Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@Danny Gaucho Nadal w tym wieku gra bardzo fajnie, a niektóre mecze to jak profesor. Poza tym jest bardzo lojalny wobec klubu i widać, że chce dla Barcelony jak najlepiej.
0
@MesQueUnClub_87 I jak wychodzi to cenowo teraz?
PS + i gry pudełkowe/cyfrowe? Ile wydajesz miesięcznie? Masz w co grać?
10
@Dembele_gora 1. Dembele
0
@Gaz A jak zapatrujesz się na spartacusa? Będzie to realna konkurencja dla Game Passa?
1
@VamosRakieta Pierwszy raz w to zagrałem
https://zapodaj.net/f99f5b87cb16d.png.html
0
@Inko @busquets5 Oczywiście ja nie czepiam się wszystkiego na siłę. Pracę Stanowskiego bardzo szanuję, tak samo jak jego działalność charytatywną, bo zrobił on wiele dobrego dla ludzi.
Nie szanuję za to jego osoby, po prostu średnio za nim przepadam.
Tak samo mogę powiedzieć, że gdyby Stanowski nie zrobił Najmanowi reklamy, nie wypromowałby go w Internecie to nikt nie chciałbym organizować tych gal Najmana. Oczywiście Marcin był wcześniej znany, ale głównie ze swojego odklepywania i mało kto z młodszych ludzi go kojarzył. Afera ze Stanowskim dała mu bardzo dużo.
1
@Inko szczerze? wszystko
4
Stanowski przegrał w sądzie. "Nieprawdziwe informacje i nieuprawnione oceny"
Znany influencer internetowy Krzysztof Stanowski i wydawnictwo, które wydało jego książkę, mają opublikować przeprosiny i wypłacić zadośćuczynienie. Naruszyli dobra osobiste Dariusza Tuzimka, publicysty sportowego.
W oświadczeniu mają znaleźć się między innymi takie sformułowania: "przeprasza pana Dariusza Tuzimka za naruszenie jego dóbr osobistych w postaci godności i dobrego imienia, do czego doszło wskutek publikacji zawierającej nieprawdziwe informacje i nieuprawnione oceny na temat pana Dariusza Tuzimka dotyczące wykonywania przez niego obowiązków zawodowych".
Więcej na
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/982860/stanowski-przegral-w-sadzie-nieprawdziwe-informacje-i-nieuprawnione-oceny
Trafny komentarz z Internetu:
"Ten Stanowski to też niezły agent. Pomijając fakt że takie przemyślenia jak on to każdy normalny człowiek miał już 15 lat temu, bo gość w całej swojej karierze nie powiedział naprawdę niczego odkrywczego to jeszcze ta jego wojenka z Najmanem. Cały czas pi***oli jak to go lepiej olać i nie robić mu zasięgów, a sam jeździ po jakichś Wieluniach, kłóci się z tym Najmanem, puszcza to później w obieg, sam mu robi najlepszy zasięg tak naprawdę".
0
Ciekawe czy zobaczymy tę cieszynkę na Camp Nou
https://www.thesun.co.uk/wp-content/uploads/2019/03/NINTCHDBPICT000476021431-e1552599882575.jpg
0
@konrad1661 Nie, ale już normalnie trenuje z zespołem
7
Zdjęcie Aubameyanga na jego pierwszej sesji treningowej w Barcelonie. Obok niego crack xD
https://i.redd.it/jsyt0bx6c8f81.jpg
1
@PodkarpackiKibic ale 500+ będzie za to
3
Lubię zagrać w fajną grę
Wolę schabowe niż mielone
1
@MesQueUnClub96 dobrze wiedzieć, ale chyba mnie z kimś pomyliłeś :D
2
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11265553#comment-11265553
a potem
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11287563#comment-11287563
czyli 9 napastników jak najbardziej, ale 10 to już przesada :D
13
@Janiama Czemu wymieniłeś tylko typowe 9? Przecież Bayern jeszcze ma Mullera, Gnabrego, Sane czy Comana.
1
@musli1989 ponieważ pobierał wysoką pensję (najwyższą w klubie) oraz sprawiał problemy dyscyplinarne. Na domiar złego jego dyspozycja po malarii strasznie się pogorszyła.
Niemniej jednak mam nadzieję, że u nas pokaże przynajmniej 50% tego co grał za swoich najlepszych lat.
5
@Janiama No wydaje mi się, że Traore, Auba czy Alves dokładnie wiedzą po co tutaj przychodzą. Zdają sobie sprawę, że Barcelona jest w kryzysie, a oni są tylko krótkoterminowym rozwiązaniem. Chcą ten klub wesprzeć, bo w swoim mają problemy. Barcelona także im daje szanse na odbudowanie się. Sytuacja win-win.
29
@Janiama A jakiego obrońcę byś dostał w zimowe okienko transferowe?
Przecież Auba czy Traore to są transfery na pół roku, które mają pomóc Barcelonie znaleźć się w TOP 4. Prawdziwych transferów, takich perspektywicznych to bym się spodziewał w nadchodzącym okienku letnim.
5
@Kgorecki2500 i na słodko, i na słono
20
@PodkarpackiKibic RPA 2010
0
@Janek_7 do LE chyba nic nie trzeba liczyć. Po prostu możesz dorejestrować jeszcze trzech zawodników po zimowym okienku. Budżet płacowy nie ma z tym nic wspólnego.
Chyba, że chodzi Ci o ligę to pewnie mają wyliczone :)
0
@Pogba A to przypadkiem nie jest specjalnie zawyżone przez Laportę?
6
W wakacje wymiana Haaland za Aube, Depay + 30 milionów
Dobry deal
23
@Piernik Aubameyang to lepszy piłkarz niż Morata
1
Wakanda Forever, co nie @PatrychoO
2
Czemu Sergi Roberto w 2018 roku według Transfermartk został wyceniony na 60 mln € ?
Dla porównania jego obecna wycena to 9 mln €
3
@kaamil1910 @sdg ja nie wiedziałem
dzięki @jackdaniels za ciekawostkę
3
@UbranyNaBialo "Jakby pijany Rodzeń upadł i sobie głupi ryj rozwalił".
0
@icon3520 Nie znajdziesz dobrego laptopa do gier za 4 tys. Nie przy obecnych cenach.