0

dajcie spokoj Pep sie zachowuje jak ksiaze na poczatku chce go za kazda cene a jak juz gra to sprzedaje w nastepnym sezonie ,nie chce dostać bana , ale na prawde to jest irytujace i zalosne

0

jak go sprzedadzą ,do Guardioli będe miał wielki uraz , on pewnie pojdzie za 25 mln , jak dla mnie to nawet bym sie nie zgodzil na rozmowe z tym łysym Ch****

0

mam nadzieje że często będziemy oglądać Davida i Zlatana razem w 1 jedenastce ... :)

0

niech sie ten zarzad ogarnie wkoncu , bo widać że się bardzo stara a oni podcinaja mu skrzydla tymi zalosnymi negocjacjiami ,ten łysoł pewnie by chcial go za darmo i do tego zeby pensje barcelona placila

0

odwal się od Zlatana ,on wygląda jak z rodziny Admamsów ;p

0

dawz

narazie to był najjaśniejszym punktem dróżyny w pre-sezonie

0

A co z Hlebem ? co z Caceresem ? jak zostana na kolejny sezon to będzie nielogiczne

0

ręce opadają, nic dziwnego że Barcelona traci szacunek w Europie jak tak traktuje piłkarzy o takiej klasie jak Zlatan, on powinien zostać i strzelać!! a oni go wyporzyczają , nie wiem na co i po co.Widać że Guardiola ma gówno do powiedzenia , robi się 2 Real

0

z reszta ktoś musi kosić i niszczyć takich zawodników jak Ronaldo,Ozil,czy Higuaina ;)

0

CAminero

już pokazali młodzi w 1 meczu z Sevilla , to wyobraź co by było w lm z Chelsea

0

Kaadell

jedyni wychowankowie Realu Madryt pierwszego składu to :

-Casillas

-Adan (rezerwa rezerwy)

-Arbeloa ( odkupiony)

-Granero (odkupiony)

nie rośmieszaj mnie , na tym samymy etapie ... widać własnie :)

0

dzisiaj się obudziłem i sobie tak pomyślałem ... kontuzja Sergio w półfinale ligi mistrzów z Chelsea i jego rezerwowym jest Oriol Romeu ... czy ktoś w ogóle wierzy że on da radę ?

0

nie ma to jak sprzedać takiego zawodnika jak Toure i wzamian za niego wzmocnić skład ... Dos Santosem ...

0

Ten Chanturia jest w ch dobry, o Rochinie już nie wspomne

0

ciota , łudzi się że coś osiągnie, rozumiem jego przywiązanie do klubu , ale za rok będzie piłkarzem Barcelony , a tak to by mógł bardzo pomóc dróżynie

0

żaden obrońca nie ma tak precyzyjnych przerzutów jak on

0

wygląda*

0

tak przyszłość Barcelony ;)

0

hleba sprzedać i kupić Copue

0

dziś mi się śniło że odszedl do Genoi w tym sezonie - koszmar !

0

pewnie napisali tak by obniżyć cene za Cesca, teraz będą udawać że nie mogą wydać więcej na niego niż 40 mln

0

wywalili go bo jest za wolny i daje sie ogrywać , ale jego statystyk może pozazdrościć nie jeden zawodnik z górnej półki.Dziękuje , że mogłem oglądać twoje wspaniałe wrzutki do przodu i piękne strzały z rzutów wolnych ale nadszedł już jego czas ,teraz młodzi przejmą jego role

0

wychodzi na to że będzie zmiennikiem dla ....

-Villi ,Maxwiela,Abidala,Daniego,Messiego ^^

0

wydaje mi się że Abidal spokojnie może grać do 35 ale nie wydaje mi się że Barcelony by z tego skorzystała

co do uzupelnienia skladu to potrzebni byli zawodnicy na pozycje :

-ŚO : wydaje się że Marquez zostanie i bd wspomagany Fontasem i Bartra

-PO: przyszedl Adriano i wszystko jasne

-Dp: wydaje się że tam będzie grał Sergio a jego zmiennikiem będzie Keita (potrafi rozegrać , ma mocny strzał z dystansu poradzi sobie , a raczej musi )

-lewy napastnik: jest Villa jest Pedro i jest Adriano

wydaje się ze Fabregas by tylko mógł przyjść wspomoc Andresa i Xaviego

0

będzie Alvesem lewej strony :) coś czuje że będzie występywał na lewym skrzydle ... dobry zawodnik ale troche bez sensu jak mamy Maxwella i Abidala

0

Pyrzo_barca

a gdzie uważasz że będzie grał Villa ?

0

będzie zmienikiem dla Villi na skrzydle

0

priorytetem jest zakup Fabregasa, i środkowego obrońce w razie odejścia Marqueza.Keita dałby rady na defensywnym pomocniku

0



wg mnie jest tak samo wypalony jak Henry

0

zabraknie : Henrego,Marqueza,Toure,Czyhryńskiego

więć ja bym kupił 1 śo , Fabregasa i LN

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?