Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Survier Mi się Jutgla nie podoba wcale. Dla mnie to taki Mingueza ataku, ale obym się mylił.
3
Powtórzę się, ale
Ja obserwujący ostatnie godziny okienka transferowego w wykonaniu Barcelony
https://zapodaj.net/50b87aa2321ca.png.html
3
Będę naprawdę zaskoczony jeśli ktokolwiek jeszcze zasili szeregi Barcelony w tym okienku transferowym. A Wy?
3
@Naturopata Czarna larwa xD
1
@Kondziubarca a skąd teraz wziąć 18.5 mln?
2
Aubameyang przylatuje do Barcelony
Zarząd Barcelony i Arsenalu: https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1594734204AvVyTYMeiVHoZA2alxD0Pe.jpg
0
@Jestjakjest Przynajmniej miasto zwiedzi :D
42
@DonRybson https://zapodaj.net/50b87aa2321ca.png.html
3
@macio_944 tak jak Greenwood czy Platini. Albo Bartomeu i jego brazylijskie machlojki.
7
Serial "Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy" ma przedstawiać następujące wydarzenia z Drugiej Ery Śródziemia:
- wykucie Pierścieni władzy
- dojście do władzy Saurona
- historia o Númenorze
- Ostatni Sojusz ludzi i elfów
1
W porównaniu z obecnym zarządem widać jakim kartoflem był Bartomeu.
3
@masq Dokładnie. Najważniejsze teraz to mieć TOP4 na koniec sezonu, a w wakacje można myśleć o przyszłościowych transferach, a nie takich "na już" i "na teraz".
1
@Piernik Wypychają go, bo i tak nie gra w Arsenalu ze względów dyscyplinarnych. Ma ogromną pensję, więc wolą pozbyć się jej niż karać go siedzeniem na trybunach.
0
@Hubsao Prawda, ale mieli mnóstwo czasu żeby "zmusić" go do określenia się, a Dembele cały czas dawał sprzeczne sygnały. Najpierw chce zostać, potem odejść, potem znowu zostać, ale chce podwyżki, potem, że szuka nowego klubu. I tak w kółko. Tutaj Dembele chce zostać, a jego agent mówi, że kontaktuje się z innymi klubami. Powinni bardziej ich przycisnąć.
2
Od września pojawiały się informacje, że klub daje Dembele ultimatum, że to kwestia tygodni, potem dni, a na końcu godzin. Wielokrotnie zarząd miał rozwiązywać kwestię przyszłości Dembele, a dzisiaj jest ostatni dzień okienka zimowego i nic nie wskazuje na to, że Dembele miałby opuścić Barcelonę.
1
@Mr8lack Cały czas nie rozumiesz o co mi się rozchodzi.
Prostymi słowami - STOP ROZDAWNICTWU PIENIĘDZY
1
@Mr8lack Tylko tutaj nie rozchodzi się o Panią magister i jej zarobki ani o przesyt magistrów, a bardziej o to, że ludzie, których jedynym osiągnięciem życiowym było zrobienie kilku kaszojadów dostają więcej pieniędzy od Państwa niż ludzie po studiach (niezależnie jakich) są w stanie zarobić.
0
@gumaz "żartują w klubie"
Niech się do roboty wezmą w ostatni dzień okienka, bo potem będzie płacz i lament jak fax nie dotrze na czas.
4
@Pogba Moja narzeczona pracuje w Urzędzie i normalnie pracują 7-8 do 15-16, a we wtorki pracują nawet od 7 do 16:30 (czyli 9,5 godziny) żeby ludzie pracujący mogli też załatwić swoje sprawy.
@Bobo25 Pewnie, że tak. Pani magister, która ukończyła studia i pewnie dostaje ledwo ponad najniższą cieszy się, że może pomóc patologicznym rodzinom, które dostają więcej pieniędzy od Państwa niż ona zarobi :D
1
@Piotr,1985 Dalej głosuj na pis kolego
5
@Ronmes Lewandowski to San Marino i Andorze najwięcej naszczelał. Niech lepszym naszczela.
0
@A_Gomesinho_21 Biorąc pod uwagę, że ich głównym elektoratem jest młodzież/młodzi dorośli to tak. Coraz więcej ich zwolenników zyskuje prawa wyborcze, a teraz pozostało namówić ich tylko żeby poszli do urn i zagłosowali (i bardzo dobrze, bo nie rozumiem tych, którzy nie głosują).
1
@FCMichalo ja to podejrzewam, że Laporcie odejście Messiego było na rękę. Chciał ratować finanse klubu oraz zrobić podwaliny pod transfer Haalanda. Puścił Messiego, bo już planował sprowadzić do Barcelony Norwega, a wiedział, że dwóch takich zawodników nie będzie w stanie utrzymać.
1
@Kidd Muai Thai w tym filmie pokazane jest w rewelacyjny sposób. Za dzieciaka odświeżałem sobie sceny walki praktycznie codziennie.
3
@MesQueUnClub_87 Komedia - Kac Vegas (Chłopaki nie płaczą)
Horror - Jestem Legendą (World War Z)
Wojenny - Bękarty Wojny (Jeniec: Tak daleko jak nogi poniosą)
Sensacyjny - Człowiek w ogniu
Dramat - Zapach kobiety
Thriller - Wyspa Tajemnic
Animowany - Shrek (Coco)
Przygodowy - LoTR
Muzyczny - Amadeusz
Sc-fiction - Matrix (Interstellar)
Biograficzny - Wilk z Wall Street (Złap mnie, jeśli potrafisz)
Sądowy - Dwunastu gniewnych ludzi
Więzienny - Skazani na Shawshank (Skazaniec)
Gangsterski - Ojciec Chrzestny (Człowiek z blizną)
Sztuki Walki - Ong Bak
Noir - ...
Dokumentalny - Jackass: Świry w akcji
Dreszczowiec - Lśnienie
Dodaję gatunki:
Psychologiczny - Fight Club
Western - Django
Świąteczny - Kevin sam w domu
Sportowy - Sezon rezerwowych
Akcja - Mroczny Rycerz (Transporter)
Fantasy - LoTR, ale już był w przygodowym to dam Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka
22
@regatta52 zobaczyli, że nic to nie daje, więc odchodzą od tego :)
24
@Recha_0684 wieczorem Ci inna guma pęknie
2
Łobuz kocha najbardziej
Ojciec ex Greenwooda powiedział, że telefon jego córki został zhakowany a ona nie chciała tego ujawniać w Internecie.
0
@Barca_Big_Moment #1 Federer
0
Aaaa Eyyy Aaaa Eyyy Aaaa Eyyy Aaaa Eyyy Aaaa Eyyy Aaaa
Fifteen Null