0

jak transfer dojdzie do skutku to żegnamy się z najlepszym defensywnym pomocnikiem... z takimi zespołami jak Liverpool ,Chelsea, Manchester naszym defensorem będzie Sergio !! brawa !!

0

Doro89

już pokazał swoją zwrotność i ,,wolność" w ostatnim meczu

Abidal jest jednym z najszybszych naszych obronców.

0

przez tego rasiste stracimy najlepszego defensywnego pomocnika a zostanie nam drewniany symulant ;/

0

chudziutki ten nasz David :)

0

żywe kolory ale pamiętajmy nie szata zdobi człowieka :P

0

skromny i nieśmiały ten Villa :p

0

35 mln to rozsądna cena.

0

Wyobrażaliście kiedyś że będziemy mieli taki atak ? :

Messi,Zlatan,Villa,Henry ?

0

zobaczycie , w tym sezonie brakowało łowcy bramek po lewej stronie , Henry wiem jak grał

0

nie ma to jak oddać jedynego defensywnego pomocnika a potem grać z niczym , Guardiola się łudzi że Sergio zatrzyma takie zespoły jak Real Madryt , Inter , Chelsea ? już pokazał jaką jest ostoją defensywy nie raz swoimi głupimi stratami.Czasami myśle że Guardiola to rasista ;p

0

yoli

już wymyśliłeś intrygę, czy to tak trudno zrozumieć że David będzie grał na lewym ATAKU to nie jest typowe skrzydło , na pewno go ustawią tak żeby pełnił role napastnika a nie skrzydłowego

0

ale Czym zasłużył sobie Diego Lopez ? niczym wziął go tylko dlatego że jest wychowankiem Realu i jest wysoki

0

może keita w****** ;> ?

0

dobrze by było gdyby został Yaya ale to nie zmienia faktu że powinien grać w 1 składzie , jest bramkostrzelny , ma dobry drybling, rozgrywa, ma świetny odbiór.. a co ma Sergio ? krótkie podania i symulowanie fauli ( co bardzo pomaga drożynie) ale czy samymym symulowaniem można zapewnić sobie 1 skład ? nie rozumiem tego

0

własnie nikt nie potrafi powiedziec czy sa

my jako kibice Barcelony wiemy że wychowywali sie La Masi ale inni tego nie rozumieja że wyciągneli np inieste z :

,,Został wypatrzony przez klubowych wyszukiwaczy talentów na turnieju w Brunette, gdzie reprezentował barwy Albacete Balompié.''

0

troszkę nie na temat ale kto mi udowodni mocnymi argumentami że Iniesta jest wychowankiem Barcelona

Prowadzę konwersacje z kolega i on uważa że Messi i iniesta to nie wychowankowie

0

Fabregas wart jest 55 mln euro

a dla ciekawostki napisze:

Eto warty 40 mln , Zlatan 46

40+46= 86

Cena Ronaldo:94

94-86=8 mln / henrique

0

only_barca

ja nie zdziwiłbym się gdyby Fabregas wygryzł Inieste ze składu

0

szuje chciwe ;D dawanie za niego 40 mln to przesada szczególnie że to nasz wychowanek

0

Mata ? już bardziej był widział tam JEffrena xD

0

a gdzie Zlatan ?! - joke ;p

0

jeszcze Ronaldo , Tevesa , Rooneya trzeba kupić bo mało tych napastników ;p

0

ciekawy jak poustawia Ville i zlatana w pierwszym składzie :) tak żeby Villa nie pełnił role ,,uwięzionego'' skrzydłowego

0

mam nadzieje że teraz będze miał najlepsze lata a w wieku 32 będzie przeżywał drugą młodość jak Del Piero :D te 40 mln do czegoś zaobowiązuja.Wreszcie mamy napastnika ! i to może nawet lepszego od Sammego

0

Villa raczej będzie grał na skrzydle i będzie schodził do środka tak jak messi.Nie martwcie się o Zlatana on musi stoczyć bój o pierwszy skład z Bojanem ;)

0

Aduś

lepiej taki skład

Torres

Villa Messi

MAscherano Gerard

Cambiasso

Evra Puyol Terry Bosingwa

Casillas

myśl logicznie, a nie marzeniami :)

0

i messi do liverpool'u

0

Toure jest wyceniany na 18 mln

ale to co robi dla drożyny powinno zwiększyć jego kwote o 50 mln

0

jak nie Villa to Van Persie , jak nie Van Persie to Ribery jak nie Ribery to Robinho jak nie Robinho to Di Maria ... i tak w kółko ale jedno jest pewne trzeba kupić kogoś w miejsce Henrego.Fabregas ,prawy obrońca i lewo skrzydłowy

0

ale wyczerpujący sezon... ;p aż dziw

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?