1

@Homeopata8989 Według mnie Mbappe to też zawodnik, który odnalazłby się w każdym ustawieniu czy taktyce. Szeroki wachlarz możliwości, a do tego bardzo dobre warunki fizyczne. Cenię go dużo bardziej niż Haalanda.

0

@cata_luna Bo pewnie w tym spamie, który wysyłają ktoś się rzeczywiście nabierze i opłaci takie wezwanie do zapłaty.
@MesQueUnClub_87 nie miałem zamiaru :)
@ProMILs lepiej olać, bo jeszcze powiedzą, że próba kontaktu to przyznanie się do długu. Jak będą nękać to na policję zgłoszę.

1

@JimMorrisonFCB Na bank przedawnione, bo mandaty za brak biletu w komunikacji miejskiej przedawniają się po jednym roku.
Poza tym ja nawet nie mam pewności czy rzeczywiście taki mandat otrzymałem.

0

@JimMorrisonFCB 218 zł, a jak nie zapłacę to sprawa trafi do sądu i będę winny 473 zł. Wyłudzenie i naciąganie, szukają naiwniaków.

0

O Cię c**j. Dostałem listownie (zwykły list, a nie polecony) jakieś wezwanie do zapłaty od firmy Statima z Katowic o uregulowaniu należności za DŁUG. Ponoć mandat za jazdę bez biletu w grudniu 2013 roku XD

1

@Uukasz_93 Mnie też tak uczyli na kursie (2015 rok) i przez jakiś czas tak robiłem, ale prawie każdy pasażer mi zwracał uwagę żebym nie włączał kierunku.

13

@Kgorecki2500 Może i nie jest to dobry prezydent, ale przy Trumpie który w tym momencie nie wysłałby dodatkowych żołnierzy do Europy (czy nawet pomógł Ukrainie)

Gdyby baba miała wąsy to by była dziadkiem.

0

Tak słabo grający Real prawie zremisował z PSG, niewiele zabrakło. Dalej "kibicujcie" Realowi, oni z taką grą cudem dojdą do finału i będzie płacz.

1

@Rust_Cohle Czarnobyl i Kompania Braci (kolejność przypadkowa), innego rozstrzygnięcia tutaj nie widzę

0

@draxidox Teraz 20 lutego ponoć. Dali im jeszcze 4 dni na przygotowanie się.
Wczoraj widziałem filmik z centrum Kijowa, ludzi pełno, muzyka gra, wszyscy się cieszą życiem, nikt się nie boi wojny. Zachodnie media ponownie rozdmuchują wszystko i napędzają panikę, podobnie było z covidem.

0

@Kidd O 14:30 mega mecz się szykuje - Szwecja vs Kanada.

2

@MarcelNJ11 Nie, bo gramy w czwartek, czyli pojutrze.

17

Gdyby w tym PSG nie było Leo Messiego to mógłbym zrozumieć dylemat pomiędzy PSG, a Realem. Ale przecież Argentyńczyk jest legendą Barcelony i spodziewam się, że 99% kibiców Barcelony chce dla niego jak najlepiej, więc przechyla to szalę na korzyść kibicowania Paryżanom.
Poza tym wszystko lepsze niż Real.

0

@macio_944 Najgorsze jest to, że zapewne nie dożyjemy czasów kiedy będzie możliwa tak daleka eksploracja kosmosu.

0

@marcin62 Z jednej strony lipa, że PSG może awansować do ćwierćfinału, a z drugiej strony ch***wo, że Real może awansować do ćwierćfinału. Tak widzę dzisiejsze starcie.

1

@Kluivert_P Czy Twój ojczym jest niepoważny? Aż tak bardzo chciał narażać życie pani recepcjonistki?

0

Wiecie jak Marcin Najman zamawia drinka w knajpie?


4

@shahman na 49 miejscu Kacper Kozłowski :)

21 miejsce Ilaix Moriba

1

@Kgorecki2500 Jeżeli nie Haaland to Hochland

2

@DaPidejpi a ja już Ci zazdrościłem :D a idź Ty

7

@bartekvisca No tak, porównujmy się do najgorszych.
Nie narzekajmy na wyniki Barcelony, bo popatrzmy na Cadiz, oni mają gorzej.

9

@bartekvisca "Tymczasem 9,2 chyba w najtrudniejszym miesiącu to jest git" XD
Popatrz sobie jaką inflację mają inne kraje, średnia w okolicach 5%

7

Podobno Najman powiedział, że wojny nie będzie, bo Putin nie będzie ryzykował, bo ma młodą kobietę xD
Mocna argumentacja. Możemy spać spokojnie.

0

@barcelonaLM i kit wie jak ochronić oszczędności

2

@Alemany_presidente Zgadzam się, że ter Stegen obniżył loty, ale zobacz jak te bramki wpadały. On naprawdę często jest bez szans na skuteczną interwencję. Weźmy nawet pod uwagę dwa ostatnie mecze. Pierwszy gol dla Espanyolu czy drugi gol dla Atletico. Żaden bramkarz na świecie nie uchroniłby swojej drużyny przed stratą bramki po tych strzałach. Pozostałe stracone gole też trudne sytuacje dla bramkarza.

4

@Kgorecki2500 Dobrze, że Putin ostrzegał Ukrainę, a nawet podał dokładny dzień ataku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Azacca Oczywiście, że za PSG. Real się przepcha jakimś cudem do finału, a potem wygra jeszcze większym cudem LM i dopiero będzie płacz.

1

@MesQueUnClub_87 1. Film Grozy - J, E, B, A, C, P, I, S
2. Horror - G, K, R, V, W
3. Thriller - reszta

3

@tbas Ale najpierw poczekają aż Ukraina się jeszcze bardziej przygotuje, podadzą dokładny punkt ataku oraz dokładną godzinę, bo już ostrzegli Ukrainę, że zaatakują jutro.

2

@Kurkmen Ale jak to nie obowiązuje prawo? Są jakieś informacje, że nie ponieśli/poniosą żadnych konsekwencji swoich działań?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?