Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Essos Micro Ice
1
@GeneralXavi kup dwa w cenie jednego, a cena jednego to trzy burgery, czyli kup dwa w cenie trzech XD
19
RZECZYWISTOŚĆ - LA RAMBLA
Malcom - Malcolm
Haaland - Halland
de Ligt - de Light
Todibo - Tobido
Jakie jeszcze macie przykłady?
1
@BombowiecKrawczyk No podobno przegrywał rywalizację z Destem i dopiero po odejściu Amerykanina dostał prawdziwą szansę. Też mnie nie przekonuje ta opcja.
@escarabajo wiadomo, że za darmo to ryzyko małe, ale żeby nie było tak, że za 2-3 lata będzie wypychany z klubu jak Umtiti czy Lenglet, ale nie będzie chciał odejść, bo kasa się zgadza.
3
@derlysy1979 Nie oglądałem, ale poczytałem trochę o temacie i najlepsze jest to, że już powstała zbiórka dla "ofiar" tego Oszusta. Z tego co się orientuję to środki są zbierane w zaskakująco szybkim tempie, a "ofiary" sobie jeszcze na tym zarobią. Są same sobie winne, powinny ponieść konsekwencje swoich działań oraz głupoty, ale nic z tego, bo Julki i stulejrze z całego świata już wpłacają im kasę. Oczywiście nie usprawiedliwiam tego Ouszsta, bo on konsekwencje też powinien ponieść, i to poważne konsekwencje.
1
@Ojciec5tkidzieci Nie rozumiem fenomenu "Gorączki". Naprawdę przemęczyłem się z tym filmem i oglądałem go chyba na trzy razy. Dla mnie wybór byłby prosty - American Gangster.
1
@IronSanHybrid mmmm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@Kgorecki2500 ale "Techland zapowiedział, że na zapoznanie się z całą zawartością Dying Lighta 2 potrzeba 500 godzin" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@ranger3120 Jeśli sprawi Ci to przyjemność to tak
7
@blazeq No jak w 4 miesiące walnie 10 bramek i dołoży 10 asyst to usuwam konto :D double-double to statystyka ciężka do zrobienia przez cały sezon, a co dopiero w 4 miesiące.
0
@blazeq Zgadzam się z Tobą. Z dwojga złego lepiej dać te minuty Traore. Z drugiej strony wątpię, że Hiszpan "pokaże na co go stać", a nawet przy dobrej grze nie będzie warto inwestować w niego 30 mln, bo chyba taką ma klauzulę wykupu, tak?
10
https://zapodaj.net/b6c48a2dc371e.png.html
Schemat przedstawia miejsca, w których mechanicy łatali dziury po ostrzale artylerii przeciwlotniczej w bombowcach wracających znad Niemiec.
Początkowo wojskowi planowali wzmocnić te miejsca, wychodząc z założenia, że są one najbardziej narażone na ostrzał. Dopiero węgierki statystyk zwrócił uwagę, że są to uszkodzenia samolotów, którym udało się wrócić do bazy i należy wzmocnić miejsca, w które trafienia powodują, że samoloty nie wracają.
Dziś takie rozumowanie nazywa się błędem powtarzalności.
0
@bartekvisca zarobili to mają :D
2
@ttR niektórzy, czyli lamborwski ekspert @Woland10 . Posiedziałbyś tu trochę dłużej to byś się dowiedział, że nikt nie bierze go na poważnie.
0
Czy to prawda, że Barcelona bez Dembele nie ma szans na TOP4?
1
@maroon A w jakim celu mieliby się brać za Ukrainę? Powiedzą, że nasza ziemia im się należy i tyle.
12
@DamianBarcaCule Niech Ruski zajmą Ukrainę, a za kilkanaście lat wezmą się za Polskę
0
@Kondziubarca bo w Hiszpanii masz trenerów, a w Anglii managerów
2
@Cwaniak4 Marquinhos?
3
@Michael24 bo było za łatwo :D Wygrał wszystko co mógł i szukał nowych wyzwań.
0
@Archie ale mało komentarzy :(
zachęcam Cię żebyś się udzielał częściej
1
Trzech młodych sportowców zmarło na zawał serca w ciągu jednego tygodnia: 17-letni golfista Viggo Soerensen, 21-letni piłkarz Aleksander Llambi i 35-letni piłkarz Alfie Nunn.
https://www.msn.com/pl-pl/sport/indeks-dyscyplin/nie-%c5%bcyje-17-letni-sportowiec-przepowiadano-mu-wielk%c4%85-karier%c4%99/ar-AAToxUT?ocid=st
https://www.thesun.co.uk/news/17472689/alfie-nunn-footballer-dies-dubai-heart-attack/
https://sport.tvp.pl/58295460/tragedia-w-grecji-21-latek-doznal-zawalu-na-boisku-i-zmarl-w-szpitalu
Masakra, w tak młodym wieku zejść na zawał.
2
Wczoraj minęło 6 lat od pogromu Valencii
https://preview.redd.it/ga86umrlvnf81.jpg?width=960&crop=smart&auto=webp&s=1011002833c0ca2b2d79fba10bfe1d7a0c89b23a
51
Co to było dla Bartomeu 15 mln w jedną czy drugą?
1
@msmsms nie wiem kim jest Dua Lipa, ale Gabor to miał chyba po Eurowizji
4
@colossus zdecydowanie skandalistów. "Ja, Ibra" jedna z lepszych autobiografii piłkarskich, którą czytałem.
1
https://zapodaj.net/b076abc3f59b0.jpg.html
@Nano22 Twój były avatar
0
@Bobo25 ja za każdym razem staram się inne
0
@taris Sanches? Co Cię przekonuje w tym piłkarzu? Oglądałem go kilka razy w akcji i zawsze mnie zawodził.
@against_modern_football odnalazłby się w Barcelonie?
0
Lista piłkarzy, którym kończy się kontrakt w 2023 roku. Kogo z nich przygarnęlibyście za darmo?
https://i.redd.it/dhub6081qlf81.png
U mnie zdecydowanie Rashford