Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@Wojtah wchodź po same jaja, a tak serio jak się na czymś nie znasz to nie inwestuj w to pieniędzy
4
Komentarz usunięty
1
@Rick To w sumie dziwne, bo Chiny są największym producentem pszenicy na świecie.
0
@paweldunajecfcb Polska jest w NATO, więc nie.
24
@marcin62 Jak tam byczku? Szczęśliwy, że jest wojna, bo miałeś rację? Twoja racja była twojsza?
2
@Gosciuu Podziel się linkiem
0
Kamera na żywo z Kijowa. Na razie wygląda, że ludzie żyją sobie normalnie. Chodzą po chodnikach, autobusy miejskie jeżdżą, na ulicach mnóstwo samochodów.
1
@Comentateiro Andrzej Duda nie był prezydentem Polski w czasie kiedy dołączaliśmy do UE.
3
@Lionel_Messi10 Ale to nie jest fifa czy FM. Benfica odrzuciła w tym okienku zimowym ofertę West Hamu na 45 mln, a ktoś tam z Benfici wypowiadał się, że Nunez był ich najdroższym transferem do klubu, więc będzie także najdroższym transferem z klubu. Zobacz sobie ile kosztował Felix.
1
@Lionel_Messi10 Nunez to wyceniany na +100 mln
1
@P33ck ZP zawsze powinien wygrywać zawodnik, który w danym roku jest najlepszy pod względem piłkarskim, a nie zawodnik, który jest najbardziej hypowany przez media czy zawodnik któremu wyszedł jeden turniej.
4
Koniec istnienia GKS-u Bełchatów.
Dziś ostatni trening, drużyna nie przystąpi do rundy rewanżowej 2. ligi. PGE nie ma już środków na klub, a to oznacza jedno - upadek.
ℹ️ Konrad Mazur (Meczyki)
1
@Dembouz1899 Miał swoje wzloty i upadki, ale trzeba przyznać, że w swoim prime oraz okresie gdzie regularnie asystował Messiemu spokojnie był w TOP3 LO na świecie. Doceniany głównie za swoje walory w ofensywie, bo jest mnóstwo lewych obrońców, którzy lepiej bronią.
1
@mariogbch Całkowicie i bezwzględnie odpadamy z pucharów
23
Tak bym to widział:
Neto
Mingueza - Pique - Garcia - Alba
Busquets - Puig
Dembele - Bratihwaite - Luuk - Torres
12
Ale ten Rabiot jest słaby. Właśnie obejrzałem skrót wczorajszego meczu Villareal - Juventus i Francuz nie nadaje się nawet do tarcia chrzanu. Jakim cudem on gra w topowych klubach?
1
@tbas Słuchaj się morawieckiego to będziesz zimą w sandałach chodził
1
@Aston100 co? XD o co tam chodziło?
@cules100pro o co chodziło? oczywiście bez danych użytkowników
1
@Mads Nic bardziej ryjącego banię dziś już nie przeczytam
1
@gumaz #aferazlomowiskowa
#aferabiletowa
#aferapizzowa
1
Aborcja do 24 tygodnia ciąży została zalegalizowana w Kolumbii przez Sąd Najwyższy.
Zabieg medyczny był zagrożony karą do 54 miesięcy więzienia, z wyjątkiem przypadków gwałtu, kazirodztwa, zagrożenia życia matki lub niezdolności do życia płodu. Niebezpieczne, nielegalne aborcje zabijają w tym kraju co roku ok. 70 kobiet.
źródło: PŚ
Czy nie uważacie, że 24 tydzień to już morderstwo?
5
Sondaż: tylko 3% Ukraińców chce uciekać. Prawie połowa chce walczyć
Jak podaje Ukrinform, prawie połowa Ukraińców (48%) deklaruje gotowość wstąpienia w szeregi armii lub udzielenia wojsku innej, pozamilitarnej pomocy w przypadku rozpętania się wojny z Rosją na pełną skalę. Tak wynika z sondażu przeprowadzonego przez Fundację Inicjatyw Demokratycznych im. Ilko Kuczerowa.
https://truestory.pl/sondaz-tylko-3-proc-ukraincow-chce-uciekac-z-kraju-prawie-polowa-chce-walczyc/
9
#6
exceed (v.) - przekroczyć, przewyższyć ; przekroczyć (np. limit, granicę)
Level: B2/C1
Definition:
* exceed something - to be greater than a particular number or amount
(przewyższać coś - być większym niż określona liczba lub suma)
* exceed something - to do more than the law or an order, etc. allows you to do
(przekroczyć coś - zrobić więcej, niż pozwala prawo, polecenie itp.)
