3

@Qba2312 Nie. Jak dla mnie nic specjalnego nie prezentuje.

0

@IronSanHybrid łoo Panie, wypluj te bluzgi
@Sulimo wyjaśnij kolegę

1

@IronSanHybrid najlepsze uniwersum? Lotr legacy wtedy musiałoby być

0

@Piorun Kobiety w wieku 20-30 lat bóle miesiączkowe odczuwają najmocniej. Tabletki chyba niewiele pomagają, ale to zależy od organizmu. Podobno te, które urodziły to nie zmagają się już z tak silnymi bólami, a nawet niektóre ich nie mają.

2

@MESSIah16 Ja nawet nie boję się zaryzykować stwierdzenia, że prawie każdy kobiecy sport jest specyficzny. Poziom, atrakcyjność, zaangażowanie i tak można wymieniać i wymieniać; zmagania mężczyzn po prostu ogląda się o wiele przyjemniej. Są pewne wyjątki jak na przykład siatkówka plażowa, ale nie ma to nic wspólnego z poziomem sportowym.

0

@Comentateiro Hmmm mój komentarz odnosi się głównie do Tego zdania - "Całkiem nieźle, jak na transferową klapę. Takich klap życzę każdemu klubowi". Czy głównym czynnikiem decydującym o sukcesie transferów zawodników ofensywnych nie są właśnie statystyki goli oraz asyst?

2

@Comentateiro No na razie jest na dobrej drodze skoro w statystyce, o którą oparłeś swój wniosek (1 asysta na minuty i dla graczy, którzy zgromadzili min. 5 asyst) wyprzedza takie osobistości jak Messi czy Payet.

5

@Comentateiro Jestem fanem Messiego i wspieram go całym sercem. Ciekawy post, ale jest jedno "ale", a mianowicie:
Majer zarobki roczne £1,196,000
Messi zarobki roczne £82,000,000

5

@Chaoss No dobrze, skrajność w każdej dziedzinie życia jest zła, ale kolega się pytał o wyśmiewanie Messiego, a nie podniecanie się jak Leo pierdnie. Poza tym jak można hejtować Messiego po tym jakie liczby wykręcił w swojej karierze? Przecież to trzeba mieć zerowe pojęcie na temat piłki nożnej.

0

@jeyx77x ja używam głównie w lesie Delta Optical Discovery 10x50, mogę polecić

10

@Mow_mi_Douglas Myślę, że nawet gdyby Messi nastukał 30 goli i 30 asyst to byłby wyśmiewany, że farmerska liga zdominowana przez PSG, więc nie ma co się podniecać. Hejterzy Messiego oraz Barcelony zawsze znajdą jakiś powód.

0

@joloskyy Specjalnie dałem to słowo w cudzysłowie, bo doskonale zdaję sobie sprawę, że jest grono osób (starsi oraz osoby z chorobami przewlekłymi), które mają prawo obawiać się o swoje zdrowie czy życie w przypadku zarażenia omikronem. Natomiast jest znacząca przewaga osób, bardzo znacząca, wręcz miażdżąca, które nawet nie będą wiedziały, że są chore, bo przejdą sobie tego wirusa bezobjawowo lub w najgorszym przypadku pomylą go z przeziębieniem, bo objawy podobne.
Dlatego cały czas jestem zdania, że to powinien być indywidualny wybór każdego człowieka czy powinien przyjąć szczepionkę, czy też nie.
Czekam na odpowiedź na moje pytania.

0

@joloskyy Skoro omikron jest "nieszkodliwy", a przeciwciała, które wytworzył organizm podczas choroby są tak samo lub nawet skuteczniejsze od szczepionek to czemu jest to debilizm?
Nic mnie nie boli, ale nie opierajmy swojej narracji w oparciu o jeden przykład.
I tak z ciekawości się zapytam, kim jest dla Ciebie antyszczepionkowiec? Osoba, która nie zaszczepiła się przeciw covid? Osoba, która bojkotuje działanie szczepionek? A może osoba, która nigdy w życiu nie przyjęła świadomie żadnej szczepionki? Niestety w obecnych czasach "antyszczepionkowcem" nazywana jest każda osoba, która nie przyjęła szczepionki przeciw covid.

3

@joloskyy ładnie wyciągnięty jeden przykład żeby pokazać słuszność swojej racji. Co z milionami ludzi, którzy się zarazili, a nawet nie wiedzieli, że są chorzy?

5

@jeyx77x jak wirus zacznie być groźny to się zacznę bać

1

@Ronmes braść!

2

@Jakchcesz Kosztował grubą forsę, a zaczął przegrywać rywalizację z dzieciakami, które dostały szanse, bo klub jest w kryzysie. Nic dziwnego, że czuje presję.
Racja, że brakuje mu dokładności i widać, że nie jest skoncentrowany na 100%, ale jak pisałem wyżej, mam nadzieję, że gol go odblokuje.

1

Wczoraj FdJ podobał mi się na tle kolegów z pomocy. Mam nadzieję, że gol pomoże mu odzyskać formę.

0

@DaPidejpi chcesz jeszcze bardziej osłabić Barcę?

1

@messi564 hokej na lodzie

3

@Comentateiro No chyba że Pique zapakuje swojaka.

1

@damiano996 Przepraszam bardzo, ale ile meczów Genoi widziałeś podczas gdy Schevchenko był trenerem? Dostał zespół w totalnej rozsypce, a gra zespołu za jego kadencji się znacząco poprawiła. Zwolnili go, bo nie dokonał cudu i nie obrócił sytuacji o 180 stopni w krótkim okresie czasu. Oczekiwali od niego niemożliwego.

2

Bardzo fajny skład, mi się podoba, La Rambli się podoba to będzie strata punktów :D

0

@DonAndrzejos 29-letni rezerwowy lewy obrońca Ajaxu.

0

@Janiama sądzisz, że zostawią część sprzętu na Syberii? Jakie zagrożenie ich czeka ze strony wschodniej? Kto chciałby tam wkraczać?

0

@Inko a po co? Nie narzekają na nic w przeciwieństwie do ludzi z handlu

0

Komentarz usunięty

1

@KrychaFCB "W pełni zaszczepiony, przetestowany przed i przetestowany po. Gdyby każda szkoła była testowana choćby 2 razy w tygodniu to byśmy mieli zupełnie inną sytuacje. Pozderki"

Odpowiedź tego błazna

14

@Qlewer to niech zmienią pracę. Pewnie idą do kina czy restauracji, a tam ludzie normalnie pracują.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?