0

tylko nie rozumiem stanowiska Realu ,oni z nikim nie grają ...

0

łeb by mu urwali przez tą podniete ;p

0

ja bym był za tą wymianą Pato + 30 mln albo chociaz 20 mln.

Pato,Bojan,Pedro,Villa,Messi,Jeffren budzi groze

0

jeszcze sie przekonacie o klasie zlatana

0

po tym co zrobił Pedro w końcówce to go w szatni chyba zlinczują ;p

Xavi,Iniesta,Pique,Puyol,Pedro,Villa 6/11 :)

0

nie no zachwycający piłkarz.Szybki,dobrze drybluje , ma świetne podania , Przegląd pola

0

z Wysp Owczych ;p

0

już nie wiem co myśleć o tych wszystkich spekulacjach.Jedyne co mnie interesuje to wzmocnienie zespołu Środkowym obrońcom oraz defensywnym pomocnikiem

0

Przypomnijcie sobie dyspozycje Zlatana na początku sezonu ... ile strzelił bramek , a w LM ? jak się męczyliśmy z Rubinem Kazań to strzelał gole , Arsenalowi tak samo

0

adan23

nie obrażaj Caceresa bo dla niektórych może być miłością i Bogiem (GauchoR80) xDDDD Caceres słabo gra powietrzu natomiast dobrze się spisuje jako prawy obrońca ale słowo,,dobrze'' może nie wystarczyć dla klubu takiego jak Barcelono i szczerze powiedziawszy dla mnie tez

0

oni to sobie mogą ... ale kupić jego buty po słabym meczu...

Zlatan zostaje i zobaczycie jak bd nap***** z Villa i messim

0

zarząd przeszedł samego siebie w głupocie.Nie widziałem równie głupiej transakcji jak w przypadku CZyhryńskiego.Wychodzi na to że za rok wypożyczenia zawodnika który był najniżej w hierarchii zespołu kosztuje 10 mln.J.Mouthino kosztował 11 .... czyli 1 milion więcej niz wypożyczenie Czyhrynskiego

irytujące i żalosnee....

0

już nie będzie miejsca dla niego więcej... niech gra w L.Europejskiej i zajmuję 10-5 miejsce w premiershit

0

260 za niego niech dadzą

0

Maszcherano tto moze grac ... ale dla barcy B

0

wczas... mędrco

0

,,będziemy tego żałować '' ,,jeszcze tego pożałujemy''

już mnie to męczy , jeden zawodnik nie gra na boisku tylko 11 , na pewno przyjdzie jakiś zmiennik dla yaya , i może nawet lepszy , wierzmy w to a nie lamentujmy

0

ahh te akcje , np w pucharze hiszpani z Bilbao , albo w ostatniej kolejce... magia :) nie martwmy sie kupią mascherano który prosto piłki nie potrafi kopnąć i w lidze będzie co mecz czerwoną kartkę dostawał.Już lepjej żeby tego Alou diarre kupili

0

gówno tam osiągnie

0

przereklamowany jak city pasuje tam :)

0

jak ma być rezerwowym to niech odejdzie ... Sergio ma jeszcze czas

0

"W Barcelonie wygrał to samo, co w poprzednich sześciu latach".

lige mistrzów na pewno

0

prawda jest taka że z wrogiem na ławce trenerskiej nikt nic nie zdziała.W tej reprezentacji nikt dobrze nie grał za kadencji Domenech'a

w ostatnim meczu obrona grała jak juniorzy a nie powiecie że to słabi zawodnicy jak ocenimy wszystkich indywidualnie.Gallas,Squilaci,Clichy.

Forfiter

fakt czasami Abidal daję się ogrywać (np mecz z Realem pojedynek Abidal vs Robben) ale przeważnie spisuje się świetnie.Jest znakomicie wyszkolony technicznie,szybkościowo oraz wytrzymałościowo,a co najważniejsze robi show na boisku a to wystarczy by reprezentować styl Barcelony

Szczepan29

chyba nie zrozumiałeś tekstu , bo ja tam nie zauważyłem żadnego cwaniactwa tylko bezradność spowodowaną osobą Domenech'a.Jak stwierdził Zidan że Domenech nie jest trenerem i ja popieram te słowa całkowicie

0

lopezinho

nie zgodzę się z tobą że bojan ma słaby drybling.Mógłbyś przypomnieć co zrobił w meczu z Sevilla ?

0

Kupujemy Mate jak mamy możliwość kupić takiego zawodnika jak Robinho :/

0

przyjdzie marszczerano i będzie drwalem Camp Nou , jeszcze ten transfer nam się odbije czkawką

0

on jest kluczowym zawodnikiem tego zespołu i Ci wszyscy co piszą :

,,Jesli City faktycznie proponowało 50 mln to wydaje mi sie ze rozsadnie byłoby go sprzedać'' nie mają pojęcia co mówią.W sporcie najważniejsze są osiągnięcia a nie pieniądze...

0

coś czuje że nie wkomponowałby się w zespół

0

rafal20

co ty w ogóle piszesz zastanów się , może jeszcze kupmy deco i belletiego

0

nie wiem na czym mialo by polegac to ,,odbudowanie'' on jest młody , jeśli Barcelona go potrzebuje to powinien zostać włączony do pierwszego zespołu jeśli nie powinien odejść i przyznać się do głupoty transferowej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?