0

@barcelonaLM i kit wie jak ochronić oszczędności

2

@Alemany_presidente Zgadzam się, że ter Stegen obniżył loty, ale zobacz jak te bramki wpadały. On naprawdę często jest bez szans na skuteczną interwencję. Weźmy nawet pod uwagę dwa ostatnie mecze. Pierwszy gol dla Espanyolu czy drugi gol dla Atletico. Żaden bramkarz na świecie nie uchroniłby swojej drużyny przed stratą bramki po tych strzałach. Pozostałe stracone gole też trudne sytuacje dla bramkarza.

4

@Kgorecki2500 Dobrze, że Putin ostrzegał Ukrainę, a nawet podał dokładny dzień ataku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Azacca Oczywiście, że za PSG. Real się przepcha jakimś cudem do finału, a potem wygra jeszcze większym cudem LM i dopiero będzie płacz.

1

@MesQueUnClub_87 1. Film Grozy - J, E, B, A, C, P, I, S
2. Horror - G, K, R, V, W
3. Thriller - reszta

3

@tbas Ale najpierw poczekają aż Ukraina się jeszcze bardziej przygotuje, podadzą dokładny punkt ataku oraz dokładną godzinę, bo już ostrzegli Ukrainę, że zaatakują jutro.

2

@Kurkmen Ale jak to nie obowiązuje prawo? Są jakieś informacje, że nie ponieśli/poniosą żadnych konsekwencji swoich działań?

10

@adambądkowski93 A Messi mówił, że docenimy jeszcze te mistrzostwa krajowe. Za bardzo nas rozpieścili.

1

@DaPidejpi Przeprowadzasz się?

5

@Rust_Cohle Oj boli te Stranger Things, boli.

0

@macio_944 Taka na faktach, potwierdzona przez autobiografię Leo Messiego oraz Lally Esposito, a następnie zweryfikowana przez CNN, Independent oraz Bravo Sport.
A tak na serio to jest luźna anegdotka, która może być naciągana lub być fejkiem. Jeśli Ci się nie podoba to zgłoś, a jak masz gdzieś to omiń.

4

Leo Messi przestał obserwować piosenkarkę Lally Esposito na Instagramie po tym jak dodała go do grona "bliskich przyjaciół" i zobaczył jej niestosowne zdjęcia na IG.
Po tym jak Leo przestał ją obserwować to piosenkarka napisała:
"Leo, przysięgam, że nie jestem taka cały czas, kocham Cię, proszę nie unfollowuj mnie".

Leo się boi Antonelli XD

0

@blazeq Ja sędziowałem dziesiątki spotkań w B klasie na linii, więc widzę jak zachowują się obrońcy.

0

@blazeq Nie napisałem, że się nie popełnia, a że nie można popełniać, więc czytanie ze zrozumieniem. Tak samo nie wspominałem o najwyższym poziomie sportowym, więc tak za bardzo nie wiem do czego pijesz.

10

@Rewolucja123 Nie mam pojęcia, ale jeśli chcesz powiązać zgranie z zespołem lub ogranie do wczorajszego błędu to nie ma sensu. Błąd na poziomie juniorskim i nic nie może go wytłumaczyć. Takich placków nie można odwalać na żadnym poziomie sportowym. W polskiej B klasie obrońcy lepiej trzymają linię spalonego.

3

@ranger3120 Ha! Gay!!!

8

@Kwiatek1899 Jak dla mnie to tutaj żadnej winy Mareczka nie ma. Kto się spodziewał, że Garcia tak spapra sprawę? Najpierw złamał linię spalonego, a potem ni z gruchy, ni z pietruchy się zatrzymał, a RDT otrzymał piłkę, którą tylko przyjął (bardzo ładne zgaszenie piłki swoją drogą) i oddał strzał. Ile sekund miał Ter Stegen pomiędzy tymi wydarzeniami? Mógł tylko intuicyjnie się rzucić w jedną lub w drugą stronę, ale jak na moje to nie miał szans żeby skutecznie skrócić kąt.

11

@kkbarca Nie wchodziłem wczoraj na LR podczas i po meczu. Naprawdę ludzie chcieli go już sprzedawać? XD

4

@Kluivert_P @MesQueUnClub_87 To prawda. Na studiach dorabiałem sobie na konferencjach medycznych i tam dowiedziałem się jak to wygląda od środka. W uproszczeniu - koncerny farmaceutyczne sponsorują lekarzy (np. wyjazdy na konferencje). Na takiej konferencji lekarz robi prezentacje na temat tego leku, bo mu zapłacili. Potem przepisze pacjentowi też ten lek, bo mu zapłacili.

7

Araujo do ławki Espanyolu: "Powrót do 2. ligi, Vamos. Powrót do 2. ligi".

https://preview.redd.it/ujou7xnnsoh81.jpg?width=960&crop=smart&auto=webp&s=2856799a752310c5fc4c916a8c53ed5ba538d154

0

@ChampionLW to już raczej rodzinne. Dziadek był kibicem Espanyolu, ojciec był, to ja też jestem.

3

@GeneralXavi gorzej jak w nocy ciśnie Cię pęcherz, ale nie wiesz czy opłaca się wstawać, bo może wytrzymasz do rana

1

Seamus: Dźwięki harfy, wiatru szum, wodo wodo zmień się w rum
Harry: Co Seamus właściwie kombinuje z wodą?

Jak myślicie? Co on może kombinować?
Harry Potter IQ ameby

2

@PatrykBarca przecież Giroud to bardzo dobry piłkarz

3

@Rust_Cohle Dark to według mnie najlepszy serial netflixa

31

0

@msmsms organizacja na najwyższym poziomie

1

@Rust_Cohle Silna grupa. Stranger Things zdecydowanie najsłabsza propozycja z tej grupy

1

@semafor Gorszego trollingu to tutaj dawno nie czytałem

2

@Kurkmen Często się z Tobą zgadzam, ale akurat nie w tej kwestii.
Poza tym te myślenie Polaków (nie lubię umniejszać Polakom jak macio, ale czasem trzeba) jest bez sensu. Jak przed II WŚ sojusznicy się od Polski odwrócili to hur dur, że zdrajcy. Jak teraz chcą pomóc i wspierają militarnie to hur dur niech do Polski nie wjeżdżają. Wiadomo, że USA pcha się tam gdzie ma interes, ale w ich interesie na pewno nie jest zbyt silna Rosja, więc oni chcą nam pomóc.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?