Zielony1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Zawiercie
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Valencia uratowała mi kupon w 90 minucie :P
0
jakie bramki to szok jak z innej planety, oby dziś takie nastrzelali
0
ojj jak on już to powiedział to już pewnie tak zrobią... i rozwój bojana i pedro zmaleje 5 krotnie
0
Ksobi91
może to wyglądać tak jak się ma w składzie Toure,keite,Inieste,Xaviego,Sergio
ale każdy dobrze wie ze niezbędny jest zmiennik Xaviego i do tego Cesc daje wiele możliwości.W tym sezonie pokazał już nie raz że potrafi zdobywać wspaniałe bramki
0
nie mogę już znieść czytania tych komentarzy o tym że dla Villi nie ma miejsca.Nikt nie mówi że Villa będzie grał na szpicy , ja jestem pewien że na lewej by sobie znakomicie poradził.Fabregas też jest zbędny ale może wprowadzić świeżość w pomocy.Do tego prawy młody , tani obrońca.
0
tego zioma co był w Juventusie , koleś miał oko do talentów
0
szczerze powiedziawszy to nie widziałem gry Gaia ale widać w nim wielki potencjał i na pewno zasługuje na przedłużenie kontraktu tak jak :
-thiago
-dos santos
-Muniesa
-delmau
-bartra
-Rochina
-Carmona o ile się nie mylę to skrzydłowy
0
0 szacunku do takich nazwisk jak Cambiasso,Zanetti,G.Milito
zobaczymy jak będą się sprawować debiutanci, na moje oko daleko nie zajdą
0
70 meczy i 23 bramki ? to czego my od niego oczekujemy ... 30 goli w sezonie jak on w 2 sezonach nawet tyle nie zdobył
nie wyobrażam sobie jego odejścia i tyle w tym temacie
0
Barcelona w sumie co sezon wydawała 90 mln na transfery, więc transfer Villi (40) Fabregasa (35) + rezerwa dla Daniego i wszystko
0
ten mata jest cienki jak sznurówki w mokasynach.Szkoda miejsca na ławce rezerwowych dla niego . Stanowcze NIE !
0
Tansfery Villi i Fabregasa zupełnie wystarczają jedynie co można jeszcze wzmocnić to prawą obronne , kogoś kto pogodzi się z rola rezerwowego a w razie potrzeby zastąpi Daniego
A co z lewym skrzydłowym ??
0
przyjście Villi zmusiło by Bojana do gry na skrzydle i ograniczyło by jego rozwój
Zlatan,Villa
Pedro,Bojan messi,pedro
więc należy sie zastanowić czy lepiej kupić rasowego skrzydłowego czy napastnika
0
matt
dobrze mówi , Villa w cale nie musi grać na środku , dobrze wiemy że skrzydła w Barcelonie to tak na prawdę napastnicy , ile razy Henry schodził do środka i strzelał gole
0
Henrego też chcieliście wywalić po pierwszym sezonie ?? dzięki nie mu zdobyliśmy tyle tytułów w tamtym sezonie.Dajmy Zlatanowi czas , wierze że w następnym sezonie się odblokuję i będzie asystował i zrozumie się z systemem Barcelony
0
Toure powinien wejść od razu po straconej pierwszej bramce a Zlatan po tym jak Bojana złapał skurcz :) ale najważniejsze są kluczowe 3 punkty
0
bo oni biegają a nie stoją :)
0
już koniec sezonu zasłużył na odpoczynek , świetnie zastąpił Erica.Świetny zmiennik , nie odstaje technicznie i ma całkiem dobre dośrodkowania w pole karne
0
D.Capel też powinien wylecieć z boiska wtedy co ciągną koszulkę Alvesa nie został ukarany żółtym kartonikiem a potem jeszcze dostał zółta za wślizg na Pedro
0
on nie przewrócił się po kontakcie z Pique a z Puyolem jak w niego wbiegł i się przewrócił
0
ja to będę leciał, a wy sobie porozmawiajcie o poprawnej pisowni :)
dobranoc kibicom Barcelony oraz Realu
0
najlepiej to może umówmy się wszyscy że już więcej nie będziemy prowokować kibiców z Madrytu , dajmy przykład.Ale szczerze powiedziawszy to zawiedli mnie kibice Arsenalu i Interu jak się tu wypowiadali to bardzo apatycznie o naszym zespole prawda?
0
zizou
no fakt transfer Ronaldo to strzał w 10 .Real bez Ronaldo poddał już by się po gran derby gdyby nie jego ambicjonalne okrzyki i determinacja na boisku.tylko szkoda za 94 mln kosztował a nie kupiliście go wcześniej ze Sportingu za 20mln
0
zizoou
Transfer Zlatana jest na pewno bardziej pożyteczniejszy niż Kaki -65 mln ?
0
a na poprawienie humoru wobec tych dwóch straconych bramek ... nie brakuje wam czasem Oleguera albo Thurama :D??
0
Jestem pod wielkim wrażeniem gry Bojana : strzelił bramkę i miał okazje jeszcze strzelić dwie , coś niesamowitego...
Puyol zawalił te dwie bramki aż mnie krew zalała jak można w 2 minuty stracić mistrzostwo Hiszpanii na szczęście się ogarnęli i nie dali wyrównać i zachowali spokój i za to wielkie brawa
0
Zlatan bardziej sie przyda
0
prawda jest taka że ,,kibice'' Hiszpańscy nie mogą się równać z polskimi albo Angielskimi
0
Malks15
nie płacz , przejście Messiego do Realu jest tak samo prawdopodobne jak Raula do Barcelony
0
gierki żeby wyprowadzić drożynę i samego Messiego z równowagi przed meczem...