie da się wejść...

0

Jak Song będzie grał raz na 5 spotkań to odejdzie po sezonie. Niby dopiero początek ale widać jak Tito na niego stawia...

0

Nudno strasznie... Niech już będzie 20;45... ! ! !

0

Alba coś słabiutko :D Za trenerem nie nadążą :D Ćwicz Jordi ćwicz ! ;)

0

Fontasowi ryj się cieszy, jak widać odpowiada mu obecna sytuacja...

0

Czym Wy się ludki przejmujecie, ja się cieszę, że fajny meczyk zobaczyłem, brawa dla Królewskich za remontade.

0

Krystyna goooooooooooooooooool 3-2

0

Poszli na wymianę ciosów

0

goooooooooooooooooooooool

0

Tu jak zwykle strona się wiesza. No kurwa mać zróbcie coś z tym bo się powtarza nagminnie !

0

Marcelo w stylu Adriano ;) Piękny gol !!!

0

0

Kompany żółta.... Czyja wina, że Krystyna się sama przewraca...

0

Yaya Toureeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee klasa światowa !!!!!!!

0

goooooooooooooooooooooooooooooooolazooooooooooooooooooooooooooooo

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?