Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bobo25 ja za każdym razem staram się inne
0
@taris Sanches? Co Cię przekonuje w tym piłkarzu? Oglądałem go kilka razy w akcji i zawsze mnie zawodził.
@against_modern_football odnalazłby się w Barcelonie?
0
Lista piłkarzy, którym kończy się kontrakt w 2023 roku. Kogo z nich przygarnęlibyście za darmo?
https://i.redd.it/dhub6081qlf81.png
U mnie zdecydowanie Rashford
4
https://literalnie.fun/
polski oraz angielski za 3 podejściem.
Wam jak poszło?
@VamosRakieta @Bobo25 @fcbarcafan19 i inni
26
Klasycznie, z jednej strony dobrze, że Real odpadł, a z drugiej strony zajebiście.
0
@GeneralXavi Śmieszne jest to, że pod postami szczepionkowców zawsze ktoś próbuje z nimi dyskutować. A jak ktoś z drugiej barykady (słusznej zresztą) doda jakiś wpis na niekorzyść szczepionki, dodatkowo poparty statystykami to nagle nikt z kółeczka covidian nie wejdzie w dyskusję.
6
@Kinginiesta a płacą mu żeby trenował w dni wolne? :D
10
"Dzisiaj w nocy miał miejsce mecz reprezentacji Hondurasu z USA. Normalnie byśmy na ten mecz pewnie nie spojrzeli, ale wydarzyło się w nim coś, co wymaga uwagi. Otóż obie ekipy rozgrywały spotkanie w Minnesocie, w której panowały bardzo złe warunki pogodowe. Dość powiedzieć, że jeszcze przed pierwszym gwizdkiem temperatura powietrza wynosiła -17 stopni Celsjusza, a na domiar złego bramkarz Hondurasu musiał zostać zmieniony w przerwie spotkania wraz z dwoma innymi zawodnikami, u których wystąpiły objawy hipotermii. Część drużyny musiała zostać podpięta pod kroplówkę".
via Weszło
0
Komentarz usunięty
0
@draxidox ja mam najzwyklejsze i mi się sprawdza
3
Do wszystkich yerbowych świrów.
Na allegro jest spoko promocja na całkiem fajną yerbarkę z dozownikiem. Ja zakupiłem, do tego dołożyłem dwie yerby i darmowa dostawa z allegro smart.
Nie jest to moja aukcja. Link dla zainteresowanych:
https://allegro.pl/oferta/yerbera-puszka-yerba-mate-guarani-let-it-snow-500g-11331654680?snapshot=MjAyMi0wMi0wMlQwNzowOToxMS43NDhaO2J1eWVyO2IwOGNjMThmN2Y0MjZhNTA4Y2U4NDhiZTM2ZjNiNGFiMzQ2Njk2NWYwMWM1ODY0MmQwZWFhMDQ1ZjAzOTgzMjI%3D
0
@JimMorrisonFCB A są? Pewnie niektóre tak, a niektóre nie.
1
@MesQueUnClub96 malice - złośliwość, zły zamiar
#kącik_angielski
1
@taris Wychowanek La Masii, który jako 145-ty zadebiutował w pierwszej drużynie jako wychowanek? Nie wiem. Strzelam
6
@Messibestplayerintheworld Daniel Alvis? TOP
0
@kaamil1910 Dembele zbyt wysoko poprzeczki to nie podniósł żeby mówić o godnym zastępstwie.
A co do pytania to wszystko zależy od kontuzji. Jeśli lekarze i jego organizm się postarają to może być to zawodnik klasy światowej.
0
@DaPidejpi Każdy fast food lepszy od MC
2
@Kgorecki2500 Jeszcze zagraj sobie w coopie z jakimś kumplem. O wiele ciekawsza rozgrywka.
1
@TheBigShow makaronem z zupki chińskiej
0
@Transu96 do dyskusji
51
@horang Przeczytaj, zapoznaj się, zrozum i wróć.
5
@Joe_Pesci że inne kraje pójdą Twoim tokiem myślenia i powiedzą "po co wysyłać amunicję lub pomagać Polsce za nasze pieniądze?"
3
@Joe_Pesci no napisałem Ci przecież dlaczego. Myślisz, że Ruscy będą chcieli zatrzymać się na Ukrainie?
1
@HighestInTheRoom o jakim covidzie? co to jest? pierwsze słyszę
8
@Joe_Pesci Czy "silna" Ukraina nie jest w interesie Polski? Lepiej mieć za sąsiadów Ukrainę, a nie Rosję, która co, nie teraz, ale pewnie za kilkanaście/kilkadziesiąt lat będzie chciała się wziąć za innych sąsiadów, bo "się nam należy".
5
Jako fan Arsenalu, który regularnie stara się oglądać mecze kanonierów mogę powiedzieć, że jestem zadowolony z transferu Aubameyanga.
Nie licząc obecnego sezonu to zawodnik ze światowego topu, a Barcelona może pomóc mu się tylko odbudować. W przypadku gdyby jednak grał poniżej oczekiwań lub stroił jakieś fochy to jest wielki Alemany, który sprytnie wymyślił rozłożenie pensji na dłuższy okres czasu.
Bardzo fajny transfer patrząc na obecną sytuację klubu. Nie możemy polegać na Jutgli czy Abde, bo to nie są zawodnicy (zwłaszcza Jutgla), którzy na chwilę obecną mieliby pomóc Barcelonie osiągnąć TOP4, a to w tym sezonie jest sportowy cel numer 1.
1
@Sau_Ron Messi - Hiszpania
Ronaldo - Argentyna
Haaland - Anglia
Mbappe - Brazylia
Lewandowski - Niemcy
1
@wlodek54 wzorowali się na Twoim avatarze :D
76
Skarbówka zwróciła podatnikowi deklarację podatkową do korekty, bowiem w rubryce "Osoby pozostające na utrzymaniu" wpisał "2,1 mln alkoholików, 0,7 mln narkomanów, 4,4 mln bezrobotnych, 0,9 mln więźniów, tysiące polityków oraz 460 idiotów w sejmie".
Obywatel odpisał krótko:
"A o kim zapomniałem?".
4
@Danny Gaucho I bzika Shakirę ( ͡° ͜ʖ ͡°)