Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@LS Rozszerzam swoje słownictwo i pomyślałem sobie, że nawet jak będę wrzucał po jednym dziennie na La Ramblę to na pewno mi coś w głowie zostanie.
2
@Jakchcesz ale przecież Piotrek Zieliński w Napoli
6
#1
hare-brained (można też zapisać jako harebrained)- niedorzeczny, głupi (np. pomysł)
Poziom: C2
Definicja:
* crazy and unlikely to succeed
Przykładowe zdania:
1) Jumping into the icy water was a harebrained idea.
2) You can make money but not through harebrained schemes or gambling.
3) This is no time for any of your harebrained stories.
0
@MesQueUnClub_87 No i zauważyłem, że u nas często tak jest, że biega 1-2 zawodników.
1
@eckov Pewnie osoby, które go wyrzucają to masturbowały się po jego golu przeciwko Bilbao
0
Też macie czasem takie wrażenie, że ten pressing momentami jest zupełnie niepotrzebny? Były takie momenty kiedy nasi ofensywni piłkarze biegali przez chwilę osamotnieni w pressingu lub po prostu nie nadążali za podaniami rywali i uciekali się do ciągnięcia za koszulkę. Wygląda to trochę jak niepotrzebna strata sił. Przecież nie da się cały mecz grać na takiej intensywności.
6
18 lutego swoje urodziny obchodzi John Travolta. Najbardziej chyba znany z Pulp Fiction.
Kto robił takie fajne wpisy na temat aktorów w dniu ich urodzin?
@MesQueUnClub_87 @Ojciec5tkidzieci @Colon ?
Mega scena
0
@Mixtape Już wczoraj wydała także tego
5
@Clue Bardzo fajne zawody, okraszone pojedynczymi błędami w obronie oraz wielkim pokazem nieskuteczności ze strony Torresa. Ogólnie mecz na plus, który napawa nadzieją na przyszłość.
0
@foczkyyyhg malkontenci
5
A Wy się śmiejecie z notatnika. Jak ktoś powie, że tutaj wcale nie jest lepiej to też się z tym nie zgadzacie. Jak czytam te komentarze to mam automatycznie przed oczami ten obrazek:
https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/pije-zeby-zapomniec-fan-barcelony-gruby-dzieciak-pije-cole.jpg
5
@POLAK12345 sam jesteś dno
0
Dla mnie Pique najlepszy zawodnik Barcelony. Z drugiej strony był Koulibaly.
0
@Ojciec5tkidzieci Dembele "oszukiwał" Barcelonę więcej niż jeden raz.
2
Sytuacja naprawdę bardzo sporna, jeden sędzia podyktuje karnego, a drugi nie. Niemniej jednak widzę, że dla Was ręka w polu karnym = rzut karny. Otóż nie. Istnieje mnóstwo sytuacji, w których zagranie piłki ręką w polu karnym nie kończy się karnym, więc Wasza argumentacja - dotknął ręką to karny jest błędna.
1
Viaplay to żart
0
Miałem duże nadzieje co do tego meczu. Teraz zobaczyłem składy, widzę Minguezę i już wiem, że szanse na zachowanie czystego konta są bardzo niskie.
5
"The Independent podaje, że właściciele PSG zaproponowali Kylianowi Mbappe nowy kontrakt. Na jego mocy 23 latek miałby zarabiać 1.2mln€ tygodniowo, to uczyniłoby z francuza najlepiej zarabiającego piłkarza na świecie".
16
@Alvarinho "Gra całkiem średnio" no właśnie, a niektórzy piszą jakby Messi grał gorzej od Andre Gomesa z czasów Barcelony.
Gra poniżej oczekiwań, bo te oczekiwania są bardzo wysokie.
8
@Kusco15 Czyli mówisz, że ludzie śmieją się z Bidena, a wychwalają Trumpa, a potem nagle przeskakujesz na temat Putina, który się ponoć zbłaźnił, na co większego wpływu nie miał ani Trump, ani Biden.
Chyba za bardzo bierzesz do siebie te wszystkie doniesienia, naprawdę. Zaraz jakiś inny szmatławiec wypuści kolejną plotkę, a Ty będziesz dalej snuć swoje teorie.
1
@Rust_Cohle A co w ogóle daje możliwość obserwowania? Jakieś powiadomienia są czy co?
4
@Comentateiro Swoją drogą brawa dla firmy i pracowników, którzy postanowili pracować w taką pogodę.
0
@Adi123456789 1. Dani Alves
5
@VamosRakieta Śmiechy śmiechami, ale trzeba przyznać, że w ciągu kilku ostatnich lat Europa League naprawdę zaliczyła skok jeśli chodzi o poziom sportowy
0
@Nazio87 Śliwka w Kompot na przeciwko Krzywego Domku to jest
5
@Kgorecki2500 ale życie było mniej sprawiedliwe, bo urodziłeś się biedny to już zawsze byłeś biedny, bez większych perspektyw jeśli chciałeś uczciwe żyć. Jesteś sobie chłopem, właśnie zjadłeś ze swoją 7-osobową rodziną "obiad", czyli kawałek rzepy z wodą, a tu nagle przyjeżdża rycerz, którego zbroja jest więcej warta niż Twoja cała wioska i was zabija bez konsekwencji albo mówi, że macie mu wszystko oddać, bo mu się ciężka zima szykuje.
1
@MESSIah16 Wyobraź sobie króla, który walczy we własnych bitwach. Czy to nie byłby wspaniały widok?
~Achilles, Troja 2004
5
@ZiX Przecież polskich komentatorów (nie wszystkich oczywiście) nie da się słuchać. Ta subiektywność i lizanie czterech liter Polaków aż bije po uszach. Rozumiem, że wypadałoby się cieszyć z sukcesów rodaków na arenie międzynarodowej w jakimkolwiek sporcie, ale bez przesady. Z drugiej strony mamy też umniejszanie osiągnięć.
Lewandowski w mediach niemieckich został obsmarowany.
6
@kulka No chyba nie. Ja do tej pory nie obejrzałem drugiego sezonu wiedźmina, a fanem jestem.
9
@tomek8756 Czyli można się naśmiewać tylko z osób "gorszych", tj. biedniejszych, mniej wykształconych, brzydszych itp.
W takim razie żaden użytkownik LR nie ma prawa śmiać się z Dembele, bo w miesiąc zarabia więcej niż my przez cały życie.