Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Maykello może być pod banderą Panamy, tak robi wiele armatorów
3
Ataki cybernetyczne mogą uruchomić art 5 traktatu - szef NATO Stoltenberg
Rosja trzykrotnie „naruszyła” akt założycielski Rosja-NATO. Teraz umowa już nie obowiązuje - powiedział sekretarz generalny NATO Jens Stoltenberg
2
@Maykello
@Kgorecki2500
5
Nieciekawe informacje od sekretarza NATO
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1645811719jVSHVrFv8UNJQRqYqfe6JG.jpg
14
Pewnie już każdy słyszał, że Marynarz Skakun Witalij Wołodymyrowicz - saper z ukraińskiego samodzielnego batalionu piechoty morskiej, chcąc powstrzymać natarcie wojsk rosyjskich z Krymu wysadził się wraz z zaminowanym mostem w Heniczesku
Poniżej link do wideo z akcją wysadzania
https://streamable.com/ia56pl
14
Biedronka przyzna 1 tysiąc złotych premii dla każdego ukraińskiego pracownika
12
Rosjanie podobno trafili w japoński okręt. Japonia nie jest w NATO, ale są sojusznikami NATO.
21
NATO rozwaza uzycie sil NRF (NATO RESPONSE FORCE).
Jeszcze nigdy w historii sojuszu sily te nie zostaly uzyte do obrony na taka skale.
Wlasnie zaczyna sie konferencja prasowa NATO
"Czy NATO zapewni Ukrainie wyposażenie wojskowe?
-(...) Tak, sojusznicy beda dostarczac bron na Ukraine. W tym sprzet obrony przeciwlotniczej "
27
Pan Prezydent Zełeński oraz główni ministrowie pokazują że zostają w Ukrainie, w Kijowie i nie mają zamiaru się nigdzie ruszać.
https://streamable.com/sfu7o0
11
Minister obrony Niemiec: Obawiam się, że Putin nie boi się już ataku na państwa NATO. Nie jest przewidywalny w swoich działaniach.
20
Minister Obrony Narodowej Polskiej poinformował, że konwój z amunicją, którą przekazujemy Ukrainie dotarł już na miejsce.
0
Masakra, wydziałem filmik ze spalonymi ciałami rosyjskich żołnierzy.
40
Sztab Generalny poinformował, że armia ukraińska odbiła wyspę Węży.
Czyli tę wyspę gdzie bohatersko zginęło 13 pograniczników, którzy się nie poddali. Oby ich ciała przetransportowali.
8
Rosja wydała oświadczenie, że jeśli Finlandia i/lub Szwecja przystąpią do NATO to fakt ten będzie miał konsekwencje militarne.
https://t.co/GBbJlkn82Z
27
W Melitopolu okupanci strzelali do szpitala, na wideo pocisk trafił na oddział onkologii
https://streamable.com/4vxctk
Zwierzęta... Ludobójstwo to już jest
13
@Danny Gaucho debil, no debil
0
@Kapitan hawk czyli bezsensowna paplanina, rozumiem
0
@MesQueUnClub_87 Ja na przykład nie potrafię samodzielnie zawiązać krawatu, co wydaje mi się czynnością bardziej potrzebną w życiu od znalezienia linku w Internecie. Czy to oznacza, że bezpieczeństwo naszych granic jest wątpliwe?
Za to "bawię" się w bushcraft i mogę Cię zapewnić, że w lesie poradzę sobie świetnie.
Oczywiście, że są osoby, które nie ogarniają życia i nie można na nich polegać, ale umiejętność znalezienia linku do meczu w Internecie czy pytanie się moderacji o usunięty post nie powinny być wyznacznikami takich osób.
@Kapitan hawk niestety nie jestem adresatem, bo oglądam mecze w jakości HD bez opłat, więc zakładam, że umiem sobie znaleźć link do meczu.
Wytłumacz mi proszę w takim razie o co chodzi w Twoim poście skoro uznajesz moją odpowiedź za nadinterpretację.
0
@Kapitan hawk Ouu przepraszam, że pominąłem Twój zwrot "Dlaczego usunęliście mój komentarz?". Na pewno jest tak jak piszesz, że tylko miernoty i przegrywy używają tego zwrotu, a gdyby Rosja zaatakowała Polskę to oni pierwsi uciekaliby z naszego kraju.
Taki inteligentny i szanowany użytkownik, a takie głupoty pisze.
@MesQueUnClub_87 no to nawet, co ma umiejętność znalezienia linku do meczu do bezpieczeństwa granic kraju?
1
@MesQueUnClub_87 No dobrze, ale co ma zaradność życiowa do tego, że ktoś jest zbyt leniwy żeby sobie sam poszukać linku do meczu?
Idąc tym tokiem myślenia to też jestem spokojny o przyszłość i bezpieczeństwo naszych granic z takimi ludźmi jak @Kapitan hawk , który szufladkuje ludzi po tym jak zapytali się na forum Barcelony o link do meczu Barcelony.
19
@Firestone Wytłumaczenie jest dużo prostsze. Nayebał się i tyle :D
6
@Kapitan hawk co ma piernik do wiatraka?
0
@zeko0 Ależ Wy macie ból tyłka o tą Superligę. Ludziom nie chodziło o to żeby bronić UEFY czy FIFY, a po prostu nie podoba im się koncepcja Superligi, gdzie będzie występowało na okrągło naście tych samych zespołów.
0
@Kwasiak98 podobno fejk
1
Swoją drogą to Wołodymyr Zełenski naprawdę dobrze sobie radzi. Nasz rząd pewnie byłby już dawno za granicą.
2
@bartekvisca NATO to sojusz obronny, a nie sojusz ofensywny, więc nie może zaatakować niesprowokowany.
Na co możemy liczyć? Na to, że Ukraińcy, a zwłaszcza partyzantka da nieźle popalić Ruskom oraz na to, że w końcu pojawią się sankcje, które zabolą obywateli rosyjskich.
Jak nie będą mieli co jeść to wyjdą na ulicę. Wiadomo, że Putin nie boi się swoich obywateli, ale w tym też jest nadzieja. Na pewno Ukraina nie może ustępować najeźdźcy, bo będą czuli się bezkarni.
26
Zdjęcie bohaterów z Wyspy Węży, którzy w dniu dzisiejszym polegli, ponieważ nie poddali się rosyjskiemu najeźdźcy.
https://pbs.twimg.com/media/FMb_UjgXMCQsmEO?format=jpg&name=small
0
Chyba najłatwiejszy rywal, co nie?
2
@michal26 Poszła do góry, bo wczoraj najważniejszy indeks miał 50% spadek, więc naturalnym procesem było odbicie się.
1
Pączki vs paliwo
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/02/normal/NG1CnB8CHVICKenIgvyIKmX8AZlVeZxn.jpg