0

Valencia uratowała mi kupon w 90 minucie :P

0

jakie bramki to szok jak z innej planety, oby dziś takie nastrzelali

0

ojj jak on już to powiedział to już pewnie tak zrobią... i rozwój bojana i pedro zmaleje 5 krotnie

0

Ksobi91

może to wyglądać tak jak się ma w składzie Toure,keite,Inieste,Xaviego,Sergio

ale każdy dobrze wie ze niezbędny jest zmiennik Xaviego i do tego Cesc daje wiele możliwości.W tym sezonie pokazał już nie raz że potrafi zdobywać wspaniałe bramki

0

nie mogę już znieść czytania tych komentarzy o tym że dla Villi nie ma miejsca.Nikt nie mówi że Villa będzie grał na szpicy , ja jestem pewien że na lewej by sobie znakomicie poradził.Fabregas też jest zbędny ale może wprowadzić świeżość w pomocy.Do tego prawy młody , tani obrońca.

0

tego zioma co był w Juventusie , koleś miał oko do talentów

0

szczerze powiedziawszy to nie widziałem gry Gaia ale widać w nim wielki potencjał i na pewno zasługuje na przedłużenie kontraktu tak jak :

-thiago

-dos santos

-Muniesa

-delmau

-bartra

-Rochina

-Carmona o ile się nie mylę to skrzydłowy

0

0 szacunku do takich nazwisk jak Cambiasso,Zanetti,G.Milito

zobaczymy jak będą się sprawować debiutanci, na moje oko daleko nie zajdą

0

70 meczy i 23 bramki ? to czego my od niego oczekujemy ... 30 goli w sezonie jak on w 2 sezonach nawet tyle nie zdobył

nie wyobrażam sobie jego odejścia i tyle w tym temacie

0

Barcelona w sumie co sezon wydawała 90 mln na transfery, więc transfer Villi (40) Fabregasa (35) + rezerwa dla Daniego i wszystko

0

ten mata jest cienki jak sznurówki w mokasynach.Szkoda miejsca na ławce rezerwowych dla niego . Stanowcze NIE !

0

Tansfery Villi i Fabregasa zupełnie wystarczają jedynie co można jeszcze wzmocnić to prawą obronne , kogoś kto pogodzi się z rola rezerwowego a w razie potrzeby zastąpi Daniego

A co z lewym skrzydłowym ??

0

przyjście Villi zmusiło by Bojana do gry na skrzydle i ograniczyło by jego rozwój

Zlatan,Villa

Pedro,Bojan messi,pedro

więc należy sie zastanowić czy lepiej kupić rasowego skrzydłowego czy napastnika

0

matt

dobrze mówi , Villa w cale nie musi grać na środku , dobrze wiemy że skrzydła w Barcelonie to tak na prawdę napastnicy , ile razy Henry schodził do środka i strzelał gole

0

Henrego też chcieliście wywalić po pierwszym sezonie ?? dzięki nie mu zdobyliśmy tyle tytułów w tamtym sezonie.Dajmy Zlatanowi czas , wierze że w następnym sezonie się odblokuję i będzie asystował i zrozumie się z systemem Barcelony

0

Toure powinien wejść od razu po straconej pierwszej bramce a Zlatan po tym jak Bojana złapał skurcz :) ale najważniejsze są kluczowe 3 punkty

0

bo oni biegają a nie stoją :)

0

już koniec sezonu zasłużył na odpoczynek , świetnie zastąpił Erica.Świetny zmiennik , nie odstaje technicznie i ma całkiem dobre dośrodkowania w pole karne

0

D.Capel też powinien wylecieć z boiska wtedy co ciągną koszulkę Alvesa nie został ukarany żółtym kartonikiem a potem jeszcze dostał zółta za wślizg na Pedro

0

on nie przewrócił się po kontakcie z Pique a z Puyolem jak w niego wbiegł i się przewrócił

0

ja to będę leciał, a wy sobie porozmawiajcie o poprawnej pisowni :)

dobranoc kibicom Barcelony oraz Realu

0

najlepiej to może umówmy się wszyscy że już więcej nie będziemy prowokować kibiców z Madrytu , dajmy przykład.Ale szczerze powiedziawszy to zawiedli mnie kibice Arsenalu i Interu jak się tu wypowiadali to bardzo apatycznie o naszym zespole prawda?

0

zizou

no fakt transfer Ronaldo to strzał w 10 .Real bez Ronaldo poddał już by się po gran derby gdyby nie jego ambicjonalne okrzyki i determinacja na boisku.tylko szkoda za 94 mln kosztował a nie kupiliście go wcześniej ze Sportingu za 20mln

0

zizoou

Transfer Zlatana jest na pewno bardziej pożyteczniejszy niż Kaki -65 mln ?

0

a na poprawienie humoru wobec tych dwóch straconych bramek ... nie brakuje wam czasem Oleguera albo Thurama :D??

0

Jestem pod wielkim wrażeniem gry Bojana : strzelił bramkę i miał okazje jeszcze strzelić dwie , coś niesamowitego...

Puyol zawalił te dwie bramki aż mnie krew zalała jak można w 2 minuty stracić mistrzostwo Hiszpanii na szczęście się ogarnęli i nie dali wyrównać i zachowali spokój i za to wielkie brawa

0

Zlatan bardziej sie przyda

0

prawda jest taka że ,,kibice'' Hiszpańscy nie mogą się równać z polskimi albo Angielskimi

0

Malks15

nie płacz , przejście Messiego do Realu jest tak samo prawdopodobne jak Raula do Barcelony

0

gierki żeby wyprowadzić drożynę i samego Messiego z równowagi przed meczem...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?