Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Qba2312 Nie. Jak dla mnie nic specjalnego nie prezentuje.
0
@IronSanHybrid łoo Panie, wypluj te bluzgi
@Sulimo wyjaśnij kolegę
1
@IronSanHybrid najlepsze uniwersum? Lotr legacy wtedy musiałoby być
0
@Piorun Kobiety w wieku 20-30 lat bóle miesiączkowe odczuwają najmocniej. Tabletki chyba niewiele pomagają, ale to zależy od organizmu. Podobno te, które urodziły to nie zmagają się już z tak silnymi bólami, a nawet niektóre ich nie mają.
2
@MESSIah16 Ja nawet nie boję się zaryzykować stwierdzenia, że prawie każdy kobiecy sport jest specyficzny. Poziom, atrakcyjność, zaangażowanie i tak można wymieniać i wymieniać; zmagania mężczyzn po prostu ogląda się o wiele przyjemniej. Są pewne wyjątki jak na przykład siatkówka plażowa, ale nie ma to nic wspólnego z poziomem sportowym.
0
@Comentateiro Hmmm mój komentarz odnosi się głównie do Tego zdania - "Całkiem nieźle, jak na transferową klapę. Takich klap życzę każdemu klubowi". Czy głównym czynnikiem decydującym o sukcesie transferów zawodników ofensywnych nie są właśnie statystyki goli oraz asyst?
2
@Comentateiro No na razie jest na dobrej drodze skoro w statystyce, o którą oparłeś swój wniosek (1 asysta na minuty i dla graczy, którzy zgromadzili min. 5 asyst) wyprzedza takie osobistości jak Messi czy Payet.
5
@Comentateiro Jestem fanem Messiego i wspieram go całym sercem. Ciekawy post, ale jest jedno "ale", a mianowicie:
Majer zarobki roczne £1,196,000
Messi zarobki roczne £82,000,000
5
@Chaoss No dobrze, skrajność w każdej dziedzinie życia jest zła, ale kolega się pytał o wyśmiewanie Messiego, a nie podniecanie się jak Leo pierdnie. Poza tym jak można hejtować Messiego po tym jakie liczby wykręcił w swojej karierze? Przecież to trzeba mieć zerowe pojęcie na temat piłki nożnej.
0
@jeyx77x ja używam głównie w lesie Delta Optical Discovery 10x50, mogę polecić
10
@Mow_mi_Douglas Myślę, że nawet gdyby Messi nastukał 30 goli i 30 asyst to byłby wyśmiewany, że farmerska liga zdominowana przez PSG, więc nie ma co się podniecać. Hejterzy Messiego oraz Barcelony zawsze znajdą jakiś powód.
0
@joloskyy Specjalnie dałem to słowo w cudzysłowie, bo doskonale zdaję sobie sprawę, że jest grono osób (starsi oraz osoby z chorobami przewlekłymi), które mają prawo obawiać się o swoje zdrowie czy życie w przypadku zarażenia omikronem. Natomiast jest znacząca przewaga osób, bardzo znacząca, wręcz miażdżąca, które nawet nie będą wiedziały, że są chore, bo przejdą sobie tego wirusa bezobjawowo lub w najgorszym przypadku pomylą go z przeziębieniem, bo objawy podobne.
Dlatego cały czas jestem zdania, że to powinien być indywidualny wybór każdego człowieka czy powinien przyjąć szczepionkę, czy też nie.
Czekam na odpowiedź na moje pytania.
0
@joloskyy Skoro omikron jest "nieszkodliwy", a przeciwciała, które wytworzył organizm podczas choroby są tak samo lub nawet skuteczniejsze od szczepionek to czemu jest to debilizm?
Nic mnie nie boli, ale nie opierajmy swojej narracji w oparciu o jeden przykład.
I tak z ciekawości się zapytam, kim jest dla Ciebie antyszczepionkowiec? Osoba, która nie zaszczepiła się przeciw covid? Osoba, która bojkotuje działanie szczepionek? A może osoba, która nigdy w życiu nie przyjęła świadomie żadnej szczepionki? Niestety w obecnych czasach "antyszczepionkowcem" nazywana jest każda osoba, która nie przyjęła szczepionki przeciw covid.
3
@joloskyy ładnie wyciągnięty jeden przykład żeby pokazać słuszność swojej racji. Co z milionami ludzi, którzy się zarazili, a nawet nie wiedzieli, że są chorzy?
5
@jeyx77x jak wirus zacznie być groźny to się zacznę bać
38
Miód na moje oczy < 3
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/01/normal/oNlH1jixbpVndoJWEySuGlCiOXmvAC8j.jpg
1
@Ronmes braść!
2
@Jakchcesz Kosztował grubą forsę, a zaczął przegrywać rywalizację z dzieciakami, które dostały szanse, bo klub jest w kryzysie. Nic dziwnego, że czuje presję.
Racja, że brakuje mu dokładności i widać, że nie jest skoncentrowany na 100%, ale jak pisałem wyżej, mam nadzieję, że gol go odblokuje.
1
Wczoraj FdJ podobał mi się na tle kolegów z pomocy. Mam nadzieję, że gol pomoże mu odzyskać formę.
0
@DaPidejpi chcesz jeszcze bardziej osłabić Barcę?
1
@messi564 hokej na lodzie
3
@Comentateiro No chyba że Pique zapakuje swojaka.
1
@damiano996 Przepraszam bardzo, ale ile meczów Genoi widziałeś podczas gdy Schevchenko był trenerem? Dostał zespół w totalnej rozsypce, a gra zespołu za jego kadencji się znacząco poprawiła. Zwolnili go, bo nie dokonał cudu i nie obrócił sytuacji o 180 stopni w krótkim okresie czasu. Oczekiwali od niego niemożliwego.
2
Bardzo fajny skład, mi się podoba, La Rambli się podoba to będzie strata punktów :D
0
@DonAndrzejos 29-letni rezerwowy lewy obrońca Ajaxu.
0
@Janiama sądzisz, że zostawią część sprzętu na Syberii? Jakie zagrożenie ich czeka ze strony wschodniej? Kto chciałby tam wkraczać?
0
@Inko a po co? Nie narzekają na nic w przeciwieństwie do ludzi z handlu
0
Komentarz usunięty
1
@KrychaFCB "W pełni zaszczepiony, przetestowany przed i przetestowany po. Gdyby każda szkoła była testowana choćby 2 razy w tygodniu to byśmy mieli zupełnie inną sytuacje. Pozderki"
Odpowiedź tego błazna
14
@Qlewer to niech zmienią pracę. Pewnie idą do kina czy restauracji, a tam ludzie normalnie pracują.