Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MessInTheClub @volume4443 a jak zapatrujecie się na spartacusa? Myślicie, że będzie to realna konkurencja dla GamePassa?
3
@Pawel13sz Bardzo dobre wiadomości. Tagliafico to 29-letni rezerwowy w miernej lidze holenderskiej, a Grimaldo to nasz wychowanek, który jest 3 lata młodszy.
1
@TheNekro94
tutaj masz taśmy z castingu :) Asian Jim jest też
8
@Jakchcesz Ogólnie finanse takich supergwiazd to ciekawy temat. Wiadomo, że Messi był/jest najlepszym piłkarzem i zasługuje na najwyższą pensję, ale on ma tyle pieniędzy, że pewnie wystarczy na kilka pokoleń w przód. Co w takim razie musi kierować takimi ludźmi, którzy są już ustawieni do końca życia, a chcą jeszcze podwyżek?
Oczywiście to nie jest atak w stronę Leo, a po prostu jestem ciekaw. Tak samo Dembele. Gość ma zapewne na koncie setki milionów, a dalej walczy o wyższą pensję.
6
@Amigo_Blanco Więcej o sprawie Marka Papały oczywiście można usłyszeć na Kryminatorium
2
Na stronie https://useum.org/ można bezpłatnie pobrać ponad 23 000 obrazów.
Co to jest Useum?
USEUM to internetowa encyklopedia sztuki, cyfrowe muzeum malarstwa i tętniąca życiem społeczność miłośników sztuki i artystów. Odkryj i wejdź w interakcję z tysiącami obrazów, od słynnych klasycznych arcydzieł po współczesnych artystów z całego świata.
@Rastafarnianin
1
@BART97 Czemu? Mi wszystko śmiga
1
@Pawel13sz Niech się cieszy, że Bordeaux go chce, bo jak dla mnie to nawet na takiego francuskiego średniaka jest za słaby.
6
@koksik2700 To jest bejt czy Ty tak na serio? XD
7
@Rekker Pique na prezydenta. Wiedział, że de Ligt obniży swoją formę z Ajaxu, jego wartość spadnie, a potem Barca go odkupi za grosze, bo będzie mu się kończył kontrakt.
5
@maroon Czytałem, podobała mi się, polecam.
0
@Kinginiesta Co nie zmienia faktu, że pensja i tak wysoka. Nie ma co aktualnie porównywać naszego budżetu płacowego, a budżetu płacowego PSG.
0
@Kinginiesta Z takim wynagrodzeniem byłby lepiej zarabiającym piłkarzem niż większość zawodników z BigSix Premier League. Oczywiście nie licząc gwiazd typu KdB czy Lukaku.
4
@DonAndrzejos Wysokie wynagrodzenie.
4
@Rust_Cohle Nic dziwnego skoro wychodzisz sobie na spacer do parku, a tam podjeżdża policja na koniach i się pyta Ciebie "Jaki ma Pan powód żeby być dzisiaj na zewnątrz?" i dowalają Ci mandat. Postrzegałem Australię jako fajne miejsce do życia, ale przez ich świra związanego z covidem zmieniłem zdanie.
5
@Rust_Cohle Jeszcze są kraje typu Australia czy Austria, która wprowadziła obowiązkowe szczepienia dla osób powyżej 18 roku życia oraz mandaty dla niezaszczepionych. Oby jak najmniej takich krajów.
46
"Norwegia jest kolejnym państwem, które znosi obostrzenia dla wszystkich. Okazało się, że niezaszczepieni z pozytywnym wynikiem stanowili... 0,28% wszystkich podróżujących. Nie będzie też już konieczna izolacja po kontakcie z osobą zarażoną COVID-19".
Brawo :) Widzę, że kraje skandynawskie ładnie działają
0
@tbas Nie mam pojęcia kto. Może rząd?
6
Polska rozpocznie dzisiaj budowę muru granicznego z Białorusią. Będzie on podobny do greckiego muru granicznego z Turcją. Mur będzie miał 5,5 m wysokości i 186 km długości. Budowa będzie trwała całą dobę, co pozwoli na ukończenie muru do czerwca.
https://preview.redd.it/qotrz1y5vtd81.png?width=960&crop=smart&auto=webp&s=365a100aa26cc05d62c8d49139b516a206fd7a43
1
@Kgorecki2500 1. Obłędny Rycerz
i gdzie Braveheart? Mi akurat ten film średnio przypadł do gustu, ale wielu ludzi uwielbia ten film.
1
@Herato Mbappe i Mbappe
1
@PodkarpackiKibic Ciężko jest wybrać jedną, więc podam Ci TOP3 (kolejność przypadkowa):
Heart of Courage
Victory
Star Sky
6
@Peszko07 A czy przypadkiem nie wynika to też z Polskiego Ładu, rosnących cen produkcji oraz inflacji? Prąd oraz gaz są coraz droższe, a tutaj już chyba bardziej zamieszana jest polityka UE niż nasz rząd. Oczywiście nie bronię pisu, bo to najgorsze co spotkało ten kraj po 89, ale nie sądzę, że podwyżka tych cen to głównie zasługa obniżki VAT.
0
@jeyx77x Ja się nawet do niego jeszcze nie przyzwyczaiłem, bo chłopak więcej czasu spędził w szpitalu niż na boisku.
21
#szaman
0
@Janas11224 że przedmieścia w Rosji wyglądają jak po wojnie to wiem, natomiast jestem ciekaw skąd wyciągnąłeś informację, że 90% domów w Rosji jest zrobiona z "plandeki"
0
@Janas11224 "mimo bogatych miast nie ukryje się faktu ze 90% ludzi żyje w domach z plandek" skąd taką głupią informację wyciągnąłeś?
3
@Qba2312 Nie. Jak dla mnie nic specjalnego nie prezentuje.
0
@IronSanHybrid łoo Panie, wypluj te bluzgi
@Sulimo wyjaśnij kolegę
1
@IronSanHybrid najlepsze uniwersum? Lotr legacy wtedy musiałoby być