3

Wyjmij Mbappe i Verrattiego to Messi ma gorszych kompanów do gry niż miał w Barcelonie, gdzie wszyscy pchali piłkę do niego na siłę

6

Idź mnie z tą wichurą
Stefan "Siara" Szarzewski

0

Dobry ten młody Jamie Foxx na bramce

3

Niech Real się cieszy, że nie trafili w LM na Nantes

0

Gdyby nie fb to bym nawet się nie wiedział, że jakiś koniec karnawału czy co tam jest dzisiaj

1

@koksik2700 no ale to chyba normalne. Węże czy jaszczurki też muszą coś jeść

1

@tomek8756 no problem, my friend

4

#2
emphasis - nacisk, szczególna uwaga
Poziom: B2

Definicja:
* special importance that is given to something

Przykładowe zdania:
1) Since the elections there has been a greater emphasis on education.
( Od czasu wyborów położono większy nacisk na edukację)
2) There was an emphasis on student participation.
( Położono nacisk na uczestnictwo studentów)
3) They put a lot of emphasis on their employees behaving politely.
(Oni położyli szczególny nacisk na to, żeby ich pracownicy zachowywali się uprzejmie)

@kryhaa

9

Podobno najemca 10-ciu kortów tenisowych blisko stadionu Legii zrezygnował, więc Legia zbudowała narrację, że najlepiej będzie bezprzetargowo przekazać im korty i tą powierzchnie restauracyjną, bo oni się najlepiej zajmą oraz mają tradycje tenisowe, ponieważ mają sekcje tenisa. Radni się zgodzili, więc weszła uchwała, że przekazujemy te korty i restaurację Legii. Niedawno się okazało, że to wszystko zostało sprzedane za 5 tysięcy świeżo założonej spółce prywatnej. A kto jest właścicielem tej spółki? Pan Mioduski xD

0

@Kgorecki2500 wojna informacyjna chyba

6

@IronSanHybrid książkę przeczytaj to dopiero zobaczysz jak jest wkurzająca

3

Korwin: Kobiety są mniej inteligentne od mężczyzn
Stanowski: Nieprawda
Domagalik: Dzień dobry

2

@Kusco15 bo każdy ma to w dupie, a Ty codziennie po kilkanaście postów o tym samym wstawiasz

13

@Kusco15 Ty jesteś większym odklejeńcem niż Korwin, a to już sztuka

0

@zaba107 A ja miałem jakąś tragiczną jakość tej transmisji, a prędkość internetu mam skromnie mówiąc zajebistą.

0

@pyra92 Powodzenia w utrzymaniu Mbappe i Haalanda.
Jeśli obydwaj będą grali dobrą piłkę to chwila moment i zażądają podwyżek.
Obydwaj pewnie będą chcieli być #1, więc mogą przez to powstawać jakieś konflikty.

0

@Arkon Podałem przykład feministek. Nigdzie nie powiedziałem, że wszystkie kobiety takie są, więc próbuj dalej.

22

@GeneralXavi No bo jednak mężczyźni kończą głównie kierunki technicznie, po których są dobre perspektywy pracy. Kobieta skończy jakieś Bezpieczeństwo Wewnętrzne czy Religioznawstwo, a potem porównuje się do mężczyzny, który pracuje, np. jako architekt czy prawnik. Feministki porównują się do mężczyzn sukcesu, a tym facetom, którym w życiu nie wyszło to nimi gardzą.

1

@Wizz777 Jak na jego możliwości to dobry mecz. Ogólnie Mingueza jest słabym zawodnikiem.

0

@Colon taki napastnik to zmora dla obrońców

0

@Azi Co do pierwszego zdjęcia to przecież sygnalizacja świetlna ma pierwszeństwo przed znakami drogowymi.

42

Kto się spodziewał, że będziemy oglądać jak Luuk de Jong w tak ładny sposób składa się do przewrotki i będzie to naprawdę dobra próba daje zielonego. Zobaczymy ilu nas jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@FC1899Barca Na chwilę obecną, czyli we wczorajszym meczu. W następnym wykorzysta 100% swoich sytuacji (załóżmy dwie setki i dwa gole) to możemy pisać, że jest jednym z najskuteczniejszych piłkarzy na świecie?

0

Niestety 4 miejsce

0

@Janiama czyli jeszcze 6 zawodników w tym chyba 3 Holendrów, Amerykanin. Ciężko będzie o medal.

6

@AllBundy Bardzo dobry wybór. Atletico nigdy nie grało porywającej piłki, więc Erneścik będzie tam pasował jak ulał. Skuteczność to jest to co cechuje ten klub i tego szkoleniowca.

14

Brać go i czekać aż na rynku pojawi się jakiś młody i wartościowy prawy obrońca. Alves to przecież chwilowe rozwiązanie, rozwój Desta praktycznie od początku jego pobytu w Barcelonie stoi w miejscu, Roberto mam nadzieję, że na wylocie, a o Minguezie nawet się nie będę wypowiadał, bo szkoda klawiatury na niego.

1

@eydeem No nie wszyscy, bo ja podzielam Twoje zdanie. Torres naprawdę ma potencjał żeby znaleźć się w topce, a takie mecze jak wczorajszy na pewno czegoś go nauczą. Nie każdy urodził się Messim czy Mbappe żeby od razu miażdżyć rywali.
Z Minguezą się zgodzę. Od samego początku mówiłem, że chłop miałby problem z grą w Barcelonie B, a co dopiero w pierwszym zespole. Dostał szansę tylko i wyłącznie dzięki kontuzjom swoich kolegów.
Garcia, gdy została ogłoszona oficjalka to napisałem, że jest to kot w worku i nadal podtrzymuję swoje zdanie, poczekam co jeszcze ma do zaoferowania. Ludzie pisali, że musi być dobry, bo Pep go wychwalał, no kłóciłbym się.
Ja natomiast nie jestem przekonany do Traore. Na razie fajnie to wygląda i oby tak zoastało, ale pomimo swoich znakomitych warunków fizycznych to Adama jest bardzo przewidywalny. Kwestia czasu jak zawodnicy z ligi hiszpańskiej nauczą się bronić przeciwko niemu.

28

@Kusco15 ależ Cię boli ten Korwin XD
Co sądzisz o wczorajszym meczu Barcelona - Napoli? Jakieś przemyślenia na ten temat?

0

@Kengo Pamiętam jak kupowałem za bitcoiny konto premium na zalukaj.tv :D To były czasy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?