Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Przemek2323 co on tankuje samochód piwem?
2
@jacobFCB
6
Siemanko, witam w mojej ku-...
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1645782621y0fGN2jkiEDhdj7lSG9szI.jpg
10
@KarwanLaMasia Podobno Wielka Brytania oraz o dziwo neutralna Szwajcaria
14
@michal26 Trzeba podziękować na chwilę obecną Włochom, Niemcom, Węgrom oraz Cyprowi.
18
Dowództwo armii ukraińskiej oddaje cześć żołnierzowi, który wysadził siebie wraz z mostem, by nie wpadł on w ręce Rosjan. „W tym trudnym dla naszego kraju dniu, kiedy Ukraińcy we wszystkich kierunkach odpierają rosyjskich okupantów, jednym z najtrudniejszych miejsc na mapie Ukrainy był Przesmyk Krymski, gdzie samodzielny batalion piechoty morskiej jako jeden z pierwszych zetknął się z wrogami. Aby zatrzymać posuwanie się kolumny czołgów, postanowiono wysadzić geniczewski most drogowy”
Zdjęcie bohatera w linku:
https://www.magnapolonia.org/wysadzil-siebie-wraz-z-mostem-by-nie-wpadl-on-w-rece-rosjan/
12
@VamosGirl On może mieć w dupie, ale raczej nie Rosjanie, którzy zamiast jeść biednie to będą teraz jeść tynk ze ściany. W sankcjach chodzi o to żeby uderzyć w ludność cywilną, a nie władzę.
A co do dalszego ataku to wydaje mi się, że nikogo nie zaatakuje. Litwa, Łotwa, Estonia oraz Polską są w NATO, a wczoraj sekretarz wypowiedział się, że atak w jednego to atak we wszystkich. Pozostaje tylko Finlandia, ale czy będą aż tak głupi żeby pchać się na północ?
Nawet nie poradzili sobie jeszcze z Ukrainą, której partyzantka może bardzo zaboleć Putina.
35
@deyna2018 Dwie ubrałyby się tak samo i wielka wojna
1
@AllBundy czy Ty mieszkasz we wsi Wilkowyje, a ta babka to Babka aka Zielarka?
2
Dla zainteresowanych po raz kolejny podsyłam kamery na żywo z Kijowa
18
@D10SLEO "świat mu tego nie wybaczy"
to chyba nie wiesz jak silny jest pieniądz
3
@klopx Teraz jesteśmy ekspertami od polityki zagranicznej
0
@Janiama "Prawda jest taka że Ukraina to tylko początek tego co chce zrobić Putin. Kwestią czasu jest wejście na Łotwe i Litwe. Być może nie stanie to się w najbliższych dwóch latach ale że to się stanie to nie mam żadnych wątpliwości"
Nie masz wątpliwości, a co jeśli Putin zejdzie z tego świata w najbliższym czasie?
"Najgorsze co mógł zrobić Putin to, to by Europa się nie jednoczyła. Jak widzę po wpisach wielu uzytkowników tej strony to mu się udaje. Większa nienawiść jest w kierunku Niemiec niż w kierunku Rosji".
No raczej nie. Każdy tutaj potępia Rosję wielokroć mocniej niż Niemcy.
8
@BART97 nie, wolałem poczekać aż zmniejszy się kolejka, a w tym czasie poleciałem i kupiłem 100 kg makaronu i 200 kg ryżu, a także 256 rolek papieru toaletowego
0
@Tomo_95 Niektórzy rosyjscy sportowcy wyrazili swój sprzeciw i jakoś nie trafili do więzienia, a karierę dalej robią.
2
@Ghotti debile i tyle. Jeden baran napędza całe stado. U mnie w mieście na jednym orlenie paliwo za 6,47, a na drugim za 5,74. Całe miasto zakorkowane. Pomyśl co by się działa gdyby to Polska była atakowana.
51
Wczoraj UEFA nie pokazała transparentów "STOP WAR", który pokazali piłkarze w meczu Napoli-Barcelona, a dodatkowo rosyjscy sędziowie trzymali się z boku i nie przyłączyli się do protestu. Ha tfu.
0
Filmik z 2017 roku, na którym Peter Zeihan (amerykańskim analityk geopolityczny, autor i mówca) tłumaczy dlaczego Rosja zaatakuje najpóźniej w ciągu 5 lat.
Streszczając:
"Gość tłumaczy, że w ciągu 5 lat (czyli do roku 2022) populacja w wieku poborowym się skurczy o połowę, a że edukacja leży, to i fachowców zacznie brakować, a więc po roku 2022 liczebność armii spadnie dwukrotnie, a i nie będzie komu obsługiwać skomplikowanych systemów, więc do tego czasu Rosja musi maksymalnie poszerzyć swoje terytorium o ościenne kraje, w tym zająć dawne republiki bałtyckie, Ukrainę i pół Polski, by móc przetrwać. I ten scenariusz właśnie zaczyna się realizować... "
3
Służba prasowa Kancelarii Prezydenta Ukrainy - amerykański aktor i reżyser filmowy Sean Penn przyjechał do Kijowa, aby zarejestrować wszystkie wydarzenia na Ukrainie i powiedzieć światu prawdę o rosyjskiej inwazji na nasz kraj.
1
@NaFazieHitman ze sprzedaży praw do transmisji
1
@NaFazieHitman a o co Ci chodzi?
3
Zenit nie został wygwizdany
0
@Kaziol47 i co na tej Maderze będziesz robił?
4
@JohnA No raczej nie. Oba działania są równie beznadziejnie bezskuteczne.
0
Podobno Rosja poinformowała, że jest gotowa do negocjacji
0
@Survier tutaj kamera na żywo z Kijowa
Wiem, że Kijów duże miasto, ale zobacz, że ludzie normalnie sobie chodzą po ulicy
1
@HERORICH2 Nie żeby coś, ale 4200 brutto to wielu Polaków nie zarabia
5
@A4ron Roman Abramowicz wspierał Putina w jego działaniach?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
O kurde właśnie widziałem nagranie z monitoringu, na którym widać jak pocisk (chyba rakieta precyzyjna) uderza w rowerzystę. Następnie czołga on się kawałek i film się urywa. Ktoś potem wrzucił do neta nagranie z komórki, na którym ciało tego rowerzysty leży na ulicy. Przykry widok.