Zielony1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Zawiercie
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Danon
fakt Pedro jest świetny i ten sezon jest dla niego Wielki , więcej daje drużynie niż wielki Henry.Ale co będzie jak Pedro będzie mial kontuzje , Henry odejdzie , Jeffren w ostatnim meczu odstawał od reszty , transfer na lewe skrzydło jest niezbędny
0
lewy atak*
0
jak zawsze z szacunkiem do rywala :)
0
jak zawsze z szacunkiem do rywala :)
0
może wypiszmy argumenty dlaczego Silva jest lepszy od Riberego. Ja osobiście uważam , że Franck ma lepszy drybling,technike, jest silniejszy fizycznie oraz ma mocniejsze strzały i lepjej wykonuje rzuty wolne.Lewa obronę trzeba wzmocnić i to nie wychowankami z Centry.
0
ja słyszałem że teraz Maxwell ma grać na szpicy
0
On jest wspaniały , a jego miejsce jest w Barcelonie, jak dla mnie to Silva nie daje tyle grze co Ribery ale wiadomo że jak by do Barcelony przyszedł Di Maria to by dobrze grał
0
mam tylko że piłkarze to docenili ,świetna organizacja
0
Maxwell wszystkie 3 piłki stracił podczas pierwszych 4 minut spotkania ;p
0
płakać nie będe a wrecz przeciwnie , kameni zawsze rozgrywał mecz zycia przeciwko Barcelonie:)
0
takiej bramki by raczej nie strzelili Barcelonie, zauważmy ile sytuacji stworzyła sobie Fiorentina i jak kończy się atak Interu , niecelnym strzałem z dystansu
0
należałoby wykrzesać resztkę Henrego , bo nie wyobrażam go sobie w kolejnym sezonie.
nie jest źle wierze w Toure i keite ale częsciej będzie wystawiana taka pomoc : Xavi , keita , Sergio
0
idealnie , miejmy nadzieje że Keita będzie w formie
0
General xavi
to kontuzja Filipe wplynela tak na zeespol deportivo.Byl bardzo waznym zawodnikiem dla nich i do tego w świetnej formie , zawsze przytlacza krzywda kolegi zespolu i szkoda troche że przez absencje 1 zawodnika stracili szanse gry w pucharach
coś czuje ze bojan da popis i Zlatan może coś ustrzeli w drugiej polowie
0
co do opasek , to przyznaje racje ,że mogli je założyć raczej by ich nie bolało a zachowali by się z klasą ,ale pamiętajmy że gdyby nie Dudek to Real też by nie wyszedł w czarnych opaskach
0
W sumie to można powiedzieć że to był mecz Barcelona vs kontra świata bo to drożyna na pewno nie można nazwać ;p tylko zbiorowiskiem gwiazd
0
lincoln25
bo taka prawda że zmiany są przeprowadzane są za późno , ale kibice Hiszpani też mieli pretensje do Aragonesa na Euro o zmiany a każdy wie co osiągnoł
0
i dobrze , koleś mądrale zgrywa tak na prawdę powiedział tak by zdenerwować otoczenie Barcelony
0
NKKKPK3W
już były , poszukaj w archiwum
0
Dolus
,,Real mial 5 okazji ktore powinny zakonczyc sie bramka:| sedzia nas chyba troszke oszukal z nieuzbaniem bramki raula i zamieszaniem przy bramce leo;/ ale nie wiem w ogole o co tam chodzilo ... bylismy duzo lepsi ale barcelona strzelala bramki;/ zagrala kontratakami... bardzo cofnieta, a mowili ze barcelona nigdy swego stylu nie porzuci, phi ... leszcze!''
ręce opadają ;) te dzieci nigdy się nie naucza pokory , Machesterowi wystarczył jeden mecz by kibice podchodzili z szacunkiem do kazdego ,a oni po 4 nadal myśla że i tak są najlepsi
0
to ja się boje co by było mix Ribery - Pique , sikali by do butów ;p
0
boje się tego meczu , chciałbym 1;1
0
akcja z 1 polowy jak przeszedl 5 i denilson 6 go sfaulowal tylko pokazuje ze messi moze zaliczac sie do grona elity sportowej takiej jak Maradona,van Basten,Koeman,
0
trzeba być na maxa skupionym przez całe spotkanie i nie wolno sie rozluźnić
0
36 warty ale na pewno nie 56 , nie przeplacajmy za wychowowanka , jak nie bd go chcieli sprzedać zawsze mozna kupic Hamsika/hazarda
0
Valdes,Alves,Milito,Toure,Abidal,Xavi,Iniesta,Sergio,Pedro,Bojan,Messi
nie wierze zbytnio w Marqueza choć jego podania to poeazja
0
zbiku , Milito akurat prezentuje się lepjej niż Gerard i Puyol , ja bym się martwił o Marqueza , dlatego postawiłbym na Toure w obronie
0
Wy myślicie że Walcott jest lepszy niż Cristiano Ronaldo , wystarczy dobrze go pokryć w Londynie strzelił bramke bo mial calkowita swobode po prawej stronie.Milito musi przykryć Bendtnera , Maxwell Walcotta i Arsenal nie będzie istniał wogóle
0
juz wole zeby Asulin.G zagrał niż henry on wiecej wlozy serca niz ten c****
0
ja go też żegnam bo po tych 15 minutach to nic więcej mi nie pozostalo