Zielony1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Zawiercie
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jak transfer dojdzie do skutku to żegnamy się z najlepszym defensywnym pomocnikiem... z takimi zespołami jak Liverpool ,Chelsea, Manchester naszym defensorem będzie Sergio !! brawa !!
0
Doro89
już pokazał swoją zwrotność i ,,wolność" w ostatnim meczu
Abidal jest jednym z najszybszych naszych obronców.
0
przez tego rasiste stracimy najlepszego defensywnego pomocnika a zostanie nam drewniany symulant ;/
0
chudziutki ten nasz David :)
0
żywe kolory ale pamiętajmy nie szata zdobi człowieka :P
0
skromny i nieśmiały ten Villa :p
0
35 mln to rozsądna cena.
0
Wyobrażaliście kiedyś że będziemy mieli taki atak ? :
Messi,Zlatan,Villa,Henry ?
0
zobaczycie , w tym sezonie brakowało łowcy bramek po lewej stronie , Henry wiem jak grał
0
nie ma to jak oddać jedynego defensywnego pomocnika a potem grać z niczym , Guardiola się łudzi że Sergio zatrzyma takie zespoły jak Real Madryt , Inter , Chelsea ? już pokazał jaką jest ostoją defensywy nie raz swoimi głupimi stratami.Czasami myśle że Guardiola to rasista ;p
0
yoli
już wymyśliłeś intrygę, czy to tak trudno zrozumieć że David będzie grał na lewym ATAKU to nie jest typowe skrzydło , na pewno go ustawią tak żeby pełnił role napastnika a nie skrzydłowego
0
ale Czym zasłużył sobie Diego Lopez ? niczym wziął go tylko dlatego że jest wychowankiem Realu i jest wysoki
0
może keita w****** ;> ?
0
dobrze by było gdyby został Yaya ale to nie zmienia faktu że powinien grać w 1 składzie , jest bramkostrzelny , ma dobry drybling, rozgrywa, ma świetny odbiór.. a co ma Sergio ? krótkie podania i symulowanie fauli ( co bardzo pomaga drożynie) ale czy samymym symulowaniem można zapewnić sobie 1 skład ? nie rozumiem tego
0
własnie nikt nie potrafi powiedziec czy sa
my jako kibice Barcelony wiemy że wychowywali sie La Masi ale inni tego nie rozumieja że wyciągneli np inieste z :
,,Został wypatrzony przez klubowych wyszukiwaczy talentów na turnieju w Brunette, gdzie reprezentował barwy Albacete Balompié.''
0
troszkę nie na temat ale kto mi udowodni mocnymi argumentami że Iniesta jest wychowankiem Barcelona
Prowadzę konwersacje z kolega i on uważa że Messi i iniesta to nie wychowankowie
0
Fabregas wart jest 55 mln euro
a dla ciekawostki napisze:
Eto warty 40 mln , Zlatan 46
40+46= 86
Cena Ronaldo:94
94-86=8 mln / henrique
0
only_barca
ja nie zdziwiłbym się gdyby Fabregas wygryzł Inieste ze składu
0
szuje chciwe ;D dawanie za niego 40 mln to przesada szczególnie że to nasz wychowanek
0
Mata ? już bardziej był widział tam JEffrena xD
0
a gdzie Zlatan ?! - joke ;p
0
jeszcze Ronaldo , Tevesa , Rooneya trzeba kupić bo mało tych napastników ;p
0
ciekawy jak poustawia Ville i zlatana w pierwszym składzie :) tak żeby Villa nie pełnił role ,,uwięzionego'' skrzydłowego
0
mam nadzieje że teraz będze miał najlepsze lata a w wieku 32 będzie przeżywał drugą młodość jak Del Piero :D te 40 mln do czegoś zaobowiązuja.Wreszcie mamy napastnika ! i to może nawet lepszego od Sammego
0
Villa raczej będzie grał na skrzydle i będzie schodził do środka tak jak messi.Nie martwcie się o Zlatana on musi stoczyć bój o pierwszy skład z Bojanem ;)
0
Aduś
lepiej taki skład
Torres
Villa Messi
MAscherano Gerard
Cambiasso
Evra Puyol Terry Bosingwa
Casillas
myśl logicznie, a nie marzeniami :)
0
i messi do liverpool'u
0
Toure jest wyceniany na 18 mln
ale to co robi dla drożyny powinno zwiększyć jego kwote o 50 mln
0
jak nie Villa to Van Persie , jak nie Van Persie to Ribery jak nie Ribery to Robinho jak nie Robinho to Di Maria ... i tak w kółko ale jedno jest pewne trzeba kupić kogoś w miejsce Henrego.Fabregas ,prawy obrońca i lewo skrzydłowy
0
ale wyczerpujący sezon... ;p aż dziw