* exceed expectations - to be better than expected
(przekraczać oczekiwania - być lepszym niż oczekiwano)
Example sentences:
1) The price will not exceed £100.
(Cena nie przekroczy 100 funtów.)
2) She was exceeding the speed limit (= driving faster than is allowed).
(Przekroczyła dozwoloną prędkość (= jechała szybciej niż jest to dozwolone).)
3) His achievements have exceeded expectations.
(Jego osiągnięcia przewyższyły najśmielsze oczekiwania.)
Pronunciation: ɪkˈsiːd
@kryhaa @tomek8756 @Kurkmen @Omoziu @Lovalo @Verema @Sulej @skakun95 @Khajio
0
@monsterrize Może z takimi wnioskami warto poczekać z sezon albo dwa?
0
@JacekM takimi samymi słowami mogę opisać Jasia Kapelę czy pierwszą lepszą Julkę
3
@Bykunn Jeszcze tak zacofanego użytkownika na tej stronie nie widziałem, a było ich sporo.
Gdzie ja kogoś pouczałem? Jedynie stwierdziłem fakt, że kobiety grają gorzej, a następnie napisałem, że wolę oglądać mężczyzn, bo piłka nożna w ich wykonaniu jest dużo atrakcyjniejsza.
Podaj statystyki pokazujące, że nikt nie chce oglądać facetów. Kolega @DaPidejpi podał jedną, która pokazuje (a nawet nie pokazuje, bo uwierzyłem mu na słowo), że oglądalność MŚ 2018 mężczyzn, w których zabrakło USA oraz MŚ 2019 kobiet, w których reprezentacja USA zdobyła pierwsze miejsce.
Skoro mówisz, że nikt nie chce oglądać mężczyzn to mam nadzieję, że podasz mi statystyki mówiące o liczbie kibiców na MLS męskim oraz kobiecym. Oglądalność zagranicznych lig męskich oraz damskich.
Ja stwierdziłem, że kobiety są gorsze i grają mniej atrakcyjny futbol i raczej tego nie trzeba udowadniać, bo widać to od razu.
Masz już tak przepalony mózg tym swoim dziwnym światopoglądem, w którym zawsze musisz stawać po stronie mniejszości, słabszych czy uciśnionych, nawet gdy oni nie chcą pomocy takich jak Ty. Oczywiście nazywaj się "zbawcą", bo najwidoczniej taka rola Ci odpowiada.
Ty natomiast wyjechałeś z tekstem, że jak coś się dzieje w innym kraju to mam nie wyrażać swojej opinii, bo to mnie nie dotyczy XD Większej głupoty dawno nie czytałem.
Chcesz więcej popisać to napisz na priv.
0
@Bykunn W takim razie proszę nie wypowiadać się na temat Ukrainy, bo Ukraińcy mają w dupie Twoją opinię. W sumie możesz się w ogóle nie wypowiadać, bo większość użytkowników tej strony ma w dupie Twoją opinię na jakikolwiek temat.
@mkord się ze mną nie zgadza, ale normalnie podjął dyskusję, a Ty ponownie pokazałeś swój poziom. Gratki.
0
@mkord "Co być tam sobie nie uroił w głowie, piłka nożna kobiet to nadal piłka nożna", no dobrze. Przecież ja to rozumiem. Napisałem, że ja wolę oglądać sport w atrakcyjnym wydaniu, a nie zwykłą kopaninę.
@Bykunn czytaj ze zrozumieniem czy coś, bo rzygam już tymi Twoimi "nowoczesnymi" poglądami
0
@mkord No dobrze. Ty wolisz mieć silną reprezentację kobiet, która wygrywa, a ja wolę oglądać reprezentację mężczyzn, która przegrywa, ale za to poziom sportowy oraz atrakcyjność tego spotkania będzie na dużo wyższym poziomie.
Gdybym miał oglądać te sporty gdzie wygrywamy to zacząłbym oglądać szachy, skoki narciarskie czy bikejorging, a odpuściłbym sobie piłkę nożną.
1
@DaPidejpi że w piłce nożnej kobiety są zdecydowanie gorsze od mężczyzn. Profesjonalne zawodniczki, które reprezentują swoje kluby czy kraje na najwyższym szczeblu sportowym dostają w dupala do chłopaków, którzy mają po 15 czy tam 16 lat.